Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 18:49   #9581
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Koji put i u HR gledam šta sve ljudi kupuju po supermarketima, ali nekako za HR imam opravdanje da je veća kriza, ali ovi ovdje mi fakat nisu jasni, to je jednostavno lijeno za očistiti jednu salatu.
Mislim da nisi u pravu i ne radi se o platežnoj moći. Ne radi se o lijenosti ili prevelikom komoditetu. Mislim da se jednostavno radi o tome da mi iz "ekipe", koju je neki dan spomenula Polka, mi 50+, mi smo jednostavno dinosaurusi spremni za izumiranje. Ekipa koju ti spominješ odrasla je u drugom sustavu vrijednosti i vrijeme potrošeno na pripremu hrane smatraju izgubljenim. Njihov odnos prema hrani je fast i street food. Meni je strašno što to vidiš među Talijanima kojima bi pošivanje kvalitete namirnica moralo biti u krvi, upisano u DNK kod, to su morali naslijediti iz nedavne prošlosti, od svojih roditelja, baka i djedova. Mnogi i jesu, i kod tebe i ovdje, ali oni su manjina i na žalost s vremenom biti će ih sve manje i manje.

A i nas.
Pellaprat is offline  
Old 16.11.2017., 18:56   #9582
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne samo to, od piletine samo hoće bijelo meso ništa krilca, ništa karabatak, to im je skroz bezveze
Ne samo njima Krki. I Gordonu Ramsayu. Lani sam gledao kako je radio božićnu puricu. Krila, hrbat i batake je natrgao na komade, dodao ih povrću pečenom uz puricu, sve podlio vinom, kuhao pola sata, procijedio i dobio vrhunski engleski gravy kojim je zalio bijelo meso. Zabatci nisu bili na filmiću. Njih je valjda dobio buldog.
Pellaprat is offline  
Old 16.11.2017., 19:48   #9583
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi u pravu i ne radi se o platežnoj moći.
Nisam bila dovoljno precizna, htjela sam reći da se manje "zgražam" kad vidim neke proizvode u hrvatskim kolicima jer je ekonomska kriza takva da je ljudima odlazak u kupovinu po namirnice da se kako-tako prehrane i nema tu mnogo gurmanskog doživljaja (iako ga može biti, ovisi o kreativnosti i mašti). Ujedno, izbor po prosječnim hrvatskim supermarketima je danas solidan, ali ipak nije u rangu ovih u kojima ja svakodnevno mogu obavljati spizu. Samo za primjer, jedino u riječkom Kauflandu sam vidjela i kuniće, dok se u svim lancima izbor mesa ograničava na svinjetinu, junetinu, piletinu, puretinu i teletinu. Konkretno danas u ovoj trgovini gdje sam kupovala, mesa na izbor, ne samo da imaju pult na kojem ti režu po želji, nego imaju komore za dry-aging (za uslikati kako krasno izgledaju jer su iza stakla i izloženi su rezovi kao u draguljarnici), u ponudi imaju i spomenutu kobe beef, piletine sve vrste, prepelice, faraonke, puretina, patke, kunići, iznutrice, janjetina, teletina, svinjetina, odojci ... ma nema čega nema i onda gledam kupuju one panirane AIA polpete u kojima je pola mesa, a pola bogtepitačega, šnicle, faširano ... na odjelu ribarnice, prekrasne orade sa Sardinije (neki dan kupila i fakat su jako fine), mormore, škombri, inćuni, srdelice, a škvadra većinom kupuje odreske tune i lososa. To je jednostavno lijenost koja nema veze s velikom zaposlenosti, jer slobodno vrijeme ionako džabalebare na facebooku, kolektivno i muškarci i žene.
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Ekipa koju ti spominješ odrasla je u drugom sustavu vrijednosti i vrijeme potrošeno na pripremu hrane smatraju izgubljenim. Njihov odnos prema hrani je fast i street food. Meni je strašno što to vidiš među Talijanima kojima bi pošivanje kvalitete namirnica moralo biti u krvi, upisano u DNK kod, to su morali naslijediti iz nedavne prošlosti, od svojih roditelja, baka i djedova.
Gle, da ti pošteno velim, što sam starija i ja vidim vrijeme potrošeno na pripremu hrane izgubljenim i biram načine kako da to vrijeme uštedim, ali nikako nauštrb kvalitete. Potrudit ću se kad pozovem nekog u goste, ali svakodnevni meni mora biti što je brže moguć, jednostavan i da ga ne moram nadgledati neprekidno. Zapravo najviše vremena potrošim kad krenem čistiti cikorije ili neku drugu lisnatu zelenjavu.
Problem je i u tome što ljudi ne znaju kupovati, preživaju prepržene šnicle i čude se kak' nisu mekane, piju sodu bikarbonu nakon kojekakvih paniranih popečaka, ne znaju mesara niti tražiti komad mesa, a skuhati juhu ili temeljac je previše komplicirano, jednostavnije je kupiti tetrapak juhe ... a kosti za juhu od 0.99 do 1.39 euro/kg.
Donata is offline  
Old 16.11.2017., 20:37   #9584
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
To je jednostavno lijenost koja nema veze s velikom zaposlenosti, jer slobodno vrijeme ionako džabalebare na facebooku, kolektivno i muškarci i žene.
Ja se potpuno slažem s tobom ali oni misle da mi tratimo vrijeme dok mijesimo i pečemo kruh, a možemo ga kupiti gotovog. Reci im da sama uzgajaš lievito madre pa će misliti da si luda.

Quote:
Donata kaže: Pogledaj post

...biram načine kako da to vrijeme uštedim, ali nikako nauštrb kvalitete.
To je poanta pravog načina kuhanja. Drugo bi bilo bedasto.

Quote:
Donata kaže: Pogledaj post

Zapravo najviše vremena potrošim kad krenem čistiti cikorije ili neku drugu lisnatu zelenjavu.
Zavidim ti što trošiš vrijeme na čišćenje cime di rapa.
Pellaprat is offline  
Old 16.11.2017., 20:55   #9585
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Ja se potpuno slažem s tobom ali oni misle da mi tratimo vrijeme dok mijesimo i pečemo kruh, a možemo ga kupiti gotovog. Reci im da sama uzgajaš lievito madre pa će misliti da si luda.
doživio sam vrlo neugodno iskustvo-situaciju kad sam u jednom društvu rekao da radim domače rezance za juhu. komentari su baš bili :zabranjeni smajlić:
ivica1983 is offline  
Old 16.11.2017., 21:00   #9586
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne samo to, od piletine samo hoće bijelo meso ništa krilca, ništa karabatak, to im je skroz bezveze
potpuna istina . imam tu "privilegiju" da kuham za buduće visoko obrazovane ljude. kad je batak sa zabatkom na meniju to se ne proda ni 100 komada. Kad je pileće bijelo na meniju barem 400 porcija
ivica1983 is offline  
Old 17.11.2017., 09:05   #9587
Ne znam je li bilo negdje...

Za sve filekofile:

https://gastro.24sata.hr/najave/ovog...l-fileka-19954
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 17.11.2017., 19:01   #9588
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Zavidim ti što trošiš vrijeme na čišćenje cime di rapa.
to je čista žrtva iz ljubavi, zakonitom je to najdraža zelenjava, a meni svejedno, mei važno samo da je zeleno U zimskom periodu barem dva puta tjedno se jede, koji put i više ako me ponese kad si trpam u vrećice.
Ne znam zašto kod nas ne sade te zimske zelenjave, klimatski smo ista zona
Donata is offline  
Old 18.11.2017., 12:38   #9589
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
to je čista žrtva iz ljubavi, zakonitom je to najdraža zelenjava, a meni svejedno, mei važno samo da je zeleno U zimskom periodu barem dva puta tjedno se jede, koji put i više ako me ponese kad si trpam u vrećice.
Ne znam zašto kod nas ne sade te zimske zelenjave, klimatski smo ista zona
Ne sadi se jer to ne ide. Ljudi su jako zadrti ovdje što se tiče hrane (ma i ostalog ali to je druga priča).Sve se bazira na djecu,mladež i starce a djeca i mladež ne vole zelenje a starci su jako nepovjerljivi prema novom. A nas srednjo-stare ionako nitko ne šljivi(osim kad treba platiti porez).Par žena koje prodaju na placi su sadile i pokušale prodati neku novu vrstu ali nije išlo pa su odustale.Brokula i kelj pupčar su se uspjeli održati a počeli se saditi po vrtovima tek kad su strani prodajni lanci ušli u Hr. U Zagrebu to više ide jer su tamo skoncentrirana sva strana predstavništva od političkih do gospodarskih.
ben2010 is offline  
Old 18.11.2017., 12:57   #9590
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ne znam je li bilo negdje...

Za sve filekofile:

https://gastro.24sata.hr/najave/ovog...l-fileka-19954
Malo kasno, ali dobro je znati. Valjda tam inače ima i fileka. Neki dan ih pojeo u Starom Fijakeru. Rijetko dobri kao tam.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 18.11.2017., 13:56   #9591
Quote:
ben2010 kaže: Pogledaj post
U Zagrebu to više ide jer su tamo skoncentrirana sva strana predstavništva od političkih do gospodarskih.
Velikim si dijelom u pravu. Jedan od najboljih OPG-ova u Zagrebu je OPG Ankica Fileš, pisao sam o njoj i sinu. Imaju ideja i znaju posao i svake godine donose nešto novo. Upravo mi je ugodno iznenađenje Pink Banana Squash. Kod nje je na štandu uvijek red a vidim i dosta stranaca jer je prva imala svježi korijander u lišću, svježi zeleni jalapeno, svježu bamiju, plavi krumpir i mnogo drugih noviteta. Ali oni jesu poljoprivrednici no nisu zadrti, ljudi su otvoreni novim idejama. I to ide. Stranci nanjuše određeni artikl koji im treba, usput kupe i ostalo. Koliki su se brojni stranci kojima je svježi korijander kao nama peršin, osjećali gastronomskim invalidima bez tako osnovnog začina. To se pročuje i oni imaju promet najmanje 50%veći od drugih. Ove godine se u redu čekalo na karela dinju po desetak minuta, a po svježi estragon je trebalo doći prije 8 sati jer je planuo.
Pellaprat is offline  
Old 24.11.2017., 17:09   #9592
malo se flejmam po dijaspori, ali ima veze i s gastronomijom, dakle u najnovijoj verziji za Australiju, po oriđiđi receptu jedne od njegovih baba (odslušala i razgovor na hrvatskom radiju u AU), Ino Kuvačić veli da sarmu treba začiniti cimetom, karanfilićima, muškatnim oraščićem i limunovom koricom. da ne velite kako lažem .. zašto jednostavno, kad može komplicirano?
Donata is offline  
Old 24.11.2017., 17:26   #9593
Dobro pises
I cestitam na zifcima
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 24.11.2017., 17:37   #9594
pa nije to tolika egzotika, u sinjske arambašiće isto ide klinčić i muškatni oraščić... nisam probao, nikad se nisam tamo zatekao
ali mi je žao što nikad nisam probao soparnik
Krkimir is offline  
Old 24.11.2017., 17:41   #9595
Kak si dosao s tradicionalnih klinceka i limunove korice u sarmi do soparnika?
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 24.11.2017., 17:48   #9596
zato jer arambašića i soparnika ima samo u Sinju i Sinjskoj krajini
Krkimir is offline  
Old 24.11.2017., 18:08   #9597
?????

da soparnika ima samo u sinju i okolo.. ajoj.

soparnik je originalno jelo povijesne po(l)jičke republike, a s čim sinj pak nema veze, nego kraj cetine (desna obala) u zaleđu omiša pa nešto šire gledano.
DeeJay Dee is offline  
Old 24.11.2017., 18:24   #9598
dakle, u krugu od kojih desetak kilometara od Sinja?
Krkimir is offline  
Old 24.11.2017., 19:51   #9599
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pa nije to tolika egzotika, u sinjske arambašiće isto ide klinčić i muškatni oraščić... nisam probao, nikad se nisam tamo zatekao
ali mi je žao što nikad nisam probao soparnik
nisam ni rekla da su ti začini egzotika, ali pas mu mater, po cijelom svijetu pišu se "doktorati" u obrani tradicionalnih jela i ako je tradicionalno tradicionalno, onda je i kod nas sarma sarma, nisu ni harambašići ni japraci, neg' je sarma!
Donata is offline  
Old 24.11.2017., 19:56   #9600
rekli su mi da ako navratim u Sinj da ni slučajno ne kažem za arambašiće da je to sarma jer bi se Sinjani jako uvrijedili
Krkimir is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.