Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2005., 23:50   #1
Apsolvensko putovanje

Evo dobili smo od studenskog zbora prospekte za apsolvensko putovajne,
Grcka 10 dana putovanje brodom, sa uključenim zdravstvenim, ovim-onim 2900kn.
Kreta 11 dana putovanje brodom, 2950kn + zdravstveno 140kn + 100kn za neki krevet na brodu.

Zanima me kakva su vaša iskustva, da li je neko našo jeftinije, neznam o kojoj je agenciji riječ, inace da bi se moglo ići potrebno je 40-45 ljudi.

Osim ovoga tu je i vjecni Prag 7 dana za 1800kn autobusom, tu mi se i nejde.
krwnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 00:06   #2
Re: Apsolvensko putovanje

Quote:
krwnik kaže:

Osim ovoga tu je i vjecni Prag 7 dana za 1800kn autobusom, tu mi se i nejde.
1. prag je predivan
2. smatram da su osobe koje odluce ne ic na putovanja poput maturalnog i apsolventskog zato jer im se TAMO di je odluceno da se ide NE IDE "glupi", valjda je bitno da je ekipa na okupu a ne kamo se ide i treba se prilagodit vecini
3. koliko sam ja upoznata apsolventska su NAJCESCE kreta... zasto? ne znam
4. mi smo bili u parizu i amsterdamu i nije UOPCE bilo skupo... mozda da pogledate to?
5. sretan put!!!
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 00:14   #3
Ja radim za turističku agenciju, ako si u Osijeku, možemo se dogovorit
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 00:36   #4
E ovo je savjestan radnik
Eidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 00:41   #5
Radim na postotak i dnevnice, pa zato
Inaće ove cijene gore su ok, ja kad sam birao za apsolvenstsko, izabrao sam Prag a ne Grčku, pokupio svoju ekipu koja studira na drugim faksovima. Prag je čini mi se bio, pred 2 god 900 kuna 5 dana, a Kreta oko 2700.
Fakat, pošalji mi pm, ako si u Osijeku, mogao bih složiti jeftiniji aranžman od ovih navedenih. Iskušaj me
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 14:05   #6
Grcka 10 dana putovanje brodom, sa uključenim zdravstvenim, ovim-onim 2900kn.

- to mi zvuči najbolje, mislim da se nećete razočarat... brodovi su ok, a i ak ti je sve uključeno u cijenu..
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 14:26   #7
Re: Apsolvensko putovanje

Quote:
krwnik kaže:
Evo dobili smo od studenskog zbora prospekte za apsolvensko putovajne,
Grcka 10 dana putovanje brodom, sa uključenim zdravstvenim, ovim-onim 2900kn.
Kreta 11 dana putovanje brodom, 2950kn + zdravstveno 140kn + 100kn za neki krevet na brodu.

Zanima me kakva su vaša iskustva, da li je neko našo jeftinije, neznam o kojoj je agenciji riječ, inace da bi se moglo ići potrebno je 40-45 ljudi.

Osim ovoga tu je i vjecni Prag 7 dana za 1800kn autobusom, tu mi se i nejde.
isto to smo dobili ali smo još dobili i transilvaniju.. posjet drakulinom dvorcu.. rumunjska je u kurcu pa smo si mislil da je i pijača jeftina košta oko 2300 sad neznam točno, ne zmislim se..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 00:15   #8
Talking Re: Re: Apsolvensko putovanje

Quote:
ruda mraz kaže:
isto to smo dobili ali smo još dobili i transilvaniju.. posjet drakulinom dvorcu.. rumunjska je u kurcu pa smo si mislil da je i pijača jeftina košta oko 2300 sad neznam točno, ne zmislim se..
Da ti nisi sa FOI-a
krwnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 10:56   #9
Re: Re: Apsolvensko putovanje

Quote:
hana kaže:
3. koliko sam ja upoznata apsolventska su NAJCESCE kreta... zasto? ne znam
ja znam
kreta bez razmišljanja
program je u potpunosti podređen zabavi i cili gradić (hersinisos, jedno s više manje) je liti centar zabave
grad bude pun turista ali i apsolvenata iz hrvatske slovenije a kažu da budu i srbi
naime mi smo išli početkom 10og miseca pa se nismo morali toliko gužvat, al bilo je
em se uspiješ zabavit (doduše neki članak nakon svega je bio u jutarnjem o raskalašenosti, sexu gdje god se okreneš isl, al mi smo se prvenstveno držali boce ), em uspiješ vidit genijalne stvari (atenu, korint, mikenu isl)
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 16:06   #10
Re: Re: Re: Apsolvensko putovanje

ovdje imas par dobrih ponuda
 
Odgovori s citatom
Old 30.03.2005., 00:00   #11
Bok!

Ja sam bio na Santoriniu i Kreti, bilo mi je super. To je bilo 12 dana avion-brod (avionom na Santorini, ostalo brodom).
Agencija je Atlas Airtours, organizacija super, program vrlo dobar. Santorini je mirniji i prekrasan za odmarat živce, a nakon dva dana se ide na Kretu da se dođe do zabave...nisam tip koji cijelu noć visi po disko klubu pa mi je nakon par dana bilo dosta klubova, ali sam to nadopunio preko dana, kad smo išli na izlete. I nakon 7 dana Krete na 1 dan u Atenu..i onda put na brod, 2 dana do Trsta i busom natrag u zg...
Kažem super, ali i skupo, sa svim doplatama za avionske takse, osiguranje i izlete je bilo oko 4.500 kn, plus džeparac...radio sam dva mjeseca preko ljeta da to zaradim, skoro mislio odustati jer mi je izgledalo preskupo al kasnije mi nije žao ni jedne lipe tj. centa koji sam potrošio
Eto, tko što voli, nek izvoli... bitna je ekipa s kojom putujete, mi smo imali animatore i opaljeno društvo pa je bilo zabavno, jer ako te netko samo iskrca pred hotel i kaže- ajde sad, zabavite se u gradu..to nije dobar posao (a ovo pričam iz iskustva mojih prijatelja koji su htjeli uštedjeti pa su nažalost uplatili kod druge agenicije, koja je nudila sličan program za 500-800kn manje ) razmislite, izračunajte, raspitajte se... i sretno
By The Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 01:21   #12
Apsolventska putovanja

sad sam bas citao post o maturalcima pa se sjetio svog! u glavnom zanima me kakvi su provodi na apsolventskim putovanjima...sta vam je bilo bolje- maturalac ili apsolventsko?
Kršan kao krš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 18:11   #13
apsolventsko

ide li netko na apsolventsko u 10-ti misec, kreta, brodom 12 dana....
ricava22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 19:59   #14
Apsolventsko putovanje

Idem ove godine na apsolventsko pa smo ekipa i ja malo u dilemi kamo ići..u kombinaciji su Kreta (kamo, kako čujem ide cijela Hrvatska) i Tunis...
Imate kakve alternativne preporuke, di ste bili ili idete ove godine..prikupljamo ponude pa me zanimaju razne destinacije..

eto..pa pišite
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:28   #15
pa zar ovdje nema apsolvenata

daj pomozite ljudi
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 20:14   #16
Santorini i Kreti. Agencija: Collegium Modial Travel (agnecija za mlade s kojom idu gotovo svi apsolventi). Ako zelite zabavu, svakako preporucam tu agenciju jer je sve usmjereno ka tome. Nemojte nikako ici na Kretu, a da ne odete na Santorini jer je to meni nesto najljepse sto sam ikad u zivotu vidjela. Kreta sama po sebi i nije bas nesto. Mi smo isli na 12 dana, 4 dana Santorini, 5 Kreta(ili tak nesto). Najprije smo isli na Santorrini avionom iz Zagreba,a natrag smo se vracali brodom s Krete. Eto.
Agnesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 13:11   #17
Quote:
Agnesi kaže: Pogledaj post
Santorini i Kreti. Agencija: Collegium Modial Travel (agnecija za mlade s kojom idu gotovo svi apsolventi). Ako zelite zabavu, svakako preporucam tu agenciju jer je sve usmjereno ka tome. Nemojte nikako ici na Kretu, a da ne odete na Santorini jer je to meni nesto najljepse sto sam ikad u zivotu vidjela. Kreta sama po sebi i nije bas nesto. Mi smo isli na 12 dana, 4 dana Santorini, 5 Kreta(ili tak nesto). Najprije smo isli na Santorrini avionom iz Zagreba,a natrag smo se vracali brodom s Krete. Eto.
thx

to i nama preporučuju i više manje se svi prijavljuju za to..i ja bih to i htjela...ali masa ljudi s faksa izmišlja kako su bili u Grčkoj na maturalcu pa kao sad ne bi opet dolje..teško nam se dogovorit

gledala sam par snimaka koje su nam dali iz te agencije...sve to izgleda super, ali ono na svakom dijelu ekipa stoji i pjeva Srce nije kaaaameeeen

jel to stvarno tako ili
 
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 20:02   #18

Nije tako, kod nas se pjevalo nesto "Romale, romali...". Nemam pojma, neka cajka...
Ma gle, ti ionako upadnes u neku grupu od 40-ljudi i svak fura svoje. Mi smo se s faksa drzali zajedno .
Nas je zahvatilo katastrofa vrijeme na Kreti, kisa, vele da nikad nije bilo tako. Meni je mozda malo falilo da nesto vise vidim jer ne znam kad cu opet ici u Grcku. A plus nismo bili na akropoli jer je bio nekakav praznik. Sami pehovi...
Kao sto sam rekla, svakako uzmite Santorrini jer je to raj na zemlji.
Nesto smo i mi razmisljali o Tunisu ali smo culi da nije bas nesto. A ako idete samo radi zabave (a tako vecuna ide) onda je ljudima svejedno gdje su jer pola njih ni ne skuzi da je u Grckoj.
Agnesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 07:23   #19
hvala na informacijama, nadam se da ću uspjet nagovorit ekipu da ipak idemo na Kretu i Santorini jer ako tamo idu svi, valjda postoji neki razlog
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 08:58   #20
Spojio sa starom temom, možda pronađeš jos par korisnih detalja
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.