Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2010., 16:37   #1
Telemundove telenovele

Nova serija od Telemunda:
U glavnim ulogama:
Gaby Espino
Jencarlos Canela

Las Cuatro Mujeres de Juan [Telemundo Studios Miami 2010 | HD Trailer]
http://www.youtube.com/watch?v=maMN4vSKPcA
__________________
Que no puedo olvidarte,sacarte de mí respiro no puedo,me ahoga mirarte,pensarte...sal de mi piel <3
Lopuzica92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:40   #2
Ma nemoj zezat da su ih opet spojili
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:41   #3
Jebote, zakon!! Koji odličan trailer, opet njih dvoje, malo žešće verzije, aaaaah
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:45   #4
Aaaa ne mogu vjerovati

@Lopuzica92
@Nicole bila si upravu kad si govorila da ce ih opet spojiti
oriana canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:46   #5
Quote:
oriana canela kaže: Pogledaj post
Aaaa ne mogu vjerovati

@Lopuzica92
@Nicole bila si upravu kad si govorila da ce ih opet spojiti
Samo nisam očekivala da će ovako brzo, baš mi je drago , sad su postali baš čvrst item, JC vide samo s Gaby, Gaby samo s njim
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:48   #6
Ah Jencarlos mi je isti kao u MSED-u, ovo ce da se gleda cim stigne na internet
oriana canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:49   #7
Također, baš me zanima kad počinje. Samo sad kao da su G i JC zamijenili uloge, on neki poslovnjak, a ona odmetnica. Oooodlično
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:51   #8
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Također, baš me zanima kad počinje. Samo sad kao da su G i JC zamijenili uloge, on neki poslovnjak, a ona odmetnica. Oooodlično
Ne moze bolje od ovog
Jedva cekam...

A i Jorge Luis Pila je tu i opet se ne slaze sa Jencarlosovim likom
oriana canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 18:29   #9
sa nije gaby malo prestara za njega? ona je starije 12 god ... nisam gledala mas sabe el diablo ali koliko sam shvatila tamo oni budu par? sa iam kemije ?
narcissa rbd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 18:39   #10
Ma kakvi prestara, tako dobro funckcioniraju skupa da se to uopće ne primijeti. U MSED je glumila ženu stariju od njega 8 godina, ali da nije bilo takve priče, ne bi se skužilo. Kemije stvarno ima, frca, meni su jedan od boljih parova uopće. Odlični su.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:00   #11
zbilja? joj ja nisam kemije u serijama vidjela od rebelde i od CCEA ... u ERDA mi je 0 bodova kemija a prica prva liga kao i MP ... znaci dobra je serija? preporucljivo za gledat? kad planira ova na YT ? sorry ako ste napisali a ja nisam zapamtila
narcissa rbd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:03   #12
Definitivno preproučam, TM najbolji proizvod još od PDG, po meni. I iako traje 182 epizode, stvarno nije dosadna serija, baš obratno. A Gaby i JC savršeno funkcioniraju kroz sve epizode. Ogroman uspjeh su postigli.

Mislim da ova nova kreće u svibnju, ali nisam sigurna. Kako god, donedavno je bila tajna da će Gaby glumiti u njoj.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:46   #13
Čini mi se da bi mogla bit super ova serija. Ali 180 nastavaka, to me odmah ohladi.
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:51   #14
MSED ima 182 nastavka, za ovu još ne znamo koliko ima. Zapravo ne znamo ništa osim ovog trailera. Ali da, TM uglavnom ne ide ispod 160, tako da i za ovu očekujem tako neki broj. Ali ako će biti dobra kao MSED, ne žalim se.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 22:35   #15
A ovi s TM su počeli raditi preslične sapunjare. Baš su zabrijali s tim kriminalom i mafijozama. Sad još čekam da i ERDA obrnu glavne junake i da samo preimenuju seriju u El Rostro de Daniel
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 00:58   #16
samo da ostanu ovi glumci
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 02:00   #17
Pa mislim da i ne može doći do promjene kad su već snimili trailer. Valjda je već neki ugovor potpisan. Ne mogu vjerovat! Definitivno jedan od najboljih telenovela parova i drago mi je da su to shvatili!
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 16:10   #18
Ne,nije nikakav ugovor potpisan!
Telemundo snimi neki trailer za telenovelu i ta telenovela se moze,a i ne mora snimiti!Sve je u njihovim rukama!Moze se na realizaciju cekati vise od godinu dana(El clon,Bella calmidades),a mozda se telenovela ni ne snimi(Las brujas de sauth...,Amor de madre)...
Ned Flanders is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:43   #19
op op
ja sam pogledala 20 epizoda MSED i lajkam onak naveliko, samo mi se neda prek neta gledat pa ću ipak čekat da se RTL smili, ali vidi se iz aviona da su Gaby i mali šećer super pogođen par, tak da, nadam se da će se ovo snimit
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:48   #20
podsjeća me ovaj trailer na seriju mis tres hermanas,tamo se jedna od tri sestre zaljubila u lika koji je prije napravio dijete bratovoj ženi...samo je ovo puno žešća verzija.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.