Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2006., 15:00   #21
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
Količina je kontrolirana preko lambde i step motora, ali sve ima svoje granice... step motor ne može kompenzirati veliku pogrešku pri odabiru promjera miksera, a promjer je točno propisan za svaki motor i to od strane proizvođača plinske opreme.
plin...

Nadam se da je jasnije.
E sad mene zanima, mogu li ja to sve dodatno poskidati i otići da mi ponovo naštelaju plin. Po njihovom objašnjenju auto bi mi tako puno trošio (taj dio mi nema smisla jasno da bi trošio više kad bi i bolje išao, a ako je sve ostalo u redu potrošnja mora biti u granicama normale )
Tek sam prije par dana pogledao ispod haube i vidio kako instalacija plina izgleda, no opet zdrava logika i opće znanje nalaže da izolirkama nije mjesto na usisu.
shime is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 15:39   #22
Quote:
shime kaže:
. Kod otto motora postoji onaj leptir za snagu. Pustiš gas on se zatvori. Znači normalno je da su ispušni plinovi ok .
e, baš to regulira step motorić ler gasa. jer zaklopka gasa je skroz zatvorena pa bi se motor ugasio a on određuje koliko će zraka proći pokraj zaklopke.

kaj se ostalog tiče, nisi ni ti dudek za motore.
otiđi kod nekoga tko ugrađuje isti sistem i pitaj. po meni, trebalo bi ugraditi drugu flanđu, pravilno određenu za tvoj motor.
ja se ne bi išao svađati s ljudima u tom servisu jer uvijek postoji onih 1% šanse da su u pravu.
ali, odgovor da stavljaju izolirband preko usisa da bi smanjili potrošnju mi sliči na prodavanje magle.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 22:29   #23
Definitivno imaš krivu flanđu, ja sam imao sličan problem meni je majstor stavio čarapu preko usisa.
Na moje zadovoljstvo to nije rješavalo problem pa je na kraju zamjenio flanđu i od tada je sve OK
Galida is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 18:33   #24
Quote:
Galida kaže:
Definitivno imaš krivu flanđu, ja sam imao sličan problem meni je majstor stavio čarapu preko usisa.
Na moje zadovoljstvo to nije rješavalo problem pa je na kraju zamjenio flanđu i od tada je sve OK
I ja mislim da je tako, no dosta mi je nagađanja pa kad nađem malo vremena budem napravio neki okvirni proračun da vidim točno kako stvari funkcioniraju.
shime is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 21:05   #25
Quote:
shime kaže:
a ipak ne ide tako dobro bez te izolirke , gubi snagu na visokim okretajima. morao sam sve vratiti nazad.
Uglavnom , plinzeppelin su ti poslije buzeta i ugradili su mi tomasetto isparivač s autronic lamda sonda controll. Uređaji mi se čine skroz ok , nema da nešto zajebava s njima.
endless fun!
Definitivno je problem loš izbor mjšača ili flanđe, jer kod lambda controll sistema bitno je da je l-sonda potpuno ispravna. Lambda control sistem je jedini sistem plina koji ne ovisi o podacima i ispravnosti senzora bez kojih benzinski dio nemože. Ako je izbor mješača u redu (zna se koji promjer difuzora ide na koju kubikažu) onda neznaju podesiti plin. Uglavnom prigušenje zraka je nepotrebno!!
tryer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 22:58   #26
a potrebno je ak ti fulaju veličinu mješača...zato je to tak "sređeno"...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 00:06   #27
U pravu si DNx, ili je kriva flanđa ili neznaju programirati uređaj, trećega nema.
tryer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 11:27   #28
A u nekom slucajevima bi moglo biti i stetno. Zbog pritvaranja usisa zraka u filteru se stvara podtlak koji bi mogao u filter potegnuti ulje iz oduska motora.
Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 17:59   #29
Uglavnom prigušenje zraka je nepotrebno!![/QUOTE]
osim u slučaju kad je usis zraka otvoren od napred pa uslijed prevelikog usisa dolazi do vrtloženja plina. točno?
__________________
"Zbog jedne riječi čovjeka često smatraju mudrim, a zbog jedne riječi često ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo."
Javor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 15:21   #30
Quote:
Javor kaže:
Uglavnom prigušenje zraka je nepotrebno!!
osim u slučaju kad je usis zraka otvoren od napred pa uslijed prevelikog usisa dolazi do vrtloženja plina. točno?[/QUOTE]
Vrlo točno, samo u tom slučaju treba skrenuti usis, ali ne treba prigušiti.
tryer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 15:36   #31
Quote:
tryer kaže:
osim u slučaju kad je usis zraka otvoren od napred pa uslijed prevelikog usisa dolazi do vrtloženja plina. točno?
Vrlo točno, samo u tom slučaju treba skrenuti usis, ali ne treba prigušiti.[/QUOTE]

__________________
"Zbog jedne riječi čovjeka često smatraju mudrim, a zbog jedne riječi često ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo."
Javor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 20:47   #32
Ugrađivao sam u tri Vectre 2,0 i Landirenzo lcs sistem i dva puta sa Landirenzovim orginalnim mješačem za taj tip motora, a u treću sam stavio Lovatov mješač i na svakoj je trebalo malo smanjiti usis zraka jer step motor se otvori do kraja, a smjesa bude presiromašna i sigurno nije stvar u mješaču, jer nevjerujem da dva renomirana proizvođača izrađuju nekompatibilne mješače. Ponekad treba smanjiti promjer usisa ali ne sa izolirkom....
autoplin serviser is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 04:39   #33
Thumbs up

Pozdrav svima!!!

Neki majstori jednostavno na ulaz ("flanđu") zraka u filter, stave komad spužve. Smanjen ulaz zraka, ide ko avion!!
__________________
Mercedes je Mercedes, ostalo su auti !
BORKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 08:52   #34
Quote:
BORKO kaže:
Pozdrav svima!!!

Neki majstori jednostavno na ulaz ("flanđu") zraka u filter, stave komad spužve. Smanjen ulaz zraka, ide ko avion!!
Postoje i bolji nacini da se to ucini nego s spuzvom................
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 09:01   #35
Quote:
BORKO kaže:
Pozdrav svima!!!

Neki majstori jednostavno na ulaz ("flanđu") zraka u filter, stave komad spužve. Smanjen ulaz zraka, ide ko avion!!
Postoje i bolji nacini da se to ucini neko spuzvom................
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 10:45   #36
meni su isto bili stavili izolirku na usis. ali sam gledao kako je dečko to radio, onako od oka je ostavio cm i pol otvoreno. pa sam došao doma i to odmah skinuo
__________________
sam pao - sam se ubio
Jazmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:49   #37
prigusenje usisa?

zdravo
da se i ja ukljucim iako sam novi
koliko sam razumeo sistem je L.R. omegas
prvi put cujem da neki majstor zbog velike potrosnje (ili neznam zbog cega drugog) na omegas stavi izolir traku ili na bilo koji drugi nacin namali ulaz zraka.
Omegas sistem nije V2 ili V05
Nek majstor koji je ugradio sistem malo bolje pogleda mapu.
kerting is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:55   #38
Prigusenje usisa kod ugradje plina

zdravo
da se i ja ukljucim iako sam novi
koliko sam razumeo sistem je L.R. omegas
prvi put cujem da neki majstor zbog velike potrosnje (ili neznam zbog cega drugog) na omegas stavi izolir traku ili na bilo koji drugi nacin namali ulaz zraka.
Omegas sistem nije V2 ili V05
Nek majstor koji je ugradio sistem malo bolje pogleda mapu.
kerting is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 17:11   #39
Imama jedno pitanje ato se t
e opel Sintre 2.2 16V.
Stavio sam u nju BRC sequent 24 i prilikom atelovanja nisam mogao dr~ati broj okretaja fixno na 3000 okr/min nego kada umirim nogu okretaji po
mu konstantno sasti. im malo popustim stisak okretaji padnu na ler.....nekako sam progurao atelovanje ali sada auto na plin prilikom konstantnog gasa zatrzava, na plinu......na benzinu se to trzanje ne osjeti toliko...ali na plinu da....
da li bi to bila greaka sa motorom....ili atela plina nije dobra...?
 
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 16:36   #40
Quote:
Samael77 kaže: Pogledaj post
Imama jedno pitanje ato se t
e opel Sintre 2.2 16V.
Stavio sam u nju BRC sequent 24 i prilikom atelovanja nisam mogao dr~ati broj okretaja fixno na 3000 okr/min nego kada umirim nogu okretaji po
mu konstantno sasti. im malo popustim stisak okretaji padnu na ler.....nekako sam progurao atelovanje ali sada auto na plin prilikom konstantnog gasa zatrzava, na plinu......na benzinu se to trzanje ne osjeti toliko...ali na plinu da....
da li bi to bila greaka sa motorom....ili atela plina nije dobra...?
dal je trzal pre stelovanje plina, pogotovo na benz
kerting is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.