Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 13:47   #61
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
Iako znam da Johnny zna, precizniji odgovor je da savez bira jednoga.
Uz tog jednoga, Zubcic je siguran.
Uz to, mozda i Natko udje poimence, onda savez bira trecega.
Jesi siguran u to da je kvota poimence? Koliko ja razumijem pravila, Natko tu kvotu zaradi za savez, a ne za sebe i onda opet savez bira tko će ići.
johnyyy is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:57   #62
Da, osim Basic Quota.

"An athlete will only be counted once either as Basic Quota, Top 30 of the WCSL or the Olympic Quota Allocation List, using the most favourable option for the NOC."

Znaci, da Natko udje na Olympic Quota Allocation List, onda ako ga nasi stave na Basic Quota, idu samo on i Zubo. Ako ga stave na OQAL onda mogu staviti nekog drugog na BQ.

Ako Natko ne udje, ista igra sa Zubom. Ako ga stave na BQ, ne ide vise nitko. Ako ga stave na T30, slobodno je jos jedno mjesto na BQ.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:17   #63
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
Da, osim Basic Quota.

"An athlete will only be counted once either as Basic Quota, Top 30 of the WCSL or the Olympic Quota Allocation List, using the most favourable option for the NOC."

Znaci, da Natko udje na Olympic Quota Allocation List, onda ako ga nasi stave na Basic Quota, idu samo on i Zubo. Ako ga stave na OQAL onda mogu staviti nekog drugog na BQ.

Ako Natko ne udje, ista igra sa Zubom. Ako ga stave na BQ, ne ide vise nitko. Ako ga stave na T30, slobodno je jos jedno mjesto na BQ.
Ja ovo drugačije tumačim, tu po meni hoće reći da nama npr. Leona koja nam trenutno donosi kvotu i po D.2 i po D.3 može donijeti samo po jednom od ta dva pravila, tj ne može donijeti dvije kvote, a to da se savezu računa most favoruable je zapravo da se po D.2 pravilu računa onaj koji je u top 30 na WCSLu, ali je najslabiji od svojih sunarodnjaka koji su u top 30 po D.3.
Kao primjer za to da kvota nije na ime nego na savez ti mogu navesti SAD koji na račun Bode Millera dobiva kvotu po D.3, a za njega svi znamo da neće nastupiti.

Mislim nisam ni ja siguran u svoje tumačenje, ali me primjeri takvi kao Miller navode na to.
johnyyy is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:22   #64
Quote:
johnyyy kaže: Pogledaj post
Kao primjer za to da kvota nije na ime nego na savez ti mogu navesti SAD koji na račun Bode Millera dobiva kvotu po D.3, a za njega svi znamo da neće nastupiti.
Ova simulacija se radi automatski, znaci sistem nema informaciju (koju svi znamo) da Miller ne ide u Koreju (odnosno ide, ali komentirati). Koliko sam ja shvatio, kad on sluzbeno otkaze 22.1. onda ta kvota otpada.

Ali vidit cemo. Mislim nije ni toliko bitno. Ako Natko donese kvotu onda ima ici on i gotovo.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:54   #65
Imamo predstavnika u sanjkanju - bravo za Dariju Obratov!

Objavio HOO, inače za Vancouver i Sochi bila prva ispod crte...
__________________
#ShiffrinGOAT
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:05   #66
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
Ovo su tocke iz SG-a, ak se nisam negdje zeznuo:

ZUBCIC Filip 34.00
ZRNCIC DIM Natko 46.98
RODES Istok 48.32
KOLEGA Elias 52.23
KOLEGA Samuel 56.82
VIDOVIC Matej 76.28
Hahaha, kada 1.04 m pretvorim u 104 sekunde onda se desavaju ovakve stvari
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:16   #67
Ne znam jel ovo za Politiku ili za ovdje, ali kažu da će S. i J. Koreja na otvorenju nastupiti zajedno, pod zajedničkom zastavom. Također će se natjecati u nekim sportovima kao zajednička, korejska ekipa.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:24   #68
To mi zvuči totalno ludo.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 00:40   #69
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
Imamo predstavnika u sanjkanju - bravo za Dariju Obratov!

Objavio HOO, inače za Vancouver i Sochi bila prva ispod crte...
Super vijest, dobro je da nismo ostali samo na skijanju i biatlonu, u istom članku na dnu stoji da je bob ekipa ostvarila plasman i u dvosjedu i u četverosjedu. Sada, ako se ne varam, još samo ostaje pitanje koliko će alpskih skijaša ići i možemo li u biatlonu izboriti još jednu kvotu za muškarce. Oboje teško, ali postoje šanse.

A i zanimljivo će biti vidjeti tko će nositi zastavu ovaj put.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 00:55   #70
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ovo za Politiku ili za ovdje, ali kažu da će S. i J. Koreja na otvorenju nastupiti zajedno, pod zajedničkom zastavom. Također će se natjecati u nekim sportovima kao zajednička, korejska ekipa.
Da, u defileu će ići pod jednom zastavom (bijela s plavo ocrtanim korejskim poluotokom).
Ženska hokejaška reprezentacija će biti miješana.
U ostalim sportovima zasebno zastupaju, s tim da Južna Koreja kao domaćin ima predstavnike u svemu, a Sjeverna Koreja samo jedan klizački par.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:22   #71
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Da, u defileu će ići pod jednom zastavom (bijela s plavo ocrtanim korejskim poluotokom).
Ženska hokejaška reprezentacija će biti miješana.
U ostalim sportovima zasebno zastupaju, s tim da Južna Koreja kao domaćin ima predstavnike u svemu, a Sjeverna Koreja samo jedan klizački par.
Pa onda će se tih par sportaša/ica iz S. Koreje jednostavno priključiti, ne znam točno koliko njih (vjerojatno preko stotinu) J. Korejskih. Jedina stvar koja je tu značajna je ta 'nova' zastava.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 05:09   #72
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Da, u defileu će ići pod jednom zastavom (bijela s plavo ocrtanim korejskim poluotokom).
Ženska hokejaška reprezentacija će biti miješana.
U ostalim sportovima zasebno zastupaju, s tim da Južna Koreja kao domaćin ima predstavnike u svemu, a Sjeverna Koreja samo jedan klizački par.
Ujedinjena Koreja protiv Japana u ženskom hokeju, reklo bi se povijesni događaj.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:14   #73
Danas bi mogla uci jos tri nasa alpska skijasa, racunam pa javim jos prije tekme
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:25   #74
Evo, nek recimo Natko dva puta pobijedi, Eli udje sa minimalnim zaostatkom (0.1-0.3), Mado je treci sa do nekih 1.8 zaostatka, a Zubo i Istok naprave jebiga greske i moraju se vracati na vrata i zakasne u zbroju nekih 14 sekundi.

Onda ulaze svi
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:05   #75
Krenuli decki.

Da bi dosli na 4000 bodova (trenutno otprilike granica izmedju onih koji ulaze i onih koji ne) nasim deckima koji su na rubu trebaju otprilike ove tocke:

Elias Kolega 15.14
Istok Rodes 12.52
Matej Vidovic 32.36
Natko 14.19

(jedan moze na Basic Quota uci)
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:24   #76
i kakvo je sad stanje nakon utrke?
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:25   #77
Tocke nesluzbene:

1 ZUBCIC Filip 0 8.00
2 KOLEGA Elias 0.9 16.71
3 RODES Istok 1.13 18.94
4 VIDOVIC Matej 1.53 22.81
5 ZVEJNIEKS Miks 1.54 22.91
6 NIKIC Leon 2.21 29.39
7 ZRNCIC DIM Natko 2.79 35.01
8 KOMSIC Dario 5.35 59.79
9 LAIKERT Igor 6.56 71.50
10 KOLEGA Samuel 14.84 151.65
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:25   #78
prevedi to u putnike u pjongčang
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:29   #79
Za sada jos nitko, ali za dvije minute krece druga trka. Mado ima odlicnu poziciju uzeti trece mjesto, Eli, Natko i Istok jos uvijek sanse uzeti daljnja, ali to ce ovisiti o rezultatu trke.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:41   #80
Sami svoje odradio, pobjednik uzima najbolje moguce tocke (9)
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.