Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2004., 17:14   #21
Quote:
Noemi kaže:
Ne,samo redovito visim u jednom.
Kamo srece da je moj...

Uzas.Zene skockane,nasminkane kao za modnu pistu,setkaju od sprave do sprave.
Ima i onih koje citaju Cosmo na spravama za noge

I onda ih uhvati panika pa u 5mjesecu pocnu mazat kreme protiv celulita i pit tablete

A najbolja mi je isprika da ne trce jer ne mogu naci drustvo.

Ti si difovac?
Ne, nisam difovac.

Ovo je odlšlo dakelo od teme pa predlažem moderatorima da zatvore topic, budući da je Noemi kupila sat.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 10:19   #22
Quote:
-Shevchenko- kaže:

Ovo je odlšlo dakelo od teme pa predlažem moderatorima da zatvore topic, budući da je Noemi kupila sat.
kaj je frka? cura te bari pa se uplasio?
nula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 10:36   #23
Quote:
nula kaže:
kaj je frka? cura te bari pa se uplasio?
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 10:52   #24
very special is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 23:53   #25
Quote:
Noemi kaže:
Uzas.Zene skockane,nasminkane kao za modnu pistu,setkaju od sprave do sprave.
Ima i onih koje citaju Cosmo na spravama za noge
A di je tooo?
Mogu i muski tam?
Quote:
Ti si difovac?
Sheva nije difovac, on je gori od difovca
goredolje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:36   #26
Ja imam M32 model, ima samo ono osnovno, a meni ni ne treba više. Ono što mi se ne sviđa je da ponekad neće očitavati puls ili ga dupla. Popizdim od toga. Probala sam sve, nije čak ni kontaktni gel puno pomogao. Kad se malo uznojim mrvicu je bolje, ali nisam skroz zadovoljna.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:41   #27
Quote:
lahor kaže:
Ja imam M32 model, ima samo ono osnovno, a meni ni ne treba više. Ono što mi se ne sviđa je da ponekad neće očitavati puls ili ga dupla. Popizdim od toga. Probala sam sve, nije čak ni kontaktni gel puno pomogao. Kad se malo uznojim mrvicu je bolje, ali nisam skroz zadovoljna.
Malo lizni pojas

Kupi novi pojas.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:47   #28
Kupovina novog će morati čekati još malo, uostalom tako se ponašao i kad je bio skroz novi. Nekaj je čudno s mojom anatomijom i fiziologijom

Probat ću liznuti, nemam što više izgubiti
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:52   #29
Quote:
lahor kaže:
Kupovina novog će morati čekati još malo, uostalom tako se ponašao i kad je bio skroz novi. Nekaj je čudno s mojom anatomijom i fiziologijom

Probat ću liznuti, nemam što više izgubiti
A gledaj, u uputstvima ti piše da ga može ometati visoki napon, radijacija, mobitel itd... Tako da... Šta se buniš?

Meni još nikad nije podivljao ali stari reebokov podivlja kad se vješam po visokonaponskim žicama
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:54   #30
Aha, znači zračim

Da mi je znati zašto se vješaš po žicama...
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2004., 19:21   #31
Radije nemoj pitati.Oni koji skrenu s teme dobiju
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2004., 21:01   #32
Quote:
Noemi kaže:
Radije nemoj pitati.Oni koji skrenu s teme dobiju
Nisam ja tebe istukao već... Ono je bilo offtopic. Kao i ovo. Čemu onda topici? DA bi ljudi chatali na njemu?

Otvori onda triatlon topic i olakšaj onima koji će jednoga dana nešto tražiti na ovom forumu.

a ovi jadni moderatori su za streljat.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 11:05   #33
Quote:
Noemi kaže:
Uzas.Zene skockane,nasminkane kao za modnu pistu,setkaju od sprave do sprave.
Ima i onih koje citaju Cosmo na spravama za noge

pa takvima motivacija nije vjezba, te ne idu zbog vjezbanja u teretanu, vec da nadju muzjaka
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 15:45   #34
Suunto i sportski satovi

Fakat mi treba sat za sport.
Već godinama sam bez sata i koristim mobitel (kao skupljam za Omegu), ali kad nemam mobitela (naprimjer primjera dok treniram)... totalno sam izgubljen.

I sad, kad već kupujem sat, želim ga sa svim onim funkcijama koje jednog zaigranog patuljka čine sretnim. U konkurenciji su ostali Suunto i ProTrek.

Jel imate kakav hint?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 11:11   #35
Re: Suunto ili Casio ProTrek???

Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Fakat mi treba sat za sport.
Već godinama sam bez sata i koristim mobitel (kao skupljam za Omegu), ali kad nemam mobitela (naprimjer primjera dok treniram)... totalno sam izgubljen.

I sad, kad već kupujem sat, želim ga sa svim onim funkcijama koje jednog zaigranog patuljka čine sretnim. U konkurenciji su ostali Suunto i ProTrek.

Jel imate kakav hint?
Koristim Suunto Metron i savrsen je, nikad necu nabavljati neki drugi sat osim suunta.
Kuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 15:19   #36
Ja imam Casio ProTrek i jako sam zadovoljna. Najbolji omjer cijene i kvalitete koji sam pronasla. Svi iz te linije su dobri,moj model recimo ima sve potrebne djindje osim barometra(makar je prodavac tvrdio da ga ima, al ga ja jos nisam pronasla ),radije bih da umjesto recimo perverzije moon grapha imam barometar, al dobro..
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 16:10   #37
Re: Re: Suunto ili Casio ProTrek???

Quote:
Kuna kaže:
Koristim Suunto Metron i savrsen je, nikad necu nabavljati neki drugi sat osim suunta.
Koliko sam uspio shvatiti, top modeli se spajaju na comp preko nekakvog hardvera, odnosno punjača jerbo da troše jako puno struje pa ih treba puniti...

Jel to točno il sam nešto krivo shvatio??
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 16:19   #38
Quote:
dada79 kaže:
Ja imam Casio ProTrek i jako sam zadovoljna. Najbolji omjer cijene i kvalitete koji sam pronasla. Svi iz te linije su dobri,moj model recimo ima sve potrebne djindje osim barometra(makar je prodavac tvrdio da ga ima, al ga ja jos nisam pronasla ),radije bih da umjesto recimo perverzije moon grapha imam barometar, al dobro..
Od ProTreka me zapravo odbija samo činjenica da su fakin ogromni. Na tvojoj ručici takav sat može djelovati i sexi, ali ja stalno imam filing da se ne bih uspio uvuć u tuš kabinu sa tim na ruci...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 19:37   #39
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
.. imam filing da se ne bih uspio uvuć u tuš kabinu sa tim na ruci...
dovoljno su wr,pocmi se kupat u kadi

zene ti se pale na jake muske ruke,a na jaku musku ruku ne mozes stavit "pickicu od sata" to bi bila cista degradacija muskosti

nisu ti svi robusni, kad sam i ja gledala, gledala sam muske,a da je manji i bilo ih je nekoliko modela.ono skroz pristojne `normalne`velicine
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 19:48   #40
citat iz zbirke prakticnih savjeta "kako zavesti modernu lara- croft djevojku" (navodno kruzi tako nesto po podzemlju imf-a):
"... a na ruku OBAVEZNO zakopcat ogromni sportski sat sa miljon funkcija; narocito ronilacki i alpinisticki dobro prolaze..."

seti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.