Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2014., 16:11   #1
Apsces mozga

Molim vas informaciju ako netko zna, obzirom da je ovo jako rijetka bolest koje posljedice za mene su nastupile.

Znači radi se o djelu mozga koji je bio zaražen bakterijom(veoma rijetka pojava) te je u dimenzijama to bilo 3x4cm na desnom prednjem dijelu mozga.

Obzirom da mi je dio mozga bio stiskan tj. pod pritiskom mozda 2 tjedna od toga(dok nisu to otvorili, isprali, izvadili gnjoj injekcijom i zatvorili) moje je pitanje kakvo oštećenje mogu očekivat, tj. dal je tih 3x4cm skroz lost cause, mislim da na MR-u da sam vidio da ništa ne fali , a valjda bi mrtvo tkivo imalo drukčiju boju? Rekao mi neurokirurg da je mozak plastičan pa ako negdje nešto i fali neki drugi dio će se stisnut u tu šupljinu i da je to to. Isto tako na snimci vidim cca 2cm na tom mjestu gdje je skroz bijelo to je valjda kalcij, se on hoće s godinama "isprat"?

Posljedice koje imam tu i tamo je epi napad, te imam osjećaj da mi je pamćenje lošije ali možda je to i zbog godina , uglavnom doktor mi veli da bolje da je desna strana nego lijeva jer je lijeva kao važnija. Koji su uopće centri naprijed na površini desno? Nekad me zna smetat svjetlost i glasni podražaji..
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.