Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2008., 13:59   #1
ja bi imala bebu

al ono ozbiljno
bash me cope ti nekakvi mother instincts
ali nema sanse stara moja da bi ja rodila dijete, ja bi jedno posvojeno
ali to je ful tesko pogotovo single mamama
ajoj imala bi jedog malog decka koji bi ako bog da bio gay jer nema toga sto mrzim vise na ovom svijetu od prenapuhanih macho kretena
slazem se tu s mobyem
ajme pukla sam ja do jaja
ko oce imati dijete sa mnom? ajmo kandidati
visoka plava mrshava 90-60-90..mosh si mislit hehe
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:07   #2
Pijana guzico
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:08   #3
ma nisam ja pijana, nego sam samo malo pukla
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:18   #4
znam kako cu tu zelju sad kompenzirati..odo si ljepiti jos jednu tetovazu pa neka i zaboli malo jer ce biti na dosta bolnom mjestu
imam neopisivu zelju brinuti se o necemu
brijem da ce me pas odkantati, svaki dan ga cesljam i dotjerujem i znjaram do iznemoglosti
jao ljudi bjezite od mene
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:18   #5
Tražiš oca svoje buduće djece na forumu? I da dijete bude gay?
Zanimljivo.
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:36   #6
ja bi bebu

cini mi se da ovo krece u smjeru zahexancije, al dobra je tema, amo ozbiljno,
za cure u vezama koje jos ne planiraju djecu
sta kad vas/nas puknu ti majcinski whatever osjecaji?
koliko vam se to cesto događa?
mene zna puknit tu i tamo, al nije vrijeme i ne bi mogla svjesno radit na tome, al neku put bi htjela da mi se dogodi (al nikako, ne znam kako to ljudima uspijeva)
tako da...e...
sta je to?
Marcelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:43   #7
ja imam posve suprotan problem, naime, ja tražim opravdanje zašto ne imati djecu. nije da ne želim djecu, ali uvijek je prerano. u vezi sam već puno godina, živimo skupa, odlično se slažemo, imamo psa kojeg obožavamo i zajedno brinemo o njemu, oboje imamo stalne, dobro plaćene poslove (dobro plaćen posao je relativna stvar, ali kad to kažem mislim da bi bez problema isfinancirali ne jedno nego valjda troje djece) i u planu nam je jednoga dana imati potomke, ali ....
zapravo nam se ne da izgubiti vlastitu komociju. također, tješimo se da još uvijek imamo pregršt vremena na raspolaganju (ljudi dragi, pa ja još nemam ni 30!).
uglavnom, ne znam koji će to biti prijelomni trenutak, što će me to potaknuti da imam klince.
za sada mi je jedini poticaj da ostanem trudna i odem na porodiljni i odjebem kretene na poslu za sljedeće dve godine, ali to naprosto nije dovoljno dobar razlog za ostati trudna
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:43   #8
Quote:
Gluha Kuja kaže: Pogledaj post
Tražiš oca svoje buduće djece na forumu?
sretno. dijete s prasećom glavom, u najboljem slućaju

oke, saČu bit jako ozbiljna. *tresigase*
Nemam majčinskih osjećaja, il sam barem tako mislila. Jučer u dućanu vidim klinju, oko 4 god, mali, crveni, jebate što je sladak bio. I smije se on meni, a mama me opako pogledavala, valjda je skužila što mi se mota po glavi, naime, da mi malog najradije ponela doma.
Na par sati.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:50   #9
Ja se s enom frendicom dogovaram da ćemo imat klince samo zato da ih možemo vidjet kak će se zajebavat skupa ( kao što smo se mi jer se znamo od rođenja), a nas dvije ćemo da u pozadini ločemo pivo i krepavamo od smijeha.
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:51   #10
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ma nisam ja pijana, nego sam samo malo pukla
ajd dvije smo, proljece je, i ja bi se brinula rado, cak me kcer zapitala sto mi je zato tako blesavo gledam malu djecu
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:51   #11
Quote:
Gluha Kuja kaže: Pogledaj post
Ja se s enom frendicom dogovaram da ćemo imat klince samo zato da ih možemo vidjet kak će se zajebavat skupa ( kao što smo se mi jer se znamo od rođenja), a nas dvije ćemo da u pozadini ločemo pivo i krepavamo od smijeha.
daj šutiiiii
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:59   #12
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
daj šutiiiii
da,i onda ćemo ih gađat praznim kjupekovima. Zabava za sve
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:10   #13
svakoj ženi koja želi dijete trweba osigurati družene s recimo, jednogodišnjakom napucanim slatkišima.
Pa da vidimo čija majka crnu vunu prede.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:11   #14
znaci, nema tu ni jedne da bi stvarno htjela bebu, al ne moze jer nije povoljno razdoblje trenutno? ili da nije ni sama sigurna zeli li ili je to samo pucanje hormona tu i tamo?
ja bi trudnocu i bebu, ali ne znam jesam li spremna na dijete
Marcelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:15   #15
Ima, ima - bez brige.
Ali nije pravo vrijeme za to.
Tek se stan traži 7 našao.
Pa trebalo bi i režije plaćati i frižidere puniti.
A trebalo bi i počistiti smeće od vječnog straha lošeg roditeljstva iz glave.

A kako se to rješava?
Lijepo.
Ima se pas. I izbjegavaju se djeca.
I ne razmišlja se o istima da ne postane previše bolno.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:44   #16
vjerojatno ti se samo seksa.
a od seksa do bebe mali je korak.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 16:47   #17
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
ja imam posve suprotan problem, naime, ja tražim opravdanje zašto ne imati djecu. nije da ne želim djecu, ali uvijek je prerano. u vezi sam već puno godina, živimo skupa, odlično se slažemo, imamo psa kojeg obožavamo i zajedno brinemo o njemu, oboje imamo stalne, dobro plaćene poslove (dobro plaćen posao je relativna stvar, ali kad to kažem mislim da bi bez problema isfinancirali ne jedno nego valjda troje djece) i u planu nam je jednoga dana imati potomke, ali ....
zapravo nam se ne da izgubiti vlastitu komociju. također, tješimo se da još uvijek imamo pregršt vremena na raspolaganju (ljudi dragi, pa ja još nemam ni 30!).
uglavnom, ne znam koji će to biti prijelomni trenutak, što će me to potaknuti da imam klince.
za sada mi je jedini poticaj da ostanem trudna i odem na porodiljni i odjebem kretene na poslu za sljedeće dve godine, ali to naprosto nije dovoljno dobar razlog za ostati trudna
Možda bolje da to napraviš nikad ne znaš što se može dogoditi, ja bi sad sve dala da sam ranije...
Pročitaj "trudnoća i kontracepcija"
deia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 17:16   #18
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
al ono ozbiljno
bash me cope ti nekakvi mother instincts
Ne brini se, proći će.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 18:04   #19
e, ja nebi.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 18:11   #20
i ja bi
malisunac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.