Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 21:07   #1261
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
bogtemazo jel to opet radi? ja sam tamo jednom jeo burek od mesa,
masan i neslan i bezukusan od kojeg sam poslije imao proljev... poslije sam vidio da je lokal zatvoren pa sam mislio da ga je zatvorila inspekcija
možda ne mislimo na isto mjesto. ovo di sam jeo ćevape je čini mi se druga rupa od kvatrića u domjanićevoj, ispod nje je još jedna. skoro jedna do druge. valda je to ta s proljevom...
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:19   #1262
prva je Antonio, druga je poslije slastičarne Srebrnjak... misliš na nju?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:09   #1263
Ta s burekom ne radi već neko vrijeme, znaći mogao je jest samo kod Giannia ili tak nekak.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:48   #1264
a ne znam po imenima, možda je taj gianni, ali super ćevapi bili, ima to već koji mjesec tako da ne znam tko i što je zatvoreno
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:12   #1265
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Najbolje ćevape koja sam jeo su u reinkarnaciji "Rubelj Grill" doduše samo sirovi 50 kn kila ali odlični. Definitivno no.1 za sad.

Navodno sad ima i pečene.
Gdje je taj reinkarnirani Rubelj?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:58   #1266
Mislim da je na placu u Dubravi.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:01   #1267
Fini i jaaako jeftini cevapi su upravo na dolcu,lijeve stepenice.odmah lijevo kod one metalne kumice.18 kn mali a fino se napapa.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 01:01   #1268
to je popularni trovač. pa sad zaključi sama zašto mu je takav nadimak
iskreno tamo ne idem već jedno 3-4 godine
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:57   #1269
Koliko je meni poznato, trovač je bio negdje oko trgra Franuske republike. Možda ih ima više.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:53   #1270
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
to je popularni trovač. pa sad zaključi sama zašto mu je takav nadimak
iskreno tamo ne idem već jedno 3-4 godine
Pa reci zašto... stvarno nemam pojma.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:08   #1271
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato, trovač je bio negdje oko trgra Franuske republike. Možda ih ima više.
Je. City club grill je moderni naziv.

Mora da je trovač univerzalni naziv za takva mjesta
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 10:50   #1272
Koja ćevabdžinica u gradu ima najbolji ajvar?
Bookfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 17:57   #1273
Quote:
Bookfreak kaže: Pogledaj post
Koja ćevabdžinica u gradu ima najbolji ajvar?
pa valjda ideš jesti ćevape a ne ajvar meni osobno je jako dobar Dentina iz Kauflanda, pa prije nego što odeš na ćevape odi po ajvar
i onda ga fol slučajno otvori i navali!
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:26   #1274
Pa ono, kad pogledam svoja iskustva s ćevabdžinicama, u pravilu imaju neki bezvezni kupovni - koji je stvarno jadan u usporedbi s nekim ajvarima iz kućne radinosti koje sam jeo. Tako da bi mene osobno veselilo kad bih naletio na ćevabdžinicu koja i po pitanju ajvara nudi nešto iznadprosječno...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:58   #1275
Od kupovnih su naj oni makedonski, svijetlonarančasti, lagano zapečeni (Lidl, ex Billa, Konzum itd.), no to ovde nije tema, jel..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 23:23   #1276
kako ne, pa ajvar odlicno ide uz cevape mada je u bivsoj drzavi bila ustaljena praksa da se cevapi jedu sa lukom a pljeskavica s ajvarom
inace slazem se da su makedonski ajvari puno bolji od ostalih
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 01:57   #1277
Tema mogu biti ajvari uz ćevape iz lokala, a ne oni kupovni za po doma, to sam mislio.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 12:36   #1278
ja sam neko vrijeme toliko volio jesti ajvar da sam znao uzeti cevape iz lokalne pecenjare
i odnesti ih doma da bi ih mogao jesti sa ajvarom koji volim
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 15:03   #1279
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u Cingacu u zadnje vrijeme? Mi smo prije znali cesto ici ali mi se cini da nekaj petljaju s mesom.. Brat i ja smo bili negdje u 10. mjesecu i njemu su cevapi imali onako cudan okus, kao kad masnoca malo užegne.. Mislil sam da trabunja bezveze, ali onda smo bili koji tjedan kasnije ponovo i meni je pljeskavica bila takva "cudna"...

Kakva su iskustva, vidim da i dalje dosta ljudi ide tamo, al ja sam razocaran pošto se to dogodilo dva puta za redom i još u takvom razmaku..
To još uvijek postoji? To je jedno dulje vrijeme bilo najjače mjesto na koje svi redovno idu, a onda je oko 2005. postalo mjesto na koje se ne odlazi jer u meso stavljaju soju. Pa je ekipa koja je tamo godinama uživala u velikim i finim čevapima odjednom postala veliki protivnik tog istog jer je tako postalo pomodno.

Meni najjači okus i miris ima Chevos.
dvadesetdevet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 17:28   #1280
Quote:
dvadesetdevet kaže: Pogledaj post
To još uvijek postoji? To je jedno dulje vrijeme bilo najjače mjesto na koje svi redovno idu, a onda je oko 2005. postalo mjesto na koje se ne odlazi jer u meso stavljaju soju. Pa je ekipa koja je tamo godinama uživala u velikim i finim čevapima odjednom postala veliki protivnik tog istog jer je tako postalo pomodno.
Prebacili su se na hamburgere
šalu nastranu, vjerujem da vjerni posjetitelji Čingača i dalje idu tamo kao što su išli i prije, jer ionako im je najvažnija veličina porcije da se mogu nakrkati izaušiju
a recept sa sojom je ostao isti kao i u zlatno doba pa ne postoji nikakav razlog da idu nekamo drugdje
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.