Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2019., 09:04   #481
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
A gdje da kupim najpovoljnije Skindinaviu? Vidim da je na njihovoj starnici neki popust
Da li imati problema s carinom?



Ne trebaju mi palete zada sada tnx
meni je all nighter super. ne znam dal naš muller drži manju verziju, možda da njega uzmeš za probu. lako ga prodaš ako ti se ne svidi
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2019., 09:30   #482
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljiva, nadam se da neće zeznut i da će jedna bit stvarno hladna,a druga topla. Ta topla me ne brine jer ih već imaju u asortimanu ali hladna da... + nadam se da neće tutnut sve neutralne nijanse kako to jako dobro znaju napravit i onda par tih hladnih.



Ugl nadam se da me neće razočarat jer već dugo mi ništa njihovo nije bilo napeto.
Gdje se može pogledati ta kolekcija?

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2019., 11:44   #483
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Gdje se može pogledati ta kolekcija?

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
Svaki petak puštaju sneeak peak dijela boja iz kolekcije i najavu za kolekciju na svom instagram i Facebook profilu. Cijelu kolekciju još nisu objavili kao ni sva sjenila u paletama.
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2019., 13:42   #484
Nažalost naš Müller ne drži putna pakiranja... Ja bih ih već opelješila da ima .. Opće ne kužim zašto i baš mi je to bzvz... Osobno ne uzimam njihov veliki primer jer to je nešto što fakat volim redovno mijenjati, pa mi se veliki ne isplati jer ga potrošim pol....
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 05:56   #485
Sa i bez famozne baze za sjenilo. Sljedeća na wish želji mi je, imam još 3 u zalihi i jednu Avonovu koju trenutačno koristim.

https://www.instagram.com/p/B2QcHknJ...d=4onasdjh3fjy
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2019., 20:42   #486
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Sa i bez famozne baze za sjenilo. Sljedeća na wish želji mi je, imam još 3 u zalihi i jednu Avonovu koju trenutačno koristim.

https://www.instagram.com/p/B2QcHknJ...d=4onasdjh3fjy
Ta baza meni super funkcionira s njihovim sjenilima. Drzi doslovno cijeli dan/noc, a inace imam masne kapke. Plus to kaj su boje vrh jer je dosta svijetla.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
__________________
"I don't belong to your side anymore, I'm one of the Undead", that's what the pale boy said. | BEAUTY BLOG
BattyBatz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.