Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 11:30   #1
Zašto je nekima dozvoljeno više?

Mislim da je prošlo sasvim dovoljno vremena da se sankcionira ovakvo vrijeđanje koje se ponavlja iz dana u dan. Gospodin je čak bio zamoljen da me prestane vrijeđati.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...ostcount=12013
Dakle, gdje je tu afirmirano načelo jednakosti svih forumaša ako ima onih kojima je dozvoljeno daleko više nego drugima?! Ili se možda mene smije vrijeđati više nego druge?
Koliko se sjećam niste reagirali na uvrede s politike' 'sektaš', sada ne reagirate na ovakve uvrede, mogu li znati gdje je zapelo?

Zadnje uređivanje duxi : 27.09.2017. at 11:52.
duxi is offline  
Old 28.09.2017., 11:48   #2
Zar ne postoji nitko tko bi odgovorio na ovo jednostavno pitanje?
duxi is offline  
Old 29.09.2017., 06:27   #3
Naravno da vrijeđanje nije dozvoljeno. Vi to radite konstantno, od kada harate po chat temama Offa.
Misliš da je meni jednostavno razlučiti kada je u pitanju zajebancija, a kada ste ozbiljni? Mislim ajde pogledaj realno. Tri dana se tamo šalite, chatate i pišete slične stvari kroz zajebanciju, dok drugi dan više nije zajebancija, već se vrijeđate i što sve ne.

Jojo je posebno upozoren, jer mu ovo nije prvi put.
Dyma is offline  
Old 29.09.2017., 08:20   #4
Ako ti dragi Dima ne možeš razlučiti kada netko prijavi vrijeđanje od zajebancije, što da ti velim.
Kakvo haranje tema, tamo ima više tema šaljivih sadržaja na kojima pišemo. Ako misliš da je pravilo drugačije i da ne možemo tako, već izričito moramo biti na jednoj temi, onda to mora biti u pravilima pdfa.
Ako ja mislim da je netko prekršio pravilo dobrog i zabavnog druženja onda ću to prijaviti. Posebno u situacijama gdje me se vrijeđa . Dakle ako prijavim post uvrijedljivog sadržaja onda očekujem da će se ta osoba barem opomenuti. Nisam za skidanje glava ali pravila dobrog i zdravog ponašanja se moraju poštivati. Što da ti drugo velim.
Tamo imaš teme koje su odavno prešle deset tisuća postova, nisu zatvorene, možda je i to razlog što ima previše tema. Ne znaš situaciju na offu, ne pratiš ju, a čak mislim da i nemaš volje za to, bez uvrede ali i na offu koliko god on bio simpatičan je potreban moderator.
Eto ja mogu biti iskrena ili (ovo je sad šala) tražiti izuzeće prepristranog moda treba je delati
duxi is offline  
Old 29.09.2017., 20:41   #5
Dima, pogledaj si prethodni Antisocial social club čet, ak nađeš jednu stranicu na kojoj je Tuxi nekaj napisala i nije nekog uvrijedila dam ti 100 kn. Al nitko nije prijavio jer ljudi nisu drukeri A ovaj karton isto ne kužim. Pitao sam čovjeka poznaje li gluplju osobu od Tuxi, nisam nikoga uvrijedio, sam pitam
jojo jojić is offline  
Received Infraction
Old 29.09.2017., 21:31   #6
Quote:
duxi kaže: Pogledaj post
Ako ti dragi Dima ne možeš razlučiti kada netko prijavi vrijeđanje od zajebancije, što da ti velim.
Itekako ja mogu razlučiti, ali itekako i vi koristite blaži pristup moderiranju Offa od ostatka foruma.

Quote:
Kakvo haranje tema, tamo ima više tema šaljivih sadržaja na kojima pišemo. Ako misliš da je pravilo drugačije i da ne možemo tako, već izričito moramo biti na jednoj temi, onda to mora biti u pravilima pdfa.
Ako ja mislim da je netko prekršio pravilo dobrog i zabavnog druženja onda ću to prijaviti. Posebno u situacijama gdje me se vrijeđa . Dakle ako prijavim post uvrijedljivog sadržaja onda očekujem da će se ta osoba barem opomenuti. Nisam za skidanje glava ali pravila dobrog i zdravog ponašanja se moraju poštivati. Što da ti drugo velim.
Naravno, vrijeđanje je vrijeđanje. Ja sam naveo primjer baš tih tema koje imaju preko 10k postova i gdje se zezate i što sve ne pa i upakirano podbadate pa to ide i pod zajebanciju, ali i pod vrijeđanje, zavisi kako vama dođe u tom trenutku.

Quote:
Tamo imaš teme koje su odavno prešle deset tisuća postova, nisu zatvorene, možda je i to razlog što ima previše tema. Ne znaš situaciju na offu, ne pratiš ju, a čak mislim da i nemaš volje za to, bez uvrede ali i na offu koliko god on bio simpatičan je potreban moderator.
Eto ja mogu biti iskrena ili (ovo je sad šala) tražiti izuzeće prepristranog moda treba je delati
Podforum Offtopic je takav forum da ga ni jedan moderator ne može, niti vjerujem da postoji trenutno ni jedan na Forum.hru koji će ga iščitavati kao ostatak foruma. To su chat teme koje se bacaju doslovno u smeće kad prijeđu 10k, ili čak malo više. Misliš da će netko to iščitavati stranicu po stranicu i paziti na red konstatno? Naravno da neće, niti je to moguće.
Pošto se off moderira dosta blaže, inače nekad znate kršiti pravila, s Offa bi mogla većina odseliti.

Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Dima, pogledaj si prethodni Antisocial social club čet, ak nađeš jednu stranicu na kojoj je Tuxi nekaj napisala i nije nekog uvrijedila dam ti 100 kn. Al nitko nije prijavio jer ljudi nisu drukeri A ovaj karton isto ne kužim. Pitao sam čovjeka poznaje li gluplju osobu od Tuxi, nisam nikoga uvrijedio, sam pitam
Bili drukeri ili ne, vrijeđanje nije dozvoljeno. Ako je vrijeđala, pošto je to chat tema, promaklo je meni kao modu, prijavite. Vrijeđanje nije dozvoljeno. I sad ju vrijeđaš. Upozorio sam te da to ne radiš.

Zadnje uređivanje Dyma : 29.09.2017. at 22:56.
Dyma is offline  
Old 29.09.2017., 21:51   #7
Činjenični opis od strane moderatora u podpunosti priznajem. No, ja sam prijavila vijeđanje na koje duže vrijeme upozoravam. Gospodin se također izjasnio pa eto, vrlo je jasno da sa uvredama ne misli stati. Voljna sam ne opvrgavati krivnju kada se ona dokaže. Naravno po pravilima foruma.
Hvala!
duxi is offline  
Old 29.09.2017., 22:28   #8
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Bili drukeri ili ne, vrijeđanje nije dozvoljeno. Ako je vrijeđala, pošto je to chat tema, promaklo je meni kao modu, prijavite. Vrijeđanje nije dozvoljeno. I sad ju vrijeđaš. Upozorio sam te da to ne radiš.
Upozorio si me samo za off. I nikog ne vrijeđam, pišem Tuxi jer mi ne radi slovo d
jojo jojić is offline  
Received Infraction
Old 29.09.2017., 23:43   #9
Off topic je previše četerski i šarolik i aktivan da bi mogao imati dovoljan broj stalno prisutnih moderatora koji bi ga redovno iščitavali i pratili. Većinom se moderira po prijavama, a vi možete ili pokušati imati što mirnije i prihvatljivije rasprave, ili ćemo morati pribjeći strožim kaznama, pa i parcijalama. Off topic ne treba biti konstruktivan, postoji jer vidimo želju forumaša za opuštenim četerajem. Poštujemo to, razumijemo, svjesni smo koliko nekome može značiti, ali nije i neće biti ničiji poligon za redovna gruba kršenja pravila kakva ne prolaze ni na ostalim pdf-ovima.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.