Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 13:36   #1
Zašto ženama smeta ako muški ima dijete iz bivše veze?

Zašto ženama smeta ako muški ima dijete iz bivše veze?

Znam da će mnogi negirati i početi sa uvredama na osobnoj razini bez da išta znaju o meni, i citirati parole tip "nije zbog djece nego tebe"...

No evo masa primjera, preko neta upoznam neku i sve je super dok ne spomenem da imam sina, on ne živi samnom, viđam ga.

OK, to ćete me izvrijeđati sa parolama da je u meni problem. no što je npr dok me cura niti ne vidi, dakle nisam ja..preko npr chata gdje nema slike, i ovako je sve ok dok se tipkamo.

One koje su korektnije lijepo priznaju. vele ima jako puno muških na izbor i prednost daju onima bez djece. Imam 38 godina, i takve cure i tražim mojih godina. Čak i onima koje i sama imaju djecu i tim nekima smeta. Ne velim da su sve takve ali ispada da većina tako razmišlja.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:40   #2
No, sad cu i ja pomisliti da si troll jer u par dana otvaras 2 teme, a na prvoj temi nisi odgovorio ljudima na pitanje.

Meni ne bi smetalo dijete, ali bi mi smetalo da netko napise djete. Toliko.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:42   #3
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Meni ne bi smetalo dijete, ali bi mi smetalo da netko napise djete. Toliko.
Ovo sam baš ja mislio napisati. Osim što me smeta i dijete. Nemam ništa protiv djece, dapače volim djecu. No, budući da nemam repova iz prošlosti smatram da imam pravu tražiti isto takvu osobu.

No, sudeći po tvojoj prošloj temi, dijete je tvoj najmanji problem.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:47   #4
nisam naisao niti na jednu kojoj je smetalo da imam sina i sve su bile ispod 30 tak da mi je cudno da bi nekoj starijoj smetalo.

vjerojatno si samo nailazio na krive.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:48   #5
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ovo sam baš ja mislio napisati. Osim što me smeta i dijete. Nemam ništa protiv djece, dapače volim djecu. No, budući da nemam repova iz prošlosti smatram da imam pravu tražiti isto takvu osobu.

No, sudeći po tvojoj prošloj temi, dijete je tvoj najmanji problem.
Kao što sam rekao. ne znaš ništa o meni ali ćeš pisati parole. S druge strane priznaš da smeta, ali evo nebi ipak priznala. A i malo o pravopisu, pa zašto ne.

One korektnije lijepo priznaju. bez izvlacenja.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:48   #6
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
No evo masa primjera, preko neta upoznam neku i sve je super dok ne spomenem da imam sina, on ne živi samnom, viđam ga.
U cem je problem? Mozda ne voli, ne zna s njima ili ne zeli djecu, sad ili trajno..
Meni osobno smeta jer ih i sam ne mislim imat.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:50   #7
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Kao što sam rekao. ne znaš ništa o meni ali ćeš pisati parole. S druge strane priznaš da smeta, ali evo nebi ipak priznala. A i malo o pravopisu, pa zašto ne.

One korektnije lijepo priznaju. bez izvlacenja.
Nyxter je braco 😊
Slažem se sa Flatom, znam dosta zenskica koje su u vezi sa muškarcima koji imaju djecu iz prethodne veze...
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:30   #8
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Nyxter je braco ��
Slažem se sa Flatom, znam dosta zenskica koje su u vezi sa muškarcima koji imaju djecu iz prethodne veze...
nek se prebaci na mladje.
ove koje nisu ostvarile dugorocnu vezu i nemaju brak iza sebe, s razlogom to nemaju.
pozitivan ili negativan razlog, tak svejedno.

ove koje su se rastale i imaju djecu, a smeta im njegovo dijete, ocito je i zasto su se rastale.

isto bi napisao i za muske da je zena postavila temu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:56   #9
Pa sama činjenica da se tipkaš, a ne ideš direktno u glavu tražiti spoj uživo, zahtjeva da tebe i sličnima treba popljuvat. Internet ima pozitivnih stvari ali ne iniciranje kontakta uživo, je izgubljeno vrijeme i čisti životni promašaj.


A za dijete se zapitaj da li bi ti prihvatio ženu koja ima dijete sa bivšim ? Ako bi, pa koji kurac imaš onda raditi sa ženom koja ne prihvaća tvoje dijete, to znači da nemate iste životne vidike ilitiga poglede, jeli.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:02   #10
Pa ova druga bi si uvijek mislila kak se krešeš sa majkom djeteta dok mu donosiš poklončić!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:12   #11
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Pa ova druga bi si uvijek mislila kak se krešeš sa majkom djeteta dok mu donosiš poklončić!
najgore kaj ovo nije daleko od istine.
jos ako je bivsa zgodna...

doduse, ne znam zakaj je tesko shvatiti da su bivsi s razlogom bivsi i da nije uobicajeno jebati se sa njima?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:26   #12
ne smeta mi...
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:31   #13
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Zašto ženama smeta ako muški ima dijete iz bivše veze?

Znam da će mnogi negirati i početi sa uvredama na osobnoj razini bez da išta znaju o meni, i citirati parole tip "nije zbog djece nego tebe"...

No evo masa primjera, preko neta upoznam neku i sve je super dok ne spomenem da imam sina, on ne živi samnom, viđam ga.

OK, to ćete me izvrijeđati sa parolama da je u meni problem. no što je npr dok me cura niti ne vidi, dakle nisam ja..preko npr chata gdje nema slike, i ovako je sve ok dok se tipkamo.

One koje su korektnije lijepo priznaju. vele ima jako puno muških na izbor i prednost daju onima bez djece. Imam 38 godina, i takve cure i tražim mojih godina. Čak i onima koje i sama imaju djecu i tim nekima smeta. Ne velim da su sve takve ali ispada da većina tako razmišlja.
Citajuci ovaj tvoj post i kako napadas diskutante, sigurna sam da tvoje dete nije problem, nego ga ti iskoristavas kao izgovor za svoju nesposobnost komunikacije sa zenama. Ovo nije uvreda, tako si se sam predstavio ovde i ja sam napisala kakav utisak ostavljas na mene. A verovatno takav utisak ostavljas i na jos po neku sa kojom se dopisujes. Pokusaj da malo spustis nos i da ne smatras sebe Bogom danim muskim primerkom na ovoj Zemlji, a svoje dete betonskom plocom koja ti je privezana za nogu.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:39   #14
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
doduse, ne znam zakaj je tesko shvatiti da su bivsi s razlogom bivsi i da nije uobicajeno jebati se sa njima?

Zato sto se nisu svi rastali jer se mrze, pa povremeno znaju da osveze secanja. Ne smatram to pravilom, ali ima dovoljno slucajeva kada se i to desi. Neke zene jednostavno nece da se uznemiravaju, jer su nesigurne, sto znaci da im partner nije dao dovoljno razloga da ne sumnjaju u njih i njihovu vezu.
__________________
*Per aspera ad astra.*

Zadnje uređivanje AlessandraB : 13.12.2017. at 16:05.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:40   #15
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Zašto ženama smeta ako muški ima dijete iz bivše veze?

Znam da će mnogi negirati i početi sa uvredama na osobnoj razini bez da išta znaju o meni, i citirati parole tip "nije zbog djece nego tebe"...

No evo masa primjera, preko neta upoznam neku i sve je super dok ne spomenem da imam sina, on ne živi samnom, viđam ga.

OK, to ćete me izvrijeđati sa parolama da je u meni problem. no što je npr dok me cura niti ne vidi, dakle nisam ja..preko npr chata gdje nema slike, i ovako je sve ok dok se tipkamo.

One koje su korektnije lijepo priznaju. vele ima jako puno muških na izbor i prednost daju onima bez djece. Imam 38 godina, i takve cure i tražim mojih godina. Čak i onima koje i sama imaju djecu i tim nekima smeta. Ne velim da su sve takve ali ispada da većina tako razmišlja.
Pored toliko slobodnih muškaraca koji nemaju djecu iz bivših veza i brakova, zašto bi si komplicirale život sa nekim tko ima dijete?
Kako uopće možeš postaviti takvo pitanje?
Na to će pristati jedino ako si izuzetno bogat.
Jel' bi ti uzeo curu s djetetom?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:42   #16
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
najgore kaj ovo nije daleko od istine.
jos ako je bivsa zgodna...

doduse, ne znam zakaj je tesko shvatiti da su bivsi s razlogom bivsi i da nije uobicajeno jebati se sa njima?
možda nije uobičajeno jebati se, ali je uobičajeno da je neka strana ostala povrijeđena i da joj ne odgovara tuđa sreća. vrlo čest slučaj.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:44   #17
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Zato sto se nisu svi rastali jer se mrze, pa povremeno znaju da osveze ranija secanja. Ne smatram to pravilom, ali ima dovoljno slucajeva kada se i to desi. Neke zene jednostavno nece da se uznemiravaju, jer su nesigurne, sto znaci da im partner nije dao dovoljno razloga da ne sumnjaju u njih i njihovu vezu.
povjerenje se podrazumijeva sve do trenutka dok ne bude naruseno, a idealno bi bilo nikad.

tj ne podrazumijeva se jer mnogi ljudi imaju problema sami sa sobom, ali tak bi trebalo biti.

uopce nije ugodno biti s nekime kome ne vjerujes, a nekima za to ne treba ni povod. uz to, onaj tko zeli varati ce varati i sa bivsima i sa bilo kime pa bivsa uopce ne bi trebala biti problem jer je do karaktera partnera, a ne do trece osobe.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:51   #18
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
možda nije uobičajeno jebati se, ali je uobičajeno da je neka strana ostala povrijeđena i da joj ne odgovara tuđa sreća. vrlo čest slučaj.
Kakve veze to ima sa nepovjerenjem neke sadasnje ili potencijalne partnerice ili partnera?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:57   #19
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Zašto ženama smeta ako muški ima dijete iz bivše veze?

Znam da će mnogi negirati i početi sa uvredama na osobnoj razini bez da išta znaju o meni, i citirati parole tip "nije zbog djece nego tebe"...

No evo masa primjera, preko neta upoznam neku i sve je super dok ne spomenem da imam sina, on ne živi samnom, viđam ga.

OK, to ćete me izvrijeđati sa parolama da je u meni problem. no što je npr dok me cura niti ne vidi, dakle nisam ja..preko npr chata gdje nema slike, i ovako je sve ok dok se tipkamo.

One koje su korektnije lijepo priznaju. vele ima jako puno muških na izbor i prednost daju onima bez djece. Imam 38 godina, i takve cure i tražim mojih godina. Čak i onima koje i sama imaju djecu i tim nekima smeta. Ne velim da su sve takve ali ispada da većina tako razmišlja.
Ti ako se njoj svidjas i ako ona zeli s tobom da bude onda njoj ne smeta nista i ako kaze da joj smeta onda te laze i ne svidjas joj se.

To ti je tako u 99% slucajeva.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:58   #20
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Pored toliko slobodnih muškaraca koji nemaju djecu iz bivših veza i brakova, zašto bi si komplicirale život sa nekim tko ima dijete?
Kako uopće možeš postaviti takvo pitanje?
Na to će pristati jedino ako si izuzetno bogat.
Jel' bi ti uzeo curu s djetetom?
ne lupetaj ziva bila
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.