Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2014., 21:29   #21
Lidl naocale iz zadnje akcije imaju posve prozirna stakla.
ksovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:33   #22
Još sam se dvoumio dali da ih uzmem ili ne. Magare. Ali tko prodaje neka mi se javi : D Tko će sad ćekti novu akciju na proljeće

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 22:09   #23
Različite su veličine okviri i razmak između stakla pa nisam bio siguran koje mi odgovaraju a bila gužva za isprobavanje pa sam uzeo tri komada
ksovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 22:20   #24
Ček jel prodaješ koje? Ako imaš viška za jednu King-Kong glavurdu, javi.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 09:45   #25
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ček, baš ono prozirno-prozirna, ne ona zadimljeno (neznam kako bi opisao tu lagano-sivkastu nijansu).
Može neki link sa preporukom?
Eva da i ja podijelim sto sam citao na jednim drugim forumom. Naime neki su se sjetili viditi ukoliko se moze koristiti sigurnosne naocale, tipa za labos, za voznje bike-om. Ocito ima dosta dobrih iskustva s naocalama tvrtke Bolle. Za tebe kerbi mozda ove Cobra HD clear bi bili zanimljivi. Svi koji su ih isprobali su rekli da jedva osjetis da nosis naocale, tako malo remete vidno polje. Vidno polje je jako siroko i HD tehnologija osigurava jako cista i prozirna stakla.
Osim toga ima jos i ovih Rush Twilight. Oni imaju dvostruki anti-fog. Iskustva su isto jako dobra i ljudi izjavljuju da se skoro uopce ne magle, dok se vani vozis. Ovdje mali test.
Najlakse je te naocale naruciti preko amazona ili ebay-a. Doce nekih 80-90 Kn s postarimom. Inace ti naocale su radene po EN166 normi. Ja sam si svakako mislio uzeti ove Rush Twilight i isprobati.
__________________
Never try to argue with an idiot, he will lower you to his level and beat you with experience
silentBOB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 10:18   #26
Ja ti radim u labosu i imam tih cvika nekoliko. I nikad mi nije palo na pamet uzeti ih za bicikl

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 10:59   #27
Zanimljivo.

Jedini je zajeb sto imam gotovo iste ovakve jos s faksa, ali nekak se ne vidim s tim na bajku

Quote:
litrenka kaže: Pogledaj post
daj sliku, ako su iste Lidluse kakve sam ja imao dam ti tri seta stakla koja su mi ostala od njih (sva 3 u dobrom stanju)....
Ovakve identicne

http://i.ebayimg.com/t/New-unused-Cr...rc!~~60_57.JPG

Funckionalnost, ak nekoga zanima, im je ovdje (samo sto ovo nije identican model - okvir je drugaciji, te imaju gumirane spuzvice):
http://bb.images22.51img1.com/6000/b...7ed70dcbff.jpg

Iako bi, po nekoj logici, trebali staviti tamne (za sunce), zute (mrak, magla i snijeg) te prozirne (za sve ostalo sto ne pokrivaju ove), stavili su plave/mirror/kako god, koje ne izgledaju tak ni lose, ali prozirne bi jednostavno bile korisnije.

Zadnje uređivanje dUG1 : 14.01.2014. at 11:08.
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 11:05   #28
moje su one bez donjeg dijela okvira...ovakav model:

sumnjam da pasu lece...no ako hoces, tu su...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 19:15   #29
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Zbilja. Što koristite za noćne vožnje? Ono baš po noći. Sva stakla koja sam vidio na e-bayu ili sl su bar malo zatamljena. Jeli ima koja verzija sa čisti prozirnima koje bez beda staviš po noći da štite od vjetra i letećih napasti (od buba do kamenja iza auta) ?


Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
Kontrastne crvene. Toliko lijepo pojačavaju svijetlo da sam par puta zaboravio upaliti svjetlo jer sam mislio da je dan. To je zapravo kad je sumrak, a i po noći su OK, jer ne zatamnjuju ništa.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:43   #30
Jel tko ima iskustva sa ovim fotoosjetljivim tipa :
http://keindl-sport.hr/odjeca/3407-n...chromatic.html
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 21:38   #31
Ja imam ove od proljeća.To su mi prve pa ih nemam baš s nečih usporediti no zadovoljan sam,udobne su,a lećama ne treba puno vremena da se zatamne tj vrate u prozirno stanje cca 5s.Kad se zatamne nisu skroz crne,ali meni su skroz dovoljno jer sam naočale prvestveno kupio zbog upadanja mušica,prašine i sl(zbog toga sam uzeo i fotosenzitivne jer mi se nebi dalo mijenjat leća kad recimo po ljetu odem po danu kad je jako sunce,a vraćam se po mraku)Nikad nisu zakazale po pitanju da se nisu zatamnile...
__________________
Being second is to be the first of the ones who lose.

Ayrton Senna
maxkuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 07:47   #32
Na kraju u Keindlu uzeo Demonice sa umetkom. Jeli ima tko preporuku za povoljnog optičara da mi izradi stakla za umetak. Ovi u getaldusu me tražili malo premasnu cifru

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 14:10   #33
Ja sam naišao u Metro-u neke kao radničke kao zaštitne. Bile su tamne kao za sunce i skroz prozirne. Zadovoljan sam sa obje.
Dobro stoje, ne klize, nigdje ne žuljaju (bio slućaj prije) a magle se vrlo malo. Sad zimi ako dišem kroz maramu, ali to je tako. Nije do naočala. Možda bi se isplatilo uložiti više novaca u njih ali kod mene je slučaj kako je neko napisao da ih stalno izgubim ili ogrebem pa mi je bed ulagati više novaca.
__________________
www.jastrebbike.com
Aronija2zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 16:03   #34
vidjeh dečka koji po zimi nosi očale za skijanje i to mi se čini kao pun pogodak.
veliki vidokrug, nema propuštanja vjetra, nema magljenja, lako se stave i skinu, a dolaze u više boja stakala i mogu se naći po 120 kuna.
mana: nema izmjene stakla i nisu baš upotrebljive osim kada je hladno.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 18:32   #35
Ja zadovoljan sa ovim Damonicama.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 18:37   #36
Odlično mi izgleda funkcionalnost ovih tvojih Damonica kerbi a daj reci imaju li takve muške
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 18:40   #37
Samo za nas ljubitelje glam rocka.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 18:46   #38
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Samo za nas ljubitelje glam rocka.
malo šale nikad nije naodmet. Gledao sam malo po ibeju dalo bi se nać neloše naočale sa polarizirajućim i fotokromatskim lećama već od nekih 27-28 $ što za takve cvike uopće nije strašno naravno za one što ne pate od markirane robe
Tako nešto bi sebi uzeo ne samo za vožnje biciklom nego i automobilom, jer zna biti dosta iritantno kad se na putu promjene sva godišnja doba a o tunelima da i ne pričam a ovakve cvike definitivno rješavaju problem.
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 21:41   #39
Quote:
zdhedonist kaže: Pogledaj post
malo šale nikad nije naodmet. Gledao sam malo po ibeju dalo bi se nać neloše naočale sa polarizirajućim i fotokromatskim lećama već od nekih 27-28 $ što za takve cvike uopće nije strašno naravno za one što ne pate od markirane robe
Tako nešto bi sebi uzeo ne samo za vožnje biciklom nego i automobilom, jer zna biti dosta iritantno kad se na putu promjene sva godišnja doba a o tunelima da i ne pričam a ovakve cvike definitivno rješavaju problem.
Moze link?

Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 22:56   #40
Malo sam se zeznuo jer je pisalo free shipping al za HR ipak nije, svejedno na ove sam mislio http://www.ebay.com/itm/POLARIZED-TR...71116894082%26 a ima i ovakvih modela ko voli stvarno bez shippinga http://www.ebay.com/itm/New-Unisex-P...61371152870%26 ma dalo bi se toga još naći samo triba malo kopati
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.