Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2011., 14:09   #141
Hey...ovako imam jedan veliki problem ! Prirodno sam plavusa i imam svijetlu put.
Kako mi je moja prirodna plava onako pepeljaste boje stavila sam si bila svijetlo plave-skoro bijele pramenove.Znaci blajhala sam se.
Sad sam isla opet kod frizera i htijela sam da su mi ti svijetlo plavi pramenovi na svijetloj podlozi-a ne mojoj pepeljasto plavoj.
Uglavnom sa svojom svijetlom puti I sad presvijetlom kosom koja vuce onak bas na nesto između žuto-narančaste i bijele. Izgledam KATASTROFA-KO NACIST !

e pa sad me zanima dali bi bilo pametno kupiti neku plavu boju pa da mi cijelu kosu prefarba ili da ostavim ovak kak je...Zanima me postupak.Dali bi mi nekako uklanjala blajh (ako se to uopce moze) Uff sta mi je ovo trebalo

evo slike :



jos :



i :

__________________
°~Oči su put do vaše duše-Zatvarač je put do vaših gaćica~°
tinkerbell_xX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:53   #142
popravak

Naruči se kod Anite na 3097-519 Ogrizovićeva na trešnjevci , da te iskusne frizerke poprave!!! Imaju fejs pa pogledaj...
lajoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 16:12   #143
Quote:
lajoya kaže: Pogledaj post
Naruči se kod Anite na 3097-519 Ogrizovićeva na trešnjevci , da te iskusne frizerke poprave!!! Imaju fejs pa pogledaj...
Hvala al to mi je malo daleko ici na tresnjevku-pa nisam se ja sama blajhala ako to mislis-bila sam ja kod frizerke,samo je cudno ispalo ... budem ja sad isla kod druge frizerke.Al zanima me dal da se pobojam farbom il se to moze nekako drugacije rijesit?
__________________
°~Oči su put do vaše duše-Zatvarač je put do vaših gaćica~°
tinkerbell_xX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 16:32   #144
ja bi ovakve! http://www.chickdb.com/kate-upton/ mozda malo jace bež, a podloa mi je ista.
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 16:25   #145
Quote:
lajoya kaže: Pogledaj post
Naruči se kod Anite na 3097-519 Ogrizovićeva na trešnjevci , da te iskusne frizerke poprave!!! Imaju fejs pa pogledaj...
Sorry ali ja nikako ne preporucam taj frizer,jeftini jesu ali me žena nakon posvijetljivanja kose išla peglat i imam 4 velika djela skurena na kosi zahvaljujuci njima,nikad više ne bih se vratila taj frizeraj...
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 15:55   #146
Quote:
little CoCo kaže: Pogledaj post
Sorry ali ja nikako ne preporucam taj frizer,jeftini jesu ali me žena nakon posvijetljivanja kose išla peglat i imam 4 velika djela skurena na kosi zahvaljujuci njima,nikad više ne bih se vratila taj frizeraj...
Žena koja preporuča tog frizera ima 5 postova i svih 5 je hvalospjev tom frizerskom salonu. Nisam tamo nikada bila, ali mi to miriše na samoreklamiranje - ne znam zašto ljudi ne plate reklamu i gotovo...
lila blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 22:24   #147
Planiram sama izvlaciti pramenove na kapu (ustvari mama ), vec sam to radila prosle godine i ispali su ok, ali problem je sada sto mi je veliki dio kose dosta puta farban i ispod tih farbi su nekadasnji pramenovi odnosno kosa je djelimicno isusena.
Zanima me postoje li kakvi trikovi kako sprijeciti stvaranje cvorica pod kapom i izvlacenje uciniti laksim kod ovakve kose?
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 15:56   #148
ja na tvom
mjestu to ne bi radila jer ce ti
kosa popucat jos jace... podji i nek ti netko napravi folijom, bolji su rezultati a manje stete za kosu...
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 18:55   #149
Radila sam par puta na foliju i svaki put dobijem pjesacki prelaz na glavi sto mi se nimalo ne svidja...
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 20:02   #150
to je onda lose napravljeno
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 20:59   #151
Znam, ali ne mogu da nadjem frizerku koja to zna uraditi kako treba, ne zelim vise riskirati, pokusala sam i nogama i rukama da im objasnim sta ne zelim, ali opet isto...
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 01:08   #152
pramenovi na kapu na vec ostecenu kosu ce ti kao rezultat dati katastrofu.
cure su hvalile renatu ako si u zagrebu...
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 02:14   #153
odlične pramenove rade u renati na križanju gajeve i baruna trenka (meni najbolje tamo rosita i danijela, ako želiš ultra tanke kao moje frendice, onda kod antonija)

također odlično rade u glamouru (kod marka) i u freezu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 10:51   #154
Hvala vam puno cure ali ja sam u Sarajevu
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 01:09   #155
kako vama frizerke rade pramenove?
da li stavljaju boju na cijeli pramen ili samo na izrast?

ja ih dajem vec 3 godine,,ii moja frizerka boja cijeli pramen..pitala sam ju zar nije dovoljno obojati samo izrast da se ovaj ostali dio,vec bojani,ne boja opet i ne unistava dodatno..jer mi izgleda kosa svaki put nakon pramenova tanja i poroznija..
malosunce19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 10:54   #156
meni nikad ne boja vec pofrbani dio- uvijek samo izrast.
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 19:30   #157
i meni samo izrast...poslije na cijelu kosu stavi preljev da ujednači vrhove, jer oni nekako uvijek brzo posvijetle....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 23:07   #158
Podpisujem zadnja dva posla!
samo izrast
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 14:13   #159
cure da li je neka od vas radila balayage pramenove? da li kosa mora biti stepenasto ošišana? moja je šišana na ravno..
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 17:48   #160
ne mora biti stepenasta. sasvim je svejednoo kakva je duzina i oblik. jedino sto moze bit problem je sto malo frizera zna napraviti dobar balayage
aria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.