Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2017., 14:09   #21
Update:
Bila kod doktorice. Dala mi Heferol da pijem 3 mjeseca. Da izbjegavam mlijeko i mlijecne proizvode. I da jedem cveklu, jabuke, kupine zelenjavu, meso. Ma, sve cu samo da se prestanem osjecat ko da su me prebili Sly i Schwarzy zajedno.
I da, nastavljam vjezbat cim se budem bolje osjecala
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 14:33   #22
Vjerujem da smo svi različiti, ali meni je jako puno pomogao Bio C 500. Jedna tableta dnevno uz mesni obrok.

Nikada u životu nisam imala željezo veće od 10-13, a nakon 2 mjeseca s Bio C 500 željezo mi je bilo 28, a hemoglobin 145 Sad više ne pijem svaki dan, bojim se da ne prijeđem gornju granicu.

Pokušajte.
bookmarkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 06:42   #23
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
Pijes Kendural C stalno ili?

Meni je zeljezo bilo 4, feritin 5, nakon tri mjeseca Ferum Sandoza, kupinovog vina, prehrane bogate zeljezom, izbacivanja mlijeka itd. zeljezo se popelo na 8. Pa sam dobila jos tri mjeseca iste terapije ali sad sam kupila Kendural C zbog preporuke na forumu ali on mi ubija probavu s kojom i tako imam problema (IBD).
S vjezbanjem sam napravila malu pauzu jer nemam snage za odradit normalan trening.
stalno gapijem, već godinama
rijetko preskočim dan

ako imaš IBD svaki takav preparat će ti biti problem

kod mene samo prehrana bogata željezom ne znači ništa bez supplemenata
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 07:28   #24
Jutro 😊sva sam happy jer se vracam vjezbanju. Zbog jako velike pauze, pocinjem s PIYO od Chalene. Wish me luck.
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 07:38   #25
Sretno
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.