Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 14:46   #181
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Na primjer?
Validan cilj je npr postati kvalitetan i cijenjen inženjer sa dobrim položajem i plaćom iznad 10000 kuna. Drugi validan cilj je biti otvoren za upoznavanje osobe koja će nam se svidjeti i kojoj ćemo se svidjeti, te zasnivanje sretne obitelji. Treći cilj je ostvariti i održavati kvalitetne socijalne i rodbinske kontakte.

To su tri vrlo konkretna i kompatibilna cilja, na putu do kojih vodi svakodnevno ispunjenje mikro ciljeva. Pravilo kaže da se ljudi sklanjaju u stranu da propuste čovjeka koji zna kuda ide. Čovjek koji zna kuda ide tamo će i stići, a život će to putovanje učiniti zanimljivim i vrlo vjerojatno punim lijepih događaja.

Problem je da većina ne zna što želi, ili želi previše toga, ili želi preopćenito. Znati što želiš je veliki dar.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 15:11   #182
Ovo je tema na kojoj ljudi tuguju jer će biti sami na Božić. Ti im objašnjavas kako će se sve posložiti ako se fokusiraju na karijeru i plaću.

Nemoj zajebavati ljude, dovoljno im je teško i ovako.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 15:26   #183
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ovo je tema na kojoj ljudi tuguju jer će biti sami na Božić. Ti im objašnjavas kako će se sve posložiti ako se fokusiraju na karijeru i plaću.

Nemoj zajebavati ljude, dovoljno im je teško i ovako.
Tko je shvatio shvatio je da to dolazi u paketu. Ti nisi ništa shvatio, ali i to je legitimno.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 15:31   #184
Jos malo blagdanske patetike Koeljo style
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 16:17   #185
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Tko je shvatio shvatio je da to dolazi u paketu. Ti nisi ništa shvatio, ali i to je legitimno.
Ja sam shvatila da su samci ne samo ruzni i sami nego luzeri i na profesionalnom planu.
Jer da su poslovno uspjesni ili da imaju karijeru onda ne bi bili sami
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 00:06   #186
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ja sam shvatila da su samci ne samo ruzni i sami nego luzeri i na profesionalnom planu.
Jer da su poslovno uspjesni ili da imaju karijeru onda ne bi bili sami


Ajme kako sjajan zaključak! Svaka čast!
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.