Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 08:38   #81
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Što bi onda bilo ako se razboli, onako ozbiljnije? Može se razboliti za npr 10 godina, kad već govoriš o cijelom životu. Kao i bilo tko od nas. Kako da ti onda bude izazov?
Kud sad ti ode? Ne misle oni na takve situacije pobogu?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:39   #82
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma da. Mislim da kužim.Ono da ima neke intrigice. Nekog djela misterije. Ako je to to. Ma različito poimamo te stvari. ALi zanimljivo mi je pročitati tebe i Lazu.
Daaaaaaa....upravo to. Malo misterije, malo intrigice.
Ljubav je neupitna, ali daj mi malo začina, ako me kužiš
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:50   #83
Pa razmišljala sam o ljubavi i partnerstvu sve skupa, u kontekstu cijelog života, o onome što ljude drži zajedno a da je to ono pravo.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:53   #84
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Pa razmišljala sam o ljubavi i partnerstvu sve skupa, u kontekstu cijelog života, o onome što ljude drži zajedno a da je to ono pravo.
Ma ok ali to su ipak ekstremne situacije u kojima se ljudi snalaze kako umiju i mogu. Ja sam više razmišljal o ovim nekim uobičajenim životnim situacijama u odnosima sa partnerom.Mislim da sam ubral tu osnovnu razliku koju nisam shvaćal. Ta intriga i neka doza mističnosti. Meni je to izrazito neinteresantno. ALi mislim da kužim kako je nekima bitna doza erotičnosti ili začina za suživot s nekim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:11   #85
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ok. Mogu pokusati shvatiti ali imam drugi pogled na ljubavni odnos u jednoj zajednici.
Ajd, probat ću to ovako objasniti.
Očito nikada sa svojom gospođom nisi išao na izlete po šumama i gorama. Tamo se ide u grmlje. Ne na seksanje, nego na pišanje.
Znam, to skroz ubija erotiku, ali šta'š?
A tiho je u prirodi i nema vrata ispred grma. I ljudi se prilično oznoje dok idu gor dol, mislim, po brdima.
No to ih zbližava. Oš neš, nekako se sprijatelje.
Hoda se po kamenjirama, sunce prži odozgo, kamen odozdo. Probija se stazama obraslim žbunjem.
Nema druge ako hoćete vidjeti primjerice vilinski izvor Zrmanje. Oznojene majice presvlače se na licu mjesta. Smrdljive noge hlade se u potocima, no do njih tek treba doći.
A tenisice krasno mirišu kad se izuju, jasno, ne na La Vie est Belle ili Declaration by Cartier.
Ako imate osjetljive želuce, oboje ćete bljuvati. No jamčim da će vas to zbližiti na jednoj posve novoj razini.
Ili recimo, ako bi se htjeli popeti na Zir. Vrijedi pogleda odozgo, samo što se do tamo ne dolazi sa šminkom, frizurom i u štiklicima.
Ili krenete do crkvice na otočiću Zečevo kod Nina. Ne može se tamo autom. Goli kamen, nisko raslinje, ni grma nema a kamoli drveta.
Ako se dami pripiški, može samo skinut gaćice i žuborit po kamenu. Možda dragi otkrije da mu je taj zvuk seksi.
U suprotnom slučaju, gotova ljubav za sva vremena.
Ili se pak njoj digne želudac od zvuka njegovog pišanja po kamenu. Pa povrati, a on joj drži glavicu.

I tako nekako postanu najbolji prijatelji.

Je li sada jasnije?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:45   #86
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ajd, probat ću to ovako objasniti.
Očito nikada sa svojom gospođom nisi išao na izlete po šumama i gorama. Tamo se ide u grmlje. Ne na seksanje, nego na pišanje.
Znam, to skroz ubija erotiku, ali šta'š?
A tiho je u prirodi i nema vrata ispred grma. I ljudi se prilično oznoje dok idu gor dol, mislim, po brdima.
No to ih zbližava. Oš neš, nekako se sprijatelje.
Hoda se po kamenjirama, sunce prži odozgo, kamen odozdo. Probija se stazama obraslim žbunjem.
Nema druge ako hoćete vidjeti primjerice vilinski izvor Zrmanje. Oznojene majice presvlače se na licu mjesta. Smrdljive noge hlade se u potocima, no do njih tek treba doći.
A tenisice krasno mirišu kad se izuju, jasno, ne na La Vie est Belle ili Declaration by Cartier.
Ako imate osjetljive želuce, oboje ćete bljuvati. No jamčim da će vas to zbližiti na jednoj posve novoj razini.
Ili recimo, ako bi se htjeli popeti na Zir. Vrijedi pogleda odozgo, samo što se do tamo ne dolazi sa šminkom, frizurom i u štiklicima.
Ili krenete do crkvice na otočiću Zečevo kod Nina. Ne može se tamo autom. Goli kamen, nisko raslinje, ni grma nema a kamoli drveta.
Ako se dami pripiški, može samo skinut gaćice i žuborit po kamenu. Možda dragi otkrije da mu je taj zvuk seksi.
U suprotnom slučaju, gotova ljubav za sva vremena.
Ili se pak njoj digne želudac od zvuka njegovog pišanja po kamenu. Pa povrati, a on joj drži glavicu.

I tako nekako postanu najbolji prijatelji.

Je li sada jasnije?
Pourquoi passer sa vie à courir après le bonheur ,alors que le rares instants ou l'on touche à la félicité absolue sont par essence aussi éphémères
qu'imprévisibles .
Jedan tus i jedna cigerata na kraju dana vam se cine vrh srece .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:50   #87
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ajd, probat ću to ovako objasniti.
Očito nikada sa svojom gospođom nisi išao na izlete po šumama i gorama. Tamo se ide u grmlje. Ne na seksanje, nego na pišanje.
Znam, to skroz ubija erotiku, ali šta'š?
A tiho je u prirodi i nema vrata ispred grma. I ljudi se prilično oznoje dok idu gor dol, mislim, po brdima.
No to ih zbližava. Oš neš, nekako se sprijatelje.
Hoda se po kamenjirama, sunce prži odozgo, kamen odozdo. Probija se stazama obraslim žbunjem.
Nema druge ako hoćete vidjeti primjerice vilinski izvor Zrmanje. Oznojene majice presvlače se na licu mjesta. Smrdljive noge hlade se u potocima, no do njih tek treba doći.
A tenisice krasno mirišu kad se izuju, jasno, ne na La Vie est Belle ili Declaration by Cartier.
Ako imate osjetljive želuce, oboje ćete bljuvati. No jamčim da će vas to zbližiti na jednoj posve novoj razini.
Ili recimo, ako bi se htjeli popeti na Zir. Vrijedi pogleda odozgo, samo što se do tamo ne dolazi sa šminkom, frizurom i u štiklicima.
Ili krenete do crkvice na otočiću Zečevo kod Nina. Ne može se tamo autom. Goli kamen, nisko raslinje, ni grma nema a kamoli drveta.
Ako se dami pripiški, može samo skinut gaćice i žuborit po kamenu. Možda dragi otkrije da mu je taj zvuk seksi.
U suprotnom slučaju, gotova ljubav za sva vremena.
Ili se pak njoj digne želudac od zvuka njegovog pišanja po kamenu. Pa povrati, a on joj drži glavicu.

I tako nekako postanu najbolji prijatelji.

Je li sada jasnije?
Je li mi baš ideal postati najbolji prijatelj sa svojim muškarcem? Hm......
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:56   #88
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Guraš "pod univerzalno normalno" vlastite preference i insuiraš da je nekome erotski gledat kako se partner depilira, dok s druge strane tebe pali povraćanje tvoje žene.

Mali hit:
Želučani virus = nesreća
Povraćanje od alkohola = glupost
Odakle si izvukla univerzalno , kada sam lijepo napisao da govorim o sebi i mojim preferencijama i mojim lestvicama ?
Istina ,jako je smijesno, i napaljujece , vidjeti zenu kada pijana povraca . Ti koja pises i volis pisanje mogla si iscitati da se zafrkavam . Meni pijana zena nije uopce seksi .

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Točno...onaj tren kad se veza/brak počnu temeljiti na prijateljstvu...ode sve u papar
Meni je moj drugi ex bio ponajprije prijatelj i podrška...nikad više ne bih napravila takvu grešku.
Kao što si rekao...sa prijateljima se ne jebem.
Pokusaj im to docarati , licno mi ne uspijeva ? Nije mi namijera sada rasclanivati jedan partnerski odnos koji je kompleksan , na komadice .
Zelio sam im skrenuti paznju na nasa pojedina ponasanja koja i te kako mogu biti ubice erotike barem kod pojedinih .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:00   #89
to je poseban vid prijateljstva, ali valjda neke stvari ljudi shvate s godinama.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:21   #90
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
to je poseban vid prijateljstva, ali valjda neke stvari ljudi shvate s godinama.
Eufemizam "poseban vid" zapravo hoće reći da se ne radi o prijateljstvu kako ga doživljavamo u svakodnevnom smislu? Zašto onda u taj pojam trpati nešto što on ne predstavlja, ne znači u punom smislu riječi? Imamo tisuće riječi i pojmova. Hoću reći, ja se također ne sexam s prijateljima, kako reče netko višlje!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:27   #91
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Eufemizam "poseban vid" zapravo hoće reći da se ne radi o prijateljstvu kako ga doživljavamo u svakodnevnom smislu? Zašto onda u taj pojam trpati nešto što on ne predstavlja, ne znači u punom smislu riječi? Imamo tisuće riječi i pojmova. Hoću reći, ja se također ne sexam s prijateljima, kako reče netko višlje!
klica je u tome šta život nije album s crno-bijelim slikama, postoje nijanse.
točno, nije to prijateljstvo u smislu onog prijateljstva kojeg imaš sa susjedom, školskim kolegom i slično. ali je nekakav vid prijateljstva. kakav? ne znam to objasniti.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 11:07   #92
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Je li mi baš ideal postati najbolji prijatelj sa svojim muškarcem? Hm......
a čuj, ako hoćeš vidjet vilinski izvor Zrmanje, onda je.

Raj za oči, dušu i srce. Ne mogu to zamijeniti svilene plahte ili sokić u ležaljci pod suncobranom na nekoj plaži s pogledom na more.
To uvijek možeš, s bilo kime, a ono prvo samo s dragim s kojim imaš prijateljski odnos. Prvi je samo salonski ljubavnik, drugi je i salonski i za svaku drugu prigodu.
Što uvelike obogaćuje život i stvara nezaboravne uspomene.
Ja se ne bih zakidala i uzela samo ''salonski'' dio.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:03   #93
Naravno da je prijateljstvo prisutno . Razlika je u tome sta kada si sa partnerom zelis biti u njegovom zagrljaju zelis se utopiti u njega biti jedan . Ne zelis ga dijeliti sa nikim .
Iz moga kutka gledanja ljubav i prijateljstvo moraju imati definirane granice .
Ljubavni osjecaj te pogodi u kontrario od prijetljskih osjecaj .
Pristati na sve i slijediti partnera u svemu zaboravljajuci sebe u tom odnosu je po meni pogresno .
Ako mu se ide na planinu i ako mu se znoji neka ide ,ali ja ne moram to dijeliti sa njim ako mi je to mucno i ne zanimljivo .
To je kao zalazak sunca . Joj , koliko sam zalazaka sunca dozivijo u ekstazi dok je moja zena sve to snimala i fotografirala bez da se odusevi bilo cime . Bitno je da to moze pokazati drugima umijesto da uziva u efemernom trenutku .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:08   #94
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Naravno da je prijateljstvo prisutno . Razlika je u tome sta kada si sa partnerom zelis biti u njegovom zagrljaju zelis se utopiti u njega biti jedan . Ne zelis ga dijeliti sa nikim .
Iz moga kutka gledanja ljubav i prijateljstvo moraju imati definirane granice .
Ljubavni osjecaj te pogodi u kontrario od prijetljskih osjecaj .
Pristati na sve i slijediti partnera u svemu zaboravljajuci sebe u tom odnosu je po meni pogresno .
Ako mu se ide na planinu i ako mu se znoji neka ide ,ali ja ne moram to dijeliti sa njim ako mi je to mucno i ne zanimljivo .
To je kao zalazak sunca . Joj , koliko sam zalazaka sunca dozivijo u ekstazi dok je moja zena sve to snimala i fotografirala bez da se odusevi bilo cime . Bitno je da to moze pokazati drugima umijesto da uziva u efemernom trenutku .
A što ako te zanima ići u planinu? I njega/nju isto? Nećete valjda svaki za sebe sa svojom ekipom, kako vaša veza zbog takvih putešastvija ne bi izgubila na erotici? Mislim, poradi znojenja i pišanja u prirodi.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:43   #95
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
A što ako te zanima ići u planinu? I njega/nju isto? Nećete valjda svaki za sebe sa svojom ekipom, kako vaša veza zbog takvih putešastvija ne bi izgubila na erotici? Mislim, poradi znojenja i pišanja u prirodi.
Naravno da cu ici ! Zaboravljas nesta jako bitno . Planina vas moze povezati kao sta deziluzija moze brzo da se pojavi . Eto taj primjer zajednicko pisanje . Moze to biti komicno , privlacno cak , kao sta moze biti odbijajuce za nekoga .
Moze vas to pisnaje zbliziti kao sta vas moze udaljiti . Opcije su otvorene .
Da zavrsim sa ovim . Moja misao je fokusirana na otkrivanje drugog u raznim situacijama .
I nasa sposobnost da prihvatimo drugog bas takvog kakv je . Vreme ce ti prije svega donijeti odgovore na pojedina pitanja .
Odakle moja torija da se treba dati vremena vremenu i ne spaljivati etape . Lijepo je to kada si nabrijan 1000% ali ta nabrijanost ima svoj rok trajanja .
Moze da bude vatrena i da spalsne dok si rekao kekes . Prividnost je zavaravajuca ne zaboravi ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:48   #96
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
klica je u tome šta život nije album s crno-bijelim slikama, postoje nijanse.
točno, nije to prijateljstvo u smislu onog prijateljstva kojeg imaš sa susjedom, školskim kolegom i slično. ali je nekakav vid prijateljstva. kakav? ne znam to objasniti.
Pa OK, može se tako reći, rastegnuti pojam. Ja samo imam odvojeno prijatelje, poznanike, suradnike, susjede s kojima sam jako dobra, užu i širu rodbinu, čak i omiljenog partnera za šah. I jednoga s kojim se jako rado ševim i suštinski ga držim u zasebnom odjeljku, niti približno blizu ostalih nabrojanih.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:56   #97
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
a čuj, ako hoćeš vidjet vilinski izvor Zrmanje, onda je.

Raj za oči, dušu i srce. Ne mogu to zamijeniti svilene plahte ili sokić u ležaljci pod suncobranom na nekoj plaži s pogledom na more.
To uvijek možeš, s bilo kime, a ono prvo samo s dragim s kojim imaš prijateljski odnos. Prvi je samo salonski ljubavnik, drugi je i salonski i za svaku drugu prigodu.
Što uvelike obogaćuje život i stvara nezaboravne uspomene.
Ja se ne bih zakidala i uzela samo ''salonski'' dio.
Vjerujem na riječ! Meškoljeći se i dalje u superudobnoj ležaljci, s knjigom u jednoj, a rashlađenim koktelom u drugoj ruci. Je li mi za to svaki dobar za društvo? Baš i ne!
No, cijenim ljude koji su avanturisti i koji će za mene fotografirati spomenuti izvor iz svih perspektiva. Dok je za mene i treći uzastopni dan na jedrilici bez tuša sa slatkom vodom i WC-a, vrhunski, robinzonski, avanturizam.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:19   #98
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Vjerujem na riječ! Meškoljeći se i dalje u superudobnoj ležaljci, s knjigom u jednoj, a rashlađenim koktelom u drugoj ruci. Je li mi za to svaki dobar za društvo? Baš i ne!
No, cijenim ljude koji su avanturisti i koji će za mene fotografirati spomenuti izvor iz svih perspektiva. Dok je za mene i treći uzastopni dan na jedrilici bez tuša sa slatkom vodom i WC-a, vrhunski, robinzonski, avanturizam.

Osobno, izmedju hotela i satora, biram sator.
Zanimljivije mi je.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:35   #99
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
...
Dok je za mene i treći uzastopni dan na jedrilici bez tuša sa slatkom vodom i WC-a, vrhunski, robinzonski, avanturizam.
Hahah. Deset dana na maloj brodici, od otoka do otoka, jedina slatka voda ona u kanisterima pa smo se medjusobno polijevali bocom da se istusiramo... Istrazivali uvale, istrazivali podmorje... Jedan od najljepsih odmora u zivotu.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:27   #100
S obzirom na to da ste uspjeli iznjedriti zanimljivu temu na kojoj čak i nije bilo previše trolanja i bockanja te jednu dobru raspravu, molim vas da u istom tonu nastavite ovdje, ali istodobno upozoravam da ste punoljetni odrasli ljudi koji zasigurno znaju što je offtopic ili ste se bar jednom susreli s promašenom temom zadaćnice u školi. Ubuduće zatražite ili otvorite novu temu, ne oftopičarite ovako zanimljivo po nevezanoj.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger