Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 10:34   #61
Vjerojatno cu biti prva koja ce dati negativnu kritiku, ali ostala sam totalno, ali skroz, skroz razocarana.

Bila sam u Braceri. I nakon ovoliko pohvala, nekako mislim da sam ja jednostavno bila lose srece. No to je bio toliki da stvarno ne znam kako se mogu drasticno popraviti od jednog do drugog dana.

Na mojoj pizzi od cca promjera 30 cm, materijal (uzela sam mijesanu) je bio na nekih 15 sredisnjih cm. Ne pretjerujem, to je doslovno bilo tako. Po ostatku je bilo nesto pelata, ali hellouuu, gdje su sunka, sir, gljive...Na sredini, gdje je bilo ono sto mijesanu cini mijesanom bilo je sramotno malo svega, kladila bih se da mi pizza ni na jednom dijelu nije bila deblja od 1mm. Ma, puno sam i rekla, 1 mm.

Nakon, vjerojatno, mog najveceg restoran-razocaranja, dosao je i racun koji je, za ono sto smo pojeli bio strava . Za taj novac se u nekoj drugoj dobroj pizzeriji mogu najesti 4 osobe (nas je bilo 3) i pojesti bilo koju pizzu (ne mijesanu) na kojoj ima vise od 3 g sira i gljiva.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 10:48   #62
1. Delfino. 051/ 263-356
2. Kokolo. 051/ 263-394
3. Planet. 051/ 335-335
alfatripo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 23:24   #63
definitivno Ex na Srdočima
Anne Elliot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 12:05   #64
tko od njih dostavlja?

btw, pizza iz tomatoa na kantunu prije place, je ok kada se uzme kod njih...ali dostavljena je
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 10:07   #65
Eto, registrirao sam se samo kako bih na ovo odgovorio.. pozdrav svima! ..a možda se još koji put javim, ako bude zanimljivih tema

Nisam već par godina u Rijeci, no što se tiče pizze najbolja mi je bila pizzeria na bazenu, na Kantridi. I to ne samo među riječkim pizzerijama. Na žalost, zbog svih ovih radova zatvorili su je pred nekih godinu dana i nekako mi se čini da je više neće otvoriti, bar ne tamo. Ako netko ima kakve informacije o tome, zanimalo bi me. Inače, sve što sam tamo jeo (budući da su zapravo bili restoran, te su imali i razna druga jela) mi je ostalo u izuzetno dobrom sjećanju. Od ostalih Riječkih pizzeria ok mi je bio Ex na Srdočima i donekle Pampas na Trsatu. Kokolo me par puta razočarao, tako da sam prestao tamo ići (već je netko prije mene dobro opisao variranje njihove "kvalitete" ovisno o dobu dana, tlaku zraka u Maroku, padalinama na Haitiju, ...), a Bracera mi nije bila niš posebno (osim po ambijentu i dakako - cijenama), te bih na prethodni opis dodao da su mi tamo pizze bile dosta suhe i previše slane - i to tijesto, bez ikakvoog razloga ili potrebe
mali_od_palube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:54   #66
Vidim da do sada nitko nije spomenuo dotični restoran - GOYA na Voloskom, uglavnom bivši mali Quorum. Nakon šta se kultno mjesto za izlaske zatvorilo, otvoren je restoran koji se prvo zvao Mars a sad Goya. Uređen je perfektno, baš super atmosfera, pizze su još bolje, onako tanko tijesto, brdo toga gore, definitvno meni najbolje pizza , a jela sam i one iz Bracere i Delfina.
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 18:24   #67
Definitivno najbolja pizza je u PAMPASU!
Sad su malo poskupili cijene ali još uvijek su najbolji!
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 13:00   #68
Quote:
alfatripo kaže: Pogledaj post
1. Delfino. 051/ 263-356
Sad sam ih zvala - pizzeria Delfino ima broj 051-336736,
ovo prije navedeno je neka firma.
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:36   #69
Kad se već digla ova tema - trenutno mi je najbolja pizza u Podroom-u na Viškovu .
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 23:27   #70
Uno na Kukuljanovu. Imaju iznadprosječno ukusne i ogromne pizze, pa kod narudžbe treba paziti jer je kod njih maxi pizza enormno velika. Gazda Una je dugo vremena plaćao 100 eura osobi koja ju pojede sama.
Nikome nije uspijelo.
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 23:31   #71
vec dugo sam u potrazi za najboljom picerijom u RI ali ne mogu je naci....unazad par godina je bilo vise odlicnih picerija ali sada se sve jako pokvarilo.....ili se promjene vlasnici,pa onda i drugi picajoli i automatski pica vise nije ista....
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 12:32   #72
najbolje pizze su u Loži, Podroomu i van Goghu.
nije sve u picajolu, ima dosta i u sastojcima.
__________________
May the sun bring you new energy by day, May the moon softly restore you by night, May the rain wash away your worries, May the breeze blow new strength into your being, May you walk gently through the world and know its beauty all the days of your life. Apache blessing
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 12:39   #73
Moje preporuke su Podroom, pizza tri srčka, divota i moć
I u gradu jako volim otići u Zlatnu školjku i tamo su mi sve odlične
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 22:43   #74
Quote:
ile.ri kaže: Pogledaj post
Uno na Kukuljanovu. Imaju iznadprosječno ukusne i ogromne pizze, pa kod narudžbe treba paziti jer je kod njih maxi pizza enormno velika. Gazda Una je dugo vremena plaćao 100 eura osobi koja ju pojede sama.
Nikome nije uspijelo.
Slažem se s tobom!!!
Jedini problem je taj što je meni Uno na drugom kraju grada, tako da tamo svratimo samo ako nas put nanese.
Teško je u Rijeci pojesti dobru pizzu, ili ja i moj suprug imamo previsoke kriterije?!
Iznenađenje mi je bila pizzeria MB (Viškovo) - pizza sasvim prosječnog okusa, a cijena miješane samo 27 kn. Da li je još negdje moguće pojesti pizzu za manje od 30 kn?
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 10:43   #75
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom!!!
Jedini problem je taj što je meni Uno na drugom kraju grada, tako da tamo svratimo samo ako nas put nanese.
Teško je u Rijeci pojesti dobru pizzu, ili ja i moj suprug imamo previsoke kriterije?!
Iznenađenje mi je bila pizzeria MB (Viškovo) - pizza sasvim prosječnog okusa, a cijena miješane samo 27 kn. Da li je još negdje moguće pojesti pizzu za manje od 30 kn?
Ne znam gdje je MB, ali Podroom je zaista za svaku pohvalu. Imaju konstantu čak i nakon promjene vlasnika.
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 17:18   #76
MB je kraj željezare Pezić, tamo kraj crkve, odnosno preko puta zgrade u kojoj je bila Erste banka
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 20:20   #77
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
MB je kraj željezare Pezić, tamo kraj crkve, odnosno preko puta zgrade u kojoj je bila Erste banka

Ahhh, sad znam. Nisam tamo nikad bio na pizzi, a sve okolo njega sam obišao.
Maretina, nono Frane (Pranjić), onaj fast food preko puta, ŽAP, Mladenka, Podroom, čak i onaj kebab kod groblja kojeg više nema, ponekad sam čak znao uzeti pečenog odojka ili janjca kod Glujića, a često jedem i u Ronjgima zbog toga jer mi frend gore konobari...
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:31   #78
Da li ste bili u pizzeriji LaKost na Viškovu? Čak je na tabeli nacrtan kostur krokodila Htjeli smo otići tamo, ali petak navečer a pizzerija prazna - nije mi baš djelovalo primamljivo, pa smo otišli u MB
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 12:28   #79
Pomoć.. Ima li neka pizzerija koja dostavlja izvan Rijeke? (Matulji)

I koliko treba onda platit takvu dostavu?
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 12:49   #80
Što se dogodilo s pizzerijom Delfino u Rijeci? Zatvorena?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.