Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 00:36   #5681
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Uzela si mi slova sa tipkovnice. Pa ja ne vjerujem ovo sto citam?
Zene u tridesetima, pa vidim cak u pedesetima dosle svekrvama u kuce...sto je vama svima???
I onda su one lude...ovoj smetaju njeni psi u njenoj kuci...wtf
Koliko sam ja razumjela, većina tih žena je navela da je to zamišljeno kao privremeno rješenje(iz raznih razloga), a ubrzo su shvatile da možda ni to privremeno ne mogu izdržati.
Pa ljudi su, a ljudi ponekad pogriješe u svojim procjenama. Ako se ovo vezano za pse tiče Yeli, ja nisam baš razumjela da njoj smetaju psi, nego je kritizirala odnos svekrve prema psima. Koliko sam ja pohvatala, ona je ta koja se na kraju više brine o njima nego svekrva koja je vlasnica i čija su odgovornost.

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Old 18.01.2018., 01:17   #5682
Quote:
Light Green kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja razumjela, većina tih žena je navela da je to zamišljeno kao privremeno rješenje(iz raznih razloga), a ubrzo su shvatile da možda ni to privremeno ne mogu izdržati.
neke stvari u životu bolje je naučiti iz tuđih grešaka.
kao na primjer da suživot sa nečijim starcima izuzetno rijetko, ako ikada, klapa na zadovoljstvo svih sudionika.
dobivaš cimere kojima pod mus moraš tolerirati hrpu stvari.
onak, ne kužim kak si netko to želi.
My Name Is... is offline  
Old 18.01.2018., 01:20   #5683
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Znate kaj,nije ni meni normalan taj život po zajednicama.
Al s druge strane,ipak je nekak do tog došlo.
Znači,nisu te snahe same od sebe doselile.Mislim možda ima i tog...
Zauvijek cu pamtiti izjavu jedne forumasice u odgovor nekome tko je postao da bi ona dozvolila da snaha i sin s njom zive samo u nekoj ekstremnoj situaciji: "A ti mislis da ce te sin pitati?"

Ono, zamisli koncepta, da neka tamo zena za sebe odluci da nece da joj sin i snaha u kuci zive.

Tako da, valjda, ima svega.

A sad zaozbiljno, slazem se da se dosta puta to useljavanje dogada na nagovor roditelja. Ali mi se takoder cini da ima i situacija gdje "djeca" roditelje dovedu pred takorekuc svrsen cin - ona je trudna, oni su studenti/nezaposleni, nemaju gdje ni kako.....i onda se starci osjete duzni primiti ih.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2018., 02:16   #5684
Mi smo podstanari i srecom si mozemo to priustiti dok ne kupimo nesto svoje, ali neki ne mogu pa ne bih bas okrivljavala ljude koji zive u zajednici.
U manjim sredinama otac/djed je napravio kucu i osigurao potomcima stan. Taj potomak kad se ozeni smatra normalnim zivjeti tu jer zasto bi kupovao stan kad ima gdje.Tko zna i moze li. Ako postoje nesuglasice na relaciji svekrva-nevjesta tada situacija brzo eskalira. Da nam drzava nije u banani i da smo svi zaposleni i imamo ok placu, zivjeli bi kao u skandinavskim zemljama- samostalno i daleko od roditelja s obje strane. Ovako smo silom neprilika previse vezani za roditelje.
Nazalost nasi ljudi u vecini slucajeva su potplaceni pa ako zele ostati u drzavi mogu ili ne imati djecu/ne zeniti se ili se snalaziti. Ako se ne slazes sa svekicima i zivis kat povise ili cak s njima, ne mozes sa svojim primanjima placati podstanarstvo i imati za kruh, sto mozes- rastaviti se ili s muzem doci kod svojih (ako imas gdje), trpjeti ili otici vani raditi. Mislim da je zajednica jedna kompleksna situacija s mnogo faktora da bi se tek tako iscudavali ljudima koji zive u njoj.
nadiai is offline  
Old 18.01.2018., 02:42   #5685
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Mi smo podstanari i srecom si mozemo to priustiti dok ne kupimo nesto svoje, ali neki ne mogu pa ne bih bas okrivljavala ljude koji zive u zajednici.
ako se useljavaš u tuđu kuću jer si vlastitu ili rentanu nisi u mogućnosti priuštiti, možda ne bi bilo loše jako dobro upoznati buduće cimere s kojima ćeš dijeliti životni prostor, saznati njihove navike, pravila, očekivanja. čisto da ne bude poslije nismo znali. i prije donošenja takve odluke kao što je useljavanje u tuđu kuću porazmisliti je li to nešto tebi izvedivo, dakle prilagođavanje na ljude koje si dobio u paketu s partnerom, koje nisi birao i koji mogu biti vrlo neprobavljivi ljudi.


Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Mislim da je zajednica jedna kompleksna situacija s mnogo faktora da bi se tek tako iscudavali ljudima koji zive u njoj.
pa baš zato se i čudimo jer je ravno svjetskom čudu očekivati da takvo nešto klapa. upravo zbog kompleksnosti situacije.
My Name Is... is offline  
Old 18.01.2018., 03:17   #5686
Iskreno vjerujem koliko god nekog upoznao, ne znas ga dobro dok ne pocnes zivjeti s njim. Pogotovo ako se osjeti superiornim jer si dosao pod njegov krov. Sigurna sam da nebi ni neka sveki rekla: moja pravila su da cu gledati kroz prozor kad dolazis/odlazis ili cu ti ulaziti u stan 10x dnevno, pogotovo to nebi rekla ispred sina. Neke cari otkrijes tek kad dodes
Valjda ljudi misle da ce to biti podnosljivo pa se razuvjere, ne znam. Mozda i znaju da nece pa u nedostatku drugih opcija ipak dosele i ispusu se svako malo na forumu.
nadiai is offline  
Old 18.01.2018., 03:29   #5687
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
U manjim sredinama otac/djed je napravio kucu i osigurao potomcima stan. Taj potomak kad se ozeni smatra normalnim zivjeti tu jer zasto bi kupovao stan kad ima gdje.
U ovom mentalitetu svakako jest dio problema. U mojoj vlastitoj obitelji je obiteljska kuca bila ogromna i ocekivalo se pod normalno da ce tamo sinovi dovesti zene. Stovise, kad mi se rodica udavala, sjecam se da se komentiralo sve u 16 (doduse ne u mojoj obitelji, koliko medu poznanicima opcenito) da je blesavo od nje sto je zapela kupiti vlastiti mali stancic jer, gle, njegovi roditelji imaju veliki stan u koji svi stanu bez beda. Ono, maltene je zena ispala razmazena sto hoce svoj krov.

Sto prije ljudi pocnu zidati manje kuce i stavljati ono sto bi inace potrosili na gradnju veceg na stranu da potomak moze koristiti jednog dana za kupnju vlastitog stana, to bolje.

Meni je svekrva strasno dobra zena, sigurno bolja od mene. a opet nikako ne bih s njom zivjela jer znam da bi mi, unatoc svim svojim kvalitetama, tlak redovno popravljala u zajednickom kucanstvu.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2018., 03:48   #5688
Jeftinije je sagraditi stan u kuci nego negdje kupiti, a tu su i susjedi. Neki grade kucu da "selo" vidi. Naravno ima i onih drugih, koji djeci kupuju nekretnine. Ima i onih koji ne mogu ni sebi a kamoli djetetu srediti stambeno pitanje ili ne zele. A realno nisu ni duzni. Imaju pravo sa svojim novcem raditi sto ih volja pa je covjek sretan ako ista dobije, a kamoli jos da bira Mislim da su prosla, negdje tek i prolaze, vremena gdje se ocekivalo od obitelji da stambeno zbrine potomke.
nadiai is offline  
Old 18.01.2018., 03:58   #5689
Pa to je neupitno da nisu duzni. Poanta je da postoje zdraviji nacini da se pomogne ako se vec zeli namjesto zidanja ekstra kata.

Gdje ja zivim katovi se ne zidaju za potomke i utoliko bolje za sve ukljucene.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2018., 09:15   #5690
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
cure, žene, dame

ja sam ovu temu čitala jako, jako davno, prije reganja na forum i uuuuumirala od smijeha jer je bilo stvarno nevjerojatnih situacija. (pamtim sliku kad je svekrva malcu kupila za Božić gumenu kokoš, inače igračku za pse )

ali ovo unazad nekog vremena što čitam ovdje spada u žešću patologiju.

najviše me zanima ovo: kako ste se dovele u životnu situaciju da vas majke vaših partnera tretiraju kao da ste njihova vlastita maloumna djeca kojoj mogu reći i napraviti što god im se sprdne?

dakle, nikome na kugli zemaljskoj, ni vlastitim, a kamoli tuđim roditeljima, ne biste trebali dozvoliti da se ponašaju tako prema vama.

da me vlastita mater potjera da njenoj materi idem izmjerit šećer riječima "ti i tako samo sjediš" ne bi me više
vidjela. bez razmišljanja. jer ja NISAM nečija krpa za pranje poda.

da mi to kaže svekrva, u kuću mi ne bi kročila dok je živa. sina i unuke nek si viđa na kavama u gradu.

one će vas poštivati onoliko koliko vi poštujete same sebe, a po ovome što čitam, malo se poštujete.

prevencija je ključ svega, zapamtite to.
Boldano, fino.
Halo, mama dovest ću curu s kojom živim danas na ručak.

"Anabela je trudna"
"A niste ozenjen"
"Ne"
"Kako znaš da je djete tvoje"
"Hvala na ručku mama idemo mi sad ća"

S ovim je krenulo. Mojoj suzivot nije potreban za stupanje strelica.

Jebiga, da je meni moja rekla vjv bi je poslala van, njegovu ne mogu kao svoju.
A i naučila sam njena sranja odjebat.
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
U ovom mentalitetu svakako jest dio problema. U mojoj vlastitoj obitelji je obiteljska kuca bila ogromna i ocekivalo se pod normalno da ce tamo sinovi dovesti zene. Stovise, kad mi se rodica udavala, sjecam se da se komentiralo sve u 16 (doduse ne u mojoj obitelji, koliko medu poznanicima opcenito) da je blesavo od nje sto je zapela kupiti vlastiti mali stancic jer, gle, njegovi roditelji imaju veliki stan u koji svi stanu bez beda. Ono, maltene je zena ispala razmazena sto hoce svoj krov.

Sto prije ljudi pocnu zidati manje kuce i stavljati ono sto bi inace potrosili na gradnju veceg na stranu da potomak moze koristiti jednog dana za kupnju vlastitog stana, to bolje.

Meni je svekrva strasno dobra zena, sigurno bolja od mene. a opet nikako ne bih s njom zivjela jer znam da bi mi, unatoc svim svojim kvalitetama, tlak redovno popravljala u zajednickom kucanstvu.
I u mojoj je obiteljskoj kući velik prostor, ogroman.
I otac koji je rekao pomoću svima al nek mi niko ne useli na dulje od 3 mjeseca u kuću sa ženom i djecom.prespavaj te kad zelite, dodite kad zelite vaša je kuća, ali bit ću se ja prilagođavati nit zelim da se neko meni prilagodi. Jebiga, njemu nije do vezanja nas za kuću.

To je ko sa selom mog muza, ja sam ispala kuja, jer smo kupili kuću, a imali smo već kat njegov kod njegovih. Doduše to je najviše sveki pričala.
Neki ljudi vole čopore ja nisam ta.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 18.01.2018., 09:42   #5691
sela su specifična. moja majka se vratila u rodno selo i stalno slušam takve priče - joj x i y su se tek uzeli a sad ona neće živjet s njegovima, a tolku kuću imaju. joj šta je tim mladim curama, sve su ovakve, sve su onakve, nijedna neće trpit svekrvu...

ono, uvijek ekstra šok i sramota jer se mladi žele izdvojit i osamostalit. a starija generacija se nikad ne zapita iskreno bi li one živjele sa svojim svekrvama da su imale izbora. sve ko da razmišljaju na liniji - ak je meni bilo loše, zakaj bi vama bilo bolje.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 18.01.2018., 09:55   #5692
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Uzela si mi slova sa tipkovnice. Pa ja ne vjerujem ovo sto citam?
Zene u tridesetima, pa vidim cak u pedesetima dosle svekrvama u kuce...sto je vama svima???
I onda su one lude...ovoj smetaju njeni psi u njenoj kuci...wtf
Ne smetaju joj psi, da si je čitala na Kućnim ljubimcima šta je pisala onda bi shvatila šta joj smeta.

Smeta joj njihov odnos prema tim psima, di se čvalje i spavaju s njima i kao ih vole, a zapravo ih zanemaruju i zlostavljaju. Ne skupljaju dlake, pišaju im i seru okolo (ako sam je dobro skontala po kući, meni je to boelsno al dobro), ne izvode ih vanka već ih je ona onakva trudna izvodila da se malo istrče jer joj je bilo žao, krpala neke rupe u ogradi trudna da ne bježe iz dvorišta (sorry Yeli ako sam te zamijenila, mislim da si ti pisala ovo za krpanje rupa), kupovala im klopu i slušala prodike zbog toga, a oni te pse hranili sa smećem (i još uvijek hrane).
Psi ne mogu biti sami pa su njoj organizirali njeno vrijeme da ih čuva jer eto, bebice ne mogu biti solo par sati. Ako bi ostali onda bi njoj sraćkali što nije pričuvala.

Tako da što se tiče pasa, ona još dobro to sve trpi. Nema veze što je to u njihovoj kući, zanemaruju te jadne životinje i valjda cura smije reći da joj se to ne sviđa.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 18.01.2018., 10:00   #5693
Quote:
bluefire kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno što ona misli kakve ćemo u budućnosti imati odnose..i kako će to funkcionirati.. :/ Radi protiv sebe sa takvim ponašanjem i totalno je u zabludi.


Pa ti nisi ni udana, a s ovom si već u glavi utanačila plan i program.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 18.01.2018., 10:05   #5694
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ne smetaju joj psi, da si je čitala na Kućnim ljubimcima šta je pisala onda bi shvatila šta joj smeta.

Smeta joj njihov odnos prema tim psima, di se čvalje i spavaju s njima i kao ih vole, a zapravo ih zanemaruju i zlostavljaju. Ne skupljaju dlake, pišaju im i seru okolo (ako sam je dobro skontala po kući, meni je to boelsno al dobro), ne izvode ih vanka već ih je ona onakva trudna izvodila da se malo istrče jer joj je bilo žao, krpala neke rupe u ogradi trudna da ne bježe iz dvorišta (sorry Yeli ako sam te zamijenila, mislim da si ti pisala ovo za krpanje rupa), kupovala im klopu i slušala prodike zbog toga, a oni te pse hranili sa smećem (i još uvijek hrane).
Psi ne mogu biti sami pa su njoj organizirali njeno vrijeme da ih čuva jer eto, bebice ne mogu biti solo par sati. Ako bi ostali onda bi njoj sraćkali što nije pričuvala.

Tako da što se tiče pasa, ona još dobro to sve trpi. Nema veze što je to u njihovoj kući, zanemaruju te jadne životinje i valjda cura smije reći da joj se to ne sviđa.
U redu...psi su zanemareni, sranje.
Ja isto kad vidim žene sa desetak mačaka u stanu, dođe mi zlo. No, to je njihov izbor...moj izbor je da li ću ući u kuću gdje se tako živi ili ne, zar ne?
O tome pričamo...ako ti se ne sviđa kako netko živi u svojoj kući...zaobiđeš.
Npr. moja sveki puši...muž i ja ne. Kad dođemo kod nje...šutimo.
Kad ona dođe kod nas...ide na balkon skupa sa mojim sinom koji isto puši, ali ne u kući.
Moja kuća...moja pravila...simple as that!
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 18.01.2018., 10:11   #5695
s tim da je onaj tko je pratio priču s razumijevanjem mogao shvatiti i da su nju svim silama pokušavali dovući u tu zajednicu, čak je dečko prekinuo s njom kad nije htjela doseliti k njemu (tj. njima). ona je nevoljko pristala na privremeni aranžman.
a bilo je još par forumašica ovdje, kojima su odabranici jasno rekli da se ili dolazi k njihovoj mamici pod krov ili - prekid.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 18.01.2018., 10:16   #5696
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
s tim da je onaj tko je pratio priču s razumijevanjem mogao shvatiti i da su nju svim silama pokušavali dovući u tu zajednicu, čak je dečko prekinuo s njom kad nije htjela doseliti k njemu (tj. njima). ona je nevoljko pristala na privremeni aranžman.
a bilo je još par forumašica ovdje, kojima su odabranici jasno rekli da se ili dolazi k njihovoj mamici pod krov ili - prekid.
Što nas vraća na prvobitnu tezu...nemaju one problem sa svekrvama nego sa svojim muževima
Nisu bitni ni psi, ni mačke ni kuhanje...nego krivi odabir odabranika
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 18.01.2018., 10:17   #5697
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
U redu...psi su zanemareni, sranje.
Ja isto kad vidim žene sa desetak mačaka u stanu, dođe mi zlo. No, to je njihov izbor...moj izbor je da li ću ući u kuću gdje se tako živi ili ne, zar ne?
O tome pričamo...ako ti se ne sviđa kako netko živi u svojoj kući...zaobiđeš.
Npr. moja sveki puši...muž i ja ne. Kad dođemo kod nje...šutimo.
Kad ona dođe kod nas...ide na balkon skupa sa mojim sinom koji isto puši, ali ne u kući.
Moja kuća...moja pravila...simple as that!
Ma jasno, ali mi nisu jasne ni te familije. Ako si već pristao da netko dođe živiti kod vas onda ćeš se valjda i ti toj osobi malo prilagoditi bez obzira što je tvoja kuća.

Jel nije bolje onda u startu reći, djeco volim vas, ali ja cijenim svoju komociju više od ičega, klat ćemo se na pas mater i bolje je da si tražite negdje dalje nešto. Ao već pristaneš na suživot, jel baš moraš ići kenjkati snahi kako se suđe ne pere ovako već onako, kako svoje rublje treba prati, slagati svoj veš na štrik... Jebote ni ja ni stara nemamo iste načine, di netko ko ne živi u istom kućanstvu.
Shvatila bi kenjkanja da imaš trutinu umjesto koje sve radiš, ali kad vidiš da i druga strana radi daj joj sjaši sa kičme.

Užas koliko ima poremećenih odnosa u familijama i koliko je ljudi u biti bolesno i zločesto.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 18.01.2018., 10:19   #5698
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ma jasno, ali mi nisu jasne ni te familije. Ako si već pristao da netko dođe živiti kod vas onda ćeš se valjda i ti toj osobi malo prilagoditi bez obzira što je tvoja kuća.

Jel nije bolje onda u startu reći, djeco volim vas, ali ja cijenim svoju komociju više od ičega, klat ćemo se na aps mater i bolje je da si tražite negdje dalje nešto. Ao već pristaneš na suživot, jel baš moraš ići kenjkati snahi kako se suđe ne pere ovako već onako, kako svoje rublje treba prati, slagati svoj veš na štrik... Jebote ni ja ni stara nemamo iste načine, di netko ko ne živi u istom kućanstvu.
Hvatila bi kenjkanja da imaš trutinu umjesto koje sve radiš, ali kad vidiš da i druga strana radi daj joj sjaši sa kičme.

Užas koliko ima poremećenih odnosa u familijama i koliko je ljudi u biti bolesno i zločesto.
Patologije ima...to stoji.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 18.01.2018., 10:27   #5699
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
U redu...psi su zanemareni, sranje.
Ja isto kad vidim žene sa desetak mačaka u stanu, dođe mi zlo. No, to je njihov izbor...moj izbor je da li ću ući u kuću gdje se tako živi ili ne, zar ne?
O tome pričamo...ako ti se ne sviđa kako netko živi u svojoj kući...zaobiđeš.
Npr. moja sveki puši...muž i ja ne. Kad dođemo kod nje...šutimo.
Kad ona dođe kod nas...ide na balkon skupa sa mojim sinom koji isto puši, ali ne u kući.
Moja kuća...moja pravila...simple as that!
Moju smeta pušenje moje pušenje bilo gdje, sinovo, ne. Doduše sin isto puši van. Teorije nema da dode do kuće dim.
Ja izađem jedan dan za njih, nisam mjesec dana zapalila i uzmem jednu cigaretu, i evo nje kako joj smrdim dvorište, kako mi ona čuva djete dok ja pušim.
Muz je ugasi, jer je bio pri kraju, kaze ide vidit što se radikalno promjenulo s djecom, dok smo mi bili van on 10 minuta ja dvije i pol, ode unutra jedno spava kako je i spavalo, drugo slaze legiće kako ih je i slagalo.

I onda ona kaze ja ih cuvam, nije ih pogledala dok nije nas bilo, ja sam procijenila da mogu na 5minuta imam privatnost s muzem i popričati van da ona ne sluša naš razgovor. Mali se zaigrao i sigurno nebi prekinuo slaganje legića seljećih 10 minuta, ona je spavala i čula bi je da se probudi.
A i bili su i svekar i sestra od brata tu. Znači nepotrebna panika. Al ja gospođi zagađujem dvorište.
Sin ne.

I poslje mi kaze "znaš, zenu nije ljepo vidit da puši, drugo je muško"
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 18.01.2018., 11:07   #5700
U mom slucaju je situacija bila da me se doslovce nagovaralo da preselim decku i njegovima, prije trudnoce, jer ‘su me zavoljeli’ (kako su rekli), ‘budite tu pa si gradite stan u nastavku hize’
Motiv je u biti taj ‘damo vam SVE, samo nemojte da sinek ode od hize’
Prvi x sam odbila pozivnicu i otisla sama u najam ali tad se veza raspala (pitam se zasto, sad kuzim)
Sljedeci x sam pristala na privremeno rjesenje zajednickog suzivota, iskljucivo u namjeri da je stvarno privremeno i na rok od max 1.g.
Medjutoa, saznah u medjuvremenu sveg i svaceg, a trudna, tako da mi se sve skupa zgadilo i posto poto zelim odj od takve zajednice. Nije prosla ta 1.g, a uzevsi u obzir lijenost doticnih, stan bi gradili NIKAD.
Neke stvari nemres skuzit dok ne pocnes zivjet s nekim.
Sjebes se i ides dalje, jbg
(Sad znam za ubuduce da ne treba vjerovat ljudima)
A cucki? Dobijes u paketu i decka i komplet obitelj i ljubimce. Nisu zivotinje krive.
yonaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.