Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 06:43   #221
imate prijedlog sa multipraktik/sjeckalicu? moja Grunding je nakon par godina sreće na žalost riknula....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 07:59   #222
Treba ti baš samostojeći multripraktik ili onaj 2-3u1 đir sjeckalica, ručni mikser...? Bio je neloš multipraktik u lidlu za 700kn prošli tjedan čini mi se, tu je negdi komentar na zadnjim stranicama. 3u1 ja isto imam iz lidla i onu staklenu samostalnu sjeckalicu isto. Odlično sve i u skoro svakodnevnoj upotrebi. Multipraktik imam Boschov isto radi sve što treba bez problema.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 06:38   #223
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Treba ti baš samostojeći multripraktik ili onaj 2-3u1 đir sjeckalica, ručni mikser...? Bio je neloš multipraktik u lidlu za 700kn prošli tjedan čini mi se, tu je negdi komentar na zadnjim stranicama. 3u1 ja isto imam iz lidla i onu staklenu samostalnu sjeckalicu isto. Odlično sve i u skoro svakodnevnoj upotrebi. Multipraktik imam Boschov isto radi sve što treba bez problema.
samostalnu sjeckalicu bi
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:26   #224
Ja ti imam isto ovaj, 3u1 s plastičnom posudom, sjeckalica/mutilica/ručni mikser i veću sa staklenom koja je sjeckalica i mutilica za šlag.
Oba aparata su zakon i doslovno svaki dan u upotrebi 2, 3 godine. Jedini problem je što ih nema stalno iako bi se trebali opet izvrtiti sad kroz prosinac kad budu kolači i to... ako ti nije prehitno. Cijena je smiješna i još smiješnija, ovisi u kojem katalogu...

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Na koji SilverCrest misliš?
Ne nalazim ništa na lidlovoj stranici.

http://static.hotukdeals.com/images/.../1925629_1.jpg
Ovaj sa slike je izvrstan za te novce (mislim da je koštao oko 200 kn, mrvu manje). Bolji mi je od brauna koji me koštao 4 puta više, brži i bolji, a u njemu meljem apsolutno sve, od voća, povrća, badema, sjemenki, leda, čak sam i meso probao. Žena smoothije priprema u njemu. Sve odradi bez greške.


Ako ti je hitno onda gledaj da ti je staklena posuda da ne moraš razmišljat jel moraš hladit namirnice ako npr. praviš krem juhu od kuhanog povrća i da ima naravno što veću snagu i zapremninu... Npr
https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...OBBS-20320_56/

http://www.gorenje.hr/proizvodi/mali...i/s500w/573794

Zadnje uređivanje L3go : 03.01.2018. at 10:38. Reason: img
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:27   #225
Imam ga i ja. Sjeckalica mi baš i ne treba toliko često, štapni je mrak. Toliko je jak da ga navečer prebacim na prvu iz pristojnosti i isto mi bude malo neugodno.
Isti motor tjera te rezače u pokolj svega što staviš u omanju posudu za sjeckanje. Ali za razliku od štapnog, koji je super, i kojeg premještaš gdje i kako treba, ovdje si osuđena na omanju, plastičnu posudu.

Zapravo, potpisujem post tiluriumm. Sori.
OregicaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:23   #226
i ja definitivno potpisujem za taj komplet iz lidla
štapni je vrlo često u upotrebi, sjeckalica cca jednom tjedno, savršeno radi oboje sjeckalica mi super usitni ciklu, mrkvu, bademe, ma šta god... za te novce mislim da je i više nego best buy!
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:29   #227
Meni je sjeckalica najdraža za luk i kapulu za umake isl.
Al super je i za sve ostalo. Bademe, žitarice, led i tako tvrde stvari ipak meljem u staklenoj, iako po uputstvu može sve i mala. Žao mi ju je forsirati kad imam i staklenu
A imam i blender sa staklenom posudom isto, prije sam juhe i smootije isto blendala u sjeckalici, ali sam ipak kupila blender jer kao u nju se ne bi smjela tekućina... Iako je ona blendala dobrih godinu dana i ništa joj
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 00:43   #228
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
redcat, imas pp
ne, ništa mi nisi poslao
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:56   #229
hmm, ne znam zasto
uglavnom, ako su ti riknula dva lidl blender motora, imas mozda posudu za zdilati?
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:15   #230
Imam Delimano chopper pro, kupljen na akciji za 150 kunića. Razmišljala između njega i Vivaxa. Ali pošto ima više Watta Delimano i jer je malo razvikan sam ga uzela. Nisam požalila.
Prije toga sam imala neki SilverCrestov, loš je bio zubac/nož od sjeckalice.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 02:23   #231
Ima li tko Tefal blender koji bi preporučio?
I napišite koliki ima vremenski limit neprestanog rada ako znate iz uputa?
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:50   #232
Klarstein

Ima netko iskustva s njihovim uređajima? Naišla sam na ovo https://www.klarstein.hr/Kuhinjski-u...a-Srebrna.html. Cijena mi se čini stvarno OK (+ 50 kn poštarine). Jel' imao tko neki Klarsteinov uređaj?
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:43   #233
Jel uživaš? Može dojmovi? Divan mi je taj vitamix

Quote:
dragone kaže: Pogledaj post
A Rimtu, hvala ti na odgovoru!!! oprosti što kasno palim. nisam uopće vidjela.
a inox je od inoxa a jesan plava haha ja sam računala da to je to oznaka boje buhaha

nego... kod mene je upravo svečano otvaranje Vitamix Pro 750 DeLuxe :klap:
http://www.sailweekgreece.com/pic/Vitamix_Pro_750-2.jpg
još ne mogu vjerovat šta san napravila, danas ću se očito cili dan igrat s ovim. učit zapravo

Zadnje uređivanje L3go : 03.01.2018. at 10:38. Reason: img
Tamara Ria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 16:12   #234
Posudio sam svoj silvercrest mixer, i to čini se, trajno

Sad, ima li netko ovo novo Lidlovo čudo da kaže iz prve ruke je li to čemu?
https://www.lidl.si/sl/akcija.htm?articleId=3122

Na papiru zvuči ok. 700w, tri posude...
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 09:10   #235
Jel netko zna gdje se Vitamixi mogu vidjeti uživo? Ima li neki dućan u kojem si izloženi?
Tamara Ria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:58   #236
Quote:
Tamara Ria kaže: Pogledaj post
Jel netko zna gdje se Vitamixi mogu vidjeti uživo? Ima li neki dućan u kojem si izloženi?
Imaš ih u bio&bio dućanima.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 17:52   #237
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Imaš ih u bio&bio dućanima.


Hvala Modesty od Modesty . Tako sam često u bio&bio a nikad nisam primjetila Vitamixe
Tamara Ria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 18:44   #238
Quote:
Tamara Ria kaže: Pogledaj post
Hvala Modesty od Modesty . Tako sam često u bio&bio a nikad nisam primjetila Vitamixe
Modesty

E sad, ne mogu sto posto tvrditi da sam ih viđala uvijek i u svakom bio&bio. Znam da sam ga viđala izloženog u bio&bio u CC1 West ali ne znam imaju li ga još.

Možda najbolje nazvati bio&bio pa provjeriti u kojoj poslovnici ga imaju.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 00:06   #239
Vitamixa bi trebalo bit tamo negdje na velesajmu .
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:06   #240
Quote:
ChocoCat kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva s njihovim uređajima? Naišla sam na ovo https://www.klarstein.hr/Kuhinjski-u...a-Srebrna.html. Cijena mi se čini stvarno OK (+ 50 kn poštarine). Jel' imao tko neki Klarsteinov uređaj?
Ima ga moja mama, odličan mi je, i kupila ga je i meni za poklon, ali meni u "kuhinjici" zauzme pola radne površine, sad ga prodajem :/ i vraćam se ručnom...

Ako netko treba mikser ( jednom koristen ) nek baci oko na :

https://www.njuskalo.hr/mikseri/prod...oglas-24414642
Ivana Lena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.