Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2008., 22:08   #1
Bog i zmaj

Imam zmaja u garazi. Ma da stvarno..je li zelen, bljuje vatru, ima krila i velik rep. O da svakako ako
ne vjerujes nisi vjernik. Ma daj mi ga pokazi. Ups nisam ti rekao da ga bas svi mogu vidjeti...ali ako zamislis da je tamo
mozda uspijes. Hm...ne ide mi bas...daj otvori vrata od garaze. Evo pogledaj... Pa ja ne vidim nista. Kako ne vidis.. on sada spava.
Ma daj ne sali se... nisam glup. Ups..nisam ti rekao...kada spava postane nevidljiv da ga netko ne probudi. I sta sad.
Nista...pustimo ga da spava.

Religija pravi od nas budale.
faceoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 22:15   #2
Znači ti si mi ga ukrao!!! Ali sam si nabavio jednoroga.
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 22:24   #3
Quote:
napoleonbonaparte kaže: Pogledaj post
Znači ti si mi ga ukrao!!! Ali sam si nabavio jednoroga.
I prestani prigovarati zbog cijene, takav nevidljivi ružičasti jednorog ipak vrijedi tih para. :broji:
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 22:32   #4
a ja doma imam vojsku patuljaka. jedini je problem što su jako sramežljivi pa ne daju nikome da ih vidi. osim meni, dakako
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 23:52   #5
Quote:
MissLestrange kaže: Pogledaj post
a ja doma imam vojsku patuljaka. jedini je problem što su jako sramežljivi pa ne daju nikome da ih vidi. osim meni, dakako
Ako je vjerovati pravilu palca i kažiprsta, svaka čast…
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 23:54   #6
Riječima jednog specijalnog forumaša: "Ova tema je previše provokativna."
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 13:00   #7
Quote:
faceoff kaže: Pogledaj post
Imam zmaja u garazi. Ma da stvarno..je li zelen, bljuje vatru, ima krila i velik rep. O da svakako ako
ne vjerujes nisi vjernik. Ma daj mi ga pokazi. Ups nisam ti rekao da ga bas svi mogu vidjeti...ali ako zamislis da je tamo
mozda uspijes. Hm...ne ide mi bas...daj otvori vrata od garaze. Evo pogledaj... Pa ja ne vidim nista. Kako ne vidis.. on sada spava.
Ma daj ne sali se... nisam glup. Ups..nisam ti rekao...kada spava postane nevidljiv da ga netko ne probudi. I sta sad.
Nista...pustimo ga da spava.

Religija pravi od nas budale.
A gdje gdje ti je mali zmaj? Nekoga ipak treba prikucati za kakvu banderu ili, pošto je u pitanju zmaj (ima i krila) za nekakva vrata kako bi priča bila vjerodostojna. A ako mu otkinu rep jeli on ponovo naraste/oživi?
fifimifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:39   #8
Quote:
fifimifi kaže: Pogledaj post
A gdje gdje ti je mali zmaj? Nekoga ipak treba prikucati za kakvu banderu ili, pošto je u pitanju zmaj (ima i krila) za nekakva vrata kako bi priča bila vjerodostojna. A ako mu otkinu rep jeli on ponovo naraste/oživi?
Fifimifi, ti si zaduzen za banderu, ja cu u medjuvremenu okupiti drustvo -- krecemo u oslobađanje Peščenice i putem planiramo spalit nekoliko kuća i starih baba.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:56   #9
Razumijem kako razmišlja autor topica, no ne slažem se s njime i nije u pravu. Bog postoji, npr. ako ga želite vidjeti nalazi se u svakom svetohraništu, a možete ga i primiti u svetoj Pričesti. Uostalom, Bog je sveprisutan, čovjek može biti slijep na zdrave oči.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:01   #10
E da, to je ono najinteresantnije. Svi Ga gledaju, ali malo tko Ga vidi.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:02   #11
Talking a kako se kalio celik??!

Kemija. Nakon milijardi godina, na nekim od milijardi sunčevih sustava, unutar milijardi galaktika..... samo neki elementi imaju takva svojstva da iz njih mogu nastajati složenije molekule. A iz ovih još složenije.
__________________
"Citaj, u ime Gospodara tvoga, koji stvara; stvara covjeka od ugruska! Citaj, plemenit je Gospodar tvoj, koji poucava peru, koji covjeka poucava onome sto ne zna." Objava XCVI 1-5
musa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:03   #12
Quote:
faceoff kaže: Pogledaj post
Imam zmaja u garazi.
Imao ga je i Miles u Stvorenjima, pa sad i sam drma zelenom strujom.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:06   #13
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Imao ga je i Miles u Stvorenjima, pa sad i sam drma zelenom strujom.
Tsunade is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:06   #14
Quote:
musa kaže: Pogledaj post
Kemija. Nakon milijardi godina, na nekim od milijardi sunčevih sustava, unutar milijardi galaktika..... samo neki elementi imaju takva svojstva da iz njih mogu nastajati složenije molekule. A iz ovih još složenije.
I?

Sta ne kuzis?
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:15   #15
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
I?

Sta ne kuzis?
vece su sanse da ugledas zmaja u garazi nego milijarda x milijarda x milijarda x SAMO neki x MOGU nastati
__________________
"Citaj, u ime Gospodara tvoga, koji stvara; stvara covjeka od ugruska! Citaj, plemenit je Gospodar tvoj, koji poucava peru, koji covjeka poucava onome sto ne zna." Objava XCVI 1-5

Zadnje uređivanje musa : 20.03.2008. at 23:20. Reason: typo
musa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:22   #16
Quote:
musa kaže: Pogledaj post
vece su sanse da ugledas zmaja u garazi nego milijarda x milijarda x milijarda x SAMO neki x MOGU nastati
Nisu, zmajevi ne postoje tak da je sansa da ih ugledas jednaka nuli.
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:26   #17
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Razumijem kako razmišlja autor topica, no ne slažem se s njime i nije u pravu. Bog postoji, npr. ako ga želite vidjeti nalazi se u svakom svetohraništu, a možete ga i primiti u svetoj Pričesti. Uostalom, Bog je sveprisutan, čovjek može biti slijep na zdrave oči.
Pa i zmaj se nalazi u svakoj garaži i svatko ga može vidjeti ako to želi.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 08:32   #18
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Pa i zmaj se nalazi u svakoj garaži i svatko ga može vidjeti ako to želi.
Zmajevi su u stvari gušteri a njih pak ima gdje oćeš... eto engleska kraljica je gušter, svi su potomci kreljevskih krvi gušteri a oni pak žive od naše energije...

zmajevi su dakle prokuženi ...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 13:06   #19
Quote:
musa kaže: Pogledaj post
Kemija. Nakon milijardi godina, na nekim od milijardi sunčevih sustava, unutar milijardi galaktika..... samo neki elementi imaju takva svojstva da iz njih mogu nastajati složenije molekule. A iz ovih još složenije.
Ohoho. Mene citiraš. Not bad. Ponavljaj to prije jutarnjeg namaza 12 puta. Možda usvojiš gradivo.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 15:16   #20
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ohoho. Mene citiraš. Not bad. Ponavljaj to prije jutarnjeg namaza 12 puta. Možda usvojiš gradivo.
he, nema sanse, pred sabah nisam raspolozen za takve karafeke
__________________
"Citaj, u ime Gospodara tvoga, koji stvara; stvara covjeka od ugruska! Citaj, plemenit je Gospodar tvoj, koji poucava peru, koji covjeka poucava onome sto ne zna." Objava XCVI 1-5
musa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.