Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 14:52   #1021
Hvala na odgovoru.

Ah, znači ipak i dalje treba strahovati hoće li paket stići.

Nadala sam se da su angažirali dostavnu službu radi izgubljenih paketa (kao što je to Asos napravio), ali izgleda da DPD za Dorothy Perkins dostavlja samo u "važnije" države.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:00   #1022
nisam jako dugo kupovala na DP, ali meni su tezi paketi dolazili preko dpd-a, a lagani preko poste
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 15:52   #1023
Good news!
Uveli su tracked international standard delivery i za Hrvatsku :klap:

Usudila sam se, iako u strahu od ponovnog gubitka, ponovo naručiti i upravo sam dobila tracking number od DPD-a.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 18:14   #1024
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Good news!
Uveli su tracked international standard delivery i za Hrvatsku :klap:

Usudila sam se, iako u strahu od ponovnog gubitka, ponovo naručiti i upravo sam dobila tracking number od DPD-a.
Jesi provjerila je li taj tracking number radi? I ja sam znala dobiti tracking number pa nije radio... Ugl već duže vrijeme se ne usuđujem naručivati od njih, ali ako tracking number zaista radi, možda bi i pokušala
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 22:52   #1025
Ne samo da radi, već je i stiglo u rekordnom roku: poslano u utorak, u petak je već dostavljač bio kod mene.
Naravno da sam odmah napravila još jednu narudžbu jer su u međuvremenu započeli popusti na novu kolekciju :klap:
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:18   #1026
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Ne samo da radi, već je i stiglo u rekordnom roku: poslano u utorak, u petak je već dostavljač bio kod mene.
Naravno da sam odmah napravila još jednu narudžbu jer su u međuvremenu započeli popusti na novu kolekciju :klap:
Superrrr!!! Hvala na info...
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:43   #1027
prije sam često uzimala dorothy perkins.
ali zadnjih nekoliko narudžbi krajem 2016, početkom 2017 su mi došle ili ful velike ili općenito neki ludi size. a obično uzmem one koje imaju pozitivne recenzije.
jedna je košulja došla ono doslovce kao da je dva broja manja, a druga u istoj dp veličini je bila velika kao da je broj i pol veća.
prije su mi brojevi baš bili true to size, a sad je to postalo bingo. meni se više jednostavno ne da uzimati od njih jer baš mi se potrefilo nekoliko kupnji koje su bile totalni fail.

kakvo je vaše iskustvo? kako je stanje sad?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:21   #1028
U zadnje vrijeme uzimala sam samo kardigane, uvijek u istoj veličini i rekla bih da su (i dalje) true to size (ramena fino sjednu, ništa ne visi niti ne zateže).

Ranije sam uzimala i košulje i nisam imala problema s veličinama. Imam i neke jakne i dobre su mi. Rekla bih da slike prilično realno prikazuju odjeću - i kroj i boje.

Razlika u veličini je možda zbog različitih brandova koje prodaju tako da treba i na to obratiti pažnju.
Sve što sam ja uzimala je bilo baš Dorothy Perkins (osim par košulja), ali tamo ima i Vila, Vero moda...itd.
Druge brandove se baš ne usudim kupiti bez detaljne provjere vodiča za veličine i na stranicama tih brandova.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:39   #1029
i ja isto imam i kardigane i jakne i cipele, hlače također, stvarno imam svašta od njih. ali velim u to vrijeme, kraj 2016-početak 2017 sve su bili failovi od reda...i da - većina je bila baš dp kao robna marka.
ful mi je krivo zbog toga jer ono prije toga kad sam se doista nakupovala toga - nisam ih mogla nahvaliti i po cijeni i kvaliteti i brzini dostave.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:56   #1030
Narucila bih sa DP stranice zimsku jaknu, kakva su vam iskustva - da li velicine odgovaraju njihovom size chartu? Nisam nikad narucivala pa me zanima i koliko se otprilike ceka dostava, da li paketi uredno dolaze?
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 00:30   #1031
Meni sve uredno stigne i to za nekih 4-5 dana.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:13   #1032
Baš sam neki dan malo surfala i htjela naručiti neku odjeću za posao i sve bluze su 100% poliester
Jel to prije bilo tako?
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:33   #1033
Nije😞 Bilo je i pamuka i viskoze i svacega. Ali nije to samo njihova bolest, nazalost zahvatilo je vecinu ducana.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 15:17   #1034
Hej.
Napunim košaricu i idem na check out, ali mi tamo ne nudi Hrvatsku uopće.
Znači ulogirana sam i svi podaci popunjeni, ali u državama nema Hrvatske. Ni pod Croatia ni Republika Hrvatska ni Hrvatska, a znam da dostavljaju kod nas. I kad provjerim, piše da dostavljaju.
Naručivala sam prije par godina uredno.

Ima netko još taj problem?
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 08:16   #1035
Cure, možete baciti link sa kojeg naručujete? Jer ja sam poslala svom prijatelju link sa engleske stranice, pa kaže da mu uopće ne nudi opciju dostave u Hrvatsku. ovo sam htjela naručiti.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 09:04   #1036
Quote:
Doreen Mana kaže: Pogledaj post
Cure, možete baciti link sa kojeg naručujete? Jer ja sam poslala svom prijatelju link sa engleske stranice, pa kaže da mu uopće ne nudi opciju dostave u Hrvatsku. ovo sam htjela naručiti.
Meni kad otvorim tvoj link najnormalnije otvrara hrvatsku stranicu, odnosno piše gore shipping to Croatia. Sad sam dodala nešto u košaricu i nudi mi moju adresu koja je spremljena.

I kad se izlogiram i otvorim link opet stoji shipping to Croatia.
Probajte sa drugog browsera.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:39   #1037
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Meni kad otvorim tvoj link najnormalnije otvrara hrvatsku stranicu, odnosno piše gore shipping to Croatia. Sad sam dodala nešto u košaricu i nudi mi moju adresu koja je spremljena.

I kad se izlogiram i otvorim link opet stoji shipping to Croatia.
Probajte sa drugog browsera.
Probala ja iz raznih browsera na kompu i ne da mi. Poslala im poruku i ovo mi odgovorili:

We regret to inform you that we do not ship to Croatia as we do not have the relevant logistics available in this country. We have passed your feedback onto the relevant department as we are always looking to add new destinations to our shipping list.
Thanks x.



Nije mi uopće jasno jer sam naručivala prije i tu su ljudi normalno naručivali.
Evo kad pokušam izabrati zemlju opet mi ne nudi Hrvatsku. Piše gore Shipping to Croatia i onda imaš dolje za birati i ne da.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:56   #1038
Pomalo Brexit...
Još neke stranice više ne rade delivery u HR..
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 22:33   #1039
Dostavljaju u BiH, Crnu Goru i Srbiju npr, ali nama ne mogu. Meh.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 00:58   #1040
Dostavljaju i dalje u Hrvatsku. I dalje je na popisu pod "delivery and returns" (link na dnu stranice). Ali isto tako piše da šalju samo u dio zemalja EU.

Pokušala sam staviti nešto u košaricu i uredno mi dopušta da naručim na svoju adresu. Nisam išla do kraja jer ne želim sad ništa naručiti. Ali prije mjesec-dva sam bez problema naručila. Bilo bi mi čudno da ne dostavljaju u Hrvatsku jer su tek nedavno uveli dostavu putem kurirske službe (DPD).
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.