Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2011., 21:44   #1361
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Pa kaj niste rekli da se Elenin raspal
sad sve znova
Koliko vidim još se kreće. Da li je još cijeli ili su to samo fragmenti teško je reći, jer se dosta smanjio.

Elenin (31.08.)


Ord Mantel is offline  
Old 02.09.2011., 21:47   #1362
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
A čuj, tko može sa sigurnošću reći da to nije jedan od koraka ka globalno postavljenom cilju o kojem govore teoretičari urote.
... prije će biti da je rezultat ljudske gluposti...
haram is offline  
Old 02.09.2011., 21:59   #1363
Da, tipični sindrom "protiv šmokljana". Radije će škole nogometa, modni centar, nego...
Ord Mantel is offline  
Old 02.09.2011., 22:08   #1364
Quote:
danijel0 kaže: Pogledaj post
Evo sto je Kostelac napisao na faceu

I kao što sam napisao i govorio do sada - Elenin je bojni brod Nibirua, koji se krećući kroz svemir u zadnjih 10 000 godina nakupio ogromne energije poput kapacitatora /kondenzatora i tu energiju može isprazniti na što god hoće.U repu kojeg vuče iza sebe je otrovni plin sa kojim se inače vrši egzekucija zatvorenika u Američkim zatvorima.Taj rep je širok 120 000 km i zemlja bi trebala proći kroz njega i to je jedna od najopasnijih situacija koje imamo ne računajući kišu meteora u 11 mjesecu

A di je ta njegova facebook stranica. Tražio sam, ali nisam našao. Stavi link.
Pucko300 is offline  
Old 02.09.2011., 22:20   #1365
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
A di je ta njegova facebook stranica. Tražio sam, ali nisam našao. Stavi link.
Neznam dal se to smije,saljem ti u inbox
danijel0 is offline  
Old 02.09.2011., 22:20   #1366
i gospodin kostelac je zaboravio dodat krunicu na listu
benizg is offline  
Old 02.09.2011., 22:51   #1367
Zahvala!

Zahvaljujem na ovolikom publicitetu kojeg sam dobio između toliko tisuća blogova koji obnrađuju ovu temu.Upravo je nevjerovatno da se samo o mom blogu tu debatira i citiraju pasosi A sada za dežurne pametnjakoviće imam link, bilo bi najbolje da nazovete tog lika ili mu pošaljete mail i kažete da su podaci koje je iznio KRIVI. dakle danas 2.09.2011 opasnost od elenina je na razini 0 (nula)
Evo današnjih potresa sa razinom opasnosti 0 (nula)
Potresi danas
6.8 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
6.5 SANTIAGO DEL ESTERO, ARGENTINA
5.0 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.9 NEAR EAST COAST OF HONSHU, JAPAN
4.9 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.9 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.8 PERU-ECUADOR BORDER REGION
4.8 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.8 CASPIAN SEA, OFFSHR TURKMENISTAN
4.7 OFF EAST COAST OF KAMCHATKA
4.7 OFF W COAST OF NORTHERN SUMATRA
4.4 WESTERN IRAN
4.2 SOUTH OF BALI, INDONESIA

i zadnja dva od kako ovo pišem
5.2 HALMAHERA, INDONESIA
4.8 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
ovakvi potresi obično završavaju na naslovnim stranicama medija- no nema niti jednog.
Ipak najviše me nasmijao(do suza) Astrobobo koji stalno daje stručne prognoze, da bi danas završio sa frazom
"Da se sustavnio zatvaraju zvjezdarnice i onemogućuje im se normalni rad"
suze su mi tekle, to me je podsjetilo na crtani film kad se liku pojavi oblak pored glave u kojem stoji magarac raširenig nogu sa glupim i upitnim izrazom na licu"
Show program počinje 4 ili 5.09.2011 sa malim finalom 11.9 (hm vidi datuma nešto mi je poznat ali neznam od kuda)
U svakom slučaju sada je 22.48 i na blogu ima 6000 ljudi koji umiru od smjeha i pokrivaju oči zgražajući kakve ja gluposti pišem. Pa evo vam link i uživajte.naravno trebali bi razumjeti engleski to valjda pametnjakovićima nije problem
http://www.youtube.com/watch?v=9GMILqaYX3Y
Igor Kostelac is offline  
Old 02.09.2011., 23:02   #1368
Već je bio ovaj video, a kanal je za 5 zvjezdica! Treba im vjerovati! Pogotovo što ispod ima link koji vodi na ovo, a to je samo dio

deki00 is offline  
Old 02.09.2011., 23:03   #1369
Quote:
haram kaže: Pogledaj post

Dobro kaže Isaac Asimov u jednoj svojoj noveli :

"Protiv Gluposti Ljudske Bogovi Sami Bore Se Uzalud !"
kikica04 is offline  
Received Warning
Old 02.09.2011., 23:04   #1370
mene zanima kak se kosorica,sanader i bandić pripremaju za ovaj show,očito moraju puno više znat
benizg is offline  
Old 02.09.2011., 23:07   #1371
Quote:
Igor Kostelac kaže: Pogledaj post
ovakvi potresi obično završavaju na naslovnim stranicama medija- no nema niti jednog.
Nda...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...e-/569664.aspx

http://www.24sata.hr/svijet/potres-j...a-stete-233270

http://www.monitor.hr/vijesti/aljask...namija/178442/

Quote:
Igor Kostelac kaže: Pogledaj post
Ipak najviše me nasmijao(do suza) Astrobobo koji stalno daje stručne prognoze, da bi danas završio sa frazom
"Da se sustavnio zatvaraju zvjezdarnice i onemogućuje im se normalni rad"
Loše ti to čitaš..ajde malo bolje pročitaj šta je napisao

Quote:
Igor Kostelac kaže: Pogledaj post
Show program počinje 4 ili 5.09.2011 sa malim finalom 11.9 (hm vidi datuma nešto mi je poznat ali neznam od kuda)
Aha, znači za 2 ili 3 dana...ajde jedva čekam, volim kad je show
Adama is offline  
Old 02.09.2011., 23:13   #1372
Quote:
Igor Kostelac kaže: Pogledaj post
Show program počinje 4 ili 5.09.2011 sa malim finalom 11.9
A šta show nije trebao početi 18.08?
nepoznati87 is offline  
Old 02.09.2011., 23:16   #1373
no vidjet ćemo kroz tjedan-dva dal je I.K. još jedan šarlatan il ne
benizg is offline  
Old 02.09.2011., 23:24   #1374
Quote:
benizg kaže: Pogledaj post
Ima jedna nelogičnost u ovim uputama gospodina Kostelca..piše da budemo u šumi ili na čistini no u proročanstvu tri dana mraka piše da se trebamo zatvorit u kuću,pozatvarat prozore i sve,te tko u to vrijeme izađe vanka da ga čeka instant smrt...

http://www.3daysofdarkness.com/

'As soon as you notice that bitterly cold night, go indoors, lock all doors and windows, pull down the blinds, stick adhesive paper on vents and around windows and doors. Do not answer calls from outside, do not look at the windows, or you will die on the spot: keep your eyes down to make sure you do not see the windows; the Wrath of God is mighty and no one should attempt to behold it.'
Kaj ima samo jedna nelogicnost?!?!
Veroonika is offline  
Old 02.09.2011., 23:42   #1375
Quote:
Igor Kostelac kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na ovolikom publicitetu kojeg sam dobio između toliko tisuća blogova koji obnrađuju ovu temu.Upravo je nevjerovatno da se samo o mom blogu tu debatira i citiraju pasosi...
... a koji si ti ? Ovdje debunkiramo šarlatane i samozvane proroke općenito...

Quote:
A sada za dežurne pametnjakoviće imam link, bilo bi najbolje da nazovete tog lika ili mu pošaljete mail i kažete da su podaci koje je iznio KRIVI. dakle danas 2.09.2011 opasnost od elenina je na razini 0 (nula)
Evo današnjih potresa sa razinom opasnosti 0 (nula)
Potresi danas
6.8 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
6.5 SANTIAGO DEL ESTERO, ARGENTINA
5.0 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.9 NEAR EAST COAST OF HONSHU, JAPAN
4.9 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.9 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.8 PERU-ECUADOR BORDER REGION
4.8 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
4.8 CASPIAN SEA, OFFSHR TURKMENISTAN
4.7 OFF EAST COAST OF KAMCHATKA
4.7 OFF W COAST OF NORTHERN SUMATRA
4.4 WESTERN IRAN
4.2 SOUTH OF BALI, INDONESIA

i zadnja dva od kako ovo pišem
5.2 HALMAHERA, INDONESIA
4.8 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
ovakvi potresi obično završavaju na naslovnim stranicama medija- no nema niti jednog.
... koji link, koji lik, kakve to veze ima sa jednim raspadajućim kometićem i po čemu se to razlikuje od uobičajene zemljine tektonike :
http://earthquake.usgs.gov/earthquak...ar/eqstats.php
http://www.johnstonsarchive.net/other/quake1.html ?

Quote:
Ipak najviše me nasmijao(do suza) Astrobobo koji stalno daje stručne prognoze, da bi danas završio sa frazom
"Da se sustavnio zatvaraju zvjezdarnice i onemogućuje im se normalni rad"
suze su mi tekle, to me je podsjetilo na crtani film kad se liku pojavi oblak pored glave u kojem stoji magarac raširenig nogu sa glupim i upitnim izrazom na licu"
... ako smijem primijetit : ti si neki jako sentimentalan tip sa perverznim smislom za humor...

Quote:
Show program počinje 4 ili 5.09.2011 sa malim finalom 11.9 (hm vidi datuma nešto mi je poznat ali neznam od kuda)
U svakom slučaju sada je 22.48 i na blogu ima 6000 ljudi koji umiru od smjeha i pokrivaju oči zgražajući kakve ja gluposti pišem. Pa evo vam link i uživajte.naravno trebali bi razumjeti engleski to valjda pametnjakovićima nije problem
http://www.youtube.com/watch?v=9GMILqaYX3Y
... navrati nakon 11.09. ...
haram is offline  
Old 02.09.2011., 23:49   #1376
Ajde pretpostavimo da je istinito to što Kostelac kaže. dakle, potresi i ostale strahote, milijuni i milijoui ljudi umiru: djeca, mladi, stari, žene, siromašni.... milijuni mrtvih tjelesa, ljudskih sudbina.

I sad taj Kostelac iz dana u dan: ŠOU POČINJE! i sl. On kao da se tome veseli, to priziva, za to navija. pogledao sam večeras njegovu facebook stranicu. I ondje isto! Jedna euforično-mazohistička slika! Meni je to zbilja perverzno. ružno je reći za nekoga da je prolupao, ali... ne mogu se oteti tom dojmu.

Svugdje zavjere, urote, šou koji se jedva čeka... šou u kojemu milijuni djece ginu... počelo...je počelo.... tralala...tralala... Zar ovako nešto nije perverzno?
Pucko300 is offline  
Old 02.09.2011., 23:50   #1377
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Pa kaj niste rekli da se Elenin raspal
sad sve znova
Tek sada slijedi raspad i to nekih naših dogmi, jer dragi Elenin koji je umjetnog porijekla ima neke namjere i zato nam dolazi u posjetu, a to ćemo se uskoro uvjeriti. Možda je glasnik koji donosi "poruku u boci", ili vremenska kapsula ili možda brod ili ... običan nejaki tipičan komet koji je nakon toliko godina svoga puta, eto bas sada zaglavio i raspao se blizu našeg Sunca ...Šteta tolikog puta...
morski1 is offline  
Old 02.09.2011., 23:50   #1378
Gospodine Kostelac,da li se igdje može pogledat vaš 40-minutni govor u sklopu rtl reportaže?
Igor Kostelac je bio nedavno na RTL televiziji

http://www.youtube.com/watch?v=iQ4gRESJW1k

Zadnje uređivanje benizg : 02.09.2011. at 23:57.
benizg is offline  
Old 02.09.2011., 23:57   #1379
Quote:
benizg kaže: Pogledaj post
...
Igor Kostelac je bio nedavno na RTL televiziji i pričao o ovoj temi ak niste znali
... beni, filtriranje informacija ti nije jača strana, ne ?
haram is offline  
Old 03.09.2011., 00:07   #1380
Već smo rekli, ne obraćajte pažnju na taj blog. On nema veze sa ozbiljnosti, i služi samo za zabavu. Zato tamo i jeste 6000 ljudi, točno, koji se valjaju od smijanja.
Sigurno ne mole krunicu, iščekujući Sudnji dan, kojeg autor priziva.
Ord Mantel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.