Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2013., 22:07   #21
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Özgü Namal'ın acı günü! / Bolan dan za Özgü Namal
Izgubila je oca.
RIP
Baš mi je žao .
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 19.12.2013., 22:41   #22
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Özgü Namal'ın acı günü! / Bolan dan za Özgü Namal

Izgubila je oca.
RIP
Žao mi je zbog njezinog oca, RIP
Music Addict is offline  
Old 20.12.2013., 08:57   #23
Žao mi je zbog njenog oca,uvijek je teško izgubiti svoje voljene bio mali ili veliki.
Drži se Ozgu.
femir1 is offline  
Old 20.12.2013., 09:45   #24
Oooo dusica mila. Bas mi je zao.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 20.12.2013., 17:46   #25
Baš mi je žao zbog smrti njenog oca.. čini mi se da je baš u zadnjem intervju pričala o njemu i njegovoj bolesti... Drži se Ozgu!
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 20.12.2013., 18:25   #26
Čini mi se da Gecce piše da je danas sahrana ili...nisam dobro pohvatala.
Uglavnom,stavili su sliku i kolega iz serije na ispraćaju iz,valjda kuće, moli se.Ako nije fotomontaža jako lijepo da je došao na ispraćaj njenog oca.Ne vidim nikog drugog od kolega pa mi malo čudno
femir1 is offline  
Old 20.12.2013., 19:02   #27
Da, i ja sam vidjela tu sliku, začudilo me što sam vidjela samo Ibrahima, ostalih nema
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 20.12.2013., 19:15   #28
Dostları yalnız bırakmadı, piše Hurriyet, a gecce Kubilay Namal'ın cenazesi İstanbul'a gönderildi

Da malo pripomognem, prilično sam se izveštila u snalaženju,:
cenaza je sutra, u subotu, u Istanbulu, kako je to juče sama Özgü rekla novinarima ispred bolnice, pa su, kaže u današnjem tekstu Hurriyet, u Bodrum po telo došli rođak Namalove Mehmet Sait Varol i kolega glumac İbrahim Çelikkol. Oni su među fotkanima danas ispred mrtvačnice dok su molili uoči polaska put Istanbula (tj. drugih kolega danas nije bilo, barem prema ovim tekstovima i GT, te fotografijama). Kubilay Namal biće sahranjen na Karacaahmet Mezarlığı nakon podnevne molitve. Ostatak teksta je ponavljanje informacija.

PS.
FB: İbrahim Çelikkol, yakın dostunu acı gününde yalnız bırakmadı. Çelikol'a çok acı bir görev düştü..
U full slobodnom prevodu uz GT Cro: Čelikolu, bliskom prijatelju, vrlo bolno je pao zadatak, dok GT ingliš nešto drugačije slaže reči, pa bi i smisao mogao biti nešto drugačiji, tj. da je njemu dopao bolan zadatak da prati telo oca Namalove tokom puta.
Ne znam njihove običaje pa lutam u snalaženju, sorry.

Zadnje uređivanje Bhea : 20.12.2013. at 19:43.
Bhea is offline  
Old 20.12.2013., 19:42   #29
Hvala puno na objašnjenju! Lijepo od Ibrahima što je uz nju u ovim teškim momentima
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 20.12.2013., 19:53   #30
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
u Bodrum po telo došli rođak Namalove Mehmet Sait Varol i kolega glumac İbrahim Çelikkol.
Nisam znala da su toliko bliski Ozgu i Ibrahim.
TheWitch is offline  
Old 20.12.2013., 21:54   #31
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Özgü Namal'ın acı günü! / Bolan dan za Özgü Namal

Izgubila je oca.
RIP

U linkanom tekstu piše da je Kubilay Namal preminuo u privatnoj bolnici u Bodrumu u 62. godini, od posledica zatajenja više organa.
Hospitaliziran je 6.12. zbog infekcije pluća.

Özgü Namal, brat Duygu Namal i majka Akile Namal su bili u bolnici.
Po izlasku ona je okupljenim novinarima rekla, po GT: "treated for about 15 days, the pain of losing my father from lung failure are experiencing today. I'm dealing with my father's funeral. Buried in Istanbul on Saturday".
jako mi je žao...suosjećam s njom.

tužno...lijepo s Ibrahimove strane, što je u tim trenucima bio s njom...
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije

Zadnje uređivanje AKIF : 20.12.2013. at 22:06.
AKIF is offline  
Old 20.12.2013., 23:30   #32
RIP
__________________
Ja u bajke vjerujem
pperlica is offline  
Old 21.12.2013., 14:02   #33
Özgü Namal'in aci günü - snimak (2.23) i izjava koju je 19.12. dala po izlasku iz bolnice u Bodrumu.

Oyuncu dostları Özgü Namal'ı yalnız bırakmadı İhlas Haber Ajansı İHA - snimak (2.52) sa Ibrahimom i rođakom.

Zadnje uređivanje Bhea : 21.12.2013. at 14:15.
Bhea is offline  
Old 21.12.2013., 14:14   #34
Dusa draga...a i ovi novinari-nemam riječi..ipak im se lijepo obratila, svaka čast
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 21.12.2013., 16:01   #35
Özgü babasına veda etti



cenazeden fotoğraflar

Quote:
İbrahim Çelikkol, Selçuk Yöntem, Okan Yalabık gibi çok sayıda isim, Özgü Namal'ı yalnız bırakmadı.
Brojna imena iz sveta umetnosti su bila, piše Hurriyet, navodeći i nama poznatu trojicu glumaca. Ostatak teksta je u biti ponavljanje.
Bhea is offline  
Old 21.12.2013., 17:11   #36
http://www.e-gazeteler.com/haber/137...ti-haberi.html

a za sedam dana joj rođendan, baš tužno
Frumentius is offline  
Old 22.12.2013., 12:33   #37
Acisini paylaştilar / They share the pain

Bol sa Özgü su podelili sanat dünyasından pek çok ünlü / mnoge poznate osobe iz sveta umetnosti: Selçuk Yöntem, Azra Akın, Dolunay Soysert, Sinan Tuzcuoğlu, Kıvanç Kasabalı, Okan Yalabık, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Pelin Akad, Demet Evgar, Şebnem Bozoklu, Seray Sever, Murat Yıldırım i Burçin Terzioğlu, te njeni eski sevgilileri Başar Savur, Oktay Kaynarca, a podršku je dao i yönetmen Çağatay Tosun. Kopirala sam redosled onako kako je navedeno u Hurriyetu.
Özgü se trudila da se drži hrabro.


Deo ekipe iz Merhameta (Tosun, Kasabalı, Çelikkol).
Kaynarca, IMO, bio i ostao kralj.
Bhea is offline  
Old 28.12.2013., 13:00   #38
Iyi ki dogdum Ozgu!
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 28.12.2013., 13:35   #39
Sretan rođendan našoj dragoj Ozgu,sve najbolje u životu
femir1 is offline  
Old 01.01.2014., 18:20   #40
Naišla sam na neke lijepe fotografije koje je snimio Muhsin Akgün pa posuđujem i dijelim dalje ... Özgü Namal
leukotea is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.