Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 11:38   #1
Kad Mars udje u Veneru

Poštovani moderatori,

zbog čega je zatvorena tema o astrologiji na BR?

Ova tema nema veze sa chatom i imala je sasvim drugu svrhu i namenu i bila je jedinstvena, tako da ne razumem zbog čega ju je moderator L3go sada zatvorio?

Greškom sam sada otvorila novu temu na BR umesto ovde na PŽK.
Ne znam kako da je obrišem.
Sara Jo is offline  
Old 19.11.2017., 12:01   #2
Zatvorena je jer to nije tema o astrologiji nego chat. Što god ti rekla. Ima drugdje po forumu ozbiljnih tema za astrologiju, pa raspravljajte tamo ako imate potrebe.

Obrisat ću tu novu temu koju si otvorila.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 19.11.2017., 12:27   #3
Nije bila samo chat, već tema na kojoj se moglo opušteno pisati i pitati sve što nas zanima u vezi astrologije, bez bojazni da će doći neki moderator i reći da si off, da trolaš i lupiti ti karton zbog svoje sujete ili ti brisati postove i uredjivati ih kako se njemu svidja. Na njoj su ljudi o astrologiji pisali opušteno i bila im je bliska i zanimljiva.

A ima tema o astrologiji i na Ljesu i na US, pa i na njima ljudi pišu mimo pdf Astrologija. I verovao ti meni ili ne, ova je tema ozbiljnija i bliskija ljudima nego ceo pdf Astrologija, i ne znaš kakvi ljudi su na njoj pisali.

Molim te da razmisliš i otvoriš nam je ponovo.
Ostavite nam barem tu temu, na njoj su nam analize u koje smo utrošili i svoje vreme i svoje znanje.
Sara Jo is offline  
Old 19.11.2017., 22:03   #4
I dalje smatram da je tema na BR previše išla u smijeru chata jer je većina postova imala takav karakter. Kako rekoh, imate drugih mjesta i za chat i za astrologiju.

Vjerujem da na njoj ima i ozbiljnijih stvari, analiza kako ih ti nazivaš, zato ju ne planiram brisati, da joj možete najnormalnije pristupiti kad poželite to ponvo vidjeti ili s nečime nastaviti na drugoj temi.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.