Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 16:04   #481
Quote:
hormasica1 kaže: Pogledaj post
aaaaaaaah kakvo divno iznenađenje kad sam otvorila sobicu.Emaliza jedva čekam da Chica pročita,a Brancacro taaaaako predivno završi predivnom progodnom pjesmom...
Pozdrav Hormy ljubavi, drago mi je da te čitam. Ošla familija u šetnju il gotova kazna? Puno mislim na tebe i čekam tvoje postove ovdje
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 21:19   #482
Aj, aj, aj....tooooo Emice Lizzy ma to te ja pitam......sve mene neka vručina oblila pa meni klecaju koljena ko da je mene Kerim uvato "na obradu"
Ma super, konačno pravi završetak epke....joj curke (jesu dečki s nam u sobici ili nisu? D) uvijek mi je lijepo navratit u THE ROOM di žive pravi Fatma i Kerim
Nego di je učiteljica Chica? mislim, pa nemre razred sam tak ostavit.....svi onak željni požude i svi se raspamete bez kontrole...
Želimo svoju učiteljicu natrag
Mia007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 21:35   #483
Eh, stvarno, ko zna dal nas i dečki čitaju!? Sumnjam...

Opet sam malo sjeckala i lijepila da popunim stranice, nekak mi se sviđaju te puzzle...al ispričavam se nisam boldala riječi, pa ih možete tražiti same ak vas zanima...

1. dio (iz Fatminog ugla)

…U tom trenutku popucale su sve brane. Vjetar je odnio sva njena nastojanja da se odupre porivima za koje nije ni znala da postoje u njenoj nutrini, kao i osjećajima koji su joj bili u potpunosti strani. Iako je kazaljka na satu glasno podsjećala na prolaznost vremena, svijet je oko njih stao. Nestalo je prošlosti, nestalo je budućnosti. Postojalo je samo „sada“. Njihovo sada. Bacila se u njegovo naručje, pronašla njegove usne, i odlučila, makar na jednu noć, zaboraviti tko je. Jer to nije bila ona. Ili se barem tako činilo. Njegov jezik nježno se združio s njezinim, i iako je u njegovim očima spazila iznenađenje, osjetila je kako se budi njegova glad. Nije bila sigurna što zapravo treba činiti, ali odlučila je da neće dopustiti strahu da im pokvari ovu noć. Previše je vremena prošlo, previše je vjerovala u njegovu ljubav, da ne bi poželjela da je baš tu večer učini svojom. Bili su poput dvije magnetne polovice koje se u neshvatljivoj mjeri privlače. Dok je njegov poljubac postajao intenzivniji, kroz glavu joj je prolazilo kako se nalazi u naručju čovjeka koji joj je dao sve. Sve što je imao. Postala je svjesna kako se Kerim poput oštre čelične igle urezao u njeno srce – on, koji ju je volio više od života., koji bi taj isti život dao za jedan jedini njezin osmijeh, s vremenom je postao dio nje. Ostati bez njega, bilo bi kao ostati bez smisla vlastitog postojanja, jer on je to sada nesumnjivo bio….



Kad pucaju sve brane
i vjetar odnosi sva nastojanja
i odupiranja

nestaje prošlost
budućnost nestaje
a svijet
u trenutku zaustavljene kazaljke
zauvijek traje

jer sam u tvom naručju
i zaboravljam tko sam
jer sam pronašla tvoje usne
i jezici nam se nježno združuju

U naručju čovjeka
koji je postao dio mene
koji se urezao u moje srce
postali smo spojene magnetne polovice.
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:05   #484
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 2. dio (iz Kerimovog ugla)

…Njezin ga je poljubac uhvatio nespremna. Na trenutak je prestao biti svjestan svoga bića. A onda se u njemu stvorio vrtlog emocija. Bio je nesigurniji nego žena koja ga je ljubila; žena na koju je čekao cijeli svoj život i koju je volio više od života. Fatmagul, koja je uvijek bila tako krhka, nježna i plaha, pomalo nesigurna i preplašena, netom prije nego je pohitala u njegov zagrljaj, i razdvojila njegove usne svojima, pogledala ga je na način koji mu je sve do toga trenutka bio nepoznat. Bio je to pogled žene koja očajnički voli i koja je u samo jednom trenu bila spremna porušiti sve barijere koje im je sudbina postavila na put. Te dvije žive, vatrene, zjenice, gledale su ga s tolikom nježnošću, da je toplina koja se širila njegovim tijelom prerasla u buktinju. Kasnije, dok mu je rukom prolazila kroz kosu, i dok je njihov poljubac polako poprimao oblike potisnute strasti koja ja nakon toliko vremena isplivala na površinu, Kerim je postao svjestan da se Fatmagul privila uz njega toliko čvrsto, da bi čovjek pomislio, da se nešto sprema da ih razdvoji. Nije znao kako da se postavi, bio je zabrinut, preplašen, obuzet strahom da ju ne povrijedi; bol zbog nepravde koja joj je nanešena još uvijek ga je parala uzduž i poprijeko. Kad je njezina ruka nespretno potražila gumb na njegovoj košulji, u njemu se nešto prelomilo. Činjenica da se, ako sada ne reagira, više neće moći zaustaviti, pronašla je put do njegove svijesti, i Kerim je opet učinio ono što je najbolje znao – stavio je odanost prema njoj na prvo mjesto, i čvrsto odlučivši zaštititi ju od mogućih posljedica onoga za što ni sam nije bio siguran da je ona spremna doživjeti, nježno ju odgurnuo…




Privila si se uz mene čvrsto
gledaš me s nježnošću
tvoja ruka prolazi mojom kosom
razdvajaš moje usne svojima

Gorim

Zabrinut, preplašen,
obuzet strahom da te ne povrijedim
ženo
postajem nesigurniji nego ti koja me ljubiš

Počinješ me gledati
pogledom koji mi je do sad bio nepoznat
tražiš gumb na mojoj košulji
a tvoje zjenice postaju žive, vatrene

Gorim

Misliš da si spremna porušiti sve barijere
koje nam je sudbina postavila na put
i tvoji me dodiri
razdiru

Fatmagul
volim te više od života
i čekam te cijeli svoj život
moja krhka, nježna i plaha
Fatmagul

Zaustavljam ono što za trenutak
više neću moći zaustaviti
i volim te još više
jako
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:36   #485
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 3. dio (iz Fatminog ugla)

…Čvrsto stisnuta u njegov zagrljaj, osjetila je bujicu topline i zadovoljstva. Na trenutak je izgubila tlo pod nogama.U njoj se uskovitlao vrtlog emocija, no odlučila im je ne dopustiti da ovladaju njome. Pomalo bojažljivo prepuštala je svoj jezik njegovom, dok mu je rukom prolazila kroz njegovu, crnu, gustu kosu. Nikada se, kao tog trena, nije osjećala tako sigurnom i tako voljenom. Bila je zarobljena u njegovom naručju, a kada je ruke spustila niže, na njegove grudi, osjetila je snažno lupanje srca. Srca za koje je znala da kuca samo za nju. Budući da nije znala što joj je činiti, pomalo nesigurno je pokušala otkopčati gumb na njegovoj košulji. Sve se više prepuštala i ni ne primijetivši da Kerim vodi bitku sa samim sobom, nije mogla predosjetiti ono što je uslijedilo; njegovo ju je odmicanje zapeklo poput pljuske. Nepomično i šutke se zagledala u njega, usana krvavo crvenih i natečenih od strasti. U njegovim očima vidjela je požudu, koja je više nego očito ukazivala na dozu samokontrole kojoj je zadnjim atomima snage i zrncima zdravog razuma dopustio da ga pobjedi, kako bi je odgurnuo od sebe. No nije si mogla pomoći. U tom trenutku se osjećala odbačeno. Izdajničke suze počele su kliziti niz njene obraze, i kako bi se, posramljena, sakrila pred njegovim pogledom, okrenula mu je leđa, i primakla se prozoru. Tamni olujni oblaci nadvili su se nad Bosporom, i kao da su se trudili dočarati njeno unutarnje stanje, udruženi sa mračnim silama vjetra započeli su đavolji ples. Osjetila je Kerimov nemir kako para zrak poput noža, no nije imala snage suočiti se s njim. Njezin pogled, zamućen od suza izgubio se u daljini, a misli odlutale u bezdan. Miljama daleko od svega, sama sa svojom boli, nije bila svjesna kako joj Kerim polako prilazi. Prenula se na spomen svoga imena i osjetila kako joj njegova ruka nježno odmiče kosu s ramena. I dalje mu je bila okrenuta leđima, pa ju je obujmio rukama oko struka i poljubio u vrat. S toliko ljubavi, s toliko očaja, s toliko žudnje da ju je to dotuklo. Kratka i oštra bol sijevnula je njenom nutrinom i više nije mogla zaustaviti glasne jecaje. Osjetivši kako njegovo tijelo drhti od nemoći, a to je stanje za koje je znala da u njegovom srcu i duši uzrokuje najveću bol, dopustila mu je da ju okrene prema sebi. Njegova ruka joj je lagano podigla bradu, taman na vrijeme da pogledom uspije popratiti suzu koja se pojavila u kutu njegovog oka. U tom trenutku još je jače zajecala. Njegovo lice odavalo je da ga je bol rasporila. A ona je to vidjela. I to ju je pogodilo tamo gdje najviše boli. Kerim joj se primaknuo, prislonio usne na obraz, i kada je osjetila da ih je gotovo neprimjetno razmaknuo, te ih spustio niže,a zatim jednako neprimjetno preselio na drugi obraz, postala je svjesna što se događa; svojim je poljupcima brisao njezine suze….


Odbio si me
usana crvenih i natečenih od strasti

Povrijedio si me
svojom ljubavlju
kad sam bila čvrsto stisnuta u tvoj zagrljaj
kad sam se osjećala toliko sigurna

Posramljena pod tvojim pogledom
okrećem leđa
krijem izdajničke suze
dok olujni oblaci pjene more Bospora

Tvoj nemir
para zrak poput noža
osjećam da tvoje tijelo drhti od nemoći

a oštra bol u mojoj nutrini sijeva glasnim jecajima
kao olujni oblaci Bospora

Prilaziš mi
rasporen mojom i svojom boli
i piješ moje suze poljupcima
kao more
olujne oblake Bospora
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 00:27   #486
Moji se vratili sa svadbe Sutra se javljam..
hormasica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:45   #487
Fatmino pismo Kerimu (koji više nije uz nju)…
Najdraži moj!

U čemu je ostao moj smisao? Napustio si me, a obećao si mi da me nikad nećeš napustiti? Ljuta sam. Na sudbinu, na onog koji mi te oduzeo, na tebe. Kako si mi to mogao učiniti Sklopljenih ruku padam pred Boga, moleći i želeći ono čega više nema. Kada smo nestali? Gdje smo se izgubili? Na kojem se dijelu putevi razdvajaju? Zaslijepljeni ljubavlju uzdizali smo se do neba, a nečujno smo padali , beskrajno nisko, gdje je tama jača od svega. Teško je čuti čak i otkucaje srca koja su nekada kucala jedno za drugo. Ostala je samo jeka. Moje sada kuca tiše, sporije, gotovo nečujno... Na dnu svega, kako te ponovno naći? Kako te prepoznati i promijeniti sve? Kako natjerati srce da ponovno živi, kad zna samo za tebe, za nas i onu bajku što smo nekada smišljali jedno za drugo, tajno kradući poljupce i vremenu trenutke da produžimo vječnost, jedno pored drugog. Nestajući u vremenu, ostajući zadovoljeni… A sada, nestajem ja, odavno nestao si i ti. Ali u mom srcu ostaješ, a ja te još uvijek tražim, da te vratim u izgubljeno kraljevstvo, među zvijezde, gdje nas čeka naše mjesto, jedno pored drugog, i još bliže. Tamo gdje nema granica, tamo gdje vrijeme ne postoji, tamo gdje smo se jednom sreli, i gdje želim da se vratimo. Tamo, čekat ću te , i ako ikada osjetiš da je život okrutan, da ti netko treba, da ti nešto nedostaje, sjeti se da si nekome jednom davno po prvi puta darovao dio sebe, i znaj da ga još uvijek čuvam, i živim našu priču, i čekam te...I ako se poželiš vratiti, znaš gdje ćeš me naći; gdje tuga prestaje, visoko među zvijezdama, tamo gdje je naše mjesto. Voljet ću te sjajno poput zvijezde, čisto poput morskog vala, beskrajno poput neba, istinski kao žena; što čeka na povratak izgubljenog sna, očekuje te i nada se tvom dolasku. Rekli su mi da beskonačnost bez tebe ima svoj kraj. Ali jedino sa tobom ima smisao. I zato, molim te Kerime, vrati se! Ne ostavljaj me. Čekam te; čuješ li me; dođi mi Kerime! Tvoja je Fatmagul ostala sama. Izgubila je svoj smisao. I samu sebe.


Na dnu svega
kako te ponovno naći?

Zaslijepljeni ljubavlju
uzdizali smo se do neba
tamo gdje nema granica
tamo gdje vrijeme ne postoji

Sklopljenih ruku padam pred Boga
i živim našu priču
od koje je ostala samo jeka

Tajno kradući poljupce
i vremenu trenutke da produžimo vječnost
jedno pored drugog
bili smo u bajci koju smo smišljali zajedno

A sada
tvoja je Fatmagul ostala sama
i beskonačnost bez tebe ima svoj kraj.

Tamo gdje tuga prestaje
visoko među zvijezdama
tamo gdje je naše mjesto

čekam te

Dođi mi Kerime, vrati se!
Odvedi me u tamu ili među zvijezde!
Nestanimo
u izgubljenom kraljevstvu
jedno pored drugog
i još bliže
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 10:13   #488
Počinjem bit malo ljuta NA SVE VASSSS !!!
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 11:27   #489
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Fatmino pismo Kerimu (koji više nije uz nju)…


Na dnu svega
kako te ponovno naći?

Zaslijepljeni ljubavlju
uzdizali smo se do neba
tamo gdje nema granica
tamo gdje vrijeme ne postoji

Sklopljenih ruku padam pred Boga
i živim našu priču
od koje je ostala samo jeka

Tajno kradući poljupce
i vremenu trenutke da produžimo vječnost
jedno pored drugog
bili smo u bajci koju smo smišljali zajedno

A sada
tvoja je Fatmagul ostala sama
i beskonačnost bez tebe ima svoj kraj.

Tamo gdje tuga prestaje
visoko među zvijezdama
tamo gdje je naše mjesto

čekam te

Dođi mi Kerime, vrati se!
Odvedi me u tamu ili među zvijezde!
Nestanimo
u izgubljenom kraljevstvu
jedno pored drugog
i još bliže
Prekrasni stihovi, a da ne kvotam sve i oni prethodni su divno napisani. Kako samo dobiješ inspiraciju za takve stihove, svaka čast na trudu, mašti i talentu.
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 11:40   #490
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Počinjem bit malo ljuta NA SVE VASSSS !!!
I ja i ja, posebno na profesoricu Chicu koja se nije udostojila danima pogledati svoje učenice i pohvaliti ih za tako naporan rad.
Ako ovako nastavi bojim se da će joj se razred, usprkos volji i iznimnom trudu svojih vjernih učenica, na kraju raspasti (njezinom krivnjom).
Bez male pohvale za trud i rad svojih učenica, od strane naše profesorice, barem u jednoj rečenici, neće biti više ni motivacije, tako da se naš literarni kutak slobodno može zatvoriti. A Fatma i Kerim vjerojatno neće ostati zajedno.... Nema više umuta o kojem profesorica toliko priča, pa je samim time i logičan kraj.
Šteta.
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 11:45   #491
Pozdrav draga Lizzy, to nisu moje riječi, nego vadim iz Chicinih tekstova, ja sam napisala tu na forumu samo onu na Bir bulut olsam i tu jednu, mislim poslije tebe... Nešto su nam svi iz razreda zbrisali, a mi ko dvije štreberice koje i onda ostaju u razredu

Uglavnom, draga moja, mislim da ga prof.Akyureka još nisi vidjela u pidžami , a za ovu pretpostavljam da si ti pomislila:" Treba pomoć?!"
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 11:50   #492
Quote:
Emma Lizzy kaže: Pogledaj post
I ja i ja, posebno na profesoricu Chicu koja se nije udostojila danima pogledati svoje učenice i pohvaliti ih za tako naporan rad.
Ako ovako nastavi bojim se da će joj se razred, usprkos volji i iznimnom trudu svojih vjernih učenica, na kraju raspasti (njezinom krivnjom).
Bez male pohvale za trud i rad svojih učenica, od strane naše profesorice, barem u jednoj rečenici, neće biti više ni motivacije, tako da se naš literarni kutak slobodno može zatvoriti. A Fatma i Kerim vjerojatno neće ostati zajedno.... Nema više umuta o kojem profesorica toliko priča, pa je samim time i logičan kraj.
Šteta.
Umut hep var?
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 11:59   #493
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Pozdrav draga Lizzy, to nisu moje riječi, nego vadim iz Chicinih tekstova, ja sam napisala tu na forumu samo onu na Bir bulut olsam i tu jednu, mislim poslije tebe... Nešto su nam svi iz razreda zbrisali, a mi ko dvije štreberice koje i onda ostaju u razredu

Uglavnom, draga moja, mislim da ga prof.Akyureka još nisi vidjela u pidžami , a za ovu pretpostavljam da si ti pomislila:" Treba pomoć?!"
Ma znam da si vadila iz tekstova, ali vjeruj da ni to nije nimalo lako jel treba znati pravu riječ, iz one hrpe teksta, adekvatno izvući i stopiti s drugom kako bi to sve imalo smisla i izgledalo kao nova cjelina. Zato ipak imaš talenta, sluha i šlifa za pjesništvo.

A sad me stvarno uhvatio smijeh jel nemrem vjerovat kad sam vidla ovu sliku našeg prof. u pidžami ,jel stvarno telepatski razmišljamo- naime sinoć odgledah epizodu iste scene u kojoj je on u istom outfitu još onak prošao rukom kroz kosu i baš si mislim kak ga još nisi snimila u toj sceni, a baš nikad prije ni poslije nije nosio pidžamu...hm.. piđama je malo komotnija da sav pozamašan sadržaj u nju komotno stane,jel... mislim ipak se ide spavati, treba se osjećati nesputano
I evo jutros ti mene iznenadiš istom scenom...cok čudno.
Hm.. a ova pomoć...mislim da mu namještaju mikrofon drugo mi nema smisla.
Ak ovak nastavimo analizirat ti prva bi mogla magistrirati iz enginoakyurekologije.
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:45   #494
Ajde, ajde šta ste se uzvrpoljile? Pa nije da smo 1. razred osnovne... Kao inače niste po birtijama, ne uhodite profesor(a/e), ne žicate veću ocjenu na tko zna koje načine, ne zavirujete u tuđe spavaće sobe i tako to... I sad kad sam ja otišla na zasluženi godišnji, svi se sjetili radit... Allah, Allah, s vama nikad znat na čemu si... Još ajde, nije mi se čudit za ove nove, nego @branka canim mislim da ti jako dobro znaš kojim se sve poslovima (osim što imam vas na brizi) moram bavit usporedno... Te odgonetni nemoguće načine za poslati čok "nemugući" video, te se bavi riješavanjem puzzli (10 000 komada) s likom najdražeg vam profesora, te osmisli najnoviju liniju donjeg rublja, te održavaj ravnotežu umuta/neumuta na spoilerima, te ovo, te ono... A vi ni tjedan dana bez mene ne možete... Još k tome svi 10. nastavak očekuju... Aj Allah...Ja jesam multipractic, ali ljudski, ne robotski... Čok sam ljuta čok... Toliko da sada nisam u stanju ni dobrodošlicu poželjet novima , a ni, budući da mi se upravo pridružio gosp. Bulut i donio sa sobom (hm, da mi je znati čemu to ) 100 kubika pijeska (bit će iz okolice Güzelyurta), ocijenit vaše uratkle...

Do puno vremena after (koga?čega? ) pozdravlja vas vaša, više ne baš tako omiljena profesorica @chica, @chica Bulut...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:12   #495
Quote:
Emma Lizzy kaže: Pogledaj post

A sad me stvarno uhvatio smijeh jel nemrem vjerovat kad sam vidla ovu sliku našeg prof. u pidžami ,jel stvarno telepatski razmišljamo- naime sinoć odgledah epizodu iste scene u kojoj je on u istom outfitu još onak prošao rukom kroz kosu i baš si mislim kak ga još nisi snimila u toj sceni, a baš nikad prije ni poslije nije nosio pidžamu...hm.. piđama je malo komotnija da sav pozamašan sadržaj u nju komotno stane,jel... mislim ipak se ide spavati, treba se osjećati nesputano
I evo jutros ti mene iznenadiš istom scenom...cok čudno.
Hehehe ma nije čudno, vidiš da se "poklapamo", možda iz prošlog života...


[/QUOTE]Hm.. a ova pomoć...mislim da mu namještaju mikrofon drugo mi nema smisla[/QUOTE]

Ma naravno, sve ja to kužim, al mislim da nas je više koje bi ipak malo pridržale taj mikrofon , hehehe

[/QUOTE]Ak ovak nastavimo analizirat ti prva bi mogla magistrirati iz enginoakurekologije.[/QUOTE]

Da da, već sam u fazi stručnog usavršavanja

[QUOTE]
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Ajde, ajde šta ste se uzvrpoljile? Pa nije da smo 1. razred osnovne... Kao inače niste po birtijama, ne uhodite profesor(a/e), ne žicate veću ocjenu na tko zna koje načine, ne zavirujete u tuđe spavaće sobe i tako to... I sad kad sam ja otišla na zasluženi godišnji, svi se sjetili radit... Allah, Allah, s vama nikad znat na čemu si... Još ajde, nije mi se čudit za ove nove, nego @branka canim mislim da ti jako dobro znaš kojim se sve poslovima (osim što imam vas na brizi) moram bavit usporedno... Te odgonetni nemoguće načine za poslati čok "nemugući" video, te se bavi riješavanjem puzzli (10 000 komada) s likom najdražeg vam profesora, te osmisli najnoviju liniju donjeg rublja, te održavaj ravnotežu umuta/neumuta na spoilerima, te ovo, te ono... A vi ni tjedan dana bez mene ne možete... Još k tome svi 10. nastavak očekuju... Aj Allah...Ja jesam multipractic, ali ljudski, ne robotski... Čok sam ljuta čok... Toliko da sada nisam u stanju ni dobrodošlicu poželjet novima , a ni, budući da mi se upravo pridružio gosp. Bulut i donio sa sobom (hm, da mi je znati čemu to ) 100 kubika pijeska (bit će iz okolice Güzelyurta), ocijenit vaše uratkle...

Do puno vremena after (koga?čega? ) pozdravlja vas vaša, više ne baš tako omiljena profesorica @chica, @chica Bulut...
Jupiiii, sam se vi ljutite na nas profesorice, glavno da ste došli !!!Malo smo ipak nesigurne, pa makar znamo da imate posla na drugim područjima, ipak se žrtvujte i samo poškicnite tu i tamo, i ostavite trag bar jednom dnevno, jer to nam je onda podrška i motivacija
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 00:37   #496
Emma Lizzy, noldu?, canim benum?
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:53   #497
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Emma Lizzy, noldu?, canim benum?
Hijajoj Branka ti mene stvarno hoćeš uništit
Ja jedva dođem k sebi i onda vidim ovak nekaj
To je ta prva slika kaj nisam mogla naći...medeni je, ko siroče koje treba hitno malo pomaziti, a onu drugu sliku hm...neću komentirati
To je niski udarac, drito u sridu kak bi rekli.
Di samo iščupaš takve krupne planove
Eyvallah, svaka ti čast.Mislim da ću se morat na jedno vrijeme udaljit sa svih tema koje imaju veze s dotičnim
A slika na avataru ti je mrak, tu je bio u onoj crnoj košulji i s onom mokrom kosom..mljac, jednostavno neodoljiv, čak malo i opak
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 22:30   #498
Quote:
Emma Lizzy kaže: Pogledaj post
Hijajoj Branka ti mene stvarno hoćeš uništit
Ja jedva dođem k sebi i onda vidim ovak nekaj
To je ta prva slika kaj nisam mogla naći...medeni je, ko siroče koje treba hitno malo pomaziti, a onu drugu sliku hm...neću komentirati
To je niski udarac, drito u sridu kak bi rekli.
Di samo iščupaš takve krupne planove
Eyvallah, svaka ti čast.Mislim da ću se morat na jedno vrijeme udaljit sa svih tema koje imaju veze s dotičnim
A slika na avataru ti je mrak, tu je bio u onoj crnoj košulji i s onom mokrom kosom..mljac, jednostavno neodoljiv, čak malo i opak
1. bold- Nemoj zezat, stvarno?! A ja ju vidla jučer i pomislim, ova je baš u toj emmalizzynoj pozi...

2. bold- zapravo se spremam pogledati bar prvih 10 epizoda ponovo, iz ove perspektive,a uvijek mi je divan, al kad ga vidim iz ovih ranijih epki, pogotovo u crnom, odmah spremam takve slike.

A što se tiče literarne teme, idem sad malo radit zadaću da nas ne optuže da smo off topic
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 02:40   #499
… Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 4. dio (iz Kerimovog ugla)

Kad je ugledao suze koje je hrabro pokušala sakriti okrenuvši mu leđa, i uputivši se prema prozoru, Kerim je osjetio kako mu utroba gori, dok mu duša istovremeno postaje prah i pepeo. Tijelo mu je, na sve ovo što se lomilo unutra, reagiralo na način koji mu nije ostavio drugog izbora nego se čvrsto obujmiti rukama i sjesti na krevet. Zaronivši lice u dlanove, počeo se pitati što se zapravo dogodilo. Samo ju je htio zaštititi. Nije ju htio povrijediti.A učinio je to. Prekršio je obećanje koje joj je dao. Davno joj je obećao da će uz njega uvijek biti sretna. A toj istoj ženi su se sada suze slijevale niz lice. Zbog njega. Pa nije li on živio kako bi je gledao nasmiješenu; nije li disao za to? Tijek događaja te večeri toliko ga je zbunio da se nadljudskim snagama morao truditi da ne ostane bez zadnje mrve zdravog razuma. Sada je još manje znao kako postupiti; što učiniti; strahovao je za nju. Hoće li se rane ponovno otvoriti ukoliko joj uzvrati ljubav na način na koji je ona njemu maločas pristupila? U očima joj se ocrtavala ljubav, želja; no je li zaista bila spremna? Na kraju krajeva je li on to bio? Hoće li se vrijeme poigrati s njima ako mu večeras ukradu taj mali komadić vječnosti? Spustivši dlanove s lica, ugledao je prizor koji ga je istog trena natjerao da ustane. Njegova supruga, njegova najveća ljubav, njegova najdraža, stajala je pognuta poput ptice slomljenih krila i odsutno gledala u daljinu. Taj pogled, to mrtvilo, ta tuga; bilo je neizdrživo. Ustao je i polako joj se počeo primicati, sada odlučan da njenom srcu prepusti inicijativu. Možda joj je upravo to bilo potrebno. Pokušat će joj vjerovati. Nježno ju je zazvao imenom, odmaknuo nestašan pramen njezine kose, te ju kako bi joj dao na vremenu da smogne snage okrenut se, obujmio rukama oko struka. Usne je spustio na golu kožu njezinog vrata, i sledio se začuvši njezine jecaje. Držeći je tako u naručju, i slušajući plač koji se iz njenog grla prolomio poput krika u noći, postao je svjestan da bi živjeti bez nje bilo gore od putovanja u samo središte pakla i druženja s đavoljim podanicima. Ona je bila njegovo sve. Uzavrelost krvi koja je kolala njegovim venama i silina emocija koja ga je obuzela, utjecale su na njega do te mjere da je osjetio kako mu se tijelo trese od posljedica. Fatmagul se okrenula upravo u trenu kad se u kutku njegovog oka pojavila suza; ni prerano ni prekasno da ju ne bi uspjela ispratiti pogledom. Njeni su jecaji tada postali snažniji, a Kerim je ispred sebe gledao lice umrljano od suza. Nije to mogao podnijeti; nije ju mogao gledati takvu. Osjetio je snažnu potrebu ukloniti svaki, ama baš svaki trag ostavljen od suza koje su klizile niz njene obraze, i koji se na njenom blijedom licu toliko dramatično isticao da je samo jedan pogled na nju bio dovoljan za shvatiti koliko je živa bila bol koju je u sebi nosila. Nježno slijedeći obrise svake suze, poljupcima je učinio da nestanu. Povukao ju je u zagrljaj, a njegove su usne, lagano poput perca, dotaknule udubinu iza njenog uha i počele se spuštati niz vrat.Dodirujući ju sasvim lagano tijelom, osjetio je kako u njoj raste isto ono uzbuđenje s kojim mu je tako željno, ranije te večeri, pohitala u zagrljaj. Njezine usne tražile su njegove, ruke su se odvažile i započele sa istraživanjem svakog centimetra njegovog lica, a kada je njen pogled susreo njegov, Kerim je znao kako se više neće moći zaustaviti. Čak i ako Fatmagul to bude tražila, znao je koliko će teško biti iskopati zadnji komadićak snage iz same srži svoga bića, što nitko osim njega vjerojatno ne bi ni bio u stanju. Tiho zastenjavši, okrznuo je njenu donju usnicu i postao svjestan svoje probuđene muškosti…


Pijem tvoje suze poljupcima
i pitam se
hoće li vrijeme razumjeti
ako mu večeras ukrademo ovaj komadić vječnosti

Moja ljubav
moja najdraža
pognuta poput ptice slomljenih krila

Zovem te svojim rukama
zovem te svojim usnama
držim te u naručju slušajući tvoj plač
pijem tvoje suze poljupcima

Sigurna u mom zagrljaju
napuštaš utvare iz središta pakla
i tvoje su se ruke odvažile
i tvoje su se usne odvažile
i ja rastem iz same srži svojega bića
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 02:45   #500
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 5. dio (iz Fatminog ugla)

…Zadrhtala je kada je osjetila da se Kerimove usne spuštaju niz njezin vrat. U njegovim je poljupcima bilo toliko nježnosti, toliko ljubavi, toliko opreza; a opet nije mogla ne primijetiti kako mu se puls ubrzao i kako je počeo teže disati. Njegovo se stanje reflektiralo na nju poput odraza u ogledalu, i postala je svjesna kako je zajedno s njim dijelila jednako uzbuđenje i glad. Iz straha da ne napravi nešto krivo, prepustila mu se, i dopustila da je on povede tamo kamo je sada bila sigurna da želi stići. Rukama je naredila, da tome pripomognu, te su one poslušno počele istraživati njegovo lice;dobro poznato lice; lice muškarca koji je strpljenjem i bezgraničnom snagom svoje ljubavi zarobio njezino srce. Još je čvršće privila svoje tijelo uz njegovo; nije htjela da ih više bilo šta razdvoji, i u trenutku kada je Kerim okrznuo njenu donju usnu, ponovno je zadrhtala spoznavši da su došli do točke kada više nema natrag. Znala je da se više neće moći zaustaviti. No nije ju bilo strah. Bila je u naručju čovjeka koji je cijeli svoj život podredio njezinom oporavku, i čija je jedina životna misija bila vratit joj osmjeh na lice. Uhvativši njegov pogled, u njegovim je očima ugledala snažnu želju i neobuzdajuću strast, i to je na nju djelovalo toliko razarajuće, prživši joj toplinom cijelu utrobu, da je bila sigurna kako bi je pogled ta dva, vatrena smeđa oka, u sekundi oborio na tlo, samo da ju nije čvrsto držao u naručju. Kut njegovih usana izvio se u nešto što je bilo nalik osmjehu, a u tom je prizoru bilo toliko erotičnosti da su njene usne same potražile njegove. Njegov ju je jezik spremno dočekao. Iako neiskusna, znala je o muškarcima ipak dovoljno kako bi shvaćala koliko je Kerimu zapravo bilo teško susprezati svoju mušku stranu naravi; sve ono što ga je primarno činilo muškarcem. Vidjela je koliko je napora iziskivao svaki njegov pokret; koliko se trudio da joj, zbog straha da ju ne povrijedi, nametne lagan, nježan tempo i kako se u svakom trenutku morao održavati na granici između plamenog ognja i zdravog razuma.Duboko u srcu, zapeklo ju je to njegovo suzdržavanje; zato što je znala da je opet sebe podredio njoj. Fatmagul je htjela da ovaj put Kerim zaboravi na sve. Nije htjela polako, nije htjela oprezno; htjela ga je usrećiti i jednostavno, htjela je da ju voli i da se osjeća njegovom. Ispreplela je svoj jezik s njegovim još intenzivnije, te su započeli divlju igru koja je potrajala sve dok ih oboje nije zapalila. Kada se Kerim na trenutak odmaknuo, kako bi je promuklim glasom upitao da li je dobro, Fatmagul je samo tiho klimnula i drhtavim prstima počela otkopčavati gumbe na njegovoj košulji. Došavši do zadnjeg i zagledavši se u njegova umjereno dlakava prsa, dala mu je do znanja s kojom je namjerom to učinila. Kerim se, odlučniji nego što je bio ranije, oslobodio košulje, pa je sada njegova gusta, crna kosa padala na gola ramena. Postavši svjesna ljepote prizora kojem je svjedočila, gutajući knedlu, priznala si je, da je njezin suprug bio neopisivo privlačan muškarac. U daljini, žestoki udar groma nagovjestio je nadolazeću oluju, a Kerimovo vitko, golo tijelo čekalo je na njezine dodire….
__________________



Tvoje se usne spuštaju niz moj vrat

u tvojim poljupcima i disanju
poput odraza u ogledalu
vidim sebe

Prepuštam ti se
i dopuštam ti da me povedeš

Moje ruke istražuju tvoje lice
moje je tijelo uz tvoje pripijeno
i nije me strah

U tvom sam naručju
vidim želju i strast u tvom pogledu
dok drhtim čekajući
u točki kada više nema natrag

Izazvane slutnjom tvoga osmjeha
moje su usne same krenule
zahtijevajući
očekujući
sve ono što te primarno činilo muškarcem

Htjela sam tvoje ludilo
no ti si brižno odabrao razum
i nisi se prepustio
zbog mene, zbog nas, zbog onoga

no neću polako, neću oprezno
hoću jednostavno i bez misli
hoću da me voliš i da se osjećam tvojom

Krećem svojim prstima ispod tvoje košulje
i ti me slijediš
prepuštajući se
a tvoje golo vitko tijelo
čeka moje dodire
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.