Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 12:16   #701
Ima li kakvih novosti o doticnom gospodinu

Da li nesto snima ili se samo slika po evropskim metropolama
Inace sam i ja njegova obozavteljica . Mene j kupio svojim evropskim sarmom i osmijehom. A kako tek lijepo prica, uzasno mi smeta sto su ga sinhronizovali u svakoj seriji, sto ce jadan nije on kriv sto je skoro cio zivot zivio u FR. Odlican je glumac i ne mogu da vjerujem da je onako kiksao sa izborom uloga nakon Gonulcelena.
Sve katastrofa za katastrofom.
Nadam se da ce nas uskoro obradovati nekom lijepom serijom.
jasnapg is offline  
Old 05.12.2014., 23:45   #702
cansel je u zadnje vrijeme snimio par filmova a sprema se da snima seriju
steta sto niko nije odkupio njegovu najbolju seriju hatirla sevgili
jer mu je uloga ahmeta u toj seriji najjaca uloga do sada definitivno
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 09.12.2014., 08:45   #703
Vidjela sam filmove i to uglavnom filmovi koji nijesu komercijalni, tj. nijesam vidjela da su privukli paznju publike.
Mozda zadnji film gdje glumi nekog tajnog agenta, turski 007 tako ga reklamiraju.
Ali nedostaju mi njegove serije. I ja sw slazem da je Hatirla Sevgili njegova najbolja uloga ali jednostavno Baren Saat nikako ne volim. Ne znam, nesto mi njeba gluma ne pase. Iako vidim da je svi vole i hvale.
Njih dvoje nijesu uspjeli da me ubijede u ;jubav
jasnapg is offline  
Old 12.01.2015., 09:22   #704
Citam da snima neku romanticnu komediju a i najvljena je serija do kraja godine. Jedva cekam da malo uzivam u njegovoj glumi
jasnapg is offline  
Old 19.01.2015., 06:47   #705
Cansel Elçin'in Fransa molası!



Na skijanju u Courchevelu sa suprugom i prijateljima.
Čini mi se da mu je super, turkiš paparazzi ga ne ganjaju, čovek mirno/normalno živi svoj život, snima filmove (koliko vidim u tekstu tri su mu najavljena za ovu, 2015. godinu), serija...
Bhea is offline  
Old 19.01.2015., 18:38   #706
Bas zbog toga ga i gotivim. Sto je skroz normalan opusten. Zivi zivot punim plucima
Neopterecen slavom. Djeluje mi tako pozitovno. Njegov turski sa francuskim akcentom je neodoljiv.
Meni je najmiliji turski glumac. Bez uvrede ali jednostavno se vidi da je rastao u Evropi i to u srcu Evrope. Pravi je gentlemen
jasnapg is offline  
Old 21.01.2015., 09:37   #707
Evo i snimka sa YT koji je Cansel postavio sa odmora u Francuskoj

https://www.youtube.com/watch?v=uA_j...ature=youtu.be
jasnapg is offline  
Old 10.02.2015., 19:20   #708
Cansel Elçin'den Tuba Büyüküstün ve Beren Saat yorumu!
Izvukli su u naslov kako se izjasnio o Tubi i Beren, no, koliko sam videla, i razumela , kroz tekst pretresaju njegov život, publici sve manje više poznato - kako je kao dečak otišao u Francusku, kako ga sinhroniziraju jer turski ne govori čisto, kako je u detinjstvu bio nestašan, da tome duguje i povredu glave, kako ne trza na 'spajanja' arapskih fanova s Tubom, koja mu je bliska frendica, rekao je, ugrubo: a šta očekujete da vam kažem na to?...
O Beren, s kojom je igrao u Hatirla Sevgili, i Tubi, u Gönülçelen, kaže da su obe lepe, da je s obe voleo raditi, da su super, kvalitetne osobe.
Bhea is offline  
Old 16.02.2015., 09:23   #709
Gledala sam intervju, ja sam mislila da je ono neki stariji intervju a izgleda da nije.
Objavio je i na svom fb profilu da pocinje snimanje serije Eve donus, a tek je zavrsio snimanje filma.
Tako da Canselino radi punom parom.
jasnapg is offline  
Old 23.02.2015., 08:58   #710
Pocela je i promocija njegovog novog filma Evlenmeden Olmaz, u slobodnom prevodu Vjeciti nezenja
Romanticna komedija sa Ozge Ozberk kao partnericom.
Prikazivanje pocinje 27.03.
Evo i prvog reklamnog trejlera
https://www.youtube.com/watch?v=d3CS...ature=youtu.be

Cansel Srecno
jasnapg is offline  
Old 23.02.2015., 13:05   #711
Konačno nešto njegovo. Srečno Censel!
mial111 is offline  
Old 10.03.2015., 01:07   #712
Ovako zelim na pocetku reci da saaaaaaaammmmm velikkkiii njegova fan....����������☺☺pre svega me je kupio u seriji sa Tubom.....Onda sam se zaintresovala za njegovu biografiju i gle cuda kolikonje talentiran ni sama nisam mogla da vjerujem ... Ma kakav film bio on je briljirao...A da ne pricam kako inteligentan, sarmatan i neposredan...koliko boli zivot i mrzi dramu ...Nije covek lep vec je sladak ima nesto, neki x faktor sto ga izdvaja od drugih evropa cini cuda mogu slobodno reci...��✨����svestran glumac koji je ujedno i prizeman retko se gde moze vidjeti...komedija mu lezi najbolje jer se tu vidi njegova radost ....MA JA SAM CURKE MOJE ZALJUBLJENA DO ������������������❤U NJEGA...blago njegovoj piletini khmm htedoh reci zeni.... ����������
SamDrea is offline  
Old 11.03.2015., 08:35   #713
Cansel beya nema na mrezema skoro uopste zadnjeg mjeseca sto je znak da je prilicno zauzet.
Pocelo je snimanje serije Eve donus (Povratak kuci) ali zasad nema nikakvih vijesti i ni ko mu partnerka, ni tema serije.
Naisla sam prije neki dan ne neki njegov intervju, gdje je privukao kroz razgovor i recenicu koja opisuje seriju "jedan zivot mi nije dovoljan" ili tako nesto.
Vjerujem da je u pitanju neka savremena serija jer sam sita vise kostimiranih/istorijskih serija
jasnapg is offline  
Old 11.01.2017., 16:30   #714
I Cansel nam se vraća na male ekrane,nadam se da će ovaj put imati više sreće i uspjeha s serijom ..
femir1 is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.