Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2010., 18:02   #81
@luna_lana meni je i sad nakon sta san je vidila u Dueni savrsena...

@is_none zapravo se ne sretnu u kuci Bracho nikako...sretnu se kad Paulinu uhite i recu joj da je Paola njena sestra,te ona prvi put dobije mamino pismo...odvedu ih na neku analizu u bolnicu di lezi Paola di ih usporedjuju..tamo prvi put se sretnu nakon godinu dana...kasnije Paulina ide kod nje,sritna sta joj je ova sestra dok Paola malo je voli,malo je ne voli...
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 19:52   #82
Quote:
Analia Rivera kaže: Pogledaj post
@luna_lana meni je i sad nakon sta san je vidila u Dueni savrsena...

@is_none zapravo se ne sretnu u kuci Bracho nikako...sretnu se kad Paulinu uhite i recu joj da je Paola njena sestra,te ona prvi put dobije mamino pismo...odvedu ih na neku analizu u bolnicu di lezi Paola di ih usporedjuju..tamo prvi put se sretnu nakon godinu dana...kasnije Paulina ide kod nje,sritna sta joj je ova sestra dok Paola malo je voli,malo je ne voli...
ee a kako onda u intru u kuci Bracho je odvode i Paola dolazi sa policajcima i kaze da je ona Otimacica odnosno ne kaze vec upre prstom u nju i odvedu je to me bunilo i dok sam gledao ko mali tad sam imao 8-9 godina sad imam 19 xD
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:35   #83
@is_none to se i meni misalo dok nisan skinila i pogledala seriju...toga zapravo uopce nema u seriji...ubiti,to paulina u jednoj epizodi sanja ali se nikad ne desi...rodjendan od Carlosa Daniela je proteka u miru osin sta su mu taj dan/dan prije javili da Paola ima ljubavnika pa je bia malo suzdrzan
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:02   #84
Quote:
Analia Rivera kaže: Pogledaj post
@is_none to se i meni misalo dok nisan skinila i pogledala seriju...toga zapravo uopce nema u seriji...ubiti,to paulina u jednoj epizodi sanja ali se nikad ne desi...rodjendan od Carlosa Daniela je proteka u miru osin sta su mu taj dan/dan prije javili da Paola ima ljubavnika pa je bia malo suzdrzan
Onda jel mi mozes reci kad odvode Paulinu u zatvor? koja epizoda? Znaci to je snimljeno samo za potrebu intra jel?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 03:31   #85
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
Onda jel mi mozes reci kad odvode Paulinu u zatvor? koja epizoda? Znaci to je snimljeno samo za potrebu intra jel?
ma Paulina to i sanja tako da.....a epizoda di je vode u zatvor je 59.,tocno na 22 min i 27 sek. policija ulazi u kucu,Carlos Daniel se dize sa stola (jer doruckuju),Paulina brani policiju...policajac govori da su dosli odvest gospodju..C.D. govori da je ona Paola,policajac govori da je dosa po Paolu Bracho...Carlos Daniel drzi govore....ovaj govori da je mora odvest i tu se Paulina pobuni i govori da nece ic ka Paola,nego ka Paulina Martinez,LA USURPADORA! que dramatica
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 17:17   #86
Meni je to najbolja serija iz 90-tih, to i Lazos de amor. Imaju mi propusta, recimo sad znam pogledat Lazos de amor, pa mi pola glumaca ne gllumi kak treba, čak mi ni Marga Lopez koju inače stvarno cijenim puno puta pretjeruje za moj pojam. Mogla je bolje neke stvari. Jedino na Lucero nemam nikakva prigovora tu

Ne bih se složila da je Usurpadora trash, uopće ju tak ne doživljavam. Esmeralda i Marisol jesu, al ovo mi nije.

Meni su novije serije bolje, nego nekadašnje. Bolje mi se pazi na glumu i to sve. Pod novije mislim od 2001. nadalje. Por tu amor, Cuando seas mia itd.

Pitali ste šta je bilo s Chantal u ovoj seriji. Njezin lik Estefania na kraju poludi i završi u ludari.

Jooj, a malog Carlitosa sam i ja voljela, njega i baku Piedad Ona mi je bila pojam te serije

Jeste znali da je taj mali što je glumio Carlitosa umro 2001. godine zbog srčane mane?
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 17:38   #87
Inače snimnjen je i nastavak otimačice u kojem glume uglavnom isti glumci. U njemu se Estefanija podobri i ozdravi, a Paulina razboli, te pojavljuje se nova glavna negativka koja želi ubit Paulinu. Taj nastavak se nikad nije emitirao u Hrvatskoj, tako da mi zapravo nismo nikad pogledali sve epizode Otimačice. Odnosno zadnja epizoda Utimačice kod nas, zapravo nije zadnja epizoda te telenovele, snimnjeno je naknadno još epizoda.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 18:29   #88
ma nije snimljeno naknadno još epizoda nego su u mex. zbog velike popularnosti snimili film tj. dvije ep. od 45 min. koji na svu sreću nije kod nas prikazan jer je katastrofičan možda da je bio prikazan odmah po završetku serije možda bi mi i bio dobar ali ja sam ga pogledao nedavno i imam ga na kompu... i mogu reći da mi je samo uništio sjećanje na seriju...
I DA mi jesmo pogledali sve ep. Otimačice... jer inače barem meksikancima znaš kad je kraj jer ti oni na kraju uvik ljepo napišu (por)FIN...
tek sad vidiš kako tamo u biti niko nzn. glumiti...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 20:58   #89
Estefania ne ozdravi u tin epizodma sta su naknadno snimane....nego se samo prica sta bi bilo kad bi bilo a Paulina se ne razboli nego joj pomisaju kartone sa nekon zenon a ubiti je trudna...njihova kucna pomocnic (glumila je u Rubi ljubavnicu Hectora) se zacopa u Carlosa Daniela i pokusa ubit Paulinu sa nekin otrovon u picu ali Carlitos zamini case i ona to popije i umre...Paulina objavi da je opet trudna....i to je fin

i ja san znala da je Carlitos umra...bas mi je bilo za kad san to onda procitala
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:19   #90
Ne priča se što bi bilo kad bi bilo, već se nastavlja radnja otimačice, odnosno te priče. U novim nastavcima, prođe godina dana od vjenčanja Pauline i Carlos Daniela.

Evo entrade nastavka Otimačice.
http://www.youtube.com/watch?v=uFqrbrAIJhQ
http://www.youtube.com/watch?v=zrUq7d7RssQ&translated=1

Te mali info.
http://www.alma-latina.net/MasAllade...urpadora.shtml
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:48   #91
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post

Je li ovo Cristobal iz U ime ljubavi?
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:51   #92
da,ta priča poslije završetka serije je bzv odjednom Paulina ima rak i umire i ostale nebuloze.nikad mi se to nije sviđalo. pa mislim da su to naši emitirali čak.ne sjećam se više.ali ugl,najbolja sapunica ikad
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:53   #93
Meni to oko smrti Carlitosa nije nimalo jasno. IMDB ju potvrđuje, ali što je onda ovo ovdje?

http://www.youtube.com/watch?v=Iw1WQ...layer_embedded

mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 22:00   #94
Quote:
Matea učiteljka kaže: Pogledaj post
da,ta priča poslije završetka serije je bzv odjednom Paulina ima rak i umire i ostale nebuloze.nikad mi se to nije sviđalo. pa mislim da su to naši emitirali čak.ne sjećam se više.ali ugl,najbolja sapunica ikad
Kod nas taj nastavak nikad nije emitiran, na žalost. Ali tko zna možda jednom neka tv kuća kod nas i reprizira Otimačicu ( sad kad dođe DOMA TV i RTL 2 ), pa možda budemo imali prilike vidjeti i taj nastavak.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 22:04   #95
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Meni to oko smrti Carlitosa nije nimalo jasno. IMDB ju potvrđuje, ali što je onda ovo ovdje?

http://www.youtube.com/watch?v=Iw1WQ...layer_embedded

to se i ja vidjela prije par mjeseci pa se čudim ovome što pišete mislim da je pogreška na imdb.
taj nastavak Usurpadore imate na youtubeu
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 23:40   #96
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Meni to oko smrti Carlitosa nije nimalo jasno. IMDB ju potvrđuje, ali što je onda ovo ovdje?

http://www.youtube.com/watch?v=Iw1WQ...layer_embedded

ovo je bolesno jasno pise da je Carlitos umra ali ovde je Gaby vec operirana i ovaj lik kaze da ima 16....sa koliko pise da je umra?????
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 23:49   #97
Sergio Auderes Miguel was born in Mexico City. He started his acting career in a cracker commercial when he was still only 5 years old. Three years later, he was chosen to play a role as Carlitos in a famous Latin series "La Usurpadora" (1998) after a long and hard audition.Sergio died at a very young age, 13, because of a heart problem. (sa www.imdb.com)

umro 02.05.2002.
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 23:54   #98
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Sergio Auderes Miguel was born in Mexico City. He started his acting career in a cracker commercial when he was still only 5 years old. Three years later, he was chosen to play a role as Carlitos in a famous Latin series "La Usurpadora" (1998) after a long and hard audition.Sergio died at a very young age, 13, because of a heart problem. (sa www.imdb.com)

umro 02.05.2002.
ma očito je da je pogreška na netu.lik je živ
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 11:38   #99
Ma da, tip je živ, a ovi na IMDB napisali da je umro i to već godinama nitko ne ispravlja
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 12:13   #100
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
ee a kako onda u intru u kuci Bracho je odvode i Paola dolazi sa policajcima i kaze da je ona Otimacica odnosno ne kaze vec upre prstom u nju i odvedu je.
To je snimljeno za intro, koji ne mora nužno biti sastavljen od scena u seriji.

Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Recimo sad znam pogledat Lazos de amor, pa mi pola glumaca ne glumi kak treba, čak mi ni Marga Lopez koju inače stvarno cijenim puno puta pretjeruje za moj pojam. Ne bih se složila da je Usurpadora trash, uopće ju tak ne doživljavam. Meni su novije serije bolje, nego nekadašnje. Bolje mi se pazi na glumu i to sve.


Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Je li ovo Cristobal iz U ime ljubavi?
Da.

Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Ne priča se što bi bilo kad bi bilo, već se nastavlja radnja otimačice, odnosno te priče. U novim nastavcima, prođe godina dana od vjenčanja Pauline i Carlos Daniela.
Nema 'novih nastavaka', nego je snimljen film, koji je podijeljen na dvije epizode u trajanju 45 minuta.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.