Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2007., 16:40   #41
Minjaj kabele i svićice. Meni je to riješilo sve probleme
joke6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 11:05   #42
najgore je ato jenisam stigao testirati prije prerade.....
stvar je u tome sto lik dovozi iz Swis aute....i preprodaje ih...on je neki automehanicar koji tvrdi da je s motorom sve u redu......a u toj poailjki je bilo par auta koje je trebalo odmah preraditi....
 
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 17:03   #43
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
a koji ti je majstor to ugradio???

kod ugradnje plinske instalacije, vrlo je važan proračun koliko veliku flanđu treba staviti na usis i koliko dizni će na njoj biti koje puštaju plin u motor.
pritom je promjer flanđe uvijek malo manji od promjera usisne grane kroz koju motor vuče zrak.
kod tebe je problem što su ti ugradili flanđu koja ne odgovara motoru. u usisnoj grani onda nema dovoljno podtlaka da izvuče plin van iz flanđe. onda se pribjegava ovakvim rješenjima sa stavljanjem zapreke na usis čime se povećava podtlak u grani i onda motor "kao" normalno radi. istovremeno, takav motor nikada nemože ostvariti maximum snage jer jednostavno ne dobiva dovoljno zraka za rad u punom režimu.
ja bi išel natrag kod majstora pitati ga da mi objasni neke stvari.
preporuka:
i dalje buš moral surađivati s njima pa nemoj dolaziti s nožem i puškom. probaj na finjaka i možda ti sve to slaže kako treba, a bez prolijevanja krvi.
Ma jok, prvo nek krvca poteče, a onda njome napiši na zidu radione obavijest ostalima da tu ne dolaze ugraditi plin, i onda se još sa svojim autom zaleti u radionu i tam ga ostavi, jer ionak si već popušio:
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.