Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2013., 14:45   #21
Predvidljivo da če biti Evora u seriji. Izvrstan glumac. Molim da če Mai dobit ulogu
Lissy Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:21   #22
Laura će naravno biti negativka..

Quote:
Laura Zapata será la villana en la nueva versión de 'La Gata'



Luego de muchas especulaciones sobre un posible veto en la televisora de San Ángel, la actriz Laura Zapata dio una gran noticia a sus seguidores, pues regresa triunfalmente a la pantalla chica con el nuevo melodrama de Nathalie Lartilleux, que será el refrito de la telenovela 'La Gata'.

Fue el día de ayer cuando la primera actriz se reunió con la productora para afinar los detalles del personaje que interpretará en dicha historia.

Zapata escribió: "Amores míos me fue de maravilla en mi entrevista con Nathalie Lartilleux Nicaud, realmente es una persona muy divertida, ¡nos queremos!", y agregó: "¡Nathalie Lartilleux Nicaud me ofreció el personaje de LA VILLANA en su nueva producción 'LA GATA'! Creo que sería muy bueno".
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:32   #23
Jel ovo možda remake od Gata salvaye ,one telenovele što su 2002 snimali Cimaro,Marlen f i Marjorie sličan mi je naziv a i synopsis?.
Maite u ulozi Gate nikako,nekako će biti Maricui copy-paste pre bih je htela videti kao villanicu.Uželela sam se Alejandra nonasa neznam dali bi on mogao ovde glumiti.
Mariana van ranklin bi bila idealna Gata da se ja pitam(a ubilo se što se pitam)
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:40   #24
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
Jel ovo možda remake od Gata salvaye ,one telenovele što su 2002 snimali Cimaro,Marlen f i Marjorie sličan mi je naziv a i synopsis?.
Ne,nije remake GS.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 19:36   #25
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
Jel ovo možda remake od Gata salvaye ,one telenovele što su 2002 snimali Cimaro,Marlen f i Marjorie sličan mi je naziv a i synopsis?.
Maite u ulozi Gate nikako,nekako će biti Maricui copy-paste pre bih je htela videti kao villanicu.Uželela sam se Alejandra nonasa neznam dali bi on mogao ovde glumiti.
Mariana van ranklin bi bila idealna Gata da se ja pitam(a ubilo se što se pitam)
Neeeeee! Da ti ne objašnjavam, pogledaj detaljno na: http://telenovelehr.blogspot.com/201...a-la-gata.html
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 21:59   #26
Izgleda da je Maite Perroni protagonistica..

Captan a Maite Perroni en el Teleton (HOY)

Quote:
El programa HOY confirma a @MaiteOficial como la protagonista de #LaGata en Televisa

Maite Perroni confirmada como la protagonista de #LaGata de Televisa.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 22:14   #27
A jel se zna kako se zove protagonistica? Samo da ne bude Maria
Ne volim kad su glumcu uloge copy-paste
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 15:38   #28
Drago mi je Ja obožavam Mai. Ali šta nije bilo da ona neće snimat još telenovele zbog albuma i to..
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 16:23   #29
U serije će glumiti Helena Rojo i Jorge Aravena..

http://masquetelenovelas.blogspot.co...tacion-de.html
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 18:02   #30
Ja obožavam Arevenu .Jel on negativac?
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 18:32   #31
Što bi ovo trebala biti nova polu-verzija ''Rose Salvaje''?

Maite je onda loši izbor. Veronica Castro je predobro odglumila taj lik divljakuše kojoj ni negativci ne mogu ništa.

Maite nema to u sebi.

S tim da ''Rosa Salvaje'' nije bila remake ''La Gate''.

''Rosa Salvaje'' je bila spoj dviju različitih priča ( ''La Gata'' + ''La Indomable'' ) + nova originalna priča.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 18:34   #32
I smell new "krš-i-lom" by Nathalie L. u stilu "CCEA-part 2"

I ode opet Perronka opet kod Nathalie, jao... pa šta se ne drži projekata kao MP ili CDC, dokazala je da može (i zna) glumiti i u tim malo ozbiljnijim serijama...
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 18:39   #33
Telenovele N. L. su uglavnom megahitovi. Što god netko mislio o njima, ljudi ( većina ) ih očito vole gledati.

Zato i ne čudi što se glumci bore da glume u njenim telenovelama. Na kraju krajeva to im je i posao. Njima je u interesu da glume u jako gledanim uspješnicama, ne u fracasima koje nitko ne gleda.

Premda je meni i ''Mi Pecado'' bila užas. Još mi se nije svidjela niti jedna telenovela sa Maite.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 19:50   #34
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Premda je meni i ''Mi Pecado'' bila užas.
daleko do toga, Lucrecia je najbolji Maitein lik
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 11:19   #35
Glumci se bore da budu u terminu 16h? O Boze,njima je cilj da glume,bez obzira gdje. Njima je najvažniji honorar,odnosno plaća,a naravno da Nathalie ne može pružiti toliku svotu da npr dovede u 16h Silvač ili Lucero,nemoguće.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 19:52   #36
Veća gledanost = bolja plaća.
Telenovele se financiraju gledanošću ( reklamama ).
Imat fracaso u filmografiji nije vrlina već mana glumcima.
Glumci teže dobivaju uloge nakon fracasa.

Imat veliki uspjeh poput CI u filmografiji, glumcima može samo pomoći u karijeri. Jer to znači da su ljudima omiljena lica. I studijima odmah kao glumci važniji.

Koliko vidim glumci se bore da glume u njenim telenovelama upravo zato jer su gledane i premašuju i one primetime po gledanosti.

Nekako mislim da će i ova bit uspjeh. Jedini njen fracaso je mislim bila ona Rafaela.

Što se tiče Silvije i Lucero. Meni izgleda da njih dvije nisu baš omiljene na Televisi u posljednje vrijeme i sve teže dobivaju uloge ( posebno Lucero ).


Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
daleko do toga, Lucrecia je najbolji Maitein lik
Ukusi se očito razlikuju.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 19:59   #37
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post

Što se tiče Silvije i Lucero. Meni izgleda da njih dvije nisu baš omiljene na Televisi u posljednje vrijeme i sve teže dobivaju uloge ( posebno Lucero ).
Oprostite kaj se miješam, inače temu ne čitam baš pozorno, ali na ovo sam se morala osvrnuti. To uopće nije istina, ja kao Lucerin fan znam da ona uglavnom odbija uloge jer je teško uskladiti majčinstvo i glumačku i pjevačku karijeru, a uostalom ako nisi znala ona je prije tek nešto više od godinu dana snimila svoju posljednju telenovelu i normalno da je odlučila napraviti predah, bolje to nego da iskače iz paštete kao Zepeda, Jose Ron, Ana Brenda, Boyerica itd. A uostalom nju se povezuje sa svakom mogućom telenovelom, tako da daleko od toga da ona nije omiljena na Televisi, nemam pojma gdje si ti to izvukla.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 20:02   #38
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Oprostite kaj se miješam, inače temu ne čitam baš pozorno, ali na ovo sam se morala osvrnuti. To uopće nije istina, ja kao Lucerin fan znam da ona uglavnom odbija uloge jer je teško uskladiti majčinstvo i glumačku i pjevačku karijeru, a uostalom ako nisi znala ona je prije tek nešto više od godinu dana snimila svoju posljednju telenovelu i normalno da je odlučila napraviti predah, bolje to nego da iskače iz paštete kao Zepeda, Jose Ron, Ana Brenda, Boyerica itd.
Govorim to i zbog incidenta sa onim nagradama. Koja je tu zbrka bila.
Sad ih nema ni u novogodišnjem spotu.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 20:10   #39
Lucero je sama izjavila da nije imala vremena i zbog toga nije sudjelovala u spotu

A onaj incident na dodjeli nagrada im nije trebao, ali svejedno taj incident nemre biti mjerilo da ona nije omiljena na Televisi, ona je jedna od rijetkih koja je televisi i dalje vjerna, svi prelaze na Telemundo ili Aztecu, a ona je i dalje na Televisi A i uostalom napisala sam u nadopuni da je se povezuje sa svakom mogućom telenovelom, ali ona odbija uloge ako nisu po njenom guštu.

To sve što si napisala je rekla-kazala.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 20:12   #40
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Govorim to i zbog incidenta sa onim nagradama. Koja je tu zbrka bila.
Ja se ispričavam na off-u, ali kakav incident?

Zadnje uređivanje dennomon : 06.12.2013. at 20:17.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.