Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 13:15   #41
Quote:
maslina007 kaže: Pogledaj post
bbb-cila sezona u padovima i usponima udruga ova ona sve u svemu dobro odradeno
gostovanja-na svakom vidljiva sandardna ekipa dosa kavalitetna brojka zamjerka za zagoru ..
domace-malena brojak s obzirom na velicnu grupe al razumljivo radi rasula grupe i podjeljenosti..
akcije-cakovec ,prag,turska-svaka cast
Zašto zamjerka? To gostovanje su nam zabranili!
MILF_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:18   #42
Quote:
MILF_hunter kaže: Pogledaj post
Zašto zamjerka? To gostovanje su nam zabranili!
Tako je...
Bilo je ljudi koji su došli dole,kupili karte da ih kasnije ne bi pustili jer je kao "stadion" već pun...
tuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:56   #43
Koji ste vi majstori ono što jedan napiše pola vas onda to prepisuje,vi znate da smo mi popušili od demona ko vam je to reko,daj molim vas ako neznate istinu ne pišite to jest ne prepisujte od drugamo,jedan je napisao da odrađujemo loše gostovanja a ja ću tome reći da mi osim osijeka i šibenika(radni dan 30 zavrsilo na muriji)nismo ni jedno gostovanje odradili sa manje od 100 ljudi tako da ne serite...
RI-1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:24   #44
evo opet su počeli popisi i liste top pet akcija i ostala baljezganja...
gmaz88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:35   #45
Jel može netko napraviti neku tablicu u excelu i staviti nekoliko rubrika u kojima ocjenjuje navijačku grupu,tako da izračunamo tko je bolji? Navijanje je egzaktna znanost...
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:43   #46
Quote:
RI-1987 kaže: Pogledaj post
Koji ste vi majstori ono što jedan napiše pola vas onda to prepisuje,vi znate da smo mi popušili od demona ko vam je to reko,daj molim vas ako neznate istinu ne pišite to jest ne prepisujte od drugamo,jedan je napisao da odrađujemo loše gostovanja a ja ću tome reći da mi osim osijeka i šibenika(radni dan 30 zavrsilo na muriji)nismo ni jedno gostovanje odradili sa manje od 100 ljudi tako da ne serite...
Dobili smo po glavi u Puli i chiuso...
G13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:50   #47
kakav jebeni transp. nam je pao ove godine...ekipa misli da smo jos u sezoni 2007/2008....

Zadnje uređivanje crazy_north : 02.06.2009. at 15:16.
crazy_north is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:37   #48
Quote:
MILF_hunter kaže: Pogledaj post
Zašto zamjerka? To gostovanje su nam zabranili!


kako su vam, zabranili kad ste se okuplajli u benkovcu a neki vasi su doli neorg oko 10 mladih
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:41   #49
Quote:
maslina007 kaže: Pogledaj post
kako su vam, zabranili kad ste se okuplajli u benkovcu a neki vasi su doli neorg oko 10 mladih
par ljudi koje pandurija nije skuzila je stiglo na tekmu. 50-ak ljudi zaustavljeno na punktu pred unesicom i nije im dozvoljen dolazak.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:42   #50
Quote:
maslina007 kaže: Pogledaj post
kako su vam, zabranili kad ste se okuplajli u benkovcu a neki vasi su doli neorg oko 10 mladih
vidi se po postovima koje pišeš da si još dijete
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:55   #51
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Evo sezona je zavrsena . Navijacki i takmičarski..


Oni- Ipak ih se skupilo . Ocekivao sam da ce ih bit oko 300-tinjak ali ovog ih je puta spasilo ono sta oni nama predbaciju vec godinama. podruznice !
Iz zagreba samo jedan jebeni autobus i par kombija sa autima.. milijonski grad , stanje kluba na tablici , dupla kruna ????
Jebote "miljonski" grad! Šta treba to značit? Da bi najmanje 100 000 građana trebalo ići na gostovanja??
Koliko od tog jebenog milijuna ima tovara, hercegovaca i ostalih, koliko ima rođenih zagrepčana i onih koji žive ovdje više od 20 god?!?!


A sad me kaznite za vrijeđanje i to je to...

Zadnje uređivanje Irriducibili : 02.06.2009. at 23:20.
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 17:01   #52
Quote:
suspendiran kaže: Pogledaj post
vidi se po postovima koje pišeš da si još dijete
Da se gleda po postovima, dalo bi se zakljucit da su jedno 90% ljudi ovde dica, a spitka bi bija neokrunjeni kralj gluposti, unatoc godinama i gostovanjima iza sebe.S obzirom da znan momka, a kako je baniran, i ne moze ti odgovorit, recu ti da bi volija da se susretnes na nekom gostovanju s tim "djetetom".
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 18:07   #53
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Jel može netko napraviti neku tablicu u excelu i staviti nekoliko rubrika u kojima ocjenjuje navijačku grupu,tako da izračunamo tko je bolji? Navijanje je egzaktna znanost...
a baš ovo šta si napisao, jel postoji ovdje moderator..
čitat ovo je prežalosno, kao neko ocjenjivanje nav grupa pa koji je vama kurac?????

nisam protiv da na jednom mjestu bude rezime sezone sa materijalima svih grupa, slika, koji video, bez puno bespotrebnih prepucavanja, a ne da kojekakvi tulipani daju svoje viđenje situacije koje veze nema s stvarnim jer naravno svatko nateže na svoju stranu... moderator helloo

previše se zabrijalo na to tko se glasnije čuje, čije slike su ljepše, internet propaganda
__________________
sami protiv svih

since 1987...
shark attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 18:18   #54
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Jebote "miljonski" grad! Šta treba to značit? Da bi najmanje 100 000 građana trebalo ići na gostovanja??
Koliko od tog jebenog milijuna ima tovara, hercegovaca i ostalih, koliko ima rođenih zagrepčana i onih koji žive ovdje više od 20 god?!?!

Da te jebo milijunski grad...

A sad me kaznite za vrijeđanje i to je to...
Rođenih Zagrepčana ima 51%, ostalih 49%, ali među njima je najmanje Herceovaca i Dalmatinaca, ogromna većina imigracije je iz središnje Hrvatske.
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 20:48   #55
uzlazna putanja:torcida,kohorta,demoni,tornado...silazna:b bb,armada,funcuti.. standardno:ultrasi,w.s.
t.c.f.c is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 02:54   #56
citam ja ovaj topik od pocetka, i prvo komentari na derbi, pa malo Hajduk, pa Dinamo, pa Armada podbacila, pa Kohorta se digla, Ultrasi dobra konstanta.. pa gledam komentar ovog bbb-a ispod i sve mislim da se radi o ovoj sezoni, tek sam poslje vidio iz nekih upisa da je rijec o prosloj sezoni
d(r)ugo stanje grupe je zajebana stvar!

Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
ovo u vezi brojnosti naše i njihove...da je obrnuto...ipak je došlo do jako velikog zasićenja u HNL-u...usto split i zagreb su dva različita svijeta...jebote u splitu bi došli i na skup prepelica 30 000 ljudi

ajmo po redoslijedu
BBB-hmm s obzirom na stanje grupe u zadnje vrijeme sezona je odrađena super.velika brojnost u rijeci,splitu,itd.uglavnom di god smo došli napunili bi tribinu.

torcida-s obzirom da im je klub u najvećoj karini odkada postoji...grupa odradila gostovanja solidno ili bolje reći podružnice ....
itd.
elbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:25   #57
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Rođenih Zagrepčana ima 51%, ostalih 49%, ali među njima je najmanje Herceovaca i Dalmatinaca, ogromna većina imigracije je iz središnje Hrvatske.
inače,to vam i nije neki argument jer vam po tribini nisu isključivo rođeni zagrepčani..naprotiv
narugrim78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:53   #58
Quote:
narugrim78 kaže: Pogledaj post
inače,to vam i nije neki argument jer vam po tribini nisu isključivo rođeni zagrepčani..naprotiv


Ako ima jedna grupa na svijetu koju u ogromnoj većini čine ljudi iz grada iz kojeg je klub, onda je to BBB. O čem ti pričaš?
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:49   #59
Resume sezone.

Na 29 utakmica uz Hajduka.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:52   #60
Quote:
Insider 2 kaže: Pogledaj post
Resume sezone.

Na 29 utakmica uz Hajduka.
..... a ako si onaj, koji mislim da jesi, onda...
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.