Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2018., 18:42   #1
Audi A8 D3 uvoz i mijenjanje motora

Čitam ovaj forum od malih nogu ali nikako nisam pisao teme, tako da imajte razumijevanja za ne namjerne pogreške

Dakle kao što u naslovu piše zanima me Audi A8 D3 (2003-2009)

http://www.airmatic-lowering-links.c.../Nathan-a8.jpg

http://canalmataro.com/wp-content/up...8-interior.jpg

https://img01-olxpl.akamaized.net/im...mno_rev065.jpg


Posebno mi se sviđa taj auto oduvijek, modeli bez faceliftinga do 2005 godine.

Ima li tko kakva iskustva sa tim autom? (pitanje 1)

Znam da je teško naći A8 koji je prešao manje od 200 000 km ali može se naći za svoju cijenu.

Najveći problem je cijena, potrošnja i mjenjač.

1. Cijena

Kod nas cijene se kreću od 10k eura pa na više a ja raspolažem sa tim ili nešto manje.

Međutim ako tražim na stranicama europskog tržišta polovnih auta poput https://www.autoscout24.hr/
nađem ih za jako primamljivu cijenu od 4k - 5k eura koji su prešli manje od 200 000 km.

Ne želim kupovati nešto što je prešlo preko 200 000 jer ako ga kupim planiram ga zadržati duže vrijeme.

Zanima me također postoji li dokument ili fizičko prisustvo na autu kojim se može utvrditi da je auto prešao manje od 200 000 km? (pitanje 2)

Koliko je sigurno kupovati aute na takvim stranicama? (pitanje 3)
Kako ide procedura kupnje na takvim stranicama? (pitanje 3.1)
I ono najvažnije koliko je trošarina do registracije? (pitanje 4)

Zbunjuju me one carinske cijene i to sve glava me boli od toga koliko je sve nepregledno i ne razjašnjeno.

Eto ako ima koja dobra duša da mi izračuna koliko bi me izašao A8 2005 godište manje od 200 000 km koji ima emisiju CO2 280 g/Km ? (pitanje 4.1)

Da li se više isplati kupovat aute u hrvatskoj nego uvozit? (pitanje 4.2)

2. potrošnja

Najmanji motor od A8 D3 je 3.0 TDI a potrošnja mu je minimalno 10 litara da se ne lažemo.

Sad ubacio bih 1.9 TDI motor u njega sa 96 kw.

Istina da 3.0 TDI ima 171 kw ali dali mu je stvarno potrebna tolika snaga pošto ako cu birati između brzine i potrošnje radije ću odabrati manju potrošnju.

1.9 TDI uspješno pogoni A6 C5 koji teži oko 1650-1700 kg, dok A8 D3 3.0 TDI teži oko 1800-1850 kg.

Uzevši u obzir da je motor 3.0 TDI zasigurno teži od 1.9 TDI (negdje sam pročitao da je razlika u težini motora oko 80 kg).

Auti su relativno jednake težine te ne bi trebao predstavljati problem u razlici od oko 100 kg (pa to je težina jednog putnika u autu nakon Božićnih praznika).

Da li samo otp to dobro izračunao ili griješim? (pitanje 5)

Za registraciju...

Ja imam 21 godinu pa nisam bas najbolje upućen, hoću li pri uvozu automobila ako mu zamjenim motor prije registracije morati plaćati emisiju gCO2/km za seriski motor (3.0 TDI) ili cu placati za (1.9 TDI) posto je za ovaj manji 154 g C02/km i nameti nekakvi su tu za snagu motora nisam siguran točno sto se sve gleda ? (pitanje 6)

3. mjenjač

Čak bih možda mogao smanjiti težinu auta mehanički mjenjač, pošto ne volim automatik mjenjače ? (pitanje 7)

(ne volim da auto vozi sam, želim osjetiti vožnju).

E sad ni jedan A8 nema mehanički mjenjač svi su automatik. Da li je uopće moguće ubaciti u A8 mehanički mjenjač? (pitanje 8)

Dakle pretpostavljam da bih mehanički mjenjač trebao biti lakši od automatskog posto sadrži manje zupčanika jednostavniji je princip rada i slične stvari (što bih dodatno doprinjelo manjoj težini auta) , ali tu dolazi spojka i papučica tako da ne znam dali je to moguće uopće staviti u A8, ima li predviđeno mjesto ili nekako treba improvizirat? (pitanje 8.1)

Tipa od A6 1.9 TDI uzeti getribu i motor.

Dali se to uopće može smjestiti u šasiju A8? (pitanje 8.2)

A6 1.9 TDI ima 5 brzina a sad ne znam dali bih bilo bolje uzeti neku od 6 brzina da malo smanji potrošnju? (pitanje 9)

Dali nastaju problemi ako naprimjer kupim Benzinca a stavim motor od Dizelaša? (pitanje 10)

--------

Sveukupno da li bih uopće 1.9 TDI bio štedljiviji od 3.0 TDI? (pitanje 11)
Kako bih se ponašao u gadu a kako na Autocesti. (u gradu bih možda 1.9 TDI trošio više jer se radi o gradu Rijeci)? (pitanje 11.1)

Razmišljao sam i o 2.0 TDI, ali su toliko popljuvali stare modele do 2008 godine da više nisam sigran dali je to pametno imalo iako 2.0 TDI motori imaju snagu od 100 do 125 kw iz 2008 godine što je dosta više od 1.9 TDI?
(pitanje 11.2)

Po vašo procjeni koliko bih trebao uložiti sve zajedno od kupnje do vožnje, koje sve namete trebam očekivati? (pitanje 12)

Također neki su me savjetovali da vozim na strane tablice kako da ne moram plaćati trošarinu i tako neke fore. Iskreno to mi se ne sviđa ali prihvatio bi dok ne skupim za trošarinu ako se to može? (pitanje 13)

Koliko uopće bi me izašao motor i getriba od 1.9 TDI i za koliko bi mogao prodati recimo 3.0 TDI ili 4.2 benzinac sa getribom automatic. (pitanje 14)

Eto ako se nikako ne može staviti mehanički mjenjač, koliko je pouzdan automatski odnosno dali se kvare? (pitanje 15)

Kada piše da je auto automatik dali to znači da se brzine mogu šaltat kao serkvenciski ili na ručicama volana? (pitanje 15.1)

Znam da imam puno pitanja ali ne trebate na sva odgovoriti nego samo na ono što znate, biti ću vam zahvalan

Možete napisati na koje pitanje odgovarate tako da se ne mučite sa objašnjavanjem na što konkretno ciljate, ne kažem da su sve moje pretpostavke točne tako da slobodno me ispravite

Ako sam što zaboravio napomeniti nadoknadit ću u komentaru!

----
Kratka digresija da zanemarimo suvišne komentare pojedinaca koji znaju umanjiti vrijednost teme te koji se upliću u tuđi život.
Auto je zarađen na ljetnim sezonama od moje 15-te godine.
0VIPER8 is offline  
Old 07.03.2018., 18:44   #2
wasx is offline  
Old 07.03.2018., 18:57   #3
Isusova majko
Rizlamen is offline  
Old 07.03.2018., 18:58   #4
Gospod pomiluj, 1.9 TDI sa 130 konja u A8.
Cutac is offline  
Old 07.03.2018., 19:00   #5
kaj te to brine ak je prešao 200 000 preči će još toliko...
Mahun is offline  
Old 07.03.2018., 19:06   #6
Kaj je ferje već počelo ? Kaj je ovo?


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 07.03.2018., 19:10   #7
Još bolja opcija ti je 1.9 SDI
jazavac- is offline  
Old 07.03.2018., 19:14   #8
Je li ovo neka zajebancija ili...?

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Troskot is offline  
Old 07.03.2018., 19:21   #9
De odgovorite covjeku na pitanja
aligator1 is offline  
Old 07.03.2018., 19:21   #10
Sad kad se ljuta guja (viper, jelte) javi i popljuje vas sve jer mu niste dali nikakav odgovor već mu trujete temu.....

Di je Fiškal da to riješi u korjenu?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 07.03.2018., 19:25   #11
Ima vw sad dobre 1.0 tsi motore..
Mozes dva naprijed ugraditi...


Haha 1.9 tdi motor u a8...
A bokte
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Old 07.03.2018., 19:26   #12
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Ima vw sad dobre 1.0 tsi motore..
Mozes dva naprijed ugraditi...


Haha 1.9 tdi motor u a8...
A bokte
Taman sam krenio pisat da razmisli o 1.0 tsi ako se puno vozi po gradu
aligator1 is offline  
Old 07.03.2018., 19:27   #13
A Aran? Po licenci Deutza? Taj A8 tek s 4,2 ide kako se očekuje od takvog auta...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 07.03.2018., 19:33   #14
kakvo trollanje, na najjače u jednom postu obuhvaćene sve one nepotrebne teme koje se svaki dan otvaraju i ponavaljaju i idu svima na k...
__________________
no turbo no fun!
pikes peak is offline  
Old 07.03.2018., 19:34   #15
Čitajući vaše komentare, i sam sam isto pomislio, ono mother of g... jeli ovaj ozbiljan... ali onda kada razmislim, možda dečko i stvarno i iskreno pita, pa mu triba pojasniti.

Dakle, 0VIPER8, odmah u startu sve što si naveo - odustani. Ok, kupovina ovog A8 možda nije problem, nije to skup auto kad je star, ali održavanje je, i to će te sahraniti. Druga stvar, bilo kakvo mijenjanje motora, mjenjača, pa to je veliki posao na automobilu ka što je A8, a o troškovima da i ne pričam.

Mlad si, i možda bolje da gledaš automobil koji ćeš stvarno moći i voziti, tipa što si spomenuo Audi A6 C5 1.9 TDI, takvog sam ja vozio do 500.000 km bez previše muke, i uvjeren sam da taj auto i dan danas vozi, možda negdje po balkanu. Po meni, bolje tih 10.000 eura uloži u auto star do 4, 5 godina, i budi donekle siguran u auto i u svoju vožnju (ako se ne daj Bože slupaš s autom starim 15 god teško ćeš izići čitav, s novima je već bolja stvar). Malo je ljudi koji održavaju aute po ps-u, pogotovo kod nas, tako da ako kupiš auto star 15-ak godina dobit ćeš sam rupu bez dna s ulaganjima.
jolekralj is offline  
Old 07.03.2018., 19:53   #16
Ja sam čuo da 1.6D iz duje paše na šaraf u tog Audija.
high road is offline  
Old 07.03.2018., 20:04   #17
0VIPER8

Odustani danas od te ideje, doslovno sada, danas. Ne moze nikako u nikakvoj situaciji imati smisla.
z_k is offline  
Old 07.03.2018., 20:08   #18
Evo dovronamjeran savjet... Promjeni motor vec u zemlji iz koje zelis uvedti auto da smanjis co2...
Naravno platis atest te tvoje zamisli u toj drzavi...

E Boze Boze
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Old 07.03.2018., 20:21   #19
Kupi volvo s80 D2 iz 2012te i uzivaj i povecem autu sa pristojnim luksuzom, slabim motorom i niskim uvozni glupostima...
i ne moras nista mjenjati...
Rebbit is offline  
Old 07.03.2018., 20:31   #20
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
Kupi volvo s80 D2 iz 2012te i uzivaj i povecem autu sa pristojnim luksuzom, slabim motorom i niskim uvozni glupostima...
i ne moras nista mjenjati...
Ti stvarno misliš da seoske sponze znaju kaj je Volvo? S tim ne bu niš okrenul
high road is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.