Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2013., 22:05   #41
Pajićka i meni bolja kao negativka definitivno.
Nešto mi nema puno likova u ovim Tajnama, ili mi se čini.
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 22:25   #42
Quote:
chakany kaže: Pogledaj post
Pajićka i meni bolja kao negativka definitivno.
Nešto mi nema puno likova u ovim Tajnama, ili mi se čini.
Pa nisu sve naveli.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 23:31   #43
Je,Pajićka će glumit negativku.
Iz intervjua:

Glumim negativku. To je uvijek veći glumački izazov. Zanimljivije je, ima puno više zapleta, a opet glumac mora braniti svoj lik. Izazov je pronalaziti razne varijante kako bi svom liku dali što ljudskije obličje. Moj lik zove se Brigita, a njezin prioritet je novac, a naravno, s novcem je povezana i moć. Mi smo vlasnici kurije, jednog malog hotela koji vodim i nastojim da mi nitko ne stane na put u ostvarivanju svojih ciljeva i planova. Tu je i moja kći koju nastojim odgojiti i usmjeriti u tom pravcu. Suprug je nešto mekši, tako da ga moram držati pod kontrolom... Uglavnom, posla ima puno.

Evo Jelene

http:
//www.youtube.com/watch?v=IccINwh1kMo

http://www.youtube.com/watch?v=IccINwh1kMo
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 23:46   #44
Kad se samo sjetim Pajićke u LJUZ, bila je genijalna
Uopće ne sumnjam u nju i Filipa i mislim da serija ima potencijala
Jelena mi se čini simpa.
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 20:36   #45
FILIP LJUBI DRUGU JELENU!

http://www.youtube.com/watch?v=dJELwzLs42A

Navodno Filip i Veljača nisu više zajedno?!
xJure is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 20:39   #46
A i čudno mi je da ga nije zaposlila u svom novom projektu
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 01:35   #47
Quote:
xJure kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=dJELwzLs42A

Navodno Filip i Veljača nisu više zajedno?!
Ma oni vjerovatno nisu ni bili u vezi....Ozbiljnoj mislim
Ne bi me čudilo da sad počnu pisat da je s ovom Jelenom..

Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
A i čudno mi je da ga nije zaposlila u svom novom projektu
A sad.... šta je tu takoo čudno??Neće valjda glumit u svakom njenom projektu...Žena mora dat priliku priliku drugim glumcima-novim licima...A i sve da mu je ponudila ulogu,očito mu se više svidio ovaj projekt.
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 11:36   #48
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
A sad.... šta je tu takoo čudno??Neće valjda glumit u svakom njenom projektu...Žena mora dat priliku priliku drugim glumcima-novim licima...A i sve da mu je ponudila ulogu,očito mu se više svidio ovaj projekt.
Činjenica je da su projekti Nove tv uspješniji od RTL-a. Bez obzira na Larin fijasko njena najmanja gledanost je bila Ružina najveća. Iako po meni je RTL daleko kvalitetniji od Nove i po domaćim stvarima a i po stranima i uvjerena sam da će Zora biti gledanija od Tajni bez obzira na kvalitetu. Filipa je zaista proslavila Nova tv, tj. lik Dinka i bilo mi je logičnije da će nastavit u tom pravcu nego riskirat s nekim drugim projektom. Al eto, to je samo moje mišljenje.
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 12:05   #49
Zna li se već da li će serija ići u regionu?
Inače sve hrvatske serije u Bosni se zatamnjuju radi autorskih prava, pa se nadam da će je neko kupiti i kod nas
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 13:44   #50
Quote:
chakany kaže: Pogledaj post
Zna li se već da li će serija ići u regionu?
Inače sve hrvatske serije u Bosni se zatamnjuju radi autorskih prava, pa se nadam da će je neko kupiti i kod nas
Ako su emitirali Larin izbor i Ružu vjetrova mislim da će i Tajne kao i Zoru dubrovačku. A ako ne ništa barem na netu uvijek možeš gledat
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 14:51   #51
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Činjenica je da su projekti Nove tv uspješniji od RTL-a. Bez obzira na Larin fijasko njena najmanja gledanost je bila Ružina najveća. Iako po meni je RTL daleko kvalitetniji od Nove i po domaćim stvarima a i po stranima i uvjerena sam da će Zora biti gledanija od Tajni bez obzira na kvalitetu. Filipa je zaista proslavila Nova tv, tj. lik Dinka i bilo mi je logičnije da će nastavit u tom pravcu nego riskirat s nekim drugim projektom. Al eto, to je samo moje mišljenje.
A gledaj, sigurno Lara nije bila uspješnija u prvoj sezoni samo zato šta se prikazivla na novoj.Činjenica je da je bila puno kvalitetnija od Ruže po svemu,Ruža je bila negledljiva ...I da je Lara ostala samo jednu sezonu bila bi bolja sapunica od Ruže,bez obzira šta se prikazivala na Novoj, a ova druga na RTL-u.
Dobro,uz to Lari je išlo u prilog i masovno reklamiranje,stalno su bili po televiziji i novinama...ali ok,da otisla sam s teme...

Ali ako stvarno Tajne budu kvalitetnije od Zore,stvarno bi debilno bilo da imaju manju gledanost samo zato šta se prikazuju na RTL-u,a ne na Novoj..
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 16:51   #52
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Ako su emitirali Larin izbor i Ružu vjetrova mislim da će i Tajne kao i Zoru dubrovačku. A ako ne ništa barem na netu uvijek možeš gledat

RTL serije se uvijek u Bosni kasnije otkupe, ne znam iz kojih razloga. Tako je bilo i sa Ruzom vjetrova, dok je u Hrvatskoj isla 95 epizoda, kod nas su tek prikazivali prvu epizodu.
Sa Larom nije bio taj slucaj, ali Lara mi je bila teski odron.
RTL serije su nekako po mojoj mjeri Iako cu ove godine dati sansu i Zori dubrovackoj radi Vanesse Radman i Mirne Medakovic
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 18:23   #53
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
A gledaj, sigurno Lara nije bila uspješnija u prvoj sezoni samo zato šta se prikazivla na novoj.Činjenica je da je bila puno kvalitetnija od Ruže po svemu,Ruža je bila negledljiva ...I da je Lara ostala samo jednu sezonu bila bi bolja sapunica od Ruže,bez obzira šta se prikazivala na Novoj, a ova druga na RTL-u.
Dobro,uz to Lari je išlo u prilog i masovno reklamiranje,stalno su bili po televiziji i novinama...ali ok,da otisla sam s teme...

Ali ako stvarno Tajne budu kvalitetnije od Zore,stvarno bi debilno bilo da imaju manju gledanost samo zato šta se prikazuju na RTL-u,a ne na Novoj..
Ne želim ići u OFF al Lara je bila gledljiva prvih 50ak epki a kasnije je postala užas dok je većini cijela prva sezona bila odlična. Istina, Ruža je bila dosadnjikava u početku ali opet puno realnija od Lare. O drugim sezonama obje serije neću komentirati. No, nebitno. Činjenica je da većina programa Nove tv je gledanija od RTL-a, od domaćih serija pa i stranih (pr. Lara - Ruža, Djevojka imena Feriha - Avenida Brasil, Sila - Sulejman, Da sam oblak - Nebo i zemlja itd iako po meni po ničemu ove navedene serije na Novoj nisu ništa bolje od RTL-ovih al ipak su puno gledanije a zašto je tako ne znam) i uvjerena sam da će tako biti i ove jeseni.

Quote:
chakany kaže: Pogledaj post
RTL serije se uvijek u Bosni kasnije otkupe, ne znam iz kojih razloga. Tako je bilo i sa Ruzom vjetrova, dok je u Hrvatskoj isla 95 epizoda, kod nas su tek prikazivali prvu epizodu.
Sa Larom nije bio taj slucaj, ali Lara mi je bila teski odron.
RTL serije su nekako po mojoj mjeri Iako cu ove godine dati sansu i Zori dubrovackoj radi Vanesse Radman i Mirne Medakovic
Koliko sam mogla vidjet na FTV se stalno vrtila Lara a mislim i Ruža. A isto tako mislim da će Zora i Tajne biti u istom terminu od 20h

Zadnje uređivanje carolinaaa : 08.08.2013. at 18:49.
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 21:39   #54
Zna li netko gdje se snimaju Tajne?
xJure is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:59   #55
Quote:
xJure kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se snimaju Tajne?
U okolici Zagreba.
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 16:49   #56
dižem malo temu gore jer sam znatiželjan. pratim temu pa me zanima ima li itko ikakve novosti vezano za ovu seriju?
kad će se početi emitiranje na rtl-u, jel još uvijek snimaju ili su glumci uzeli pauzu za ljeto?
blackonair is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:46   #57
Quote:
blackonair kaže: Pogledaj post
dižem malo temu gore jer sam znatiželjan. pratim temu pa me zanima ima li itko ikakve novosti vezano za ovu seriju?
kad će se početi emitiranje na rtl-u, jel još uvijek snimaju ili su glumci uzeli pauzu za ljeto?
RTL samo najavljuje onaj promo o Juričiću i Jovanovoj za jesen
Očekivala sam neke reportaže o snimanju serije i nekim novim detaljima u njihovim emisijama kao Exkluziv ali nisam vidjela ili barem nisam naletjela ako je bilo jer In magazin svaki tjedan izvještava o Zori dubrovačkoj a ovi ništa
Pretpostavljam da snimaju punom parom
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 19:22   #58
Ja jedva cekam neku dobru najavu za ovu seriju, ova mi vise dosadila sto ide na RTL-u.
Hocu neku sa predstavljanjem glumaca, kao ona iz Ruze vjetrova (1. sezona). Kako je ta najava bila prejaka, kad se samo sjetim
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 20:45   #59
Da,baš glupo šta ovi iz Exploziva ništa ne objavljuju...Mogli su objavit neku reportažu ili intervju s glumcima.
Bila je samo Jovanova i ona šta će joj glumit frendicu,al to nije bilo niš bitno za seriju.

Al možda bude uskoro nešto...
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 21:00   #60
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Da,baš glupo šta ovi iz Exploziva ništa ne objavljuju...Mogli su objavit neku reportažu ili intervju s glumcima.
Bila je samo Jovanova i ona šta će joj glumit frendicu,al to nije bilo niš bitno za seriju.

Al možda bude uskoro nešto...
Čudno za RTL
Jer kad oni krenu s bombardiranjem i najavama nema kraja
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.