Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 09:38   #81
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Cujem li jos jednom izraz "spolno trziste" ranit cu se majkemi... Inace, nekad je i djeci bilo dovoljno za maskare dati saku slatkisa a sad svi hoce novac.... Mora da su ih tome sve feminizmom zadojene zenetine naucile.
Ajd ne jebi.
Taj izraz je zgodan za koristenje.

Ako ti nije jasno sto sam mislio, objasnit cu.
A ako je, onda je izraz dobar.
Flat is offline  
Old 07.11.2017., 09:41   #82
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ne mogu se oteti dojmu da stav muškaraca “ htjele ste ravnopravnost ,evo vam je “ iskljucuje poštovanje ženskog roda kao takvog i razlika koje postoje između nas.

To što žene bildaju u teretani ,imaju pravo glasa u politici , mogu liječiti ljude ili voditi državu znači da ih treba ne-poštovati kao nježniji spol ?

Pa niti jedno od tih zanimanja ne uključuje mišićnu masu nego um - a to je postojalo i ranije , samo je zakonom bilo zabranjeno da se ispolji , a društvenim normama je žena čiji intelekt prelazi kućni prag bila nezamisliva i skandalozna.

Znači li ovo držanje muškaraca ovdje na forumu da i dalje smatrate žene inferiornima , a ako žele vašu pažnju , tada očekujete da se uloge zamijene - tj da ste sada vi muškarci, slabiji spol o kojem se treba brinuti ,kojeg treba zavoditi i umjesto kojeg treba donositi doma plaću ? Jer ne može ravnopravnost proći nekažnjeno ili kaj ..

Pitam čisto idiomski obzirom su mnogi napisali u smislu “ eto vam ga na ! “
prvo i osnovno: postovanje se zasluzuje, ne pripada ti spolom niti rodenjem
drugo, ako zene izvoljevaju i biraju i zahtijevaju i svasta nesto, ond anek si same nadu tko im je zanimljiv i pokrenu se
nije to nikakva inferiornost, samo se nikome ne da trcati oko neke princeze, pa da ona fino sjedi i bira si iz izloga
i trece, primjetljivo je i dandanas to zensko trgovanje pickom

kao ona "daje", pa onda njoj u ime toga nesto pripada i netko joj treba osigurati sve sto se inace tesko i mukotrpno zaraduje
e pa, ako ce damice gledati na razmjenu u stilu "ja tebi picke malo, ati meni vilu s bazenom", onda je i za ocekivati slican odgovor i s druge strane, cak bih rekao ekonomski opravdaniji "ti meni picke, ja tebi cevape i colu"

u cijeloj prici o razmazenosti i pohlepi zaboravilo se gledati na ono kaj navodno svi traze i trebaju: tko je kakva osoba
bitna je kuca, status, auto, lova, ljetovanje i skijanje
ljubav, odanost, postovanje, zajednistvo i zajednicko stvaranje i stjecanje i probijanje kroz zivot, to nekako ne zvuci tako dobro, osim kao pojmovi koji su sve vise apstraktni i navodno jako zeljeni i potrebni

zene bi da se muskarci trude??
ok, samo jos nismo culi odgovor ni razloge za kaj bi se to i u ime cega muskarci rebali truditi??
osim naravno onoga kako to zene eto zele

netko je rekao da je to jer je picka previse lako dostupna
ja bih rekao da je upravo obrnuto - da bismo i jedni i drugi trebali seks prihvatiti kao nesto lijepo i prirodno i nesto sto svi volimo, a ne koristiti ga kao oruzje za ucjene ili kao robu za razmjenu (ovo potonje je inace jos poznato i kao prostitucija, nebitno radi li se o dobivanju cash love, ili drugih zivotnih zadovoljenja potrebica)

mozda bismo tada poceli obracati vise paznje na kvalitete osobe i lakse trazili nekoga s kim se mozemo zamisliti zivjeti ostatak zivota
jer ovako kako je, na ovoj i na jos xy tema, ispada da se zene ljute jer muskarci odbijaju biti budale, zrtve ucjena i provideri svega kaj si neka pipica zamisli da njoj pripada i da zasluzuje
ZgSash is offline  
Old 07.11.2017., 09:47   #83
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ajd ne jebi.
Taj izraz je zgodan za koristenje.

Ako ti nije jasno sto sam mislio, objasnit cu.
A ako je, onda je izraz dobar.
Taj izraz i njegove varijante je valjda s americkih portala pomodno i po inerciji pokupila sva sila ljudi koje citam ovdje. Kriv je u srzi, potpuno anti-ljubavan, zapravo, anti-zivotan. Smatram ga samo jednim od vidova konzumeristickog bullshita koji vristi sa svih strana i uvlaci nam se u svaku poru zivota. I ne, nista od medjusobne "razmjene" "dobara" ga meni ne opravdava. Jednostavno mi je do besvijesti plitak.
Hazen is offline  
Old 07.11.2017., 09:49   #84
Neam uopće problem sa time da se trudim oko nekog do koga mi je stalo.
Volim da se ta osoba osjeća posebnom, voljenom, željenom itd.
Mislim da je danas sve na izvol'te, došlo je do prezasićenosti i jednostavno tu ljudima opada interes za neki daljnji trud.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 07.11.2017., 09:53   #85
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Taj izraz i njegove varijante je valjda s americkih portala pomodno i po inerciji pokupila sva sila ljudi koje citam ovdje. Kriv je u srzi, potpuno anti-ljubavan, zapravo, anti-zivotan. Smatram ga samo jednim od vidova konzumeristickog bullshita koji vristi sa svih strana i uvlaci nam se u svaku poru zivota. I ne, nista od medjusobne "razmjene" "dobara" ga meni ne opravdava. Jednostavno mi je do besvijesti plitak.
O tome pricam.
Zakacila si se za sitnicu i imas reakciju, sadrzaj je skroz jasan, a ti se bavis formom.
Jasno je sto sam htio reci, a ako hices naci krivinu, naci ces je bilo gdje bez problema.


Ne citam takve portale i nemam nista protiv zena jer mi je svatko prvo covjek.
Flat is offline  
Old 07.11.2017., 09:54   #86
imamo mogućnost odabira.
i nema ljutiš...
nekada ispadnemo magarci, ali i to je život.
jedina ozbiljna podjela ljudskog roda je podjela na muškarce i žene.
priroda je postavila pravila.
mijenjanje prirodnih zakona ne ide baš tako lako, ma koliko "trump" želio to....
Kapo O'makine is offline  
Old 07.11.2017., 09:54   #87
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Neam uopće problem sa time da se trudim oko nekog do koga mi je stalo.
Volim da se ta osoba osjeća posebnom, voljenom, željenom itd.
Mislim da je danas sve na izvol'te, došlo je do prezasićenosti i jednostavno tu ljudima opada interes za neki daljnji trud.
Trud oko voljenih i bliskih se podrazumijeva.

Takva je ta ljubavi.
Flat is offline  
Old 07.11.2017., 09:58   #88
Quote:
magistre kaže: Pogledaj post
Pričam sa svojim jedinim muškim frendom neki dan o ljubavi i inim temama i ono što sam čula me potaklo da se zbilja zapitam, gdje je krenulo u krivom smjeru?
Svjesna sam da je tako već neko vrijeme no vjerujem da i dalje u većini nas leži jedan romantik idealist koji bi sve dao da se zaljubi u nekoga i bude spreman sve učiniti za tu jednu posebnu osobu.
Pa u čemu je problem onda ako svi želimo isto, zašto su svi tako bojažljivi danas?
On priča o pokretu muškaraca, da je danas sve naopako, da mu se ne isplati trčati za nikim, zasitio se veza, s takvim tmurnim glasom priča o tome..hello, zasitio, već s 30 godina? Kaže i za svoje frendove da su isti, svi bulje u Tinder i samo kako bi uz minimalan trud dobili nešto.
Gdje su vremena naših roditelja, kada je on ispred studentskog doma joj došao s gitarom, svi oni znakovi pažnje zbog kojih bi se žena zaljubila preko ušiju..danas rijetki to rade i pitam se zašto, što se toliko promijenilo da su muškarci maltene preko noći postali tako inertni?
Neki krive žene da smo ovakve onakve, no nije istina, evo ja prva kažem da unatoč svemu sanjam o romantici i nekome tko će mi skinuti zvijezde.
Ostale smo iste, ja mislim da je sve manje tipičnih macho muškaraca i pravo pitanje je zašto je tako.
Danas svi traže neku jednakost, ravnopravnost no smatram kako nije prirodno da se žena trudi oko nekoga već suprotno kako je prije i bilo, muškarac je taj koji osvaja žensko srce.
Meni po ovom opisu tvoj frend uopće nije relevantan primjer muškarca kakvog bi neka normalna žena poželjela.
Zašto sve muškarce gledaš kroz prizmu tog izgubljenog frenda?
Ako je tvoj frend nezadovoljna osoba, ne znači da su ostali.

Više problem vidim u tebi i tvom načinu razmišljanja nego u postavljenoj temi.
Zašto uopće pristaješ na takve razgovore sa osobom koja ne mrda dalje od dejting aplikacija i vlastitog kauča?
Vitalina is offline  
Old 07.11.2017., 09:58   #89
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
imamo mogućnost odabira.
i nema ljutiš...
nekada ispadnemo magarci, ali i to je život.
jedina ozbiljna podjela ljudskog roda je podjela na muškarce i žene.
priroda je postavila pravila.
mijenjanje prirodnih zakona ne ide baš tako lako, ma koliko "trump" želio to....
Nije priroda postavila sva pravila jer bi sva drustva svijeta i sva drustva u povijesti imala istu dinamiku mž odnosa.
Flat is offline  
Old 07.11.2017., 09:59   #90
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Taj izraz i njegove varijante je valjda s americkih portala pomodno i po inerciji pokupila sva sila ljudi koje citam ovdje. Kriv je u srzi, potpuno anti-ljubavan, zapravo, anti-zivotan. Smatram ga samo jednim od vidova konzumeristickog bullshita koji vristi sa svih strana i uvlaci nam se u svaku poru zivota. I ne, nista od medjusobne "razmjene" "dobara" ga meni ne opravdava. Jednostavno mi je do besvijesti plitak.
Izraz je skroz dobar jer opisuje stvari pravim riječima.
Svi imamo određene kriterije i spremni smo zavoljeti tek uz prethodno ispunjavanje nekih kriterija, ako izraz 'tržište' nije pravi, ne znam koji je.
softsicher is offline  
Old 07.11.2017., 10:01   #91
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Neam uopće problem sa time da se trudim oko nekog do koga mi je stalo.
Volim da se ta osoba osjeća posebnom, voljenom, željenom itd.
Mislim da je danas sve na izvol'te, došlo je do prezasićenosti i jednostavno tu ljudima opada interes za neki daljnji trud.
ovo je ispravno samo tako
no, postoji jedan detaljic, a o kojem je upravo i ova tema: prvo mi do nekoga mora postati stalo, da bih se trudio
i jednako tako, ocekujem i da i ta osoba podjednako misli i ulaze svoj trud
ono kaj se ovdje govori je nekakav trud u prilazenju i upoznavanju i zavodenju
znaci ocekuje se da bi se netko trebao truditi oko nekoga o kome bazicno samo otprilike zna kako izgleda??

zalosno je za vidjeti da zene koje tako razmisljaju ne shvacaju da upravo same sebe s tim svode samo na izgled i picku
iste te onda kukaju kako im muski samo traze jebacinu i onda ih vrate mami
ZgSash is offline  
Old 07.11.2017., 10:02   #92
Sto se tice ove trolerske teme i apokalipticnih postova o kraju svega vrijednog u svijetu jer zene i jer feminizam... (Dok s druge strane sva sila nevinih ne-materijalisticnih muskaraca iz posve duhovnih razloga mora imati marka-tenisice, najnoviji mobitel, auto a ako ikako moze, i pokoju sponzorusicu...)
Nikad nisam ocekivala da se itko truuuudi oko mene. Da to radi, i da ja vidim i dopustam da to radi, bilo bi mi iz dna duse nelagodno. Gade mi se ego-tripovi, toliko su plitki i ociti da mi nije jasno zbog cega itko inteligentan to dopusta sebi. Dovoljno jedva svjesnih narcisoidnih gluposti ima svaka osoba i bez takvih eskapada, koje bi trebala osvijestiti u sebi i raditi na njima, pa, kroz cijeli zivot. Da ne kazem kako su premnogima antipaticne iste te stvari koje sami rade, kad ih vide kod drugih.
Necu reci da sam okruzena zenama koje to ne rade jer sam vidjela svasta. O muskarcima koji su odgojeni tako da im je trcati za nekom jer ce je vise cijeniti ako se potruuude, i kojih je sva sila, bolje da ne govorim. Znaju biti licemjeri samo takvi.
Ono sto ocekujem, ocekivala sam i ocekivat cu uvijek u zivotu, jest da sam nekome posebna. Kao i on meni. Nikakva trzista, druge opcije i ostale pizdarije. Ako mi se netko svidja, svidja mi se medju milijun ostalih koji su za mene kao figure bez lica. Ako mi se ne svidja, nikakvo oblijetanje nece to promijeniti.
I ovo sto sam napisala mi je jednostavno podrazumijevajuce.
Hazen is offline  
Old 07.11.2017., 10:04   #93
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Taj izraz i njegove varijante je valjda s americkih portala pomodno i po inerciji pokupila sva sila ljudi koje citam ovdje. Kriv je u srzi, potpuno anti-ljubavan, zapravo, anti-zivotan. Smatram ga samo jednim od vidova konzumeristickog bullshita koji vristi sa svih strana i uvlaci nam se u svaku poru zivota. I ne, nista od medjusobne "razmjene" "dobara" ga meni ne opravdava. Jednostavno mi je do besvijesti plitak.
izraz je bolno tocan, pogotovo u ovo vrijeme i nacine razmisljanja prepune kriterija
mora biti ovakav, onakav, mora imati to to to i to...
vidi samo koja ljubav i zivotnost frca iz takvih opisa i uvjeta, vidi koje su to i kakve vrijednosti koje se traze i postavljaju kao ultimativne
cista romantika, jelda?
ZgSash is offline  
Old 07.11.2017., 10:04   #94
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Izraz je skroz dobar jer opisuje stvari pravim riječima.
Svi imamo određene kriterije i spremni smo zavoljeti tek uz prethodno ispunjavanje nekih kriterija, ako izraz 'tržište' nije pravi, ne znam koji je.
Opisuje stvari zombijevskim rijecima ljudi koji i kad misle da seciraju podastrijete im izraze, cine to nauceno. Nisam ni sumnjala da ce se naci netko s varijantom "pravog" koje ja eto odbijam priznati.
Hazen is offline  
Old 07.11.2017., 10:05   #95
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Izraz je skroz dobar jer opisuje stvari pravim riječima.
Svi imamo određene kriterije i spremni smo zavoljeti tek uz prethodno ispunjavanje nekih kriterija, ako izraz 'tržište' nije pravi, ne znam koji je.
Pa je, trziste je ok.

Ako ti je neka roba, tako-tako, cekat ces da joj padne cijena i neces se puno trgat da ju dobijes. Svejedno ti je.

A ako nesto stvarno zelis, neces pitati za cijenu, dajes sve.

Ako je neka spremna spustati svoju cijenu radi nekog frajera, njen odabir.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 07.11.2017., 10:08   #96
Žene su novi muškarci
Nije li dvolično usvojiti (kopirati) klasične muške karakterne crte poput ambicioznosti i karijerizma a pritom svjesno eskivirati osvajanje drugog spola!?
Tipa, hoćeš pokazati kako si samovjesna i jaka pa odeš u vojsku, uživaš u oblačenju uniforme, poštivanju čina i neradu, ali se kreneš izmotavati kad treba vući haubicu po blatu i čistiti pušku?
Nejde to tako, prihvati ulogu u potpunosti ili je se nemoj primati uopće
Goc-369 is offline  
Old 07.11.2017., 10:09   #97
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
prvo i osnovno: postovanje se zasluzuje, ne pripada ti spolom niti rodenjem
drugo, ako zene izvoljevaju i biraju i zahtijevaju i svasta nesto, ond anek si same nadu tko im je zanimljiv i pokrenu se
.....
jer ovako kako je, na ovoj i na jos xy tema, ispada da se zene ljute jer muskarci odbijaju biti budale, zrtve ucjena i provideri svega kaj si neka pipica zamisli da njoj pripada i da zasluzuje
Mene moji pogrešno naučili -poštujem svakog dok se ne ne ispostavi da poštovanje ne zaslužuje (a i tada dobija bazično poštovanje kao ljudsko biće -mada poštujem i životinje &#128522
Drugi će te poštovati koliko poštuju sebe, to nema veze sa MGTOW ili umišljenim princezama i prinčevima.
Neki muškarci se ljute što žene očekuju ne znam što jer one to zaslužuje, a sa druge strane sami očekuju da se prema njima ophodi kao prema prinčevima (u stvari -turskim sinovima,princevima nije baš bilo toliko laganini uvjek ) samo zato što su rođeni sa visuljkom.
Osim toga, o kakvom uticaju feminizma danas pričamo? Vaše mame su bile neobrazovane domaćice koje su izuvale gospodara kada dođe doma? Klasične idealne stepford wives? Udale se nevine za prvog koji im je lupao tamburom ispod prozora?
Ma dajte...
I ne kužim ni ženske ni muške na konto truda. Da -ima sjajnih gesti koje ti pokažu da si nekom bitan, ali svako je drugačiji i drugačije geste mu odgovaraju. To nije stvar "ginocentričnog spolnog tržišta" već prokletog odgoja i obrazaca koje smo usvojili. Kao što dečki tamburaju o nekim samozatajnim djevama koje cijeli život pletu bujne kose i čuvaju se za njega koji će ih spasiti, pa onda poslije velike fešte razdjeviciti,napraviti troje djece i praviti štrukle ko njegova baba; tako ima i ženskog svijeta koji očekuje da se neko bori za njihovu ruku i druge djelove tjela.
Otkud znam. ...neka vam lakmus pitanje bude koja im je bila omiljena bajka i šta su htjele biti u bajci 😊
Ertrinken is offline  
Old 07.11.2017., 10:10   #98
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Opisuje stvari zombijevskim rijecima ljudi koji i kad misle da seciraju podastrijete im izraze, cine to nauceno. Nisam ni sumnjala da ce se naci netko s varijantom "pravog" koje ja eto odbijam priznati.
Kad se nasminkas za dejt, to je podizanje vlastite cijene npr.
Isto je i kad si cici mici na pocetku, a u stvari se sad vidi da se zakacis za jedan glupi izraz i zaboravis na sve ostalo.

To sto izraz zvuci zombijevski, ne znaci da nije tocan.
Flat is offline  
Old 07.11.2017., 10:13   #99
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Žene su novi muškarci
Nije li dvolično usvojiti (kopirati) klasične muške karakterne crte poput ambicioznosti i karijerizma a pritom svjesno eskivirati osvajanje drugog spola!?
Tipa, hoćeš pokazati kako si samovjesna i jaka pa odeš u vojsku, uživaš u oblačenju uniforme, poštivanju čina i neradu, ali se kreneš izmotavati kad treba vući haubicu po blatu i čistiti pušku?
Nejde to tako, prihvati ulogu u potpunosti ili je se nemoj primati uopće
Vidim da si citao mgtow pocetnicu.
Flat is offline  
Old 07.11.2017., 10:13   #100
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pa je, trziste je ok.

Ako ti je neka roba, tako-tako, cekat ces da joj padne cijena i neces se puno trgat da ju dobijes. Svejedno ti je.

A ako nesto stvarno zelis, neces pitati za cijenu, dajes sve.

Ako je neka spremna spustati svoju cijenu radi nekog frajera, njen odabir.
Kak znas da nekog zelis ako ga jos ne poznas?
Flat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger