Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 12:50   #361
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
A znam... Sve znam... Ali ja bih i dalje sve dao samo da ona bude kraj mene. Ja se jos uvijek nadam da ce doci i reci mi da je napravila glupost ostavivsi me i da mi se zeli vratiti. Makar i ne bila sa mnom iz iskrenih namjera. Znam da zvucim kao ocajna i jadna budala, ali ne mogu protiv sebe... Ona je najbolja cura na svijetu, a sad je vise nema(m)... :'(
da, da ... tome sam se i ja nadala i još uvijek negdje čući ta želja, da možda nekad, ponekad, jednom ćemo se sresti i imati nešto ''svoje''... mi imamo nešto nedorečeno...ja sada znam gdje je bio problem, al najveći je bio u tome što mislim: da smo se bar kasnije upoznali, kad smo bili zreliji
koto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 16:44   #362
Quote:
koto kaže: Pogledaj post
da, da ... tome sam se i ja nadala i još uvijek negdje čući ta želja, da možda nekad, ponekad, jednom ćemo se sresti i imati nešto ''svoje''... mi imamo nešto nedorečeno...ja sada znam gdje je bio problem, al najveći je bio u tome što mislim: da smo se bar kasnije upoznali, kad smo bili zreliji

Uzasno mi je strasno to sto si napisala, da za vezom od mjesec dana nakon 14 godina i dalje patis. Mislim, kako je to uopce moguce, zato jer ste ostali nedoreceni? Nemoj mi reci da se vise nikad nisi iskreno zaljubila nakon njega, jer da jesi, valjda bi ta sljedeca ljubav izbrisala svaki trag prethodne?

Sori, ovih dana se bas pitam sto ako se vise nikad ne zaljubim jednakim intenzitetom ili sto ako ga nikad sasvim ne zaboravim, i onda naletim na tvoj post.


Btw, to da se oboje nadate da taj neko bude s vama, pa makar i ne iz iskrenih namjera, nikako ne shvatam. To vise nikada ne bi bilo to, niti je ta osoba vise 'tvoja'.
lolmao is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 17:12   #363
Quote:
koto kaže: Pogledaj post
Prvo, dugo sam na forumu al pod drugim nickom ... iz potrebe sam uzela još jedan profil zbog sličnog problema

Dakle, udana sam, sretno, imam klinca. Prije njega veza od pet god (koje se rijetko sjetim - žali Bože vremena ). Prije te veze, ''veza'' od mjesec dana - još danas patim!!!! a prošlo je 14 god ... i uvijek će tako biti ... s tim se pomiriš ... moja je želja jedino da se opet sretnemo ... zamisli ovo: udajem se za cca 2 mj i naletim na njega ... svijet mi se prodrma staneš, razmisliš i ideš svojim putem

ono što ti želim reći, jest, da ti se neće vratiti...jer je, po meni, 4 mj taman da vidiš dal ti je s nekim dobro ili ne... boli i boljet će ..jbga
sretno udana, a patiš za vezom koja je okončana prije 14 godina?

vjerujem da niste imali closure (kakva divna hrvatska riječ ) koji je potreban da se krene dalje.

a ovo što kažeš uvijek će tako biti - daj ostavi tog čovjeka gdje mu je i mjesto, u prošlosti.
to tvoje 'paćenje za drugim' nije dobro ni za tebe ni za tvoj brak.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 17:19   #364
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
A znam... Sve znam... Ali ja bih i dalje sve dao samo da ona bude kraj mene. Ja se jos uvijek nadam da ce doci i reci mi da je napravila glupost ostavivsi me i da mi se zeli vratiti. Makar i ne bila sa mnom iz iskrenih namjera. Znam da zvucim kao ocajna i jadna budala, ali ne mogu protiv sebe... Ona je najbolja cura na svijetu, a sad je vise nema(m)... :'(
ljudi se hvataju za slamke kad su očajni. ali, prođe to.

kad se pomiriš sa činjenicom da ona ne želi biti s tobom i da ti se neće vratiti bit će ti lakše.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 18:14   #365
Quote:
Boa Vista kaže: Pogledaj post
Moj jedan je požalio prekid i govorio da je bio idiot što je prekinuo kad je već imao ženu i dijete. Valjda je bilo malo dosadno u braku.

I da se sa mnom osjeća "kao doma" i opušteno i kako je glup

Koji k ti to znači s par godina zakašnjenja?
ah takvi su najbolji koji imaju doma zenu i dijete pa bi malo nazad

sucut njegovoj zeni
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 07:48   #366
Quote:
lolmao kaže: Pogledaj post
Uzasno mi je strasno to sto si napisala, da za vezom od mjesec dana nakon 14 godina i dalje patis. Mislim, kako je to uopce moguce, zato jer ste ostali nedoreceni? Nemoj mi reci da se vise nikad nisi iskreno zaljubila nakon njega, jer da jesi, valjda bi ta sljedeca ljubav izbrisala svaki trag prethodne?

Sori, ovih dana se bas pitam sto ako se vise nikad ne zaljubim jednakim intenzitetom ili sto ako ga nikad sasvim ne zaboravim, i onda naletim na tvoj post.


Btw, to da se oboje nadate da taj neko bude s vama, pa makar i ne iz iskrenih namjera, nikako ne shvatam. To vise nikada ne bi bilo to, niti je ta osoba vise 'tvoja'.
1. zašto je ''užasno strašno'' što sam to napisala? ti ćeš mi suditi?
2. nisi pročitao post razumijevanjem... ja sam se zaljubila nakon njega...dvaput...prvi puta: duga veza (žali Bože vremena) i uopće ne znam kako sams i neke stvari dozvoljavala ...drugi puta: brak. predivan muž, otac, partner
3. tko je rekao, što se mene tiče (al napisao si da se referiraš na oboje, mene i mrtvaca), da se nadam nečemu iz neiskrenih namjera?!?!? wtf naravno da negdje čići želja (i da, to je loše što sam napisala, al tako osjećam, pa šta onda - vi ćete mi suditi?!?)

i
4. svi! oko mene imaju jednu takvu priču ... i nitko nikome ne može suditi

i zadnje, ja svoju situaciju nisam napisala kao problem zbog čega radite problem i diskutirate o mojoj situaciji?
koto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 07:51   #367
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
sretno udana, a patiš za vezom koja je okončana prije 14 godina?

vjerujem da niste imali closure (kakva divna hrvatska riječ ) koji je potreban da se krene dalje.

a ovo što kažeš uvijek će tako biti - daj ostavi tog čovjeka gdje mu je i mjesto, u prošlosti.
to tvoje 'paćenje za drugim' nije dobro ni za tebe ni za tvoj brak.
evo, još jedan...

1.da, patim ... ti mi možeš zabraniti? ili bilo tko drugi?? da može, platila bih da zaboravim
2.tko je rekao da ''diram'' čovjeka??? u 14 god, sreli se jednom
3. svijesna sam i sama, al konkretna ''patnja'' je periodična, tako da se nosim s time, hvala na brizi
koto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 11:00   #368
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
...vjerujem da niste imali closure (kakva divna hrvatska riječ ) koji je potreban da se krene dalje.
Može se i bez toga krenuti dalje. Ja vjerujem u to.

Svatko tko je nekakve prosječne pameti si može složiti neku svoju slagalicu u glavi što i kako se dogodilo-nakon što prekid prođe i malo se ohlade osjećaji čovjek razmišlja hladnije glave i objektivnije jer "više nije u toj priči" i onda puno lakše razlučuje što i kako i zašto se dogodilo i gdje je puklo.

Želju za znati sa sigurnošću što se dogodilo si tako i tako nije moguće ispuniti jer čak ni u tom finalnom razgovoru ti čovjek ne mora dati one stvarne razloge za prekid, obično ljudi neke stvari i prešute ili ublaže kad iznose svoje razloge za prekid. Može ti dati svoje prave razloge ali i ne mora. Čemu se onda držati za tu osobu koja tako i tako više nije sa nama da kao da nam ona jedina može dati potvrdu naših razmišljanja.

Jel to uopće i tako važno nakon što se već prekid dogodio?
Pa ono što on zbilja misli želim znati dok sam sa njim a ne poslije.

A kamoli da me to mori i desetljećima nakon prekida...i kad su se već zaredale i neke nove veze...

Jasna mi je ta želja da čovjek zna ali na neka pitanja si odgovore ipak moramo dati sami a ako si ih i ne znamo dati sami i bez obzira na to moramo biti sposobni krenuti dalje-po mogućnosti bez ovakvih raspleta da se i desetljećima kasnije s vremena na vrijeme sjetimo bivših i da nas obuzme snažna želja za njima i žal za nekim prošlim vremenima.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 11:16   #369
Quote:
koto kaže: Pogledaj post
evo, još jedan...

1.da, patim ... ti mi možeš zabraniti? ili bilo tko drugi?? da može, platila bih da zaboravim
2.tko je rekao da ''diram'' čovjeka??? u 14 god, sreli se jednom
3. svijesna sam i sama, al konkretna ''patnja'' je periodična, tako da se nosim s time, hvala na brizi
1. niti ti branim, niti sudim. meni je, pristojno ću reći, svejedno što ćeš ti u svom životu.

2. nisam rekla da 'diraš'. govorila sam figurativno te ti dala dobronamjeran savjet da ne misliš na prošlost i okreneš se budućnosti.

3. nema na čemu.


a ne znam gdje ti to živiš gdje svi (oko tebe, kažeš) imaju periodične patnje za bivšima.


i još nešto, smiri strasti. ovo je forum. ako nešto podijeliš tu - možeš očekivati da se neće svatko slagati i da će reći svoje mišljenje. ako ne možeš podnijeti tuđe mišljenje, možda si na krivom mjestu.


libertango, slažem se s tobom da je moguće i bez toga krenuti dalje, al' nekim je potrebno upravo zbog toga puno vremena.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 12:25   #370
Najjači su mi ovi s napadima "tko si ti da mi sudiš?!" nekom tko kvota njihov post... Ne bi da smo kadije i da nas puno briga

Vraćaju se ako im je stvarno stalo i ako su svemirski zaljubljeni...
Patila sam za bivšim kojih 3, 4 mjeseca i za to vrijeme htjela sam da on pati za mnom... iz razloga jer mi je još bilo stalo...
Nakon tih par mjeseci me to prošlo...
prugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 14:11   #371
vratio se i zaljubljeni smo kao nikad prije...
MalaDija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 21:53   #372
i meni se vratio i bili smo zaljubljeni kao nikad prije, a onda me povrijedio još jače nego prije

ne vjerujem da iz tih "vraćanja" moće proizaći išta dobro...
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 22:23   #373
Quote:
MalaDija kaže: Pogledaj post
vratio se i zaljubljeni smo kao nikad prije...
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
i meni se vratio i bili smo zaljubljeni kao nikad prije, a onda me povrijedio još jače nego prije
Ajme koje zakucavanje

Quote:
ne vjerujem da iz tih "vraćanja" moće proizaći išta dobro...
Kaže MalaDija da joj je sad lijepo. To je valjda nešto dobro.

Ako bi gledala samo po sebi onda bi se složila s tobom, al onda vraćanja ne bi baš ni bilo, a kamoli da bi došlo do prilike da iz njih izađe nešto dobro. Ako netko može, ako mu je lijepo, nek gušta.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 00:18   #374
Nisam se s bivšim čula mjesecima, a prekinuli smo dugogodišnju kompliciranu vezu prije godinu dana...za Uskrs sam mu poslala sms, pristojna čestitka povodom blagdana. Na to on meni, kako je taman i on meni mislio poslat sms, i da ako sam za i ako želim da bi volio pričat samnom na chatu... Razmišljam ja malo, prebolila sam ga, sjetim ga se tu i tamo, i ono čisto prijateljski me stvarno zanima kako je, šta ima novo..ali, odgovorila sam mu da je bolje da kompliciranu prošlost ostavimo iza sebe i da ne razgovaramo, te da mu želim sve najbolje. Ponosna sam na sebe jer sam mu tako nešto odg, inače sam jedva čekala da mi se javi i umirala za njim. Ali sad sam stvarno na čistu sa svojim osjećajima šta se tiče njega i ne želim se vraćat u prošlost. ALI, na to on meni odgovori da prihvaća da ne razgovaramo iako nije oduševljen i da neće nestati zauvijek iz moga života, ako ga ikad trebam neka ga zovem i da se vidimo jednog dana nisam mu ništa odg., ali ono...neeeee...samo mi to nemoj govorit..muči me to, bude se osjećaji i sjećanja, razmišljam o tome, pitanje je kad će se opet pojavit na mojim vratima iznenada, ali ako to napravi, unatoč tome šta će proć 700km da dođe do mene..odjeb će mu bit lansiran. Pa šta si on umišlja? Samo tako se pojavit opet u moj život... Ja nastavljam dalje normalno sa svojim životom, bez obzira na njegove fantazije o ponovnom susretu ali priznajem da je dobar osjećaj kad vidim da mu je još uvijek stalo i da misli na mene, dobro za ego
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 11:55   #375
Ne vraća se nikada na staro. Svatko tko je to pokušao, zna kako je na kraju krajeva završilo. Novo je uvijek bolje nego staro, a većinu staroga tvore samo naše iluzije i projekcije jednog stanaj koje je odavno završilo, samo ga mi ne želimo priznati takvim. peace
Lucija222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:13   #376
Zasto svatko od vas razmislja samo o ishodu tog pomirenja, sto sa svim lijepim trenucima in between koje cete dozivjeti, oni nisu vrijedni toga? Ionako nista ne traje zauvijek, sve veze osim one zadnje propadnu kad-tad.
Neerp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 23:53   #377
Quote:
Neerp kaže: Pogledaj post
Zasto svatko od vas razmislja samo o ishodu tog pomirenja, sto sa svim lijepim trenucima in between koje cete dozivjeti, oni nisu vrijedni toga? Ionako nista ne traje zauvijek, sve veze osim one zadnje propadnu kad-tad.
na neki način si u pravu. i samo da se nadovežem. sve veze završe - ili prekidom ili smrću, ali završe.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 11:48   #378
dragi moji, ajd da vam ja neke stvari "pojasnim" neznam koliko je vas upućeno u moju priču od početka i cijelu moju muku, otišao sa drugom, živio snjom, i naravno htio nazad, prije cca 3tjedna, i ja mu naravno dopustim ,misleći promijenio se, i tako mi vani jedne subote, ja odem doma, a ona mu šalje poruku kako je navodno trudna snjim, i on se ode snjom nači, sve riješe, i ajmo dalje kao sve će biti uredu, i tako u subotu prije 4 dana, moj dragi, ja i ekipa vani, i on se digne nazove nju, taxi i odeeeeeeee....ali ljudi ode, i mene ostavi ko smeće neko, samu sa tim ljudima, kojima isto nije jasno zašto je to napravio, a samo par sati prije toga je slao poruke kako sam mu sve, i kako me obožava, ovo je stvarno jako skračena verzija moje priče, ali ja vas molim izvucite nešto iz mog iskustva, nećete vjerovati da ja tog dečka koji mi je toliko značio i molila sam boga da mi se vrati, sada prezirem, zapravo, svejedno mi je i za njega i njegov život, tek tako preko noći mi je postalo svjedno ...i NIKADA ALI NIKADA se ne vračajte na staro, gledajte naprijed, jer na kraju opet iznova budete poniženi i ispadnete budale
malena-04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 02:07   #379
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
A znam... Sve znam... Ali ja bih i dalje sve dao samo da ona bude kraj mene. Ja se jos uvijek nadam da ce doci i reci mi da je napravila glupost ostavivsi me i da mi se zeli vratiti. Makar i ne bila sa mnom iz iskrenih namjera. Znam da zvucim kao ocajna i jadna budala, ali ne mogu protiv sebe... Ona je najbolja cura na svijetu, a sad je vise nema(m)... :'(
Znam da je teško, ali nije jedina. Naći ćeš curu kojoj nikad neće pasti na pamet ostaviti te. Što bi s njom da ti se vrati iz krivih razloga, da znaš da je nezadovoljna, da si ti samo kompromis u njenom životu...Ne znam koja je vaša priča, ali ako njoj s tobom nije ono pravo, to ti ni ne treba.
LeeLi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 02:55   #380
Najviše ćete slomiti duh onih koji su vas ostavili, kada prođe neko duže vrijeme, sretnete se ili čujete opet, pa im kažete da uvijek mogu računati na vas. Nema ništa gore od toga.
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.