Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 21:46   #401
pa super to zvuči, ti si sretan čovjek
al nisam ubrala prije, jesi i ti koronološki opterećen?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:39   #402
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Hmm, u.DHL- u u Njemackoj primaju i ljude sa 60.
Normalno da primaju
Jer je to veoma tražen posao
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:47   #403
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Kod tebe samo važi usluga za uslugu?!
I sve ima cenu!

Ovo je stav koji podržava dobar broj muškaraca na ovom forumu.

Ja sam njoj platio večeru u bosanskom restoranu, izveo sam ju u muzej da vidi sabrana djela hrvatskih impresionista , a za vikend smo bili na večeri francuskih šansona...a ona meni još nije dala..kme kme

Jer ako mi nije dala na trećem dejtu, onda je podla vaginalna manipulatorica.

Mislim da to ima veze sa onim MGOTW-ovcima.Ili kako se već zovu. Raširili su se i po ovim pitomim balkanskim planinama.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:51   #404
ma to je ono ne igra momčić neg novčić. al bed je kad ništa ne zaigra, kriza identiteta samo tako.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:54   #405
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
Uspješan, relativno, mala firmica, da, a žena, riješio sam i to, djeca, ne, to je neka druga priča za neke druge teme, ali sve u svemu, da, zadovoljan sam sobom i kako sam sve to skupa ishendlao s obzirom čak i na pomalo hazarderski ili bolje rečeno sirovo hedonistički stil života u jednom periodu

Zadovoljan sam ponajprije jer radim, a mogu si dozvoliti uzeti slobodan dan baš onda kada to ja hoću, a ne kada mi to šef odobri, nemam milijune pa niti tisuće kuna na rasipavanje, ali imam taman za manje više pokriti sve potrebe i gušte, a onda razliku novca u vremenu trošim na slobodno vrijeme, u neku ruku skromno, ako gledamo sa financijske strane, a s druge strane, ne mogu biti lažno skroman; ja sam bogat čovjek

No i to sada ulazi u sferu neke druge teme u smislu "afiniteti u muškaraca i kako žene doživljavaju takve s obzirom na isti", a o tome ću podrobije elaborirati svoj primjer kada netko otvori tu temu
Meni ovo zvuči odlično
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:19   #406
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Ovo je stav koji podržava dobar broj muškaraca na ovom forumu.

Ja sam njoj platio večeru u bosanskom restoranu, izveo sam ju u muzej da vidi sabrana djela hrvatskih impresionista , a za vikend smo bili na večeri francuskih šansona...a ona meni još nije dala..kme kme

Jer ako mi nije dala na trećem dejtu, onda je podla vaginalna manipulatorica.

Mislim da to ima veze sa onim MGOTW-ovcima.Ili kako se već zovu. Raširili su se i po ovim pitomim balkanskim planinama.
Sve ok ali što, ne pristoji se da ženska nešto plati kad se već dejataju ili što? Ne znači da mu mora dat ako ju je nekamo izveo ali meni je totalno kretenski dejatat se s nekim i pustit da on plaća i cuge i večere i sve redom i tako svaki put.
Sve je to još u fazi kad ne mora ništa bit i završit kao frendovski odnos ili manje od toga pa jel se i sa frendovima i znancima tako ponašamo i puštamo ih da nam plaćaju cugu i ostalo?

A mislim ono, a kakti bi ženske htjele bit ravnopravne.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:35   #407
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Sve ok ali što, ne pristoji se da ženska nešto plati kad se već dejataju ili što? Ne znači da mu mora dat ako ju je nekamo izveo ali meni je totalno kretenski dejatat se s nekim i pustit da on plaća i cuge i večere i sve redom i tako svaki put.
Sve je to još u fazi kad ne mora ništa bit i završit kao frendovski odnos ili manje od toga pa jel se i sa frendovima i znancima tako ponašamo i puštamo ih da nam plaćaju cugu i ostalo?

A mislim ono, a kakti bi ženske htjele bit ravnopravne.
Mene je ovdje prilično iznenadilo koliko malo ljudi daje značaj emotivnom dijelu života ili da kažem zadovoljstvu duše.

Razumljivo je da čovjek misli o materijalnom jer živimo u takvom društvu, ali toliko malo polagati na stvari vezane uz dušu i emocije, to je baš iznenađujuće otkriće. Priznajem, malo mi je to i tragično.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:38   #408
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Ovo je stav koji podržava dobar broj muškaraca na ovom forumu.

Ja sam njoj platio večeru u bosanskom restoranu, izveo sam ju u muzej da vidi sabrana djela hrvatskih impresionista , a za vikend smo bili na večeri francuskih šansona...a ona meni još nije dala..kme kme
Ne znam za tebe, al ja bi "dala" -picke jel (ako to je sve sto za ponuditi imam) onome kog impresionizam uopce zanima, cak i bez vecere...ono...na prazan stomak takoreci. Naime, cesci su ovi koji su jedva eto mozda nekad negdje culi za bukovca, crncica, ivekovica...nedovoljno ipak da motiv/tehniku ili umjetninu uopce prepoznat bi mogli, a takvima, bilo bi me stid uopce dozvolit da pocaste me.

Drz se ti maco tih sto po izlozbama vode, koliko god da ne znaju restoran izabrat
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:58   #409
Mene je jedan odveo na izložbu, podijelili račun, ali nije dobio ništa. Bila loša izložba.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:05   #410
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Sve ok ali što, ne pristoji se da ženska nešto plati kad se već dejataju ili što? Ne znači da mu mora dat ako ju je nekamo izveo ali meni je totalno kretenski dejatat se s nekim i pustit da on plaća i cuge i večere i sve redom i tako svaki put.
Sve je to još u fazi kad ne mora ništa bit i završit kao frendovski odnos ili manje od toga pa jel se i sa frendovima i znancima tako ponašamo i puštamo ih da nam plaćaju cugu i ostalo?

A mislim ono, a kakti bi ženske htjele bit ravnopravne.
Kako si uspjela iščitati da ja zagovaram kako samo muško mora platit?
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:11   #411
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Kako si uspjela iščitati da ja zagovaram kako samo muško mora platit?
Ti sponzorušo jedna ti
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 02:01   #412
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Mene je ovdje prilično iznenadilo koliko malo ljudi daje značaj emotivnom dijelu života ili da kažem zadovoljstvu duše.

Razumljivo je da čovjek misli o materijalnom jer živimo u takvom društvu, ali toliko malo polagati na stvari vezane uz dušu i emocije, to je baš iznenađujuće otkriće. Priznajem, malo mi je to i tragično.
Ljudi premalo paznje posvecuju hobijima i aktivnostima izvan posla i obitelji (npr. meni je uvijek super bilo kad bi vidila stare babe kako idu ujutro rano na more, dok jako puno baba ima koje stoje u kuci i kukaju i ne mrdaju, iako mogu, upale TV i kukaju).

Kad pogledas mlade ljude, nezainteresirane za otic u setnju, samo posao- kuca, TV, playstation i dovuce se do wc-a.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 02:30   #413
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
Uspješan, relativno, mala firmica, da, a žena, riješio sam i to, djeca, ne, to je neka druga priča za neke druge teme, ali sve u svemu, da, zadovoljan sam sobom i kako sam sve to skupa ishendlao s obzirom čak i na pomalo hazarderski ili bolje rečeno sirovo hedonistički stil života u jednom periodu

Zadovoljan sam ponajprije jer radim, a mogu si dozvoliti uzeti slobodan dan baš onda kada to ja hoću, a ne kada mi to šef odobri, nemam milijune pa niti tisuće kuna na rasipavanje, ali imam taman za manje više pokriti sve potrebe i gušte, a onda razliku novca u vremenu trošim na slobodno vrijeme, u neku ruku skromno, ako gledamo sa financijske strane, a s druge strane, ne mogu biti lažno skroman; ja sam bogat čovjek

No i to sada ulazi u sferu neke druge teme u smislu "afiniteti u muškaraca i kako žene doživljavaju takve s obzirom na isti", a o tome ću podrobije elaborirati svoj primjer kada netko otvori tu temu
ok, ovo je stabilan tj. stabiliziran zivot, ali mi ne zvuci dovoljno atkrativan, vuce na dosadu i obicnu rutinu
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 07:48   #414
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Sve ok ali što, ne pristoji se da ženska nešto plati kad se već dejataju ili što? Ne znači da mu mora dat ako ju je nekamo izveo ali meni je totalno kretenski dejatat se s nekim i pustit da on plaća i cuge i večere i sve redom i tako svaki put.
Sve je to još u fazi kad ne mora ništa bit i završit kao frendovski odnos ili manje od toga pa jel se i sa frendovima i znancima tako ponašamo i puštamo ih da nam plaćaju cugu i ostalo?

A mislim ono, a kakti bi ženske htjele bit ravnopravne.
zanimljivo kako neke zene imaju visoka ocekivanja, ali se ipak uspiju zacuditi kad netko i od njih nesto ocekuje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 07:50   #415
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ne znam za tebe, al ja bi "dala" -picke jel (ako to je sve sto za ponuditi imam) onome kog impresionizam uopce zanima, cak i bez vecere...ono...na prazan stomak takoreci. Naime, cesci su ovi koji su jedva eto mozda nekad negdje culi za bukovca, crncica, ivekovica...nedovoljno ipak da motiv/tehniku ili umjetninu uopce prepoznat bi mogli, a takvima, bilo bi me stid uopce dozvolit da pocaste me.

Drz se ti maco tih sto po izlozbama vode, koliko god da ne znaju restoran izabrat
a kaj s nama polupizdekima koji smo i culi za njih i vidjeli djela, ali nam se ne svidaju i nismo impresionirani?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:51   #416
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
ok, ovo je stabilan tj. stabiliziran zivot, ali mi ne zvuci dovoljno atkrativan, vuce na dosadu i obicnu rutinu

Meni je dan od 24 sata kratak s obzirom na moje afinitete izvan okvira "poso-kuća", hobiji koje imam, pola ih mjesecima ne stižem prakticirati osim po zimi kada me minusi uguraju u četiri zida kao i ovih zadnjih dana što tu tipkam jer mi je vrijeme vani usrano, a već ako uzmem u obzir samo činjenicu da godišnje napravim po 15tak i do 20 tisuća km u čistim tursitičkim vožnjama, meni za moj pojam već zvuči prilično atraktivno...a gdje je još jedrenje i ronjenje na lokacijama u toj priči...

A ove lokalne zanimacije tipa odlasci u kino, kazalište (posebno Exit u kojemu sam već ko inventar) i ina događanja i druženja niti ne računam kao nešto posebno za isticati. To je nešto normalno što bi trebalo podrazumijevati za svakog građana.

Recimo, moja mama bi si uzela "godišnjeg" po zimi i njoj bi idealno bilo pročitati 20tak knjiga u par dana i štrikati veste te pikati Willerove goblene, njoj je to bio odmor iz snova kao meni kada sam motorom otišao do Lisabona/Porta primjerice. Teško je definirati atraktivnost nečijeg stila života.
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:17   #417
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ovo nas sve nažalost ograničava. Odabereš pravac i moliš svevišnjeg da si dobro odabrao/la. Za postati dobar u bilo čemu treba 5-7 godina, koje ti odu u nepovrat ako si donio pogrešnu oduku. I onda ajde ponovo ali sa 5-6 godina manje na raspolaganju.

Meni osobno to je bila jedna od najvećih kočnica u životu. U prošlosti, da sam odabrao nešto bio bih na konju, ali samo za dlaku odabrao sam nešto drugo i izgubio nešto godina plus morao sam se vratiti natrag na startnu poziciju. Kako godine idu imaš sve manje prava na pogrešan izbor.

Zato mislim da su u životu najvažnije stvari koje se odaberu po srcu, jer to neće biti izgubljeno vrijeme niti pogrešna odluka. Znači odabereš ženu po srcu i makar si možda odabrao pogrešan posao, ipak si sa ženom koju voliš pa ti nije teško kao onima koji odabiru samo prema koristi, pa fulaju. Njima ne ostaje ništa.
Da naravno ja se time vodim, da radim ono što volim i što me zanima jer je to jedini kriterij da ti posao ne izađe na nos jednog dana. Isto vrijedi i za sve u životu, žena, djeca, prijatelji.. Da ti netko da lopatu u ruke treba ti vremena da naučiš raditi s njom a kamo li da se profiliraš u svom poslu i boriš sa konkurencijom. Tako da sve pogreške koje napravimo u mladosti kasnije nas skupo koštaju, pogrešan fakultet, pogrešan posao, pogrešna žena, pogrešan život...

Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Čemu tako okrutno?
Nije okrutno nego brutalno realno, to je uglavnom tako pa sam kome pravo kome krivo.

Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ti uopste ne delujes kao srecni novopeceni tata u tridesetim, vec kao potpuno razocarani, izmuceni muskarac u kasnim pedesetih, sa nesnosnom decom i zenom kojom si se greskom ozenio.
Ja se, npr. u tridesetim osecam mnogo bolje nego u dvadesetim, niko me ne nervira i ne dize mi pritisak sem politicara, volim i voljena sam od strane coveka bas kakvom sam zelela, ne lazu me, vremena slobodnog imam dovoljno, radim ono sto volim, ne trpim nikog od prijatelja, drugara ko mi ide na zivce, puno putujem, izlazim, citam, ne stoje mi nikakvi rokovi nad glavom

Jedino sto ne valja, sto baca senku je briga za roditelje, kako su, kako im je zdravlje, a toga nije bilo u dvadesetim :-(

Ti si bolesno opsednut mladoscu i lepotom
Nisam uopće, nego ne volim starost. Nije problem bora na licu ili sijede kose, to je stvar estetike, problem je percepcija drugih, zdravlje, energija i greške koje plaćaš u zrelom dobu ili starosti. Inače imam ja pravo i negativno se izraziti, to su moje emocije i moja iskustva i imam pravo na njih. Starost u suštini nije loše razdoblje života pod uvjetom da si odradio sve kako treba, mladost, ljubav, veza, brak, djeca, posao, situiranost, zdravlje... onda je starost lijep balans i ugodno razdolje za uživanje. Ukoliko nisi starost je ogroman teret, nemaš prihode, ne možeš putovati i uživati u životu, nemaš za režije, drugi te doživljavaju smetalom i niškoristi i tako nastavi niz..

Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
A kada napuni 35, onda ces da je šutneš jer će mladost biti daleko iza nje?
Neću, nisam izabrao ženu da mi isključivo bude lijepa skulptura ugodna oku i sa plijeni pažnju u dnevnom boravku.

Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Kod tebe samo važi usluga za uslugu?!
I sve ima cenu!

Naravno. Zašto bi bilo drugačije?

Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
mene frend godinama nagovara da dođem k njemu u Atlantu, da mu je kuća dovoljno velika za još jednu obitelj smjestiti, da odmah startamo sa biznisom mojih djelatnosti kojima ja raspolažem, da ćemo namlatiti milijune u roku od par godina, da ćemo piti koktele sa Will Smithom i ekipom....reko, stari moj, odjebi ti sa svim milijunima, koktelima i Floridom koju čas drma Katrina, čas požar, čas poplava, za bilo kakav izlet moraš na avion, 30 milja od grada si kao u Sahari, a ja McDonaldsa i Coca Cole iz "fountain wella" nisam željan, ni tu je ne pijem, a kamoli da bih tamo....itd..itd....ja tu imam 3 kune u džepu u odnosu na sposobnog Amera, Nijemca, Irca, ali imam slobodu i slobodnih dana kakvih u USrA ni zamisliti ne mogu, a tek moji otoci Jadrana, a Velebit....a Korana...ma ko to more platit, situiran sam, imam pozamašan vozni park, frižider uvijek pun, kao i tankovi sa gorivom, sve režije plaćene na vrijeme, nemam kredit za vratom, nikome dužan, mirno spavam, meni je u Hrvatskoj jako, jako lijepo, a živio sam u Berlinu (i vratio se u HR) i putovao malo svijetom turistički izlazeći iz turističkih resorta i zanimajuć se kakav je život u tim temljama "iza kulisa" resorta, suma sumarum, naši ljudi nemaju pojma koliko ovdje može biti lijepo, OK, razmijem samo mlade koji su završili fakultet i osjećaju se bezperspektivno, kao i oni koji grcaju u kredama i ne vide kraj...

a sve ovo svoje sam realizirao krajem dvadesetih i u tridesetima, kada po ovom naslovu bi trebalo sve ići silaznom putanjom

sada ulazimo u sferu politike, ali kada bi ovi naši saborski patuljci bar malo se trgnuli i promijenili gospodarske prilike, Švica bi nam zavidjela...
Ako imaš sreće da si možeš osigurati solidne prihode HR je doslovno raj na zemlji. Malo je država na svijetu koje su ovako lijepe i ugodne za život.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:25   #418
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Normalno da primaju
Jer je to veoma tražen posao
A, gle. Ako ljudi ovdje rade po 10-12 sati za crkavicu, a tamo za 6 sati dobiju 1200-400 eura, a za 5 godina radnog staza minimalnu mirovinu, isplati im se.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:39   #419
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ne znam za tebe, al ja bi "dala" -picke jel (ako to je sve sto za ponuditi imam) onome kog impresionizam uopce zanima, cak i bez vecere...ono...na prazan stomak takoreci. Naime, cesci su ovi koji su jedva eto mozda nekad negdje culi za bukovca, crncica, ivekovica...nedovoljno ipak da motiv/tehniku ili umjetninu uopce prepoznat bi mogli, a takvima, bilo bi me stid uopce dozvolit da pocaste me.

Drz se ti maco tih sto po izlozbama vode, koliko god da ne znaju restoran izabrat
To je vrlo individualno, neko ce past na lika koji voli francuske sansone, neka na avanturista s kojim ce sjest u auto i otici bez cilja, sutra osvanut negdje u Austriji ili u redu na granici sa Slovenijom.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:59   #420
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Kako si uspjela iščitati da ja zagovaram kako samo muško mora platit?
iščitala sam iz konteksta, ako nije tako, sve ok, u tom slučaju refiram se isključivo na žene koje očekuju da muškarac sve plaća i onda se čude kako se usuđuju pitat ih za seks.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zanimljivo kako neke zene imaju visoka ocekivanja, ali se ipak uspiju zacuditi kad netko i od njih nesto ocekuje
pa je, zbilja je zanimljivo kad ženska pusti tipa da ju posvuda izvodi i sve plaća, poželjno joj nešto i pokloni ili ju pozove na vikend u Rimske terme, sve to na njegov račun naravno, a onda se iščuđava što ju je pitao za seks i nazove ga zadnjim primitivcem.

Stvarno, otkud mu pobogu takva pomisao??? Ispade da misli da je kurvica. Pa kak? Kak?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.