Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 13:31   #41
nisam stigla pisati ovih dana, no moja priča isto ima rasplet, iako ne znam jel još uvijek dovršen:
naime priznao mi je da se tako ponašao jer je propitivao vezu, tj. želi li uopće vezu u ovom trenutku i nakon dana ''predaha'' od bilo kakve komunikacije smo se našli i rekao mi je da naposljetku želi i ispričavao se taj cijeli dan na nejavljanju i svemu. Jedva sam ga natjerala da progovori jer je on mislio to rastezat još na nekoliko puta, eh sad zbog toga se i pitam jel je i donio konačnu odluku budući da smo se otad regularno čuli, no nismo se i vidjeli. Predložio mi je jučer da se danas vidimo i da se čujemo, no ništa od njega. Ja i dalje imam potrebu za razgovorom jer me neke stvari smetaju i želim ih okončati, pa ako treba i sa prekidom. Starija sam od njega i možda tu leži problem jer ja ipak želim nešto ozbiljnije od njega koliko mi se čini i stvarno nemam energije za natezanjem i za nalaženjem kad on ne ide sa društvom i tome slično. Jednostavno smatram da čovjek kad je u vezi mora neke stvari žrtvovati, normalno da pri tome ne mislim da odustane posve od svog prijašnjeg života, ali smatram kako ga malo treba modificirati i umjesto druženja 3x tjedno sa društvom svest na 1x ili već kako ti vrijeme dopušta, a on nema mnogo slobodnog vremena ( tu sa sigurnošću znam da mi ne laže ) i jednostavno treba ponekad reći ne svom društvu.
Ponekad se smatram kako previše ugađam drugima, ali to je iz prostog razloga što želim napokon imati neku normalniju vezu i gledam na to da nisam posesivna i da ne gušim čovjeka i onda dobijem to da budem nešto eto tako usputno.
Istina je da smo mi dosta brzo krenuli u to sve i da je odmah htio definirat vezu na što sam gledala možda ju stvarno želi i zašto ne duljiti i onda odjednom želi usporiti i vratiti se na staro, a to tako ne ide jer da se išlo po mom tempu još bi bilo vremena za razmatranje.
Ne želim ga napast zbog toga svega, no u meni to gori već dulje vrijeme i jednostavno moram mu to reći, probala sam na fin način i dobila jako kratki razgovor. Imam osjećaja da se svaki izlazak propituje treba li meni to sve
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:40   #42
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
U vezi smo skoro tri mjeseca, krenulo je lijepo manje vise..vidjanje svaki dan itd..brzo sam shvatila da pocinjem razvijati odredjene osjecaje. Medjutim, svo vrijeme nekako nisam sigurna da li je isto i sa druge strane. Nije nista uradio sto bi ukazivalo na to..ali jednostavno onaj neki osjecaj koji cuci duboko unutar mene mi ne ukazuje na to da je isto toliko zaljubljen.
Kad sam to spomenula, rekao mi je da je to totalno pogresno, da me voli, samo da ne pokazuje emocije na isti nacin. Moj problem je sto se svo vrijeme osjecam nekako neugodno, nisam istinski sretna, a stalo mi i tesko mi je da prekinem to. Neki dan zamalo i jesam, ali smo se eto ipak pomirili. Ne znam da li neko prolazi ili je prolazio kroz slicnu situaciju.. Znacilo bi mi cuti iskustva
Kad nisi siguran što druga strana osjeća koncentriraš se na svoje osjećaje.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 17:20   #43
@pattie_boyd

Jedan životni savjet koji upotrijebi u idućoj vezi jer od ove ionako neće biti ništa. NE možeš ti određivati kako će se i koliko netko družiti s svojim društvom. Ne ide to tako. Mislim, možeš ti tu neku silu provoditi ali takva veza je osuđena na propast u startu.
Kada pronađeš nekoga tko želi isto što i ti, kome je jednako bitno vaše zajedničko vrijeme i tko jednako u njemu uživa taj će već sam svoj život presložiti tako da ima više vremena za vas a eto nešto manje za ostatak društva. Vjerojatno će te ponekad svi zajedno izlaziti tako da se niti jedno niti drugi ne osjećaju isključenima.
I to onda tako može ići, trajati. Biti ozbiljno i trajati godinama, zauvijek.

Ovo što ti želiš je bolesno, starija jesi ali pametnija nisi nažalost.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 17:24   #44
Kad sam već na temi u kojima se u naslovu izdvaja riječ ''osjećaji'' i sorry što upadam kao padobranac ali evo mene konkretno zanima kako izgasit osjećaje odnosno ne vodit se s njima?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:16   #45
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Kad sam već na temi u kojima se u naslovu izdvaja riječ ''osjećaji'' i sorry što upadam kao padobranac ali evo mene konkretno zanima kako izgasit osjećaje odnosno ne vodit se s njima?
Izracionalizirati sve razloge zašto ti osjećaji nemaju smisla, odbaciti sve izracionalizirano jer ga/ju tako jaaaako voliš i onda pustiš vrijeme da radi svoje i da oni razlozi nađu svoj put od guzice do glave.
Nije najlakše, nije najbrže ali je učinkovito.

S time da se usudim reći da u nekim rijetkim slučajevima ne mogu obrisati baš svi osjećaji. No naučiš živjeti s njima.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:33   #46
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Izracionalizirati sve razloge zašto ti osjećaji nemaju smisla, odbaciti sve izracionalizirano jer ga/ju tako jaaaako voliš i onda pustiš vrijeme da radi svoje i da oni razlozi nađu svoj put od guzice do glave.
Nije najlakše, nije najbrže ali je učinkovito.

S time da se usudim reći da u nekim rijetkim slučajevima ne mogu obrisati baš svi osjećaji. No naučiš živjeti s njima.
Ne želim i nema mi smisla stavljat jednu osobu u prvi plan iako sam sve bliže da to krenem radit . Isto tako ne želim da mi osjećaji prevladaju pa da opet radim stare pogreške u kojima dajem sve od sebe a da osoba to ni ne primjeti dovoljno.
Ovo sada nije ljubav iz određenih razloga ali mi se počinju stvarat osjećaji baš zbog toga što mi daje do znanja da mu se full sviđam i ta pažnja je ono zbog čega nekad izgubim glavu ako mi se osoba svidi.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:57   #47
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Izracionalizirati sve razloge zašto ti osjećaji nemaju smisla, odbaciti sve izracionalizirano jer ga/ju tako jaaaako voliš i onda pustiš vrijeme da radi svoje i da oni razlozi nađu svoj put od guzice do glave.
Nije najlakše, nije najbrže ali je učinkovito.
Iiii...prođu mjeseci i a ponekad i godine i onda uvidiš da si pustio da vrijeme radi svoje a nikud niste došli tj s krivom si osobom.

Što se pattie i njene priče tiče; ako ti je bitnije društvo nego osoba s kojom su u vezi - nisi za vezu. Jbg.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:57   #48
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
@pattie_boyd

Jedan životni savjet koji upotrijebi u idućoj vezi jer od ove ionako neće biti ništa. NE možeš ti određivati kako će se i koliko netko družiti s svojim društvom. Ne ide to tako. Mislim, možeš ti tu neku silu provoditi ali takva veza je osuđena na propast u startu.
Kada pronađeš nekoga tko želi isto što i ti, kome je jednako bitno vaše zajedničko vrijeme i tko jednako u njemu uživa taj će već sam svoj život presložiti tako da ima više vremena za vas a eto nešto manje za ostatak društva. Vjerojatno će te ponekad svi zajedno izlaziti tako da se niti jedno niti drugi ne osjećaju isključenima.
I to onda tako može ići, trajati. Biti ozbiljno i trajati godinama, zauvijek.

Ovo što ti želiš je bolesno, starija jesi ali pametnija nisi nažalost.
po čemu bi to bilo bolesno ako tako funkcioniraju osobe koje znam? Znam da je jedna iz temelja promijenila osobu iz razloga što su u početku bile prerazličite: jedna je stalno tulumarila, a druga je to prezirala, ova prva se smrila zbog toga, istina je da je veza bila turbulentna i da su imali sitne prekide, no i dalje su skupa i stalo im je jedno do drugih, bar kako oni kažu
krivo si me svatio, ja ne mislim braniti druženje, no smatram kako se u vezi treba žrtvovati za nešto
u startu kad me osvajao smo se i češće viđali, poslije kad me nazvao djevojkom je to malo splasnulo jer je očito shvatio da je malo ubrzao sa svime i sad želi stati na loptu jer isto nema divnu prošlost što se veza tiče i želi da ova uspije pa smatra da je postepeno bolje
gledam samo da na što ljepši način kažem isto
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:33   #49
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
nisam stigla pisati ovih dana, no moja priča isto ima rasplet, iako ne znam jel još uvijek dovršen:
...
Dakle, u tom grmu leži zec.
Čovjek se ustrtario tvojeg pogleda na vezu i pokušava nježno izaći.
Vjerojatno sam stariji od njega te nemam tako bogat socijalni život, ali i ja bi tako učinio. Tj. ne bi, već bi direktno rekao zašto to neće funkcionirati.

Utuvite si to u glavu(ne samo ti) - ako stvarno cijeni vezu, sam će srezati druženja i distribuirat vrijeme u vašu korist. Jednostavno mu to prirodno dođe da želi više kvalitetnog vremena provesti na način koji i sam shvaća kao boljim od alternative. I neće mu biti žao, naprotiv.
A kad mu ti daješ direktive i ultimatume pa da uz tough love nauči raspoređivat vrijeme, to neće ići.
Ovo mi zvuči kao korak do braka. Lošeg, manipulativnog braka gdje bi jedna strana neizbježno varala drugu. Ili sa prijateljima ili sa drugom.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:19   #50
Zaletili su se u vezu. Nakon toga je teško usporiti. Tj pokušaj usporavanja se percipira kao hlađenje (ili "hlađenje").

Nimalo rijedak scenarij pogotovo u vezama kao ova di se isforsira češće viđanje i veza i onda taman kad se druga strana (koje je možda i htjela sporiji razvoj situacije) ufura i zagrije, onda ovaj prvi prikoči.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:39   #51
Ne znam dali ću te utjeśiti, da je u mojoj grupi cura (jako zgodna), koja poslije 6 godina ne zna śta njen momak istinski osjeća prema njoj...
Iz mog vidjenja pravi horror.

Inaće i sam znam da je to zahebana situacija, zato smatram da je potrebna iskrena komunikacija izmedju dvoje.
Na żalost bude i nerealna, pogotovo ako jedan od njih "treba" drugog iz izvjesnih razloga i/ili na izvjesno vrijeme.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 05:15   #52
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Iiii...prođu mjeseci i a ponekad i godine i onda uvidiš da si pustio da vrijeme radi svoje a nikud niste došli tj s krivom si osobom.
a ma ne, ja sam ciljao na to da to radiš poslije prekida.
Pa nećeš biti s nekim i čekati da ga prestaneš voljeti. Ok, u teoriji bi ako je dovoljno trula situacija se i to moglo desiti ali ako je na li-la to bi trajalo cijelu vječnost. Prekineš pa onako kako sam napisao.

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
po čemu bi to bilo bolesno ako tako funkcioniraju osobe koje znam?
Jebena logika, doista. Znam i ja osobe koje funkcioniraju svaki dan na heroinu pa ono, jasno mi je da to nije baš normalno.
Ako nekoga moraš u potpunosti promijeniti da bi bio s njime zašto uopće želiš biti s tom osobom?
Želja za nekim malenim promjena mi je ok, nitko nam nikada nije toliko savršen da ne bi željeli da je barem u nečemu malo drugačiji. Ali ovo što ti govoriš, da je normalno nekoga izmjeniti u srži mi nikako ne zvuči kao zdravo razmišljanje i ne vjerujem da će te daleko odvesti.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:45   #53
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Dakle, u tom grmu leži zec.
Čovjek se ustrtario tvojeg pogleda na vezu i pokušava nježno izaći.
Vjerojatno sam stariji od njega te nemam tako bogat socijalni život, ali i ja bi tako učinio. Tj. ne bi, već bi direktno rekao zašto to neće funkcionirati.

Utuvite si to u glavu(ne samo ti) - ako stvarno cijeni vezu, sam će srezati druženja i distribuirat vrijeme u vašu korist. Jednostavno mu to prirodno dođe da želi više kvalitetnog vremena provesti na način koji i sam shvaća kao boljim od alternative. I neće mu biti žao, naprotiv.
A kad mu ti daješ direktive i ultimatume pa da uz tough love nauči raspoređivat vrijeme, to neće ići.
Ovo mi zvuči kao korak do braka. Lošeg, manipulativnog braka gdje bi jedna strana neizbježno varala drugu. Ili sa prijateljima ili sa drugom.
on se meni stalno javlja sad, tako da čisto sumnjam da je hlađenje u pitanju
ali zanimljivo kako mi je rekao doslovno ako ćeš me ti moći trpiti da će biti ok i ne znam što mu to znači znam da je dosta tvrd i da ima ne baš lijepu ljubavnu prošlost i to ostavi traga na pojedincu

ušli smo dosta brzo, po meni prebrzo, ali nisam htjela negativno reagirati jer bi ispalo da ga ne želim, a možda sam stvarno trebala usporiti stvar
mišljenja sam kako često se dečki znaju zaletiti jer mi je zadnja veza isto bila slična po tom pitanju, a zna se da cure vole pažnju i da rijetko kad odbiju takvo ponašanje
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:57   #54
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
on se meni stalno javlja sad, tako da čisto sumnjam da je hlađenje u pitanju
ali zanimljivo kako mi je rekao doslovno ako ćeš me ti moći trpiti da će biti ok i ne znam što mu to znači znam da je dosta tvrd i da ima ne baš lijepu ljubavnu prošlost i to ostavi traga na pojedincu
To što je rekao znači točno to što je rekao i ne treba iz toga vaditi peti korijen.

Dakle, ako ćeš ga trpjeti takvog kakav je, sve ok. Ako nećeš, baj-baj, ne treba mu takva zajebancija.

Pa ti vidi što ćeš.

edit: nisi dužna trpjeti posljedice njegove ljubavne prošlosti. To nije tvoj problem, nego njegov. Tvoj problem je je li te veza s njim usrećuje ili unesrećuje. I apsolutno ništa drugo.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:34   #55
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
U vezi smo skoro tri mjeseca, krenulo je lijepo manje vise..vidjanje svaki dan itd..brzo sam shvatila da pocinjem razvijati odredjene osjecaje. Medjutim, svo vrijeme nekako nisam sigurna da li je isto i sa druge strane. Nije nista uradio sto bi ukazivalo na to..ali jednostavno onaj neki osjecaj koji cuci duboko unutar mene mi ne ukazuje na to da je isto toliko zaljubljen.
Kad sam to spomenula, rekao mi je da je to totalno pogresno, da me voli, samo da ne pokazuje emocije na isti nacin. Moj problem je sto se svo vrijeme osjecam nekako neugodno, nisam istinski sretna, a stalo mi i tesko mi je da prekinem to. Neki dan zamalo i jesam, ali smo se eto ipak pomirili. Ne znam da li neko prolazi ili je prolazio kroz slicnu situaciju.. Znacilo bi mi cuti iskustva
Ne voli te, sorry.

Kod mene ne prolaze spike: volim te, ali ti to ne znam/ne mogu pokazati.

Makni se od ovog, nađi drugog koji će znati kako se to radi.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:21   #56
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Ne voli te, sorry.

Kod mene ne prolaze spike: volim te, ali ti to ne znam/ne mogu pokazati.

Makni se od ovog, nađi drugog koji će znati kako se to radi.
Ako ti to smeta, dakle to što ne zna pokazati, možda ti ne voliš njega. Uzimačice
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 01:45   #57
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
nisam stigla pisati ovih dana, no moja priča isto ima rasplet, iako ne znam jel još uvijek dovršen:
naime priznao mi je da se tako ponašao jer je propitivao vezu, tj. želi li uopće vezu u ovom trenutku i nakon dana ''predaha'' od bilo kakve komunikacije smo se našli i rekao mi je da naposljetku želi i ispričavao se taj cijeli dan na nejavljanju i svemu. Jedva sam ga natjerala da progovori jer je on mislio to rastezat još na nekoliko puta, eh sad zbog toga se i pitam jel je i donio konačnu odluku budući da smo se otad regularno čuli, no nismo se i vidjeli. Predložio mi je jučer da se danas vidimo i da se čujemo, no ništa od njega. Ja i dalje imam potrebu za razgovorom jer me neke stvari smetaju i želim ih okončati, pa ako treba i sa prekidom. Starija sam od njega i možda tu leži problem jer ja ipak želim nešto ozbiljnije od njega koliko mi se čini i stvarno nemam energije za natezanjem i za nalaženjem kad on ne ide sa društvom i tome slično. Jednostavno smatram da čovjek kad je u vezi mora neke stvari žrtvovati, normalno da pri tome ne mislim da odustane posve od svog prijašnjeg života, ali smatram kako ga malo treba modificirati i umjesto druženja 3x tjedno sa društvom svest na 1x ili već kako ti vrijeme dopušta, a on nema mnogo slobodnog vremena ( tu sa sigurnošću znam da mi ne laže ) i jednostavno treba ponekad reći ne svom društvu.
Ponekad se smatram kako previše ugađam drugima, ali to je iz prostog razloga što želim napokon imati neku normalniju vezu i gledam na to da nisam posesivna i da ne gušim čovjeka i onda dobijem to da budem nešto eto tako usputno.
Istina je da smo mi dosta brzo krenuli u to sve i da je odmah htio definirat vezu na što sam gledala možda ju stvarno želi i zašto ne duljiti i onda odjednom želi usporiti i vratiti se na staro, a to tako ne ide jer da se išlo po mom tempu još bi bilo vremena za razmatranje.
Ne želim ga napast zbog toga svega, no u meni to gori već dulje vrijeme i jednostavno moram mu to reći, probala sam na fin način i dobila jako kratki razgovor. Imam osjećaja da se svaki izlazak propituje treba li meni to sve
Vi ste 3 mjeseca zajedno, a ti mislis da bi on trebao skratiti druzenje sa prijateljima.
Nakon toga govoris da nisi posesivna.

Nakon toga se cudis njegovom losem raspolozenju naspram tebe.

Covjek se po meni prepao tvoje posesivnosti iliti da mu uredjujes zivot a niti ne poznajete se dovoljno dugo.

Ovo stvarno sve pisem sa dobrim namjerama imao sam par takovih. Nakon sto bi prekinuo sa njima bi mi rekle da nisam spreman za obvezu.

Te su uvijek imale isplaniranu vezu otpocetka i sve sto im nije odgovaralo su pizdile a bile totalno nefleksibilne.

Kao da opisujes mene kada bi izlazio sa tim doticnima. Nakon pocetnog odusevljenja sa djevojkom sa kojom sam poceo izlaziti poceo bi se propitivati zar ti je bas potrebno mijenjati toliko zivot zbog nekog.
Zivot se u tim situacija mijenja ne nasilno vec sa zeljom
Nekee od njih bi primjerice znale pizdit na mene zato jer im eto nije nesto dobar dan pa bi ja to trebao kao trpit
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 01:59   #58
znat ćeš jednom, dođe to s vremenom....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:12   #59
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Vi ste 3 mjeseca zajedno, a ti mislis da bi on trebao skratiti druzenje sa prijateljima.
Nakon toga govoris da nisi posesivna.

Nakon toga se cudis njegovom losem raspolozenju naspram tebe.

Covjek se po meni prepao tvoje posesivnosti iliti da mu uredjujes zivot a niti ne poznajete se dovoljno dugo.

Ovo stvarno sve pisem sa dobrim namjerama imao sam par takovih. Nakon sto bi prekinuo sa njima bi mi rekle da nisam spreman za obvezu.

Te su uvijek imale isplaniranu vezu otpocetka i sve sto im nije odgovaralo su pizdile a bile totalno nefleksibilne.

Kao da opisujes mene kada bi izlazio sa tim doticnima. Nakon pocetnog odusevljenja sa djevojkom sa kojom sam poceo izlaziti poceo bi se propitivati zar ti je bas potrebno mijenjati toliko zivot zbog nekog.
Zivot se u tim situacija mijenja ne nasilno vec sa zeljom
Nekee od njih bi primjerice znale pizdit na mene zato jer im eto nije nesto dobar dan pa bi ja to trebao kao trpit
ma nije bitno koliko su zajedno nego to što nemaju isti pogled na vezu i iste želje u vezi s tim.
Ne vidim po kojoj osnovi bi ona bila kriva zato što želi što želi? Ne vidim ni po kojoj osnovi bi on bio kriv zato što joj te želje nije voljan ispuniti.
Da bi veza štimala, ne može biti po njezinom ili po njegovom. U nekim temeljnim stvarima moraju kliknuti, moraju imati isti cilj. Tu se ne mogu raditi kompromisi. Nema tu prilagođavanja jer u tom slučaju uvijek jedna strana trpi.
Naravno da se život u tim situacijama mijenja onda kad postoji želja, s tim se apsolutno slažem. Ništa ne ide na silu. Mora biti spontano. Iz srca. Nije ljubav trgovina.
Žalosno je kad se ljubav svede na sajam. Ono, moja krava (auto, traktor, što god ...) vrijedi toliko pa oš neš. Pa daš zadnju paru jer želiš tu kravu ili što već, iako si svjestan da si to ne možeš priuštiti pod tu cijenu i... što na kraju bude? Platio si koliko je koštalo ali ti je račun na kraju bio previsok.

Slažeš se s nekim ili ne. Imate isti cilj ili ne. I to je sve. Ulaziš u to, svjesno i ravnopravno, ili nikako.

A pižđenje na nekoga zato što si imao loš dan, ili zbog neke slične minorne stvari je u osnovi nebitno. Događa se to u vezama. Ako to nije signal nekog dubljeg problema u vezi, sve ok. Dođe i prođe, ne treba se time zamarati. No ako jest, možeš biti sretan što je takva sitnica na površinu izvukla neke druge, prave probleme. Jer u tom slučaju se radi o velikom nezadovoljstvu vezom, nerijetko nerješivom jer bi podrazumjevalo prevelike ustupke.
I tada je najbolje prekinuti, sve drugo vodi u obostrano mučenje.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 01:38   #60
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
U vezi smo skoro tri mjeseca, krenulo je lijepo manje vise..vidjanje svaki dan itd..brzo sam shvatila da pocinjem razvijati odredjene osjecaje. Medjutim, svo vrijeme nekako nisam sigurna da li je isto i sa druge strane. Nije nista uradio sto bi ukazivalo na to..ali jednostavno onaj neki osjecaj koji cuci duboko unutar mene mi ne ukazuje na to da je isto toliko zaljubljen.
Kad sam to spomenula, rekao mi je da je to totalno pogresno, da me voli, samo da ne pokazuje emocije na isti nacin. Moj problem je sto se svo vrijeme osjecam nekako neugodno, nisam istinski sretna, a stalo mi i tesko mi je da prekinem to. Neki dan zamalo i jesam, ali smo se eto ipak pomirili. Ne znam da li neko prolazi ili je prolazio kroz slicnu situaciju.. Znacilo bi mi cuti iskustva
ja sam to prošao.. nije bila sigurna u svoje osjećaje.. što je ok... dok to zadržiš za sebe
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger