Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2010., 07:59   #35881
http://www.vitamini.hr/6481.aspx

bacite oko na ovo i trk u ducane
KoFFin_KaT is offline  
Old 24.08.2010., 08:12   #35882
Probala sam ja prije koji mjesec. Prije bi se skinula s nekog žestokog lijeka nego navukla da ovo jedem

Inače, kako smo jutros svi?
Ja nikako...danas osam mjeseci kako je naša mala obitelj osakaćena
plava ruža is offline  
Old 24.08.2010., 09:34   #35883
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
molim forumaše da obrate pozornost na samoreklamiranje putem pm, dr Stanovitog. tip je valjda toliko jadan da peca potencijalne pacijente po forumu!
neki su dobili i posredno preporuku za njega. možda da i moderatori obrate pažnju. hvala.
koji je dr stanoviti koji sam sebe reklamira? jer ja sam dobila u pm ime jednog doktora i naručila sam si ga doma.
ELICEA is offline  
Old 24.08.2010., 09:38   #35884
Quote:
sarajcica kaže: Pogledaj post
Elicea je kao sto neko rece isto sto i cipralex. Ja pijem cipralex 8 mjeseci, dg. GAP i PN. Pocetne nuspojave nisu mi bile strasne, ali to je valjda individualno. Prvi mjesec sam pila 5mg a sada 10 mg. Meni je dosta pomogao i sad sam prilicno dobro. I ja sam se tesko mirila sa cinjenicom da ih moram piti a sad sam sretna sto sam pocela, jer ne znam da li bih uspjela bez njih.
Zelim ti sto manje nuspojava i da AD sto prije prodjeluje. Pozdrav
hvala. joj stvarno ste svi uz mene, a da ne kažem da sam donedavno prezirala virtualni svijet i svemoguće chatove. veliko hvala svima.
ELICEA is offline  
Old 24.08.2010., 11:28   #35885
Quote:
ELICEA kaže: Pogledaj post
hvala. joj stvarno ste svi uz mene, a da ne kažem da sam donedavno prezirala virtualni svijet i svemoguće chatove. veliko hvala svima.
ej, nemoj narucivat nepoznate ljude u kucu,sta ti je..iz kog si grada?
vegga is offline  
Old 24.08.2010., 11:30   #35886
ljudi, kako da se naspavam, sta da popijem navecer, uzimala sam sanval dosta dugo 5 mg, pa presla na 10 ali nikako zaspat, ma trenutno me nesto tisti pa kad to rjesim mozda ce bit bolje ali imam i fluzepam , jednom sam ga popila i isto nisam mogla zaspat?????
vegga is offline  
Old 24.08.2010., 11:59   #35887
Pa ne znam, nemam iskustva s tabletama, ali znam da mi je moja psihologinja u par navrata rekla kako nesanica neće utjecati na dnevne aktivnosti ako je anksioznost tako jaka. I da slučajno ne uzimam nikakvu tabletu iza pola tri ujutro ako mislim kako tako funkcionirati kroz dan koji slijedi . Mislim, imam i ja problema sa spavanjem, zato sam je i pitala.
plava ruža is offline  
Old 24.08.2010., 14:04   #35888
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
ljudi, kako da se naspavam, sta da popijem navecer, uzimala sam sanval dosta dugo 5 mg, pa presla na 10 ali nikako zaspat, ma trenutno me nesto tisti pa kad to rjesim mozda ce bit bolje ali imam i fluzepam , jednom sam ga popila i isto nisam mogla zaspat?????
Probaj misar
duxi is offline  
Old 24.08.2010., 14:31   #35889
Quote:
ELICEA kaže: Pogledaj post
koji je dr stanoviti koji sam sebe reklamira? jer ja sam dobila u pm ime jednog doktora i naručila sam si ga doma.
Dakle, ja sam pobrisala ime jer ne želim da se to više povlači ovuda. Kog si si naručila doma, doktora kojeg su ti preporučili preko pm-a? Smrzla sam se kad sam to pročitala. Dobro, samo nemojte poslije dolazit ovdje otvarat teme kako su vas preveslali ili vam učinili nažao. Forum.hr nema ništa s tim preporukama. Ako se upuštate u neprovjerene suradnje s internet reklamerima, ide vama na odgovornost, ali apeliram, uključite mozak - ako im ne vjerujete, prijavljujte takve pm-ove pa da ih Forum riješi.
Whereabout is offline  
Old 24.08.2010., 15:19   #35890
Quote:
duko99 kaže: Pogledaj post
Probaj misar
a sta je Misar? Antidepresiv ili ??? mogu to pitati dr opće prakse?
vegga is offline  
Old 24.08.2010., 15:23   #35891
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
a sta je Misar? Antidepresiv ili ??? mogu to pitati dr opće prakse?
To ti je benzidijopan, laički rečeno za smirenje ljek.
Možeš pitati dr., dapače ona ti to može i prepisati.
Meni je pomogao i kod usnivanja.
duxi is offline  
Old 24.08.2010., 15:35   #35892
Quote:
duko99 kaže: Pogledaj post
To ti je benzidijopan, laički rečeno za smirenje ljek.
Možeš pitati dr., dapače ona ti to može i prepisati.
Meni je pomogao i kod usnivanja.
hm, ali ja pijem xanax, sta onda to nije slicno? a od njega ne mogu spavat, on me samo smiruje..
vegga is offline  
Old 24.08.2010., 15:40   #35893
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
hm, ali ja pijem xanax, sta onda to nije slicno? a od njega ne mogu spavat, on me samo smiruje..
xanax i misar ti je ista stvar.
Neznam onda je tvoja dr. trebala ti prepisati ad, koji je dobar za to.
Mislim , tj znam(pila sam)mirzaten je jedan od ljekova koji se propisuje nespavalicama.
Meni je bio dobar, sat poslije kako ga popiješ , zaspiš ko klada
duxi is offline  
Old 24.08.2010., 16:39   #35894
Hvala vam svima! Uvujek mi bude lakse kada ovdje pisem.
Sto se tice potpore-imam ju od decka i prijatelja. Imaju razumijevanja iako im se zna dogoditi da me u toj situaciji pitaju- a kaj je tebi?!? Naravno da im ne zamjeram, to mi cak i bude simpaticno. Znam da im nije lako.
Trenutno ne radim, pa nije ni cudo da se anksioznost vratila.
Htjedoh vas pitat jos, jeste se udebljali mozda? Ja sam dobila 20ak kila. Vise uopce ne drzim do sebe, totalno sam sportivo. Naravno vise si nisam ni lijepa . A nikako da se prisilim na dijetu i rekreaciju. Sto je totalno cudno za mene, prije sam bila tip top. Prava zg kokoš. Hihi!

Apropos tih doktora koji salju privatne poruke i dolazaka kuci, ljudi pamet u glavu. Ovo je internet, ljudi se skrivaju iza nickova a ti dajes svoju adresu nepoznatoj osobi. Doktora je kao u prici, ne radi ludosti.

Ja isto imam problema sa nesanicom, cinjenica je da chillam cijele dane, ali svejedno. Spavam nekoliko sati i onda se probudim i ne mogu zaspati.
Na pocetku uzimanja seroxata i xanaxa sam bila prakticki narkolepticna, isla sam spavat u pol 9 i budila se oko 7.
coco.t. is offline  
Old 24.08.2010., 16:45   #35895
Quote:
coco.t. kaže: Pogledaj post
Seroxat pijem skoro godinu dana prije spavanja.
zanimljivo. Ja sam ga pio ujutro, a i većina koji su ga pili.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Old 24.08.2010., 18:24   #35896
Quote:
coco.t. kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima! Uvujek mi bude lakse kada ovdje pisem.
Sto se tice potpore-imam ju od decka i prijatelja. Imaju razumijevanja iako im se zna dogoditi da me u toj situaciji pitaju- a kaj je tebi?!? Naravno da im ne zamjeram, to mi cak i bude simpaticno. Znam da im nije lako.
Trenutno ne radim, pa nije ni cudo da se anksioznost vratila.
Htjedoh vas pitat jos, jeste se udebljali mozda? Ja sam dobila 20ak kila. Vise uopce ne drzim do sebe, totalno sam sportivo. Naravno vise si nisam ni lijepa . A nikako da se prisilim na dijetu i rekreaciju. Sto je totalno cudno za mene, prije sam bila tip top. Prava zg kokoš. Hihi!

Apropos tih doktora koji salju privatne poruke i dolazaka kuci, ljudi pamet u glavu. Ovo je internet, ljudi se skrivaju iza nickova a ti dajes svoju adresu nepoznatoj osobi. Doktora je kao u prici, ne radi ludosti.

Ja isto imam problema sa nesanicom, cinjenica je da chillam cijele dane, ali svejedno. Spavam nekoliko sati i onda se probudim i ne mogu zaspati.
Na pocetku uzimanja seroxata i xanaxa sam bila prakticki narkolepticna, isla sam spavat u pol 9 i budila se oko 7.
Eto vidis, to sto imas ok decka ti JAKO puno znaci. Prisili se nekako pocni barem doma vjezbat ako ti je bed u teretanu ili nesto u javnosti. Nakon toga ces se nabrijati i za nesto konkretnije. Reci decku da te motivira. Fizicka aktivnost stvarno jako pomogne. Ja se nisam, stalno dosta nekako pazim oko toga - ali u depra razdoblju sam bas skinula skoro 10 kila. Vecina medikamenata samo povecava apetit a ti nemoras jesti, najbolje je da si odredis dokad smijes jesti i sto smijes jesti. Ali recimo kod zolofta je situacija da jako puno ekipe drasticno smrsavi, a udebljao se nije nitko. Mada je to super nebi se vratila na takav rezim mrstavljenja deprom. Heh.
Ja kad chilam od ljenosti pa isto imam probleme s nesanicom! Ma s nesanicom muku mucim pa odkad znam za sebe. Isprobala sam vec sve tehnike ...cak sam se 2 tj. dizala od 10-8 ... ah bilo je divno. Uvijek nesto sjebem pa ostanem budna kasno i eto ga na...sve iz pocetka. Definitivno moram obratiti pozornost na topic nesanica da tamo nadem "srodne duse". Sretno!
KoFFin_KaT is offline  
Old 24.08.2010., 19:10   #35897
Koffin kat,
mislim da ovdje imas srodne duse sto se nesanice tice

sto se tice teretane, u pocetku mi je guzva stvarala probleme i odlazak opcenito medju ljude, a sada mi je neugodno zbog kilaze. Nije da sam ptoliko debela ali svejedno se grozno osijecam u svom tijelu.
I totalno sam izolirana, neda mi se ici nigdje i upoznavat ljude. A nekad sam bila party animal .
u biti ja vise nisam ja! Nit psihicki ni fizicki.

Jel i vama tako? Da zelite uistinu nesto promijeniti ali i dalje stojite na mjestu?!?
coco.t. is offline  
Old 24.08.2010., 19:41   #35898
Ja ne znam šta se više sa mnom dešava.Zadnjih par mjeseci sam anksiozniji nego ikad. normalne situacije bez ikakvih obaveza meni su sad užasno stresne, toliko stresne da stalno osjećam mučninu i povraćam dosta često.ovo mi je postao jako veliki problem i ne znam kako da se nosim s tim.taj problem mi je maksimalno pogoršao život.jednostavno više ne mogu izlazit, družit se s ljudima.to nije fizički problem, znam jer sam bio kod doktora i nalazi su mi u redu.gledam sve s najgorim mogućim ishodom pa mi se to zato i pojavljuje,ali nikako ne mogu to promijenit, jednostavno ne mogu odvratiti misli.ne želim ić kod psihijatra, ni ne želim uzimat lijekove.ako neko ima slično iskustvo ili neki savjet lijepo bi molio da ga podijeli sa mnom.ne mogu više tako
sadbuttrue is offline  
Old 24.08.2010., 19:47   #35899
Quote:
sadbuttrue kaže: Pogledaj post
Ja ne znam šta se više sa mnom dešava.Zadnjih par mjeseci sam anksiozniji nego ikad. normalne situacije bez ikakvih obaveza meni su sad užasno stresne, toliko stresne da stalno osjećam mučninu i povraćam dosta često.ovo mi je postao jako veliki problem i ne znam kako da se nosim s tim.taj problem mi je maksimalno pogoršao život.jednostavno više ne mogu izlazit, družit se s ljudima.to nije fizički problem, znam jer sam bio kod doktora i nalazi su mi u redu.gledam sve s najgorim mogućim ishodom pa mi se to zato i pojavljuje,ali nikako ne mogu to promijenit, jednostavno ne mogu odvratiti misli.ne želim ić kod psihijatra, ni ne želim uzimat lijekove.ako neko ima slično iskustvo ili neki savjet lijepo bi molio da ga podijeli sa mnom.ne mogu više tako
A jel imaš kakvih problema s prehranom.
Koja ti je dijagnoza?
duxi is offline  
Old 24.08.2010., 20:05   #35900
nemam problema s prehranom,ali ako sam nervozan ne mogu jest,a i ako pojedem nešto tjera me na povraćanje.ali opet kažem povraćao sam par puta i sad kad god sam u takvoj situaciji,automatski počnem razmišljat o tome i onda povraćam,ne mogu odvratit misli nikako.problem je u psihi
sadbuttrue is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.