Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2009., 21:50   #1961
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja ti imam taj mac što ti je gušterica preporučila. Jako je dobar, omekša kožu ispod očiju,dosta je hidratantan, ne ulazi u bore i odlično prekriva. Odlično se utapkava, ne moraš ga razvlačiti.
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 11:20   #1962
Evo i ja počela čitati topic od početka, ali će potrajati


Btw, palo mi na pamet da bi mi možda bio dobar HR Magic concelear... I našem da je on dobar i protiv natečenosti.

Jog, ti ga imaš, jeli tako? Ajde pliz malo o njemu, muči me
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:04   #1963
HR Magic concealer je užasno jak, za prekrivanje podočnjaka prejak i ulazi u borice.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:08   #1964
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
HR Magic concealer je užasno jak, za prekrivanje podočnjaka prejak i ulazi u borice.
ma nije magic jak,onaj extrem je jak
magic je baš lagan i ima u sebi eksktrakt kamilice za njegu područja oko očiju.meni je bio savršen.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:19   #1965
Mirella, ti nemaš baš podočnjake, jeli tako? I ne natičeš ispod očiju?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:26   #1966
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Mirella, ti nemaš baš podočnjake, jeli tako? I ne natičeš ispod očiju?
Skura, znaš li barem razlog zašto ti natiče to područje, teško će ti ti ijedan korektor prekriti.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:34   #1967
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Skura, znaš li barem razlog zašto ti natiče to područje, teško će ti ti ijedan korektor prekriti.
Da, bolje bi bilo da si nađeš dobru kremicu protiv podbuhlosti, jer korektor ti sam po sebi neće baš ublažiti oticanje...
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 13:06   #1968
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Skura, znaš li barem razlog zašto ti natiče to područje, teško će ti ti ijedan korektor prekriti.
Znam

Spavam 5-6 sati na dan... Četvrtak i petak mi dođe glave

U subotu spavam 8 sati, a nedjeljom nastojim bar 7 uhvatit...

Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Da, bolje bi bilo da si nađeš dobru kremicu protiv podbuhlosti, jer korektor ti sam po sebi neće baš ublažiti oticanje...
Ma imam ih, i dobre su, nedostatak sna mi u zadnje uzrokuje podbuhlost...

Kad odspavam 6,5-7 sati nemam problema. Tih pola sat više mi dosta znači...

Inače uvijek spavam malo, ali u zadnje vidim da sam umorna i osjećam da su mi oči teške...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 14:10   #1969
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Mirella, ti nemaš baš podočnjake, jeli tako? I ne natičeš ispod očiju?
Jesi li ti mene pažljivije pogledala ? ja imam genetski nasljeđene plavo ljubičaste podočnjake koje pokrivam EL Double Weare concealerom, no ulazi mi u borice ankon nekog vremena pa tražim nešto novo. Ali nemam taj problem naoticanja ispod očiju.
I isto spavam nekih 5-6 sati, ponekad i manje kad me mala budi noću ak je bolesna. No naspavana ili ne moji podočnjaci su uvijek uočljivi.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 14:16   #1970
skura, imam magic. nijanse mi nisu bog zna sta . 1 mi je prebijela, a 2 pretamna. al eto, imam 2 i malo preko stavim pudera u prahu, pa bude okej. po meni je to najbolji korektor po omjeru prekrivanja i uvlacenja u pore . npr el double wear prekriva bolje, al se jako jako jako uvlaci u bore i pore i dehidrira mi to okoloocno podrucje. ovaj HR prekriva dobro, ali ne prekrije u potpunosti moje gigantske podocnjake. ja nemam nateceno to okoloocno podrucje, ni vrecice oko ociju, nego bas tamne smedje podocnjake (i nadocnjake). i bas sam zadovoljna s ovim korektorom . svakako ga preporucujem .

a zasto imamo 2 teme o korektorima - zato sto je ova namijenjena korektorima/iluminatorima za okoloocno podrucje, a ona druga korektorima za facu, znaci za pristice, mrlje i sl. al ocigledno se na obje pise o svemu

Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ma nije magic jak,onaj extrem je jak
magic je baš lagan i ima u sebi eksktrakt kamilice za njegu područja oko očiju.meni je bio savršen.
aj agri vit ju .
dobro, nije mi sad ni magic nesto lagan, al nije ni tezak .
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 21.11.2009. at 12:20.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 14:22   #1971
Eh sad kad čitam Jag i jasmine sam skužila da sam ja imala HR extreme,a ne magic.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 14:49   #1972
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Jesi li ti mene pažljivije pogledala ?
Očito nisam

U biti ti te modre uistinu nikad nisam primjetila...

A meni je veliki problem ova podbuhlost u zadnje (a nju najviše primjetim u tramvaju )




@Jog - ja nisam znala da su različiti korektori za lice i oči Kad nisam koristila ni jedan ni drugi baš...

I hvala na info...

Za Magic piše da je za puffiness pa ga možda ipak uzmem...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 19:34   #1973
onaj extrem ima durga,i ja sam ga imala al sam imala i magic pa zato znam da je ovaj magic beba prema extremu,koji prekriva i crnu boju al je puno suhlji i gušći.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 19:24   #1974
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT

Cure da li neka koristi Maybelline korektor u pjeni? Na mua sam čitala jako dobre kritike, ali me zanimaju vaša iskustva!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 21:13   #1975
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT

Cure da li neka koristi Maybelline korektor u pjeni? Na mua sam čitala jako dobre kritike, ali me zanimaju vaša iskustva!
rekla mi je jedna cura iz Amerike da je odlican i puno bolji od mnogih skupljih
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 21:15   #1976
Zna li netko zašto nigdje nema za kupiti Max Factorov korektor erace-ivory? Prešla sam sve moguće dućane i kažu da ne znaju zašto ga nema.... Ja ga koristim već 10 godina i definitivno mi najbolje odgovara. Sad sam u čudu kad ga nema...??
Edens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 22:13   #1977
Evo i Temptalijine recenzije za Kanebo korektor:

http://www.temptalia.com/sensai-kane...sh-type-review

I o njemu razmišljam
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 22:48   #1978
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Evo i Temptalijine recenzije za Kanebo korektor:

http://www.temptalia.com/sensai-kane...sh-type-review

I o njemu razmišljam
javi kakav je da znamo
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 23:01   #1979
Mislim da ga je netko od cura već koristio... Pa čekam da mi nešto više napišu...

Inače sam tek na 8 strani ovog topica - s tim da je prvih 8 samo o YSL Touche eclatu a on mi ne treba...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 23:26   #1980
ja imam taj kanebo,dobar je za lagano prekrivanje,ne uvlači se u borice,nije suh ne izaziva suhoću al ni ne prekriva bog zna šta tako da mislim tebi nebi bio dobar za to što ti tražiš. uglavnom i on je u funkciji prekrivanja i osvjetljivanja a kad je ta kombinacija od prekrivanja ništa.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.