Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 00:06   #201
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
PS ovo je baš bilo "ukratko" ima još, ali nisam više stigla danas. U narednim danima hoću. Pozzz
I ovo je super

Zao mi je Bulenta...ali nema nikakve sanse...stari to vidi, ali kako to dokazat zaljubljenom koji vidi samo ono sto zeli vidjeti

Beskrajno mi je drago sto Omer nije kao Munir...istina da joj je tek kasnije poceo uzvracati osjecaje, ali i kad nije cuvao je njezino...mogao joj je sve uzeti...njegova mala mi ide na zivce...na mamu je, sebicna
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 10:47   #202
Eh, ovako...nisam stizala gledati redovno, pa ni pisati dosadašnje epizode, a izgleda su nam opet zabiberili! Mislim na Pink, naravno. Upratila sam zadnja dešavanja, stigli su do Nerimanine djevojačke večeri. Serija je išla (na PINK SOAP) naveče u 18h, a sutradan u 10h bila je repriza. Međutim, sinoć u 18h počela je neka nova serija, od prve epizode krenula, dakle regularno, a danas u 10h je bila repriza iste te serije. Dakle, postoje dvije mogućnosti. Ili su Neriman premjestili u neki drugi termin, što čisto sumnjam, ili jednostavno nemaju više epizoda, što je najvjerovatnije slučaj, jer su prošli put prekinuli na istom mjestu! Pratiću taj program, da vidim da li nije u nekom drugom terminu, ali čisto sumnjam
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.