Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2003., 10:17   #201
Quote:
Princeza kaže:
Ali ono kaj mi stvarno nije jasno (i ovo sad nije retoricko pitanje i fakat sam ozbiljna) je ~ kak to da nemam snagu volje za smrsavit?
moj odgovor je isti kao i na tvoje "retoričko" pitanje. mislim, dijeta je jedno od jednostavnijih procesa - smanjena i zdrava prehrana iz koje se izbacuje visokokalorična hrana + fizička aktivnost. i naravno, ne očekivati da se rezultati moraju pokazati odmah.

to me dosta podsjeća na na naše novopečene obrtnike i poduzetnike koji očekuju profite u roku odmah.

i možda mali tip - s dijetom je najbolje početi u utorak.
 
Old 10.03.2003., 11:51   #202
jedan savjet: krenite radikalno.

nemam *knock on wood* problema s kilima al ovo radim barem 4 puta godišnje radi detoksinacije -dvodnevnim (najbolje preko vikenda) čišćenjem organizma.
dakle ovako- kava+ cigarete- zabranjeno (ja varam s cigaretama jebat ga)
- ujutro natašte - svježe iscijeđen limun, nakon tri sata čaša običnog jogurta, opet nakon tri sata za ručak bistra juha u koju ide svo povrće osim graška i riže), jasno - bez mesa, nakon tri sata neki gusti voćni sok bez šećera, i opet nakon tri sata- čaša jogurta.

između ovih navedenih bogatih trpeza - piti puno negazirane mineralne vode -2,5-3l

idealno je krenut vikendom jer se obično osjećaš malo umoran jasno
osim što se želudac kolko tolko ipak suzi u ova dva dana pa je idealno za nastavit sa nekom normalnom dijetom, organizam se pročisti u startu od toksina pa se lakše bori skup s vama protiv kilica
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 10.03.2003., 13:00   #203
...sve je to apsolutno individualna stvar.
Meni je jako tesko bilo naci tu motivaciju...i ni dan danas mi nije jasno gdje i kako sam je nasla. Mislim da je jako bitno prvo shvatiti zasto jedemo, kad jedemo pa onda jednog dana fino skroz opusteno prestanes raditi sve te lose stvari od kojih se debljas.
Meni licno, one dijete danas jedi ovo sutra ono nikad nisu bile dobre. Ok, znala sam smrsaviti ali bi se sve to vratilo. I onda tako nekako se poklopilo pravo vrijeme i moja stvarna jaka volja i eto stvarno mi je drago da sam uspjela toliko smrsaviti...a uopce nije bilo mucenja, treba odluciti i drzati se toga. Boze moj, pa svi znamo sto su nasi najveci poroci i onda treba ih se odereci ili barem napraviti neku granicu, malo se disciplinirati, ali dijeta ne treba biti mucenje...kao ono:jao od danas sam na dijeti...jaooo! treba u svemu uzivati i u toj fiz. aktivnosti(a voda i plivanje stvarno jesu apsolutno najbolji), svemu, onda nema sanse da si preduplas one kile....barem je u mom iskustvu to bio jedini put koji je dao zaista trajne efekte i jos bitnije zdrave!
sunflower is offline  
Old 10.03.2003., 13:01   #204
Quote:
Sandra October kaže:
- ujutro natašte - svježe iscijeđen limun, nakon tri sata čaša običnog jogurta, opet nakon tri sata za ručak bistra juha u koju ide svo povrće osim graška i riže), jasno - bez mesa, nakon tri sata neki gusti voćni sok bez šećera, i opet nakon tri sata- čaša jogurta.
između ovih navedenih bogatih trpeza - piti puno negazirane mineralne vode -2,5-3l
...mučno mi je samo kad čitam, a kako bi mi tek bilo da to moram staviti u sebe... strašno; limun, pa na to jogurt pa juha, pa gusti sok pa na kraju opet jogurt... a između toga mineralna...
...blago tebi kad možeš sve to... meni bi bilo jednostavnije samo biti na kruhu i vodi cijeli dan ili dva...
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Old 10.03.2003., 13:19   #205
Quote:
Princeza kaže:
Tjedan dana sam se intenzivno bavila sportom i istina da sam dosta jela, ali mislim da sam potrosila i hrpe kalorija. Vaga pokazuje isto.

Nije mi jasno kak sam se uspjela tak zdebljati! Pa kad se to dogodilo?!?

I zakaj ne nalazim snagu u sebi da konacno krenem na fakin fitnes, rolanje i badminton?!?
Tjedan dana je malo, ništa, jer se u tjedan dana nisi sigurno ni udebljala toliko koliko bi sad htjela skinuti.
Snaga...eh...pokreni se nekako barem prvi put, a onda će ti snaga biti dobar feeling nakon obavljenog "posla". I to će ti postati primarno, a kroz neko vrijeme će valjda doći i rezultati... Ako ništa, barem je dobar osjećaj tu.
Sretno !
Hannah is offline  
Old 10.03.2003., 13:41   #206
Joj, hvala vam ljudi. Stvarno mi dobro dodje vasa podrska.

Moj problem je u biti taj kaj nikad nisam bila debela. Dapace, uvijek sam bila sitno i mrsavo dijete, tako da mi je ova novonastala situacija stvarno nepoznata i strana. Uopce ne znam kak da se postavim.

Sasvim sigurno necu ici na dijetu na kojoj trebam jesti ovo-ponedjeljkom, ono-utorkom,... To mi se cini besmislenim, jer kaj kad dijeta prestane?!?

Najbolji nacin mi se cini promjena (i to dugorocna) zivotnog stila. Ono, kvalitetnija prehrana, manje slatkisa i puno vise kretanja, prvenstveno sporta.

Ali nikako da krenem. Pa koji mi je q?!?

Kaj je najgore, inace imam snaznu volju i ak treba, pomaknem planinu. A ovo sad ~ nis. Od volje ni v.
Princeza is offline  
Old 10.03.2003., 13:44   #207
A da, zaboravila sam napisat da sam se cijeli zivot bavila sportom ~ klizanje, skijanje, tenis, borilacki sportovi, planinarenje... Doslovce svaki dan u tjednu sam imala neki trening, i tako sve do mature.

Na faksu sam se bavila body buildingom i raznim vrstama aerobica, a kad sam zivjela vani isprobala sam sve one silne podvrste fitnessa kao callenetics, California workout, isla sam redovno na obicni i na step aerobic (koji mrzim iz dna duse ali isla sam zato jer sam imala odlicnu skvadru). Ma, svaki dan nesto.

Od povratka u Zagreb stvari idu nizbrdo. Krenem u teretanu, super mi je, ali vrlo brzo odustanem. Pa onda opet krenem, ali kratko. Isto je bilo i s badmintonom, a nadam se da ce rolanje bolje proci. Sad dolaze ljepsi dani pa cu valjda biti cesce na Jarunu, iako... Tko zna.
Princeza is offline  
Old 10.03.2003., 13:45   #208
Vidish, ja sam sigurna da maaalko preuvelichavash problem...mislim da tih kilograma vishka ipak nije bash toliko

Mozhda si samo malko bezvoljna i potishtena posljednje vrijeme pa sebe dozhivljavash tustijom, okruglijom zapushtenijom...

Mozhda grijeshim, no meni se to redovno ciklichno dogadja
magic is offline  
Old 10.03.2003., 14:20   #209
Magicna, iz tvojih usta u Bozje usi.
Princeza is offline  
Old 10.03.2003., 14:23   #210
Ma sigurno je tako...proljece je vrijeme promjena - idi, promjeni frizuru, boju kose, nijansu sjenila...kupi zhenstvenije cipele i podlegni otkachenim naushnicama, odmah cesh se bolje osjecati
magic is offline  
Old 10.03.2003., 23:49   #211
Quote:
duda kaže:
...mučno mi je samo kad čitam, a kako bi mi tek bilo da to moram staviti u sebe... strašno; limun, pa na to jogurt pa juha, pa gusti sok pa na kraju opet jogurt... a između toga mineralna...
...blago tebi kad možeš sve to... meni bi bilo jednostavnije samo biti na kruhu i vodi cijeli dan ili dva...

Duda,ne mora ti biti mučno jer Sandrin savjet je kako se gube mišići,a ne salo
Mislim da mi je ovo jubilarni 100. put kako pišem da gladovanje usporava metabolizam i prvo pogađa mišiće.

Jebeš toksine,oni ionako izlaze kroz znoj kad budeš trčkarala svako jutro onako kako sam ti napisao

P.S. Duda,ako te zanima radikalno gubljenje kilaže napisatu cu ti jedan mali trik na pm.
Doduše, to ti nece skinuti onaj tvoj sexy trbuščić,ali ces se barem moci pohvalit frendicama da si skinula puno kila
__________________
_____\o/_____/|_______________
takozvani is offline  
Old 11.03.2003., 01:24   #212
Trik je u cemu?
Mene u ove kasne nocne sate muci takva glad za cokoladom....Prestrasno. Sutra je na redu vaganje pa se suzdrzavam.
lahor is offline  
Old 11.03.2003., 01:46   #213
Quote:
lahor kaže:
Trik je u cemu?
Mene u ove kasne nocne sate muci takva glad za cokoladom....Prestrasno. Sutra je na redu vaganje pa se suzdrzavam.
Joj, lahorica, posve te kuzim. Meni je muz dosao doma s coksom koju je kupio samo za mene. Jednu od mojih omiljenih.

Hrabro sam ju stavila izvan vidokruga i mozda ju odlucim pojest ovih dana, ali nikako u ovo doba noci. A svako malo je se sjetim.
Princeza is offline  
Old 11.03.2003., 02:02   #214
Ja ih imam nekoliko u ormaru...Ali ona s rizom posebno zove. Ali oduprijet cu se, barem do jutra
lahor is offline  
Old 11.03.2003., 08:58   #215
Quote:
takozvani kaže:

P.S. Duda,ako te zanima radikalno gubljenje kilaže napisatu cu ti jedan mali trik na pm.
Doduše, to ti nece skinuti onaj tvoj sexy trbuščić,ali ces se barem moci pohvalit frendicama da si skinula puno kila
zašto tajno, hoćemo javno!

i nas druge zanima....
emili is offline  
Old 11.03.2003., 09:13   #216
takozvani ima nas jos
Prolaznica is offline  
Old 11.03.2003., 10:37   #217
takozvani, jel tajni recept: prstić u usta + laksativi?
i btw ja nisam pričala o dijeti već dvodnevnoj detoksinaciji. brkate kruške i jabuke. detoksinaciju provodim 4 puta godišnje iako imam skromnih 48 kila, sigurno ne u svrhu dijete
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 11.03.2003., 12:44   #218
Ej, nemojte mi nikud zbrisat..ja u petom trebam rodit, trenutno imam 13 kila više..čim to zbavim, penjem se na vagu, okrećem . okicama..i priključujem vašoj družbi..
Do mora tj. kraja sedmog oću bit ko avion. (sad sam ko nosač aviona )
PinkyBubble is offline  
Old 11.03.2003., 12:47   #219
Nema brige - deset cesh kila skinuti pri porodu. Ako ne budesh dojila i ako se budesh sama brinula o bebi, sve ce se to chaskom istopiti
magic is offline  
Old 11.03.2003., 13:21   #220
Ima pravo...

Quote:
Stella kazˇe:
Ej, nemojte mi nikud zbrisat..ja u petom trebam rodit, trenutno imam 13 kila visˇe..cˇim to zbavim, penjem se na vagu, okrec´em . okicama..i prikljucˇujem vasˇoj druzˇbi..
Do mora tj. kraja sedmog oc´u bit ko avion. (sad sam ko nosacˇ aviona )
Magic, sve ce to otici. Sto ti je 13 kg prema 24 kg?
Ja sam natukla 24 kg u drugoj trudnoci. Onda sam drzala poslije i mesnu dijetu, smrsavila i odustala od dijete.
ankada is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.