Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2008., 16:23   #1
HNL 2008/09 skupna tema

Bolje mi je ipak ovo nego onak gostovanja i domaće.

Tema je o svim navijačkim skupinama HNL-a, samo HNL-a, ne o stranim navijačima. Mislim da je bolje da imamo jednu temu o HNL-u za sve, nego da bude razvodnjeno po sto tema kad krene sezona, a kreće danas.

Tako da bi bilo bolje ovdje sve pisat nego imati iste rasprave na deset različitih tema.
Veko32 is offline  
Old 28.07.2008., 13:29   #2
da osvjezimo temu
Hajduk-Zadar 27.07
ljudi: 15000 tisuca
navijanje je bilo dobro,po meni najbolje ove sezone 2,3 puta je bilo ono bas ludilo pisma se ori svi se zajebaju a utaknicu ko jebe
zapalilo se i 15ak bengalki,opet je bilo pjesmica za Hrgovica koje su sa pljeskon nagradene od strane istoka i zapada
__________________
Understand it takes a woman to make a stronger man.
Public Enemy is offline  
Old 28.07.2008., 15:25   #3
izgleda da se tornado vraća na nogomet.
Irriducibili is offline  
Old 28.07.2008., 15:54   #4
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
izgleda da se tornado vraća na nogomet.
http://www.hnkhajduk.com/galerija/al...j-zad_0099.JPG

__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 28.07.2008., 16:18   #5
cudno da nisu dosli s nama na sjever
nevolja is offline  
Old 28.07.2008., 17:22   #6
pohvale torcidi na navijanju cilu utakmicu, kad je cili stadion zviđda sa sjevera se navijalo, prema kraju sve jače i jače.
tako se bodri hajduka. bravo.

evo na gd o grafitu na skalicama - http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=10887,naša pa nek stoji.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 30.07.2008., 17:48   #7
Ne znam di bi s ovim:
http://sportal.vecernji.hr/vld/sport...467D96B341F7.1

Uglavnom, tragikomično oko čega vrh hrvatske vlasti izvanredno sastaje. Katastrofa!

Quote:
Odluka će se u tek započetoj sezoni Hrvatske nogometne lige oštro primjenjivati, a nakon dva-tri prekida vjerujemo kako ćemo doći do situacije od prije deset-dvadeset godina, kada su na stadione mogle ići cijele obitelji bez ikakvog straha - rekao je ministar Primorac u pauzi sastanka


Primorac, prevrti malo stare snimke utakmica.
B52 is offline  
Old 30.07.2008., 17:50   #8
kad je on ka ministar sporta bija na utakmici???? jel on zna šta su baklje?
al nikad neće uspit objasnit zašto na visoko rizinin utakmicama ima 35 tisuća huligana a na malin 2 000 huligana, prestrašno koliko glupo razmišljaju i misle da je to moguće riješit tako.
neko pale momci, tradicija je tradicija.
samo u evropi pametno. jer uefa je pre prestroga.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 30.07.2008., 18:54   #9
a komedije.

sad je na rtl vjestima đurđa adlešić postavila pitanje markoviću da zašto se do sada nisu praznile tribine i prekidale utakmice?

a marković je lipo reka da je tragedija da ako se utakmica prekine, dok ova kaže da to tirba ućinit radi navijača samih i onih koji nisu pravi navijači hahahha, bože saćuvaj ko se dira u takva pitanja. prestrašno.

zamislite koliko bi utakmica bilo prekinuto, prvak bi ima 15 bodova. a to ne bi bilo ni hajduk ni dinamo hehhehe.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 30.07.2008., 19:05   #10
ne znam za vas, al meni je to baš super, tj. taj zakon mi odgovara, pa šta ak se provodi meni ne smeta jer onda će se prekidat tekme i bit će više vremena za druge stvari , a i u europu će ić TŠK il Kamen Ingrad pa ću se moć i kreveljit dok gledam TŠK - Arsenal i fora mi je to kad tak neko tipa đurđa adlešić dodje pametovat i prodavat svjetlost, onda se sam iskreveljim i imam se čemu smijat

i onda kad budu prekidali tekme zbog baklji, onda će ljudima još više dopizdit dolazit i nogomet će nam bit sve više u banani, al će bar bit dobre ekipe na tribinama
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 30.07.2008., 20:09   #11
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...,30,,128388.jl

izjave vođe torce i bbb.

oko 1000 pripadnika torce i bojsa je na listi a,b i c.

s tin da zabranu odlaska na utakmice ima 98 torcidaša i 46 bbb.
dok su bojsi zastupljeniji u kategoriji b, u koju spadaju navijači skloni opijanju hehhehe.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 30.07.2008., 21:00   #12
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...,30,,128388.jl

izjave vođe torce i bbb.

oko 1000 pripadnika torce i bojsa je na listi a,b i c.

s tin da zabranu odlaska na utakmice ima 98 torcidaša i 46 bbb.
dok su bojsi zastupljeniji u kategoriji b, u koju spadaju navijači skloni opijanju hehhehe.
100% sam siguran da torca ima vise zabrana,a i vjerovatno i bbb
nevolja is offline  
Old 30.07.2008., 23:04   #13
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
100% sam siguran da torca ima vise zabrana,a i vjerovatno i bbb
Mislim da je isteklo dosta.

Kaj se zakona tiče, izgleda da ovu jesen gledamo zadnji derbi, jer poslije nijedan neće bit završen, zamisli krenu praznit tribine na : "Ubi tovara" i "Gazi purgera"
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 30.07.2008., 23:22   #14
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Mislim da je isteklo dosta.

Kaj se zakona tiče, izgleda da ovu jesen gledamo zadnji derbi, jer poslije nijedan neće bit završen, zamisli krenu praznit tribine na : "Ubi tovara" i "Gazi purgera"
ma nema sanse.dosta ih se dobivalo na 2 godine
ja cu nabrojit 90 zabrana koliko tamo spominju
nevolja is offline  
Old 30.07.2008., 23:36   #15
potpisujen ovo cekicovo
nek prikidaju ako se usuduju,bit ce svaku utaknicu zabavno ,ljudi ce dolazit tuc ce sa policijon
a to sta se đurđa adlešić dira u nogomet sta ona sebi umislila da je Margaret Thatcher ?
ST! is offline  
Old 30.07.2008., 23:58   #16
puno je zabrana isteklo, to ovisi i vrijeme kada se gleda. u nekom periodu je više torce a neko vrijeme je nas bilo više sa zabranama.
treba gledat da bude što manje i angažirat pravnike, jer da imamo pravnike 90% ovih zabrana ne bi ni postojalo
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 31.07.2008., 00:03   #17
i kontam sad necemo više morat trošit puno para na pirotehniku, dakle samo jedna baklja i tuža s murijom predobro
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 31.07.2008., 00:22   #18
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
TŠK il Kamen Ingrad pa ću se moć i kreveljit dok gledam TŠK - Arsenal
TŠK više ne postoji.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 31.07.2008., 00:33   #19
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
TŠK više ne postoji.
dinamo, hajduk, osijek, rijeka, cibalia, će ulagat u njega pa će se TŠK ustat iz groba
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 31.07.2008., 00:42   #20
Sjećam se kad je TŠK zgazio Cibaliju 3-0 u Vinkulji, to im je bila jedina gostujuća pobjeda...
dr. van Nostrand is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.