Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 00:13   #101
Da, prica ekavicu, s postovanjem se odnosi prema turbofolk pjevacicama koje je nekad trashala u svojim emisijama i podrugljivo komentirala
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 13:04   #102
Profesionalna deformacija.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:13   #103
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
Da, prica ekavicu, s postovanjem se odnosi prema turbofolk pjevacicama koje je nekad trashala u svojim emisijama i podrugljivo komentirala
novac mijenja misli.
kod pohlepnijih
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 14:12   #104
Quote:
Nakirija kaže: Pogledaj post
Serenada ih je prva spominjala.

Odnosno rekla je u prenesenom značenju da su cure u splitu kao daleko puno ljepše od Nikoline, te da oni kojima je ona lijepa nisu kao bili u Splitu.

S čim se ne slažem, jer sam itekako upoznata sa izgledom žena u Splitu.

Meni su odlične i ona i Antonija, premda su različite jako.
Koje gluposti će čovjek ovdje pročitat...

Prvo ti je Pišekica vrh - praznoglava lutka (tebi ostavlja dojam "tajanstvenosti" ono zbljuv)...a onda U Splitu su sve umjetne ti si dobro upoznata s izgledom žena u Splitu (?)....u Splitu da se razumimo nema više žena koje dobro izgledaju (Riječanke i Zagrepčanke nas dobro šišaju) ....žene i mlade cure su čisti prosjek...

ali nema bogami ni ogromna količina tih "umjetnih" koje izgledaju ko Pišekica (ili ja živim u krivom gradu i svaki dan se šetam krivom rivom?)......mora da si pomješala gradove...al ono čim ti je Pišekica "vrh" pomješala si ti više stvari....
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.