Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2009., 12:51   #1
Zbog čega ne idete na utakmice?

S obzirom da je povodom donošenja novog Zakona o navijačima u medijima opet ponavljana nevjerojatna laž kako bi, da nema huligana, hrvatski stadioni vrvjeli sretnim obiteljima, želio bih za mišljenje upitati vas, iskrene ljubitelje nogometa.
 
Old 05.02.2009., 12:54   #2
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
S obzirom da je povodom donošenja novog Zakona o navijačima u medijima opet ponavljana nevjerojatna laž kako bi, da nema huligana, hrvatski stadioni vrvjeli sretnim obiteljima, želio bih za mišljenje upitati vas, iskrene ljubitelje nogometa.
Nemam sto vidjeti u ovoj jadnoj ligi. A one 2-3 zanimljive utakmice po sezoni budem ili zauzet ili mi je daleko za ici....
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 05.02.2009., 13:04   #3
iden,ne zbog nogometa nego zbog atmosfere ponajvise
ST! is offline  
Old 05.02.2009., 13:09   #4
Malo idem malo ne idem (50:50)... uglavnom kad se dogovorim s dva, tri frenda, a glavni razlog je zagarantirano kidanje od smijeha svih 90 minuta

Naravno, jednom godišnje se zalomi i neka prava utakmica koja je u zadnje vrijeme redovito protiv Hajduka

Ma, što je veći cirkus u klubu, više će me vidjet na stadionu, a znam i da nas je malo takvih
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 05.02.2009., 13:12   #5
Idem redovito, od sezone 2004/2005.
Prije toga od negdje 2000. sam išao na pokuju reprezentacijsku utakmicu, derbi i Europu.
Lux is offline  
Old 05.02.2009., 13:57   #6
bio jednom na "pravoj" utakmici i nikad više... tu sam vidio sve, i odvođenje navijača sa tribina, i međusobno lemanje ispod tribina, i lov domaćih navijača na gostujuće, i cipelarenje njih dvadeset junačina na jednoga...

ne idem na utakmice sve dok postoji mogućnost da se takvo nešto ponovi...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 05.02.2009., 13:59   #7
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
bio jednom na "pravoj" utakmici i nikad više... tu sam vidio sve, i odvođenje navijača sa tribina, i međusobno lemanje ispod tribina, i lov domaćih navijača na gostujuće, i cipelarenje njih dvadeset junačina na jednoga...

ne idem na utakmice sve dok postoji mogućnost da se takvo nešto ponovi...
jel se smije znat koja je to utakmica bila?
Jer ja osobno nikad nisam vidio ništa slično...
Lux is offline  
Old 05.02.2009., 14:02   #8
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
jel se smije znat koja je to utakmica bila?
Jer ja osobno nikad nisam vidio ništa slično...
dina... pardon, croatia - varteks finale kupa 1998. godine...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 05.02.2009., 14:55   #9
Evo Basta nejde zbog stašnih huligana koji se tuku svaku tekmu
Inače idem redovito...
Zgmarac is offline  
Old 05.02.2009., 14:59   #10
Živim u ZG i jednostavno ne mogu niti vidjeti niti osjetiti ono ruglo od Maksimira.

Evo, to je moj razlog...
balkanski pastuh is offline  
Old 05.02.2009., 15:05   #11
Na utakmice idem kad stignem,tj. kad imam vremena i idem još od kad me kao klinca stari vodio i jedine nerede koje sam vidio uživo su bili Croatia-Hajduk kada su se trgala stolice sa sjevera..

Većina ljudi koje znam,a da baš vole nogomet isto idu na utakmice i ne boje se nikakvih nereda,ima onih koji vole nogomet,ali ih ne zanima HNL,jedino se napale pa dođu na veće utakmice,a oni koji ne idu,ne idu jer ih nogomet ne zanima ili ih ne privlači toliko stadionska atmosfera i draže im je sve to pogledati na televiziji...

To što se tiče toga da obitelji ne dolaze zbog huligana čista je manipulacija.I čudno mi je da je to izrekao Goran Marić koji mi se činio puno pametniji,ne znam je li žalosnije da netko tko je dugo u nogometu stvarno to misli ili je žalosnije to što se zapravo s tim ne slaže,ali to govori jer je lakše napredovati u politici ako si podoban...Ne znam kako onda objašnjavaju da su uvijek najveće navale za karte za utakmicu visokog rizika kao što je Hajduk-Dinamo ili kakva bi tek bila navala da se igra s nekim srpskim klubom...A obitelji,bake i djeca dolaze samo na utakmice kad se neki sportski događaj izreklamira po novinama,televiziji i kad postane pitanje prestiža biti tamo i kad se stvori neka vrsta masovne hipnoze...
cantona007 is offline  
Old 05.02.2009., 15:10   #12
zbog Mamića
papirlova is offline  
Old 05.02.2009., 15:24   #13
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ne idem na utakmice sve dok postoji mogućnost da se takvo nešto ponovi...


ako je to jedini razlog onda ne bi trebao ic ni u kafice/disko klubove, tamo takodjer zna biti tucnjava i privodjenja, nekad cak i pucnjeva
khm01 is offline  
Old 05.02.2009., 15:31   #14
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
bio jednom na "pravoj" utakmici i nikad više... tu sam vidio sve, i odvođenje navijača sa tribina, i međusobno lemanje ispod tribina, i lov domaćih navijača na gostujuće, i cipelarenje njih dvadeset junačina na jednoga...

ne idem na utakmice sve dok postoji mogućnost da se takvo nešto ponovi...
le le

"zašto baš meni"

Inače i domaće i gostujuće, kad posao dopusti ...
 
Old 05.02.2009., 15:54   #15
idem, ali ako bude ovakav zakon, onda sumnjam da bum išao. kao prvo, sva ekipa će popadat, mnogi već sad bojkotiraju, neki zbog mamića, neki zbog odnosa unutar grupe...koji smisao da nađem, jer onda ni dinamo neće bit važan, kad nema ekipe na tribinama.
ma i dosta indijanštine će popadat. ako se ne znaju ponašat po pravilima tribine sad, kak budu tek mogli pratit ovaj novi način ponašanja...

falit će nam sve ovo za koju godinu, čak će nam i derbiji prepuni indijanštine falit...pazite kaj vam velim
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 05.02.2009., 16:07   #16
ne idem zbog huligana koji se tamo tučeju i bacaju baklje http://www.pic4ever.com/images/ugly_cafe.gif

za istač, idem samo na veće tekme radi protivnika.. dakle tu su europske plus Hajduk i eventualno Rijeka.. jer prema ovoj momčadi i upravi na čelu sa "jugoslavenskim Don Kihotom" ne osjećam naklonost niti se sa takvim seljačkim i privatnim MSA-Dinamom mogu povezati.. pravi Dinamo mi je negdje u mašti, s nadanjima da će se jednog dana pretočiti u stvarnost..
Ferdibrand is offline  
Old 05.02.2009., 16:09   #17
Zbog čega ne iden na utakmice?
Zbog zabrane koju sam dobio jer sam panduru u tom trenutku bio sumnjiv sa kapuljačom na glavi, a pošto nije bija u stanju uhvatit one koji su bacali baklje, uhvatio je mene

To šta je bila bura i -2 nije njemu toliko bitno, jebiga da je bistar ne bi radija u MUPu Kao ni šta na sudu nije bilo niti jednog dokaza osim njegove riječi protiv moje riječi, njegove u kojoj nije znao odgovorit ni čime san zapalio, ni kako san unio, ni kako san to sve izveo pošto je redar bio do mene, ni koju san robu nosio, ništa...
Al za naše sudove i to je i više nego dosta? Da iman para i živaca iša bi do haaga ako triba, ovako ništa, šuti i trpi
MEP is offline  
Old 05.02.2009., 16:30   #18
Idem samo na utakmice Pazinke, te ne propustam kad sam doma. Dinamo (iako sam u Zagrebu) me apsolutno ne zanima (kao niti bilo koji drugi hrvatski klub), pogotovo ne da ga gledam na onakvom stadionu, na jednom istoku kad zapuse malo jace ne pomaze ni 5 jakni. Kad bude normalan stadio dolaziti cu gledati nogomet, do tada ce na stadionu biti samo navijači
Ken is offline  
Old 05.02.2009., 16:33   #19
Ne idem jer me ne zanima. Da je bolji nogomet, da je bolja infrastruktura, da je taj cijeli proizvod bolji mozda bi me zanimalo. I ne razumijem ljude koji otvaraju ove topice da bi prozvali ljude sto ne idu na utakmice. Publika po Europi i svijetu nije na stadionima zato jer je to tako netko odlucio da mora biti, vec zato jer ono sto vide na tim stadionima smatraju zabavnim i privlacnim u dovoljnoj mjeri da ih tamo privlaci svaki tjedan. Jako malo ljudi ide na stadione zato jer smatraju da moraju biti tamo. Takvi ljudi i inace nisu cisti u glavi, ali bolje da se drzimo teme.
Grupa Queen is offline  
Old 05.02.2009., 16:42   #20
Omjer uloženog (novac+vrijeme) i dobivenog (kvaliteta nogometa i igrača, stadiona, politike klubova (mamići, markovići, sinovčići, šoše..) mi prevaže da ostanem doma i novce i vrijeme koje bi potrošio na HNL iskoristim na nešto drugo. Kad se popravi kvaliteta dobivenog, evo mene na stadionu.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.