Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2008., 19:29   #41
Quote:
Ribica_lilly kaže: Pogledaj post
Nije baš u Rijeci, ali definitivno - Petrus u Kraljevici.
DEFINITIVNO
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:44   #42
E meni je Petrus 5 metara zračne linije.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 01:19   #43
definitivno bracera!
__________________
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 02:28   #44
Svakako se slažem sa svima koji su napisali Bracera. Tamo je stvarno fantastična pizza. Najbolja koju sam ikada jela.

Je li netko probao pizzu u Viktoriji? Na Brajdi. Mislim, ne može se mjerit s Bracerom (ono, koja se može??), ali je isto vrlo dobra.

Također, na Trsatu je sad Barbossa. Mislim da je netko ranije spomenuo imena pizza Jack Sparrow itd. E pa to je ta pizzeria. Pizza im je ful fina i dostava je besplatna, samo što im treba 45 min-sat vremena da ju donesu.

Što se tiče Pampasa... Nisam bila otkada sam se razočarala kod njih. Tijesto je bilo ultra tanko, jeftini pelati, sir katastrofa, šunka, ja mislim ona najjeftinija moguća... dalje ni neću govorit...
__________________
For a black heart will only find beauty in darkness.
*Spiderpig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 17:53   #45
Quote:
*Spiderpig* kaže: Pogledaj post
Svakako se slažem sa svima koji su napisali Bracera. Tamo je stvarno fantastična pizza. Najbolja koju sam ikada jela.

Je li netko probao pizzu u Viktoriji? Na Brajdi. Mislim, ne može se mjerit s Bracerom (ono, koja se može??), ali je isto vrlo dobra.

Također, na Trsatu je sad Barbossa. Mislim da je netko ranije spomenuo imena pizza Jack Sparrow itd. E pa to je ta pizzeria. Pizza im je ful fina i dostava je besplatna, samo što im treba 45 min-sat vremena da ju donesu.

Što se tiče Pampasa... Nisam bila otkada sam se razočarala kod njih. Tijesto je bilo ultra tanko, jeftini pelati, sir katastrofa, šunka, ja mislim ona najjeftinija moguća... dalje ni neću govorit...


Čekaj ,daj objasni kako preko okusa razpoznaješ cijenu proizvoda koje jedeš?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 18:04   #46
Pa kako ne? OK, nije sve okus, vec i vizualna percepcija te tekstura, no jeftinu sunku i pelate se da prepoznati. Pelate vise po teksturi (jeftini su rijetki), a sunka po okusu/izgledu.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 18:35   #47
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ja bio u nekoj pizzeriji na Trsatu, ali ne mogu se sjetit kak se zvala.
Sve pizze su imale neke piratske nazive (kao pizza Jack Sparrow). Pizza je bila odlična, njami..
Barbosa.
Slažem se, odlična pizza!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 20:52   #48
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Pa kako ne? OK, nije sve okus, vec i vizualna percepcija te tekstura, no jeftinu sunku i pelate se da prepoznati. Pelate vise po teksturi (jeftini su rijetki), a sunka po okusu/izgledu.
Ja sam zakinuta za tu sposobnost
Ja kavalitetu procjenjum po količini onoga što je pizzi i mekoći tjesta.Ako mio ne odgovara reći ći da mi nije dobnra pzza ,a neću reći da su im sastojci jeftini jer to nekad ne mora biti pravilo.Sastojci mogu biti najjeftinij a pizza najbolja.A može biti i obrrnuto.Zato mi je takav način prosuđivanja malo rizičan.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 22:43   #49
Loža i Ružmarin

a za dostavu sylvester
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 11:02   #50
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ja sam zakinuta za tu sposobnost
Ja kavalitetu procjenjum po količini onoga što je pizzi i mekoći tjesta.Ako mio ne odgovara reći ći da mi nije dobnra pzza ,a neću reći da su im sastojci jeftini jer to nekad ne mora biti pravilo.Sastojci mogu biti najjeftinij a pizza najbolja.A može biti i obrrnuto.Zato mi je takav način prosuđivanja malo rizičan.
Nije pravilo, ali jeftini sastojci su u vecini slucajeva losiji od skupljih. Samim time, kombiniranjem jeftinih sastojaka pizza u vecini slucajeva pizza nece biti dobra kao kad bi se koristili bolji sastojci. Eto, valjda je na to ciljala forumasica koja je spomenula jeftine sastojke.

Nego, jedno pitanje...sto se tice Bracere...tamo sam bila pred puno godina, znam da je pizza bila dobra, ali se bas ne sjecam koliko dobra. E sad, svi je hvalite pa bih opet svratila, no koliko se sjecam, prostor je jako mali pa me zanima da li (se) moze/treba rezervirati?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 11:18   #51
Zna li netko web od Barbosse? Vidjela sam da ga imaju jer je napisan da autu koji radi dostavu i naravno nisam ga zapamtila A google ne pomaze

Gdje je ta pizzerija uopce?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 11:51   #52
Pazi sad detektiva

ovdje nađeš broj i adresu


pa to upišeš tu

i ne saznaš niš

al na ht imeniku dobiješ da se to zove Corsarius d.o.o. pizzeria 'barbossa', a kad klikneš na adresu dobiješ milu bosanca na trsatu

p.s. ne javlja se nitko na telefon.

p.p.s. ne vidim linkove u postu, nadam se da vi da

uglavnom vode na gastronaut.hr, popis restorana i burza.hr poslovne subjekte.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:10   #53
Rade od 11 i 30, al dođu malo ranije Nemaju web adresu, lei, to nije bilo njihovo vozilo

I, da, ex mile bosanac, kod o.š. trsat

jebale vas pizze, sad sam gladna
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:18   #54
Loža i Ružmarin , a moram sad probat i Barbossu
stikla_op is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 04:32   #55
Kao prvo, zahvalila bih se sari4 što me je poduprla u mojem mišljenju oko "jeftinih" sastojaka pizze... Dobro, možda sam malo i pretjerala, ali vjerojatno mi je to neki ptsp od kada sam zadnji put jela kod njih... stvarno sam se bila razočarala... I ja nisam pizzu prosudila po tome što je možda imala jeftine sastojke, nego zbog toga što ti sastojci nisu stvorili pizzu kakvu sam ja očekivala... A budući da sam probala jeftinije proizvode, mogu iskreno reć da ih koriste... Njima je u interesu, ako baš tako hoćeš...
Ali slažem se da ne mora bit pravilo... U ovom slučaju to je tako. Prihvatit ćemo to kao iznimku...


Kao drugo, što se tiče barbosse... ne znam za web, ali znam da se javljaju na tel, jer svaki put kad sam ja zvala ili moji frendovi uvijek bi im se javili... ko zna što je bilo da se tebi, Lapulapu, nisu javili... Probaj ponovno zvat pa vidi...


Što se tiče bracere... Prostor jest malen, ali uvijek se nađe mjesta... Može se i rezervirat...
__________________
For a black heart will only find beauty in darkness.
*Spiderpig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 00:57   #56
paris definitivno,a moze i delfino
daklu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 11:33   #57
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Nego, jedno pitanje...sto se tice Bracere...tamo sam bila pred puno godina, znam da je pizza bila dobra, ali se bas ne sjecam koliko dobra. E sad, svi je hvalite pa bih opet svratila, no koliko se sjecam, prostor je jako mali pa me zanima da li (se) moze/treba rezervirati?
Koliko je meni poznato, pizzeria Bracera dio je restorana Zlatna školjka (uska uličica od Korza prema Palachu) i otvorena je pred nekih godinu dana. E sad, ili ti ne misliš na pravo mjesto (kažeš da si bila tamo pred puno godina) ili do mene informacije o novim restoranima u centru grada dolaze jaaako sporo...
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:19   #58
Quote:
Jean kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato, pizzeria Bracera dio je restorana Zlatna školjka (uska uličica od Korza prema Palachu) i otvorena je pred nekih godinu dana. E sad, ili ti ne misliš na pravo mjesto (kažeš da si bila tamo pred puno godina) ili do mene informacije o novim restoranima u centru grada dolaze jaaako sporo...
Pošto sam iz Zagreba, jela sam u Braceri samo 3-4 puta unazad 4 godine tako da nije sigurno otvorena tek prije godinu dana. I da, mislim na tu u sklopu Zlatne školjke.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:22   #59
Podroom, Van Gogh, Loža, Jeans

nemogu se sjetit više
*LadyBug is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:35   #60
Bracera je top!
Stvarno, takve pizze nema
nola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.