Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2003., 16:59   #1
Unhappy Šaneri

Kakva su vam iskustva? Shoppirate li kod njih?

Mene tako dugo nagovarali, pa daj, pa dođi, ma mrak stvari ima....
i tako pred nekih godinu dana odem ja....

uđem u kuću, odvede me se u taj sobičak.. u njemu nabacane zgužvane stvari .. vire iz kojekakvih ruskaka i torba........a ja ne znam jel bi kroz vrata il prozor van........

nakon kurtoaznih 10 min razgledavanja lijepo se zahvalih i odo van.
jebem ti takav shopping pa taman i da je potpis (u šta živo sumnjam).... shopping je ritual, zavođenje raskošnim dućanom, sve fino, mramorno i uglačano... svečana muzika u pozadini (ko da DK pjevuši)

Nije me se dojmilo

a vas?
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 17:20   #2
saneri su zakon

jebes trgovine..
nit se mozes cjenkat..nit mozes u miru probavat..

i prodavac ti uvjek govori da je dobro..

..saneru je svejedno..
sve ide po 50 ili 100 eura

cesto puta znas i u kojoj su se trgovini ti modeli trebali prodavat ili prodaju

kvaliteta zajamcena.. odes s gorotex_om i probas ga u kadi


..zivjeli saneri
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 19:00   #3
Sta je saner, isukrsta vam?
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 19:15   #4
Quote:
Kiki kaže:
Sta je saner, isukrsta vam?
diler ukradenom robom
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 19:22   #5
Hmmm...toga ovdi nema...il morebit ja ne znam di da ih nadjem.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 19:41   #6
Quote:
Kiki kaže:
Hmmm...toga ovdi nema...il morebit ja ne znam di da ih nadjem.
Bila jednom pjesma: ''Živim u Rijeci, gradu šanera...''
Grad u kojemu je narodna nošnja Gorotex jakna...

Enivej, šaneri NISU dileri ukradenom robom, već tipovi koji kradu tu istu robu i poslije je dilaju. Većina tipova koji se izdaju za šanere su najobičniji nakupci...

Znam ja!
Tako sam kupijo svoj prvi auto!
(Te godine su Opatijske plaže bile pune Parahovih bikinija... )
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 00:55   #7
Quote:
Kiki kaže:
Hmmm...toga ovdi nema...il morebit ja ne znam di da ih nadjem.
ima ima..samo ti u te kvartove bas i ne zalazis...a i ne poznajes sigurno takav tip ljudi.....a London ipak ima vise stanovnika neg cijela hrvatska......

al ak upoznas nekog po imenu Delboy odma kod njega i kupuj ....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 09:56   #8
Ma kod sanera se znaju naci super stvari.
Prije cetiri godine Joop badic za 50 DM- divota!
Nikad nisam bila zadovoljnija kupnjom ko tad.
xsyas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 10:27   #9
Quote:
Kiki kaže:
Hmmm...toga ovdi nema...il morebit ja ne znam di da ih nadjem.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 10:30   #10
Nikad nisam cula za taj izraz saneri. Sto to znaci? Jel Sh? ili s?

A... kad sam bila klinka, bila sam s mamom kod neke gospodje, ona je prodavala stvari dosvercane iz Poljske i Turske... bilo je kojekakvih krpa i uzasa, ali i zgodnih stvarcica... neki srebrni nakit, pa krzna, zivi brolg od stana, ne znam kako se zena kretala izmedju svih tih vreca... a sve se nalazilo na adresi...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 12:22   #11
Nikad čula za tu riječ..šaneri..

Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Enivej, šaneri NISU dileri ukradenom robom, već tipovi koji kradu tu istu robu i poslije je dilaju.
I ovo mi uopće ne zvuči..nisam neka svetica, al baš od lopova da idem kupovat, i to u uvjetima koje Sandra opisuje..teeeško..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 12:37   #12
Quote:
indian kaže:
I ovo mi uopće ne zvuči..nisam neka svetica, al baš od lopova da idem kupovat, i to u uvjetima koje Sandra opisuje..teeeško..
Evo npr. mene znaš.
I sjedimo na kavi i kažem ti da ima hrpetinu Parahovih i Armanijevih bikinija još sa originalnim cijenama između 100 i 150€ i da ih prodajem po 300 čuna, ili hrpetinu žemskih kožnih jakni po 400 čuna...
Ne bi te zagolicala mašta?

Vjeruj mi... Dobar dio Zagrebačke ''kreme'' se oblači kod šanera!
Mogu čak i po imenima...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:04   #13
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
hrpetinu Parahovih i Armanijevih bikinija još sa originalnim cijenama između 100 i 150€

ma cek malo... tu se ne misli na original Armani ili stajaznam sta...
jer ko moze ukrast hrpetinu Armani bikinija...

mozes eventualno iz nekog skladishta u kojem su skembani bikiniji iz prastare kolekcije...

mislim da je prica o shanerima-lopovima izmishljena... iz jednog jedinog razloga... da bi se kupce uvjerilo u original robe...

koliko vas u stvari zna koliko je mocna mafija koja shtanca laznjake svih i svacega...

od famoznih chanel torbica (izgledaju ko prave i savrshene su)... pa na dalje?

300 kuna za falshi armani samo glupaca moze platit... jer on vani kod ulicnih prodavaca se moze dobit za 100... a ako je policija u raciji i za 50...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:07   #14
ja pojma nemam kaj je to "saneri"

ali po sandrinom pocetnom opisu, zakljucujem da tamo jos definitivno nisam bila...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:15   #15
Znaš kako kradu ovih par Op šanera koje znam?
Skibe neki dobar butik, pripreme sve, uvale se unutra i pokupe sve što se da iznijeti!

Primjer su npr. naočale. Na naočalama je jako lako zaraditi, ali moraš imati veliku zalihu modela. (Naše glupačice ne kuže da to nije yebeni butik nego prodaja na crno.)
I onda dođeš kod šanera i kažeš da ti treba 30ak dobrih naočala. I on kaže oke i da ti dobru cijenu. Npr. 50 kuna za komad. Ali greda je u tome što kad su provalili u nekakvu yebenu optiku, pokupili su SVE što se dalo pokupiti, pa imaju i hrpetine potpisanih i jako skupih okvira koji su totalo demode. I znaju da ih nitko neće kupiti. Ali ti onda kažu da ako želiš ovih 30 dobrih naočala koje ćeš bez problema prodat, moraš kupit još 30 ovih koje nitko neće...

Pravi šaneri ne upadaju u butike i ne ne skrivaju majice pod kaput!
Oni kradu na veliko!!!
U to su uključeni i iznajmljeni stanovi (mala skladišta) po Lombardiji i mlade Riječke curice koje to prebacuju preko grane (naravno, carinici su uvijek ''poznati'').
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:15   #16
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Ne bi te zagolicala mašta?
Pa nemam pojma...to mi se nikad nije desilo, pa nisam ni došla u iskušenje..

I jebe me se jel Armani il bilo šta slično, takva neka marka bila bi mi interesantna samo zbog toga što je takva roba vjerojatno dobrog materijala i šava..pa niti ne znam bil pala na takvu priču..


Ne kažem da nebi nikad..al baš nakrcat se markama kod šanera, samo da bi bila u markama..to ne!

I evo još i Claire ima ovu teoriju..nebi se mješala!
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:21   #17
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Znaš kako kradu ovih par Op šanera koje znam?
Skibe neki dobar butik, pripreme sve, uvale se unutra i pokupe sve što se da iznijeti!

ne bi ruku u vatru za to... nema logike... ja ZNAM kako funkcioniraju skupi butici... po pitanju osiguranja... itd...

ali evo rukavica u lice... ja cu izabrat recimo jedan Armani kostim... evo tocno jedan... i to iz ovogodishnje kolekcije proljece/ ljeto... i dajem 500 eura za njega... i nek mi ga donesu kad su face...

ali pazi... ja znam kako razlikovat original od laznjaka..

moze?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:22   #18
Quote:
indian kaže:
Ne kažem da nebi nikad..al baš nakrcat se markama kod šanera, samo da bi bila u markama..to ne!
Ma i nije sve u markama!
Evo ja imam jedno 3, 4 trenirke koje nosim za po doma ili na trening. Svaka bi u dućanu koštala barem 1000 kuna, a ja ih od šanera dobijem za 300. Ako mi se da šarafit i za 250...

Koji put se samo radi o računici...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:34   #19
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Znaš kako kradu ovih par Op šanera koje znam?
Skibe neki dobar butik, pripreme sve, uvale se unutra i pokupe sve što se da iznijeti!

jedan mi je pricao da jedna od njegovih kradja je izvedena tako da se autom zaletio u izlog i dok traje frka ekipa krade.

A mom muzu je jedan rijecanin ponudio da dodje da vidi povoljno Armanijevu garderobu,moj muz nesto odbije nije ga bilo volja,al ovaj mu rece"nije to marka Armani,nego smo obili Armanijev stan u Milanu pa je ovo njegova roba sto nosi...ima svega"
A moja frendica kaze da je kupila bundu Claudie Shiffer,tako su joj rekli da je sve iz njenog stana pokoseno.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:37   #20
Quote:
Samantha Jones kaže:
jedan mi je pricao da jedna od njegovih kradja je izvedena tako da se autom zaletio u izlog i dok traje frka ekipa krade.

A mom muzu je jedan rijecanin ponudio da dodje da vidi povoljno Armanijevu garderobu,moj muz nesto odbije nije ga bilo volja,al ovaj mu rece"nije to marka Armani,nego smo obili Armanijev stan u Milanu pa je ovo njegova roba sto nosi...ima svega"
A moja frendica kaze da je kupila bundu Claudie Shiffer,tako su joj rekli da je sve iz njenog stana pokoseno.

uljepshala si mi dan... bogami...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.