Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 20:46   #81
Kad sam tek počinjala svoju "ljubavnu karijeru" odabrala bi najzgodnjeg dečkića u discu i bez bada mu prišla s najbanalnijim iako maznim pa i drskim uletima. Uvijek sam ih oborila s nogu. A bila sam tako samouvjereno i zgodno čeljade.
A danas nema šanse da uletim nekom na taj način.
Promijenila sam se za 180 °.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:22   #82
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Promijenila sam se za 180 °.
Ja isto.
Odlučio sam da ne poduzimam prvi korak. Dosta je bilo da (muškarac) pokušava(m) i kupi(m) košarice.

Nadam se da će neka poduzet prvi korak. Bar u ovih mojih 40+ godina.
I još kada bi imala tetovažu zmaja.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:25   #83
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Šta se sve ovdje neće smatrati uletom ili šansom kod neke cure.
Ovdje sam čitao tisuću puta da ako ti se cura s kojom si u nekom kontaktu nasmiješi ili pokrene razgovor da hoće nešto više od tebe. Kod mene je u 100% takvih slučajeva pokazalo suprotno.
Evo ovome knjižničarka dala broj, je odma se htjela pojebati s tobom.

Meni je prošle godine frizerka u dvadesetima dala broj da joj se javim kad trebam šišanje. Pogledao sam na whatsapp-u i vidio da ima dečka i nisam joj se ni javio jer očito je stvarno htjela da joj se javim za šišanje jer joj je ugodno 20 min sa mnom pročaskati, a nije htjela leći u krevet sa mnom.
Pa njemu je očito dala broj za nešto više, drugog razloga nema.
Dok je u tvojem slučaju isto vrlo očito, pošto kažeš da je napomenula da se javiš za ŠIŠANJE, da ti je dala broj za ŠIŠANJE.

Ovo za poglede se slažem, da ništa ne znače, pet puta se gledao s istom curom, na različitim mjestima gdje smo se susretali, javim se, dobijem "seen". Jbga.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:29   #84
Ja sam toliko mutav da su u većini slučajeva žene inicirale prvi kontakt. Par puta uživo i dva puta preko društvenih mreža. I ta dva puta sam već bio zauzet tako da sam se lijepo zahvalio i objasnio situaciju (a ne kao vi koze bacite ignore)

Statističar.
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:08   #85
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Ja sam toliko mutav da su u većini slučajeva žene inicirale prvi kontakt. Par puta uživo i dva puta preko društvenih mreža. I ta dva puta sam već bio zauzet tako da sam se lijepo zahvalio i objasnio situaciju (a ne kao vi koze bacite ignore)

Statističar.
Pitam se bi li i ti postao jarac pa bacao na ignore da ti se dogodilo više od čak 2 puta? Recimo 2 puta dnevno?
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:52   #86
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Pitam se bi li i ti postao jarac pa bacao na ignore da ti se dogodilo više od čak 2 puta? Recimo 2 puta dnevno?
Ja ne bih nikada ignorisao ljude i bio nekulturan, bez obzira koliko me puta dnevno kontaktiraju.
Iznimka bi jedino bila mozda na dejting stranicama ako bi dobio 50 poruka dnevno a ne dvije
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:47   #87
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Kad sam tek počinjala svoju "ljubavnu karijeru" odabrala bi najzgodnjeg dečkića u discu i bez bada mu prišla s najbanalnijim iako maznim pa i drskim uletima. Uvijek sam ih oborila s nogu. A bila sam tako samouvjereno i zgodno čeljade.
A danas nema šanse da uletim nekom na taj način.
Promijenila sam se za 180 °.
Sta se desilo? Nisi vise samouvjereno i zgodno celjade ili ne ides vise po diskacima?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:33   #88
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Pitam se bi li i ti postao jarac pa bacao na ignore da ti se dogodilo više od čak 2 puta? Recimo 2 puta dnevno?
Evo ne znam što odgovoriti na ovo, nisam tolika zvezda granda da mi se žene bacaju pod noge Težak je to križ
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:41   #89
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
I još kada bi imala tetovažu zmaja.
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Sta se desilo? Nisi vise samouvjereno i zgodno celjade ili ne ides vise po diskacima?
Istetovirala sam si zmaja na krivom mjestu pa su mi zabranili ulaz u diskače.

Spontana i dražesna samouvjerenost se s vremenom izmiješala s iskustvom i dobila neke druge primjese poput opreza.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:27   #90
Kad sam bio mladji onda cesto, sad kad sam stariji nema uleta, ocito nisam zanimljiv ili mladji kao nekada

Cesto sam dobivao ulete kad sam bio u vezi ali sad kad sam slobodan nema uleta, ocito nisam zanimljiv kad sam solo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:58   #91
Čitam vas malo, pa vidim da su neki legendarni forumski zavodnici odlučili apstinirati do kraja života? Ccc.
Dečki, to je samo privremeno, proći će. Zimska depresija.
do proljeća, kladim se, bit ćete opet 180 stupnjeva drugačiji.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:05   #92
Ja sam stalno 180 stupnjeva drugačiji
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:56   #93
37 žena mi je uletilo
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:01   #94
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
37 žena mi je uletilo
I datume uleta imas zabiljezeno?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:43   #95
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
I datume uleta imas zabiljezeno?
Mozda broji ubode komaraca
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:41   #96
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ja ne bih nikada ignorisao ljude i bio nekulturan, bez obzira koliko me puta dnevno kontaktiraju.
Iznimka bi jedino bila mozda na dejting stranicama ako bi dobio 50 poruka dnevno a ne dvije
Nikad, osim... Dakle tvoja granica za ignoriranje je 50 poruka dnevno i to na stranicama gdje se i ocekuje da ti netko upada. Jednako tako netko drugi moze imati nizi prag tolerancije pa imati i nizu granicu na kojoj ce poceti ignorirati.
Smatram da ignoriranje nezeljenih poruka od nepoznatih osoba ne cini osobu jarcem/kozom. Netko to moze gledati kao spam, a znamo sto se radi sa spamom.

Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Evo ne znam što odgovoriti na ovo, nisam tolika zvezda granda da mi se žene bacaju pod noge Težak je to križ
Znaci nikad necemo saznati jesi li potencijalni jarac ili ne.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:31   #97
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
I datume uleta imas zabiljezeno?
Da. Samo one sa verbalnim kontktom.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:44   #98
Zna se dogoditi, ali to mi se ne sviđa, čak mi se obično i gadi razlog prilaska. Uvijek je razlog totalno sranje, tipa baš onaj dan ili situacija u kojima si ispao poseban, a to mi djeluje odvratno.

Još mi se nikad nije dogodilo da mi je neka prišla u totalno bezveznoj situaciji i bezveznom danu i običnom raspoloženju i slično.


Ja s druge strane primjećujem i totalno "bezvezne" cure, pa mi se gade ove što samo probiru kao samo najbolje za sebe.

Opća grabež i ego..
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:11   #99
Sta ste se na ovoj temi uskokodakali oko zenskih uleta s 'jel imas upaljac', a tamo na uletima u tramvaju ekipa prilazi s recenicom koliko je sati
Em ne valja kad vam se uleti, em ne valja kad vas se od*ebe

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:22   #100
Ulijetale vise puta (nisam brojao), i mozda 50% i vise od toga je zavrsavalo pozitivno... nemam nista protiv da cura uleti, smatram oba spola ravnopravnim u iniciranju prvog kontakta kao i u svemu ostalome...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.