Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.09.2010., 13:21   #13
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
I mi smo svi u jendom krevetu, malenog povremeno stavim u kinderbet da ga stariji ne probudi ...većinom smo svi na jednom krevetu 160*200 koji je spojen sa 90*200 (krevet od starijeg) i imamo dosta mjesta, tj MM ima jer se obojica prikelje za mene
e ovakve dimenzije su identične kod nas ,a i situacija ista nam se uskoro bliži Na početku trudnoće zaredalo se štošta toga,pa uz najbolju volju nisam poslušala date mi savjete kako je krajnje vrijeme da Dino pređe u svoju sobu a sad imamo malo težu prilagodbu sa novim vrtićem,stoga sam digla ruke od toga jer ne da mi se maltretirat niti sebe niti njega.On je navikao na nas potpuno tokom noći,svjestan je da seka dolazi i bojim se da bi jako povezao u negativnom kontekstu sekin dolazak sa njegovim izlaskom iz sobe.Stoga smo se on i ja dogovorili da će i on i seka kad ona malo naraste,ići u svoju sobu spavati i da će čuvati jedno drugo.A sad jedino mama mora malo pretrpiti nemirno njegovo spavanje,u trećem tromjesečju trudnoće.Imam sreće što mogu toliko mirno ko kip na jednom mjestu spavati,samo me pustite da spavam
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.