Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2013., 15:31   #201
Dizajnerska haljina / vjenčanica (PRODAJA ILI NAJAM)

Prodajem, ili dajem u najam dizajnerski sivanu, unikatnu, rucno radjenu haljinu.
Haljina je dizajnirana, i sivana u "Noiru".
U savrsenom stanju, par sati nosena.
Vrhunska izvedba, savrseni materijal, iznimno ugodna.

Moja visina oko 1,75, + pete od cca 10 cm.
Sve preinake su moguce. Kako je sivana, tako nema klasicnog konfekcijskog broja, smatram negdje oko 36/38, iako je na ovoj haljini to iznimno relativno.

Za sva dodatna pitanja, informacije, slobodno se javite.

P.s. Iako je bila placena 5.500,00, sada, 2.500,00 za prodaju (cijena nije fiksna), ili najam, prema dogovoru.

Za bilo kakva dodatna objasnjenja, mjere, fotografije, probu, slobodno se obratite putem pm-a.

Hvala.

Lp.







__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 11:29   #202
Prodajem prekrasnu Sherri Hill - Jovani haljinu.
Haljina je u savrsenom stanju. Velicina M, ali se može suziti ukoliko je potrebno. Nošena svega 4 sata. Posjedujem rezervne kristalčiće.
Slike su preuzete sa neta, za više slika inbox. Cijena po dogovoru.

http://cdn2.goldenasp.com/media/cata...i-4247_opt.jpg
http://www.smoosty.com/images/201205...-753868538.jpg
MailM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 10:58   #203
Evo i mene
Prodajem svoju novu novcatu, NENOŠENU vjenčanicu!!!

Curke s teme Kupnja na internetu se vjerojatno sjećaju da sam svoju ljepoticu naručila preko neta, ali nažalost mi je došla prekratka, a više nisam imala vremena za prepravke, tako da sam bila prisiljena iznajmiti istu takvu u salonu... I bilo mi je užasno krivo što ću ipak morati baciti novce u vjetar, jer je haljina o-dli-čno napravljena, baš kao original.

Dakle, radi se o Cymbelline modelu Gigi, koja je jako lagana i udobna za nošenje, a k tome i vrlo praktična jer se donji dio skida i pretvara u haljinu koja je naprijed kratka, a iza dugačka. Vjerujte mi, to je fantastična stvar, pogotovo u ovim toplijim danima - ne treba se čak ni presvlačiti kasnije.

Vjenčanica je vrlo jednostavna, a totalno efektna - na korzetu nema nikakvih đinđi, za ljubiteljice jednostavnosti poput mene, a opet, ako se volite kititi, imate prostora da je nakitite kako god hoćete! Korzet ima jednu odličnu caku, po čemu mi je čak bolji od originala, jer ima ušivene čvrste elastične trake koje vas stisnu u struku i naprave mrak liniju, a usto nema šanse da vjenčanica spadne!

Ja sam se u haljinu zaljubila zbog širokog korzet vezanja preko golih leđa, ali uz nju ide i umetak koji se stavi ako ne želite otvorena leđa.

E sad - veličina. Daklem, ja sam 178 cm, a haljina mi je bila nekih 5 cm prekratka, tako da bi odgovarala curi visine do 173 cm (sa cipelama). No, ako je želite nositi bez donjeg dijela, samo onako kratku, onda je visina nebitna! Ja sam konfekcijski br 38-40, ali, s obzirom na vezanje, haljina se može nositi već od 36 do 42/4. Cure sa riječkog područja mogu slobodno, bez obveze navratiti do mene da je probaju!

O cijeni ćemo se već dogovoriti, prodajem je vrlo povoljno!

Evo slika:
(Nemojte zamjeriti, haljina je zgužvana, treba je ispeglati...samo sam je izvadila iz paketa kakva mi je došla poštom)





Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 01:09   #204
Prodajem vjenčanicu šivanu u Kini kod Jasmine Yang tako da je sašivena vrhunski.... Slike i info na link http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-5906184
__________________
MOJA ROBICA ZA VELIKE
angelina dj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 13:51   #205
Kupnja/najam Vjenčanice

Pozdrav, imam svadbu iduce godine 6 mj. i s obzirom na odredjene obaveze vjenčanicu moram rijesiti do 9. mj. :/
Ugl, visoka sam 175 cm i konfekcijski broj 38. Trazim vjenčanicu u kojoj cu moci unatoč vrucini i suncu uzivati u plesu cijelu noc i da se necu prekuhati na fotkanju
Papy04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:12   #206
Ako netko želi preuzeti kaparu s popustom od 1500 kn za vjenčanicu i cijelu opremu po vlastitom izboru nek se javi na pm.
kuhalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 10:27   #207
Prodajem kopiju kratke Sherri hill haljine, nikad nošenu, pink boje, br. 36 odozada je na vezanje tako da moze biti i za br manja i veća. Slike haljine ako nekog zanima saljem na PM.

http://i.ebayimg.com/t/Short-Mini-Br...0_12.JPG?rt=nc
bubax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 18:46   #208
Bok cure
Prije 7 mjeseci sam zakaparila vjencanicu u Nancy salonu u Zagrebu
U medjuvremenu je vjencanje otkazano iz razloga o kojima nebi pricala a zene iz salona mi ne zele vratiti kaparu.
Ako se nekome svidja neka vjencanica u tom salonu a nije jos zakaparila mozemo se dogovoriti da se kapara prebaci na tu haljinu a vi uplatite meni novce.
Uplaceno je 700kn kapare

Hvala,
Marina
Bridezillica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 21:34   #209
Editiram oglas:


Quote:
Hayes kaže: Pogledaj post
Prodajem vjencanicu sivanu po mjeri kod Matije Vuice.
Velicina je 36/38

Haljina je u potpunosti izradjena od svile, cak je i podstava od organze.
Haljina je leprsava, prozracna, ali iznimno bogata i svecana.
Trenutno nisam u mogucnosti postaviti ovdje sliku, ali ukoliko nekoga zanima ovakav tip haljine, neka mi se javi na pm.

Haljina je inace placena 11 000 kn, a prodajem ju za daleko, daleko manje.
Vjenčanica je šivana prema modelu haljine sa slike ispod.
Stvarne fotografije šaljem na upit.

Hayes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 22:13   #210
Prodajem vjenčanicu, bez dodataka, bijelu, bez naramenica, otraga je na vezanje, za visinu do 170cm, broj 36/38, a zbog vezanja bi možda mogla i do 40 za 500 kuna
http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-8181031
karlovcanka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 09:28   #211
Drage buduće mladenke,

povoljno prodajem Pronovias vjenčanicu koju možete pogledati u oglasu:

http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-8532370

CIJENA NIJE FIKSNA i moguć je dogovor.

Za dodatne informacije imate broj i mail.
Psihologinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 14:03   #212
Pronovias Dauco

Prodajem vjencanicu sivanu kod Sally, u savršenom stanju, neoštećena, čista, bez koluta, plaćena 1900kn sa carinom. Mjere se slijedeće (velicina 46-48):

Full bust 113cm
Waist 99cm
Hips 126cm
upper bust 106cm
udder bust 100cm
nipple to nipple 21cm
lenght of shoulder to bust 32cm
front lenght shoulder to waist 48cm
outer leg 108cm
armseye 40cm
shoulder to shoulder 40cm
neck 38cm
arm lenght 56cm
bicep 36cm
upper arm lenght 24cm
armpit to elbow 32cm

link na oglas: http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-8311053



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Zadnje uređivanje Boobiee : 12.07.2013. at 14:13. Reason: dodajem slike
Boobiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 14:10   #213
Thumbs up Guinea Bridal Gown - nikad nošena

Pozdrav svim budućim mladnekama u potrazi za vjenčanicom kojom će zabljesnuti a da opet ista bude prihvatljive cijene. Eto ukoliko, se nekom svidi ova nova i nikad nošena haljina, može me slobodno kontaktirati u inbox :-)))) Link na oglas:http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-8642072http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-8642072

Info o haljni:
Tip: Designer Bridal Inspirations Pronovia - Jasmine's Bridal Shop

Starost: Nova
Nošenje: Nikad nošena

Vrsta tkanine: Designer Grade - (partial silk /djelomično svila)
Veličina: US 14 / UK 18 / Euro 44

Cijena: 3.500,00HRK

Zadnje uređivanje belas : 12.07.2013. at 14:12. Reason: nedostaje fotografija
belas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:16   #214
prodajem vječanicu

Prodajem prekrasnu vjenčanicu

Slikica:




Prodajem predivnu vjenčanicu šivanu po mjerama 40-42 za visinu 162 cm (bez cipela) od tafta s krinolinom od 3 koluta,šlepom dugim 1 metar spojenim iza sa 6 čvrstih kopči, jednom nošena.
Vjenčanicu je moguće proširiti ili suziti, na leđima ima vezanje pa je pogodna za namjesiti prema građi tijela.
Vjenčanica je kemijski očišćena, speglana, pomno zbrinuta i spremna za novu mladenku
Moguća je proba vjenčanice i pregled svih odjevnih i ukrasnih dodataka.
Uz vjenčanicu dajem pripadajuću krinolinu.

http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-5246149

Zadnje uređivanje kuruzna : 22.07.2013. at 14:43.
kuruzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 09:39   #215
Prodajem vjenčanicu šivanu prema modelu Anniston - Maggie Sottero.

Veličina 34-38 (na vezanje je i može se prilagoditi).

Uz vjenčanicu poklanjam kolut i šal za crkvu.

Vjenčanica je neoštećena, nošena jednom i očišćena u kemijskoj čistionici.

Donji dio vjenčanice na mojim fotkama izgleda drugačije nego na originalu jer sam ja imala podsuknju. S kolutom izgleda isto kao original.








1500 kn

Zadnje uređivanje Mayo : 23.07.2013. at 09:42. Reason: maknut citat
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 10:35   #216
Vjenčanu haljinu i pripadajući sako do koljena, šivan po mjeri, otprilike broj 40-42. Haljina predvidjena za trudnicu, pa je nabrana onako na trbuhu iako se to lako može prepraviti, a sako je nosiv neovisno o trudnoći, jer je normalnog kroja. Slike u potpisu, cijena 1000 kn sve
__________________
vjencana haljina
shalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 20:58   #217
Pozdrav, ako je netko zainteresiran za preuzimanje kapare u salonu vjenčanica Nikolina, Osijek neka se javi na pm, hvala
holly24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 11:23   #218
vjenčanica Maggie Sottero

Prodajem orginalnu vjenčanicu Maggie Sottero u ivory boji (imam deklaraciju). veličina 38 ali ima dovoljno materijala za proširivanje (naravno i sužavanje) + vezanje na leđima.
Može se nositi i sa kolutom i bez njega. Idealna za one koji žele usku vjenčanicu a ne žele da ih sputava u plesanju.
Haljina je poslije odnesena u salon vjenčanica gdje su je sredili i očistili.
Stavila bi i svoje slike ali ih još nisam dobila



Uploaded with ImageShack.us
Mangy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 19:46   #219
Prodaje se vjenčanica, Pronovias Galante orginal. 38/40. Podesiva veličina radi vezanja iza.
http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-3192215
miška is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 20:01   #220
Prodajem Theia vjenčanicu, veličine 36. Naručena iz USA, službena cijena joj je 1000 dolara.



Materijal je svila, boja je ivory, ima iznutra tri podstave što ju čini prekrasno lepršavom, divno izgleda u pokretu. Evo i moje slike:





Haljina je kraćena da odgovara na visinu 170 cm, bez potpetica. Uz nju poklanjam i krzneni bolero i preporučenu poštarinu, cijena je 1200 kuna. Slika s bolerom:

Get Thee To A Nunnery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.