Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2008., 23:54   #61
Čim ga pogledam, podijelit ću dojmove s vama. Nadam se da će bit dobar. U svakom slučaju, drago mi je da sam pročitala knjige prije filma, a ne obratno.
Cato is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 13:09   #62
film ću gledat u kinu, 13.12. na pretpremjeri za forksforumaše. :klap:
ne želim si pokvarit film za jadnim verzijama doma.
ide još netko na pretpremjeru?
eska_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 10:17   #63
^Kako se dospije na pretpremijeru ako ne sudjeluješ na FForumu?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 17:26   #64
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
^Kako se dospije na pretpremijeru ako ne sudjeluješ na FForumu?
Skineš film i imaš pretpremijeru doma

Nisam gledala film još, planiram uskoro. Čitala sam knjigu, al' malo sam skeptična što se filma tiče, jer držim da nema baš dobrih adaptacija knjiga, osim GP () tj. iskustvo mi govori, al' bumo vidli
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 20:04   #65
^To već jesam, samo mi je veći gušt gledati Roba na big screenu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 22:47   #66
Quote:
eska_15 kaže: Pogledaj post
film ću gledat u kinu, 13.12. na pretpremjeri za forksforumaše. :klap:
ne želim si pokvarit film za jadnim verzijama doma.
ide još netko na pretpremjeru?
ja sam trebala ić al opet, želim ić sa svojim društvom i nije mi gušt biti sama među groo ljudi koje ne znam. eventualno bih 3 prepoznala
a film sam tak i tak pogledala

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
^Kako se dospije na pretpremijeru ako ne sudjeluješ na FForumu?
nikak
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 22:54   #67
To mi nije fer. Mnogi možda ne prate taj forum ili nemaju internet, a obožavaju knjige i ne mogu na pretpremijeru. Nekako mi nije fer.
Ot: Vidim da film ima dobru zaradu, a i da je na mininovoj izašao dobar snimak pa ću si skiniti.
Mu§e is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 00:26   #68
Quote:
Mu§e kaže: Pogledaj post
To mi nije fer. Mnogi možda ne prate taj forum ili nemaju internet, a obožavaju knjige i ne mogu na pretpremijeru. Nekako mi nije fer.
a jbga, moderatorice su se stvarno potrudile i svaka im čast
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 01:38   #69
ovak, danas sam gledala film, bio je na skrivenoj pretpremijeri u Cinestaru i jedino što mogu reć o filmu je da je PRELOŠ, ljubitelji knjige će se grdno razočarati jer je pola toga bitnoga izostavljeno ili promijenjeno, glumci su zaljubljeni jedno u drugo koliko i ja u mokru krpu, njihovo "blijedilo" je toliko naglašeno šminkom da izgledaju kao da su glavu gurnuli u brašno..o našminkanim usnama glavnog glumca neću ni pričati

bez ikakve dinamike, ikakvih zanimljivih scena, bilokakvog humora, razvučen i dosadan, jedva sam čekala da odem doma.

a VRHUNAC filma mi je scena u kantini gdje se vide obješene zastave raznih država i oni imaju jugoslavensku zastavu!!! samo da se zna, film se dešava u sadašnjem vremenu. katastrofa.

inače, baš danas sam čitala da redateljica neće biti prisutna na snimanju nastavaka zbog jako jako jako loših kritika na račun filma.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 14:48   #70
bila sam jučer na pretpremjeri, i bilo je odlično! film je jako lijepo napravljen, ugodno sam se iznenadila jer sam očekivala puuno manje. knjiga je knjiga, naravno, ali film je bio zaista odličan. glumci su mi bili super, nemam nekih pritužbi. a robert pattinson-
mislim da bi se fanovima film trebao svidjeti,a i jučer su dojmovi bili super.
eska_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 15:54   #71
Quote:
eska_15 kaže: Pogledaj post
bila sam jučer na pretpremjeri, i bilo je odlično! film je jako lijepo napravljen, ugodno sam se iznenadila jer sam očekivala puuno manje. knjiga je knjiga, naravno, ali film je bio zaista odličan. glumci su mi bili super, nemam nekih pritužbi. a robert pattinson-
mislim da bi se fanovima film trebao svidjeti,a i jučer su dojmovi bili super.
Bila sam i ja jucer...
meni se film svidio
saralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 22:02   #72
Pogleda sam film preko interneta, loša kvaliteta je bila pa me zanima kad je on sta u sunce da pokaže kako on zapravo izgleda ja nisam ništa primjetio. Jel mi može netko reći šta bi to bilo?
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 22:39   #73
Quote:
xeoncro kaže: Pogledaj post
Pogleda sam film preko interneta, loša kvaliteta je bila pa me zanima kad je on sta u sunce da pokaže kako on zapravo izgleda ja nisam ništa primjetio. Jel mi može netko reći šta bi to bilo?
koža mu svjetluca na suncu.
eska_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 00:05   #74
moram priznati da nisam neki stručnjak za twilight, pročitala sam nešto malo od svake knjige, ali film mi se svidio. imam dojam da je ispao ozbiljniji od knjige i ne liči toliko na teen pričicu kao viđenje iz belline perspektive u knjizi. ono mi je malčice presladunjavo pisano. film- onak lijepo minimalistički, suzdržano, skroz drugačije od tipičnih teen filmova. i emocije su pogođene, glavni glumci skroz ok. je da nisu morali toliko našminkati vampire, ali ajde. bolje za one koji nisu čitali knjige, jer će fanovi biti razočarani (po starom običaju, kod svake ekranizacije neke knjige, jer ne može ama baš sve biti na svome mjestu, jel da?)i like it i da, teen priča bez ijedne navijačice
__________________
and you, you make me run and you, you make me want to live...for you
Ami13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 04:55   #75
aaaaa robert aaaaaaaaa
robert

gledala sam film prošli petak... meni je film zakon.. jedva čekam nastavak... baš me nasmijao jasper sa svojom "krizom"...

Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
a VRHUNAC filma mi je scena u kantini gdje se vide obješene zastave raznih država i oni imaju jugoslavensku zastavu!!! samo da se zna, film se dešava u sadašnjem vremenu. katastrofa.
kaj fakat?!
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:59   #76
A koliko je, hm... moralan? Trebala bi voditi mlade iz župe u kino, pa jel će me kao vjeroučiteljicu biti sram što sam ih dovela? Ima li otvoreno prikazanog seksa/golotinje, opakog nasilja, krvi, psovki?
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 23:18   #77
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
A koliko je, hm... moralan? Trebala bi voditi mlade iz župe u kino, pa jel će me kao vjeroučiteljicu biti sram što sam ih dovela? Ima li otvoreno prikazanog seksa/golotinje, opakog nasilja, krvi, psovki?
ma nema, ipak je to film za američke tinjedžerke. ima malo cmakanja i to je to. al ti kao vjeroučiteljica ne bi trebala vodit djecu na vampirske filmove
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 00:41   #78
Trailer sam gledao jedva cekam zaista pogledati taj film ali ne cini li se vama da za jedan film sa vampirima ima jako malo krvi??
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 05:19   #79
trebica uopce ne zna glumit. and she's so plain, edward's soooo much more prettier the she is. but i guess that's kind of the point *shrug*

don't know, mozda da procitam knjigu *hmmm*
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 12:06   #80
meni je film bio presavrsen, bas onako pravo sladunjav, teen, "mracan" za curetak kao sto sam ja

i da, film ima masu propusta, falinki itd. al edward mi je sve to nadoknadio.
lučika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.